• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Davídek má v postýlce lampičku s obrázkama a na tu furt kouká, když usína, lampička je součastí kolotoče, i ta mi pomohla k tomu aby se mu drobec narovnala hlavička, měl jí na pravé straně proleženou :zipper_mouth:
12. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
čauky winii já už myslela žes na nás zanevřela :dizzy_face: chudinka Gábinka, ta si to teda vybírá, tak ať se z toho brzo vylíže a hlavně ať Vám to nedopadne tak ošklivě jak minule :pensive: míry krásný, pěkně ti roste :dizzy_face: :dizzy_face:

kacik to máš náruživého manžela :grinning: ten můj si na sex nevzpomněl asi 3 měsíce :sweat_smile:

renu když mě malá neusne u prsa (to už je stejně jen vyjíečně) tak si s ní přítel sedne do křesla, ona kouká jak hoří v krbu a pomalu usíná ... když je plačtivá tak s ní musí chvíli chodit a pak si zase sedne a jak si je jistej že je tuhá tak jí dá do postýlky a nestává se že by se tím přenášením vzbudila :slight_smile: a máte teda pěkně ty prcky naučené s usínáním, to by se určitě mýmu příteli taky líbilo ... mě je to tak nějak jedno, nikdy sem malou neuspávala, to je jeho práce :grinning: někdy mu to trvá třěba 10 min a někdy uspává 2 hodiny chudáček :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky, půjdu už spát,mějte se pěkně - a doufám, že tu o víkendu taky někdo bude! :grinning: :wink: :sunglasses:
12. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
TEGGA dělalas ten pudingovej zákusek? Já jo a byl dobrej, snědli sme ho najednou, ale dělala sem teda jen poloviční porci ne na plech ale to zapikaci misky.

Holky děláme s mým dort tchýni :grinning: už máme hotový korpusy a teď se šlehá krém, v NE má svátek, nevěděli sme co jí koupit tak to dopadlo takto
12. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
pabli dobrou :dizzy_face: sem nevěděla že už je zítra sobota ... hrozně to letí :confused:
12. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
evena: jak se tchýně jmenuje? v NE je Valentýn :confused:
12. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jé já sem blbec, koukala sem do strýho kalendáře, já trubka tu mám ještě starej protože sem neměla ještě náladu na to si přepsat narozky, svátky atd. Takže v PO, je Jiřina :grinning: brrr bych jí příla na svátek zamilovaných, no to fakt teda nééééé :grinning:
12. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Já jsem si dnes udělala kynuté knedle s borůvkama a teď si je dávám. Tomu říkám dieta :grinning:

Ten pudinkovej zákusek vypadal dobře, taky bych mohla něxo takového zítra udělat, ale moc se mi nechce.

Evena - ty jsi teda dobrá pekařka :slight_smile: Chudák manžel, ten se teda někdy nauspává. Ale aspoň, že to nemusíš dělat ty :wink:

Já jdu taky asi do hajan. Manžel přijede až bůh v kdy, chtěla jsem na něho počkat, ale nějak se mi zaviraj oči.
12. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
evena: no jsem se divila, že by zrovna TAKOVÁ tchýně se jmenovala třeba Valentýna :grinning: :grinning:

papa:slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak kynuté knedle sem nedělala aspoň dva roky, mňam ... sem myslela že ty takové věci snad ani nejíš :grinning:

a pekařka je přítel :sweat_smile: já jen vymažu plechy a zdobím, on dělá vše ostatní, ale je takovej chudáček, protože pak ten dort ti dotyční chválí mě, moje práce jde totiž vidět :slight_smile:
pabli :grinning: :grinning:
To říkám, když tu nejsem tak kecáte. Ahoj Wini,Tebe ještě neznám, těší mě :slight_smile: Jé borůvkové knedlíky bych si dala a zákusek s pudinkem taky :slight_smile: Já se najím zítra, brácha bude slavit narozky. Sotva jsem Naty tady vychválila jak pěkně a rychle usíná, tak dneska jí to trvalo dýl (dýl myšleno delší dobu, protože vy tady použiváte slovo DÝL v jiném významu, to my z Ostravy neznáme :slight_smile: ). Já už půjdu taky spát. Dobrou noc
12. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes spal Víťa až do půl třetí (to spal naposled po té první hexe tak dlouho :grinning: ), pak do půl sedmé, a teď teda nevím, jestli ještě zabere... čekám :confused:

kacik: užijte si narozky :slight_smile: v jakém jiném významu to slovo DÝL...? Já jsem z východ. a již. Čech a používáme to v tom, jako ty, tj. delší dobu /jo a ještě taky ve významu - přijde dýl = později, ale i teda to trvalo to dýl = delší dobu)
13. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

včera jsem se už neukázala, pač Gábi se 21.30 vzbudila měla upovídanou a taky jí bolelo bříško takže masáž, pecičky a pak se prdělo jedna radost, dostala najíst a zalehli jsme v 23hod a pak už noc pěkná

