• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
to mě se nejvíc chce ráno, to mám ještě sílu....a to je v práci:grinning:...večer jsem většinou mrtvola, ale občas se přemůžu a pak jsem i ráda:grinning:
12. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
edit taky tady pořád něco takovýho poletuje, jsme to venku vydržela chvilku.....a šli jsme v půl 12 a od té doby prcek spí v kočáru :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Lubošek je jako Eduš, furt by jen spal. :grinning:
12. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
tegga - jojo já pořád plně kojím :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
normálně prcek spal až doteď....jsem zvědavá, co předvede v noci:slight_smile:....maja tak to jsi taky dobrá, že Barunka tak pěkně přibírá.:slight_smile:
12. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
narazila sem na zajímavou tabulku, sem myslela že sme s přibíráním nějací exoti a je to jak říkám, ještě tak aby nám Mája nezhubla :sweat_smile: přibírá pod hranicí :grinning:
http://www.rodina.cz/clanek94.htm
12. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Tak mám pocit, že vždycky jak tu nejsem kecáte jak o duši a když se ukážu tak je ticho po pěšině :grinning: Všechno jsem dočetla a nic nevím :slight_smile: Jo sexuální život jste rozebírali, u nás je to asi jako u vás, manža věčně nespokojený, on by chtěl nejraději 3x denně :slight_smile:
12. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
holky mám dotaz...jak dáváte děti spát když ukládáte večer ke spánku??nosíte na rukách nebo jen položíte??
12. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Renčo, my jsme Naty od narození dáváli do postýlky, dáme dudel, zhasneme a odcházíme. Většinou hned usne a nebo tam max. 2x jdu dát dudel. Jsem za to moc ráda. Moje švagroá musí chodit si s malým lehnout, jinak neusne, A jak to děláš ty?
12. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
renu: taky malého jen nakojím, dám kaši, odkrknout, odnesu do postýlky, dám dudlík, přikryju peřinou a odcházím... někdy se tam musím párkrát vrátit a dát mu dudlík, když mu vypadne nebo ho vyplivne
12. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Reni - vykoupu, nakojím, dám odbrknout a dám ji do postýlky. Zapnu kolotoč, pohladim ji,dám pusenku. Zhasnu, zavřu dveře a modlím se abych tam minimálně 3 hodiny nešla :slight_smile: V 80% se to podaří, občas řve a musim ji vzít do náruče a celé to opakovat :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
edit: jo, pokud Víťa hodně brečí, tak taky pomáhá vzít do náruče, znovu položit do postýlky, znovu dát dudlík, přikrýt, pustit uklidňující hvězdičku a odejít.. většinou pak pochopí, že má spát :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
U nás je horší, že někdy vytuhne jak mrtvolka hned, ale probudí se za hodinku a je vyspalá :grinning: Chce si hrát a vůbec nebere, že je 21hod a mamka se chystá spát :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky tak po dlouhé době jsem tu :pensive: :sweat_smile:

dneska máme špatný den, včera jsme byli zase na očkování a Gabča má opět vysoké teploty, teď už spinká tak jsem ráda, celý den byla protivná, snad zítra už bude lépe, jinak KO máme 6030g a 62 cm :dizzy_face:

děkuju ti, že si mi napsala a zase nakopla sem psát( ta osoba bude vědět komu to patří :dizzy_face: )

my uspáváme, že nakrmíme pomuchláme se dám dudáka, plínu a za 10minut chrní, je to takovej náš rituálek i s koupáním a spí až do rána (teda když nemáme zrovna horečky, jinak se budí na čajík)

jo vítám, všechny nové maminky :dizzy_face: všechny dětičky sou moc krásný

kacik taky jsem měla šíleně rychlej porod 4hodinky, bez nástřihu, bez velkého šití jen povrchový, moc ráda na něj vzpomínám

lendaxy držím palečky ať to s malou dopadne dobře :dizzy_face:

tegg já měla ms naposledy 4.ledna od tý doby nic :sweat_smile: musím příští týden na gyndu jak to se mnou vypadá
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Jé, to jsem vynechala - dám Eduš v postýlce plenu přes obličej :grinning:

Chudak Gabinka, ty teploty jsou děsný. Věřím, že to bude brzo lepší.

Míry jsou suprový. Editka byla ve 4 měsicich stejně velká, ale trošku "hubenější" :slight_smile:

MS- mi přišla a já jsem z toho na jednu stranu špatná, ráda bych si ty bolesti břicha odpustila, ale na druhou stranu potěšená, protože to znamená, že se můžeme začít snažit o miminko :grinning: Ale ne hned, pár měsiců počkáme :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
edit mě první ms šíleně bolela, takhle jsem snad bolestivou ms neměla od tý doby nic, přemýšlím jestli to taky nemůže být tím warfarinem co beru :unamused: vždycky se na kontrole zapomenu zeptat

jé fakt se budete snažit o mimi, teda tak to klobouk dolů já bych to nevzládla tahle brzo po sobě to přiznávám raz dva a bez mučení :grinning:
12. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak já musim naopak říct, že mám ms míň bolestivou než před porodem, ale i tak mě břicho bolí. Nebo že bych si jen zvykla na bolest :wink:

Warfarin je na ředění krvě?

