• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
kamoška mi říkala ať skusím jednu dávku jídla vyměnit za čaj ale nezdá se mi to....
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Renu - to se mi taky nezdá.

Tegga - jestli jsem pochopila tak Danuška dává hrneček už teď. Nevím pro ne. Já asi taku budu dávat hrneček, řikam si, že flašku už začínat nebudu. Chtěla bych z kojení přejit rovnou na hrneček a lžičku :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Renčo s tím čajem místo jídla se mi to taky nezdá. Dáváš čaj teplý? No my jsme začaly mrkví, tu jsem jí dávala asi 6 dní, vždy tak půl skleničky. Pak mrkev+brambor, asi zase 6 dní. A pak už jsem to moc neřešila, dávala jsem co jsem měla zrovna doma, jednou zase samotnou mrkev, pak mrkev+jablko, mrkev+brambor, zeleninovou směs a dnes poprvé maso. Maso jí jelo ze všeho nejvíce.
12. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ale že by jí to zasitilo na dlouho, to se říct nedá. Po 2 hodinách měla zase hlad, i když snědla celou sklinku. Vypila 150 ml mlíka :astonished:
12. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
no já jsem zvědavá, jak mi jednou budeme bojovat s čajem:slight_smile:.....aha edit, mě to doteď ani nenapadlo....a co tam danuška dává, vždyť ona kojí ne?.....jakože i když budu dávat um tak to mám zkusit do hrnku jo?
12. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tegga - jo i UM z hrnečku, proč ne. Vždyt to bude jen mlíko :grinning:

Holky tak mě napadlo, čim umýváte miminka při přebalování? Použiváte vlhčené ubrousky? Já ne.
12. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
já budu mít asi strach, aby to nepil nějak blbě, nenateklo mu tam toho moc a neudávil se mi:slight_smile:

jj, já ubrousky občas používám, než se s malým vždycky vymotám na osprchování v koupelně, tak je to boj, tak někdy to řeším ubrouskama
12. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Já si myslím, že ty hrničky s tim pitkem jsou dobrý a snad se nám dětičky neutopí :slight_smile:

Já použivám ubousky jen když jdeme ven. Jinak jsem si nastřihala perlan (když se namočí tak je jak vlhčený ubousek jen bez vůní), je to strašně laciné. Já jsem to dnes probírala s kamarádkou a ta si stěžovala, že dá za ubrousky strašný prachy. Tak jsem ji poradila ten perlan :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
no vidíš, to mě jako zdravotní sestru ani nenapdalo:grinning:.....ale my těch ubrousků zas takovou spotřebu nemáme
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak si paní doktorka pochvalovala, jak malý přibral. Má 65 cm a 5340 g, takže víc jak půl kila za 5 týdnů, tak říkala, že jsou ty kaše znát a ať v nich pokračujeme, že i vypadá Vítek tlustější :grinning:

hm, taky jsem přemýšlela, co dává danuš do toho hrnečku, když kojí...

edit: používám ubrousky, kupuju si ty Babylove hypoalergenní, není to žádná velká pálka, když jsou na polovině ceny těch typu Pampers, Hipp apod.... když se malej pokaká, tak teda většinou musíme pod kohoutek do umyvadla :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
My máme spotřebu děsnou :slight_smile: Než utřu Editce všechny faldy tak to trvá. Perlanu mám 300m (šíru 60cm) a už je skoro půlka pryč :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
já tu kaši zas na chvilku přestanu dávat, abych zjistila, kolik přibere bez ní....jestli mám dost toho mlíka:grinning:
12. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
edit: jo tak Vítek, jak nemá skoro žádný fladíky, tak nám stačí 1 ubrousek při 1 přebalování, většinou :slight_smile:
tegga: máááááááááš :grinning: :grinning:
já vím pabli:grinning:....ale pro jistotu:grinning:..............jé pabli, ještě včera jsi mě přesvědčovala, že faldy máte:grinning:nám dva ubrousky, pár faldíků tam taky máme:slight_smile:
12. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
no faldíky má třeba ty záhybečky mezi paží a dlaní :grinning:
12. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Tegga jestli nepřestaneš tak ti to mlíko zlostí zkysne :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Já s kaší čekám do příštího nebo toho dalšího týdne až půjdeme na 5měsiční kontrolu. Pokud budou gramy navíc tak na kaši ještě kašlu. Sama jsem zvědavá kolik ten náš melounek váží :slight_smile:
Pavli, naše Edis má faldiků hodně, ale proti Vítkovi je super prcek. :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Právě jsem našla "písničku", která mi před pár rokama udala nový směr života. Od roku 2000 jsem ji neslyšela. Dnes mi zas dodala tolik energie, že se mi chce skoro skákat z okna :grinning: :grinning:
Neřekla bych jak mě dokáže nakopnout.
Hlavně jsem díky ní začala cestovat, poznávat lidi, studovat a přestala jsem kritizovat sama sebe.
12. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
my používáme jen ubrousky a spotřebu máme tak balení na 9 dní + - :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemyslím si že by měli faldíky vliv na větší spotřebu, ona nemívá pokakaný nohy ale zadek :grinning: když se pokadí tak používám tak ubrousky 2 většinou, někdy stačí jeden a někdy 3 když je to nějak zaschlejší když se pokadí třeba přes noc, a při počůrání jeden že ... to by se mi nechtělo při každým přebalení lítat do koupelky pod kohoutek a navíc nevím jak by se mi ta pipina umývala :confused:

myslím že danča používá ty čajíky na pití proti prdíkům, nějakej fenykl a anýz, já myslela že dává lžičkou ale ...
12. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Jak je? Taky už vás ta dlouhá zima se.. :angry:
12. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
no jo, to je fakt, že by se na mě mohlo naštvat:grinning:....jé edit, co to je za zázrak, taky bych potřebovala nějak nakopnout, jsem dneska totální mrtvola, buď mám střevní chřipku nebo budu těhotná..nebo nevím:grinning:
12. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
pabli a gratuluju k přibírání, myslím že už přibíráte fakt pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: jak se malej chovat při vakcínách?
12. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj majaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:grinning:
12. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
čau maja kde ty se tu bereš ? :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
u nás dnes opět sněží, takže mě zima se.. neskutečně :angry:
tegga těhotná? :grinning: bys myslím měla radost že?
no, obrovskou:grinning:......ale snad to bude jenom ta chřipajzna nebo nějaký takový bacil:slight_smile:
12. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Ale tak mě někdo pozval opět mezi vás :wink:
12. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
u nás sypalo celý den a teď přestalo
12. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.