od včerejška večer už horečku nemáme tak snad sme ji zažehnali a už se nevrátí :confused:

even včera si mě pobavila s tím svátekem na tchýni ta by byla hustá jako Valentýna :grinning: :grinning:

jak jste tady psali s tím čajem vynechat dávku tak já to dělám v noci, Gabča mi teda čajík pije krásně i přes den, ale když se v noci vzubdí tak třeba mezi 1-2 tak se vyloženě budí na čaj když jsem jí zkoušela dávát mlíko tak ho nechtěla a čaj vypucla celej, dávám jí jíst až pak ráno když se vzbudí

pabli mě Gábi spala po hexe 3hodky venku krásně v kočárku a spala by ještě i dýl kdybych jí nechala

kacík uží te si narozky nás to čeká v březnu to má narozky a svátky a snad půlka rodiny
13. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
čau holky, vy jste to rozjeliiiiii:slight_smile:, nedočítám, jen mě zaujalo slovo dýl, mamčin přítel pochází z těch oblastí, co pablinka a používá to taky jako později....to mě ze začátku úplně fascinovalo:grinning:....ahoj winii :slight_smile:
13. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
winii: ahoj, Gábinka trpí na bříško? Hlavně že masáž a polštářek pomáhají...

Víťa to měl naopak - včera přes den po hexe skoro vůbec nespal, zato v noci pak chrněl krásně - akorát dnes zas v 6:30 vzhůru a od té doby neusnul... přišla jsem za ním k postýlce před 8. h a byl pěkně pokakaný, tak možná proto :grinning:
13. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
jo a jinak evena, zákusek sjem dělala a byl tady brácha s přítelkyníí, takže už je taky skoro pryč:slight_smile:
13. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
pabli právě, že vůbec na bříško netrpíme, ale už včera nekakala a viděla jsem jak se snaží tlačit a nešlo tak asi od toho jí bolelo bříško, ale tedka už tam něco bublá v kalhotech tak snad se vykandila a bude pohoda

tegg ahoj já když něco vždycky upeču a to je málokdy tak zrovna choděj návštěvy takže je vždycky v čoudu buchta jak kdyby to všichni čuchali :grinning: ale zase si musej říct, že jsem dobrá hositelka ne :grinning:
13. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
pěkné ráno :dizzy_face: sem vyspaná do růžova, vstávala až po 8. h a u kojení zase usla :slight_smile: přítel je v tahu, ale za chvíli by se měl vrátit a bude s náma skoro celej víkend :slight_smile:

winii tak Gábinka to zvládla :dizzy_face:

pabli tak to taky Vítek zvládnul :dizzy_face: ... se máš, nás to čeká v PO a už teď se bojím po otm co tu čtu :unamused:

se slovem DÝL sem asi tak jako pablinka :grinning: požívám ho stejně ... sem z Hané ... a tady mi používáme ještě "zvláštnější" výrazy :grinning:

dokud spinká malá tak bych chtěla nazdobit dort pro Valentýnu :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
tegga: to mě nenapadlo, že se někde "dýl" ve smyslu "později" neříká :grinning: ... no, ono když jsem tehdy ještě příteli ráno řekla "roži", tak taky koukal, jestli jsem se nepomátla (rozsviť)... pak taky třeba říkáme "kladka" tomu, co je jinak visací zámek... tomu bychom nikdy neřekli visací zámek, protože pod ním si představíme tu hudební skupinu, to tu na jihu taky nemůžou pochopit :grinning:
13. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
winii: tak to je dobrý, že ti vždycky přijde návštěva, se můžeš před nimi blýsknout aspoň :wink:

evena: no, akorát je dneska zas mrzutý, teď chrní u digestoře :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
evena: napiš tam "Drahé Valentýně k svátku" :grinning:
13. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
no, tak jsem to zakřikla, Víťa už je vzhůru, spal asi 20 min, tak ho půjdu nakrmit :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
úabli mi taky říkáme ROŽNI ale vím že většinou se říká ROZSVIŤ, ale to je divný :grinning:
13. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
evena: my jenom "roži", vím, že někde se říká "rožni", tak tomu taky rozumím, když to naše je tomu blízké... rozsviť bych taky neřekla :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
jo a tuhle jsem zjistila, že my z východu říkáme kropička, kdežto tady na jihu se říká kropáček (kropicí konev), to jsme se taky nasmáli... :grinning:
13. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
sem si myslela žes vynechala písmenko :grinning: ta čeština je fakt kouzelná :grinning:
13. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
to sou teda vyrazy, mi říkáme normálně konev ... a té vaší kladce normálně zámek :grinning:
13. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
pak taky říkáme "v půl patý" (to A krátce), to by jeden nevěřil, co všechno se odehrává "v půl patý" a kolikrát za život to musím vyslovit před někým, komu ta krátká samohláska přijde fakt směšná :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
evena: jste nějak nenormálně normální, né? :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.