• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé pabli co by za to manža dal, vidět to v přímým přenose, ale byl línej vstávat:slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
teg: myslím, že díky kojení uvidím ještě dost přímých přenosů :grinning:
13. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
jéé, mě bolí záda! mám tam nějaký blok a vždycky večer se to ozve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojik :slight_smile:
Davídek už spinká jako andílek :slight_smile:
Já dneska přelítla všechny svatební salony v Plzni, snad příští rok by jsme s Davidem chtěli něco podniknout, tak si beru inspiraci z beremese :slight_smile:

renu: to ti věřím, že musíš mít ještě kolem Kubíka hrozný kolotoč s přípravami, tě obdivuji, že stíháš do léta vše pořídit, ja koukala co všechno k svatbě třeba zařídit, tak to budu mít co dělat :grinning: oficiálný to není, ale uvažujem s přítelem, že do dalšího léta snad, nejdřív je potřeba uklidnit finanční situaci, něco doplatit, předse bez penízků by nebyla krásná svatba ne :wink:

pabli: já na přenos OH taky koukala, divila jsem se těm indiánum jak dlouho tam museli vydržet skákat :grinning:
13. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
taky sme měli vaření, ruční práce, péči o dítě i zahradničení, v péči o dítě si jen vzpomínám na to ošlivý umělý mimino se kterým sme se učili zacházet :grinning: v pěstitelských pracích zase na to jak každá třída měla svůj záhonek, vypěstovali sme ředkvičky a pak si nesměli ani jednu vzít protože si to brali učitelky domů (pabli i takové zlé učitelky sou :grinning: ) jediné šití sem milovala (teda když sme zrovna naštupovali ponožky) protože šít umím a vaření bylo taky dobrý protože sme se najedli

příteol uspává a nějak se nadaří ... zítra vstáváme brzo tak sem zvědavá jak ten nabouranej režim malá zvládne, potřebuju aby byla zítra hodná ať si tu burzu užiju
13. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

já bych ještě spala Gabča si dneska už od 7 hod povídá v postýlce a to fakt nejde přeslechnout :grinning: , dneska je u nás tak ošklivě zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my měli na škole vaření, zahrádky a péči o mimi taky, ale z toho si nic nepamatuju, na zahrádkách po nás kluci furt střílely žížali já to nesnášela pač se jich štítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vaření to bylo dobrý tak jsem se poprvý naučila rozklepnou vajíčko do té doby jsem z toho měla trauma a bála se a pak jsem tam dostala diplom za nejlepší čínu porota byla jak jinak učitelský sbor :grinning:

jé já bych se taky znova vdávala, v červnu má kamarádka svatbu tak se těším až se zase pokochám a příští rok asi ségra tak se těším až si zase zavzpomínám :dizzy_face:

já ještě včera do půl jedenáctý v noci dělala ten salát, tak teď už mi zbývají jen ty řízky a je to
14. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
ahoj werca....tak jsem hleděla, jak tam pořád poskakovali chudáci:grinning:...my jako noc strašná, zlatý noci bez kaše, teď je malej každou hodinu vzhůru, jí dvakrát za noc, to se nám stalo naposled první měsíc po porodu, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jé winii ty se máš, že máš skoro uvařený, mě se nic nechce:slight_smile:
14. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
pavli:no včera jsme dořešily hosty a začly přemýšleet o rautu..měly jste raut?co všechno jste tam měly?
14. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
wwercaa:no jo je toho mooc ale spoustu věcí už máme...ono stačí vzít telefon a obvolat si to....minulý týden jsem se obědnala na skoušku účesu..obědnala jsem se na duben tak jsem zvědavá...
14. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
a ještě jsme měli sraz s koordinátorkou svateb...a dohodli se jak to celé má vypadat....trocha na jídle na pití....Velkej problém byl ve skleničkách na šampaňské a na víno páč mají jen nízké :confused: a to by nešlo...ná chci na šampaňské flétny a tchán je someliér takže víno z koštovaček pít nebude tak se to bude muset pořešit....
14. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem včera byla "pařit". Přišla jsem domů až ve 22hod :grinning: Bylo to super.