No, já taky netvrdím, že dvě děti zvládnu bez problémů. :grinning:
12. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
jj je na ředění krve

edit už jen to, že to tak chceš musí dokazovat, že to vzládneš :grinning: jinak teda nevím, když tak ti tady občas pomůžem virtuálně :grinning:

čekám na švagrovku, že dáme dneska vínko, měla jsem si jít sednou s kámoškou na pizzu a na lambrusko, ale jak má malá teplotu tak jsem to odložila
12. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Teď jsi mě nalákala. Mám v lednici rozdělané víno (včera jsem ho lila na maso) a tak si jdu udělat svařák :slight_smile: Víno vařim tak dlouho, že tam nezůstane skoro žádný alkohol a chutově je to stejný :wink:
Jen za tu pizzu nemam náhradu, no, mohla bych si udělat toust a posypat ho kořením na pizzu :grinning:

Vaše virtuální pomoc bude potřeba. Ale to, že chceme ještě neznamená, že to vyjde. Editka se nám taky nezadařila hned, tak uvidíme.
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak dnes se uspávání zadařilo hned (v 19hod) a teď se probudila :frowning2: Takže na to jdu znovu
12. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
já mám teďka na vínko chutě, ale nemůžu tolik pít jen 2dc kvůli tomu warfarinu právě, jo tak to by šlo ten toust jako náhrada :grinning:

jak dlouho vám trvala Editka, nám se Gabi povedla hnedka na poprvý a to jsem si říkala, že se nám povede nejdřív za půl roku :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
edti jej tak ať beruška zabere co nejdřív Gabi spinká jak andílek teďka jsem tam byla ji sundavat z bříska pecičky, bolelo jí a nemohla zabrat tak jsem je nahřála trošku namasírovala bříško a hned vytuhla je to moje láska :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
holky tak to je super....miminka máte naučené parádně...i my to tak máme...koupání papání pak pusinka a pokládáme do postýlk dudánek zhasínám a odcházím...někdy jdu dát dudánka když vypadne ale většinou spinká až do rána...
12. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:

renu- asi do šestinedělí jsem ho houpala na rukou aby vůbec usnul, ale odkdy dávam UM, tak můžu říct, že po koupáníčku, pěkně voňavoučkej, s plným bříškem se s ním pošmudlám a šup do postýlky, dostane dudlánka, napít čajíčku, pustím mu kolotoč s klasickou melodii a po chvíli vytuhne :slight_smile: nevim jak to pozná ale cez den mi v postýlce vůbec neusne, je nervní, prostě jenom kočárek, večer jakoby to postýlka ani nebyla- spokojenej :confused:

winii: ahoj :slight_smile: tak už aby naše dětičky alespon načas měli s tyma vakcínama klid, chudinka Gábinka a je to tu zas :frowning2: my jedeme na 2 vakcíny tuten měsíc, minule měl zvýšenou teplotu, nic strašnýho, ale taky byl celej protivnej a neklidnej

tak co se týče k tý sexualitě :slight_smile: ten můj je v poslední době úplně jak posedlej, ten by to chtěl taky pořád :grinning: no já někdy jsem fakt utahaná a nemá to ten správný šmrnc,,, HA neužívám, ale už si musim něco pořídit, protože jsem jak na nožech aby jsem zase nebyla jak koule :grinning:
12. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Reni - já už jednou psala ať s tím spaním až dorána neprovokuješ :grinning: :grinning: :grinning: O tom si můžu nechat tak leda zdát :slight_smile: Ale i to jednou přijde, jen doufám, že to bude co nejdřív :wink:

Snažení bylo skoro roční, ale abych byla upřimná tak to na začátku nebylo moc aktivní snažení :grinning:
12. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Veru - tak Editka naštěstí usne v postýlce i přes den. Nevim čim to je, ale přes den spi lip než v noci, je klidnější.
12. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
renu: no tak to máš taky dobře Kubíka naučeného :slight_smile:

edit: tak co, už malá spí? :slight_smile:

winii: vítám tě tu :grinning: je mi líto, že trpí Gábinka na ty teploty po očkování :frowning2:

tak já MS jako takovou vlastně neměla, v šestinedělí jsem krvácela pořád, pak vyfasovala Cerazette, s jeho užíváním krvácela 14 dnů, pak klid, teď jsem pár dnů špinila, ale to je tím, že jsem si prášek jeden den vzala až o hodinu později :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
edit: a nechtěla by Editka třeba nějaké to noční světýlko, aby byla klidnější? některé děti to vyžadují...
12. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Pavli- světílko má, hvězdičku z Ikea. Už spinká. Napapala se, přebalila a vytuhla. Doufám, že teď už na dýl.
12. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Proboho světýlko. Večeřim u psaní a tak to dopadá :angry:
12. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.