Renu - já jsem si kvůli svatbě musela sklo na víno koupit v Makru :slight_smile: Raut jsem neměla, jen obložené talíře kolem desáté večer.
Kolik budete mít hostů?
Nás byla skoro 100 a já si všechno zařídila sama, ale to jsem ještě neměla Editku :wink:
14. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
edi,nás bude jen 70 plus fotograg,kameraman,kapela,řidič...tak asi 80 sakum pikum...no my budeme brát sklo asi z vinotéky...tchán tam pracuje...
14. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
a to na to šampaňské nám prej stahne z jiného hotelu...
14. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky, jdu dnes jen na skok, malej teď chrní, ohřívám jídlo, vyrazíme na výlet, asi na Hlubokou, kouknout kolem zámku :slight_smile:

renu: my měli na rautu velikou salámovou mísu, velikou sýrovou mísu, pak mísu s ovocem (hrozno, jahody, banány, physalis), pak mísa se zeleninovým salátem (s balkáns. sýrem, olivami), pak mísu kuřecích řízečků (ta měla největší úspěch)... něco podobného budeme mít i letos, ale pro víc lidí a bude ten raut na celý den, nebudeme dávat dělat hlavní jídla tentokrát, každý di bude brát v průběhu dne, co bude chtít, budou tam navíc dortíky, nějaké jednohubky, taky kuřecí stehýnka a klobásy :slight_smile:

evena: tyjo, my bychom si nejradši zas vzali domů od studentů zabavené třeba mobily, hry apod. :grinning: :grinning:

winii: tak to musela být pro učitele super soutěž - o nejlepší čínu :grinning: .. u nás, když dělali kuchaři a číšníci závěrečky, tak jsme byli vždycky na konci roku pozvaní na oběd a oni nás obsluhovali, měli jsme polévku, hlavní jídlo a zákusek, a vše zdarma, tak to bylo taky super :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, ta oslava od bráchy byla fajn, pobavila jsem se a najedla jsem se :slight_smile: Wini Natálka se taky vzbudila v 7, jsou ty holky naladěny na stejnou vlnu. Taťka se o malou ráno postaral a já se vyhrabala z postele před chvíli. My měli ve škole pěstitelky, šití i vaření a já to tak nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme dnes na oběd grilované kuře ještě ze včerejška od bráchy, tak aspoň nemusím vařit.
Jé Renčo, já Ti ty přípravy na svatbu tááák závidím, já bych se hned vdávala znovu :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
pavli tak my chceme:
-kuřecí řízečky v trojobalu
-v lupínkách
-vepřové řízečky
-vepřová kýta
-humr
-krevety
-šneky
-chobotničky
-saláty-šopák,zeleninový,bramborový,těstovinový
-nakládaný hermelín
-šunky
-sýry
-vajíčka s kaviárem
-pak ovocný salát
-no a pak míse asi 5 ve kterách bude hrohny,banány,jahody,menouny...to vše bude o fontány se které poteče čokoláda...takže čokoládové fondy

ještě pemýšlíme jestli tam nedáme rolády masové...co myslíte??nebylo by tam toho masa už moc???když ta kýta bude mět tak 10 kg???
14. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
kacik:mě to baví ale je toho tolik...teďka začno obědnávat výzdobu...krabičky na mandličky...budeme to skládat 70 krabiček to bude na palici pak do nich dávat ty mandle a pak stuškovat...to bude děs...
14. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Renu - nedokážu posoudit kolik toho vaši hosté snědí. Ti naši víc pili než jedli :grinning: Obložené mísy nám zůstaly na snídani, to se nám hodilo, protože většina svatebčanů tady přespávala, aspoň bylo ráno co jíst. K obědu a večeři se dojedly "zbytky" teplých jídel (svičková a řízky).
Jinak to zní moc hezky, super raut!
14. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
edi:dík...dala by jsi tam ještě ty rolády nebo to maso stačí...
14. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Renu, tý jo tolik jídla a samé dobroty :slight_smile: My měli malou svatbu, asi 15 lidí, ale i tak byla krásná :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Reni - já si mysím, že to stačí. V termínu kdy máte svatbu může být pořádný vedro a na jídlo nemá nikdo ani pomyšlení. Aspoň tak to bylo u nás. :slight_smile:

Kacik - zrovna včera mě kámoši ukecávali, abych svatbu zoopakovala, prý to byl opravdu večirek roku :grinning:
14. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
kacik tak to máš dobrý, že se tatka postral u nás byl tatka v hospůdce na pivku takže spal jak zabitej :grinning: , tak jsem si jí na chvilku vzala do postele, ale pak už sme museli opravdu stávat

tak řízky už jsou připravený jen je upíct to budu až tak za hodku, tak mám chvilku relax malá spí

pabli no já jsem dělala hotelovku-cestovní ruch, tak jsme se tam taky občas dobře naplácli na praxi zvlášť u cukrářek jsme pořád něco loudilli :grinning:

pabli to budete mít krásnou procházku po hlubokej my taky po obědě razíme na Křemešník to je takové poutní místo u nás se sjezdovnkou krásnou restaurací na vrholku, takže uděláme procházku a pak si za odměnu dámě něco dobrýho ke kávě tam

holky plánujete nějakou dovču s prckama letos, my chceme jet jen tady v ČR asi adršspašké skály a tak český ráj, vybereme nějaký penzionem a pojedem
14. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
My plánujeme zatím jen dovču s váma :grinning:

Pak budeme asi na chatě. Nikam do zahraničí letos nepojedem ze dvou důvodů - manžel si myslí, že je na to Edis malá a za druhé budeme rekonstruovat tak se asi trochu dost vydáme z penízek :slight_smile:
14. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Čav holky :slight_smile:
My dneska zase super noc, Davídek vstával v půl paátý a pak v půl 9, což je super, ted spinká od pů 12 doted, byly jsme na procházce provětrat.

My se taky chystáme na dovču, prvně s váma a pak na Slovensko, k moři by jsme chtěli až když bude Davídkovi víc, aby z toho něco měl :slight_smile: ale nevim, kdy tak někdy spíš po svatbě, no uvidíme jak penízky :wink:
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
14. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Werco, fotecky moc pěkné, Davídkovi nohy moc chutnají, co? :slight_smile: Já jsem tak přežraná, žeru sladké po kilech, už bych s tím měla něco dělat, protože jinak se za chvíli nevejdu do futer :slight_smile: Ale když je to tak dobré. my jsme se dnes s manžou tak hodinku a půl prošli a te´d se válíme u telky a Naty na hrací dece. Pabli jak daleko je od vás Hluboká?
14. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
kacik- jj objevil nožičky, je skvělý to pozorovat, nejdřív ho zajímali ručičky a ted by si tam nacpal i celú nohu :grinning:
v poslední době se začal překulovat na bříško, na zádech prostě nepoleží, je hrozně aktivný,když ho necham v postýlce tak honem je na břichu :grinning: .....pabli má Hlubokou blízko, my tam byly, když jsem byla těhu, je tam fakt krásně, určo v létě pojedeme zas :wink:
14. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: hodím sem pak nějaké fotky z dneška, byli jsme na Hlluboké v ZOO nakonec, tam je i super restauračka, zašli jsme si na obídek a horkou čokoládu se šlehačkou, pak ještě jednou zpět procházka po ZOO (ta restauračka je na konci ZOO), malému jsme ukazovali oslíka (vyndali ho z kočárku), ale vůbec ho teda nezajímal :grinning:, teď jsme byli ještě u tchánovců nakojit a na čaj a už jsme doma :slight_smile:
14. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
holky, my pojedeme na dovču sem: http://www.pension-bavlnka.cz/index.html je to nádherné!!! a zaměřené výhradně na děti, tak se moc těšíme, sice jen na čtyři noci na začátku července, ale myslím, že to prozatím stačí takhle s prckem, budeme chodit na výlety, koupíme nějakou tu klokanku, jinak taky i s kočárkem :slight_smile: moc se tam těším a ta polopenze nevyjde nijak draze.
14. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Renčo, ty brďo, tolik jídla - taky bych už další maso teda fakt nedávala... přecejen bude léto... hele, my toho měli malinko, ale jak bylo celkem teplo, tak se toho spoustu nesnědlo a spoustu se i pak bohužel muselo vyhodit :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.