• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojte

dnešek sem si užila, koupila sem si dva nové ptáky tak sem spokojená, Mája byla vcelku hodná, vydržela bez kojení aniž by blečela 3,5 h a pak sem kojila v autě, teda nic pohodlnýho když má na sobě člověk tolik vrstev oblečení

renu čtu že plánuješ ve velkým teda, humříka bych si dala :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
no jo já právě humra ještě neměla tak se na něho těším...a krevety mě naučil jíst můj dravý..děsně jsem si je oblíbila...
14. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
tak my jsme napočítali 21 lidí, tak asi tuto co bude mít renu k papání by těch 20 nespolklo :grinning:
14. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak neděle skoro za námi :dizzy_face:
venku tedy dnes nic moc, brala bych už jaro :wink: :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
tak jak sem se předtím stěžovala, že davídek nechce pasat koníky, holky já ho nestíhám chytat, jak řádí v postýlce tedka, vkuse na bříšku :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
pabli, penzion moc hezkej, jen pro nás trochu moc z ruky :frowning2: :dizzy_face:

even, papoušky máš? mně se líbí ti velicí ptáci, ti obrovští papoušci, ale i ti menší jdou (třeba korely),
já když bych si mohla vybrat, tak bych brala alexandra :slight_smile:

Aďulka už občas taky pase, ale její hobby to zatím fakt není
:wink: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky, werca to prdís dělá taky, na zádach nevydrží, věčně na břiše a šije sebou po celé postýlce:slight_smile:, už se i jakoby odstrčí a otočí o 180°:slight_smile:

jé renu, tak to bych chtěla být svatebčan u vás na svatbě, mňááám:slight_smile:

my si dneska taky užili pěkný den, byli jsme na dlouhé prochajdě, pak v kavárně na zákusku a kávičce a te´d jsme si nechali dovézt řecký salát s toustíkama, tak už aby malý usnul...manža si dá ještě svařáček, to já bohužel nemůžu, tak si udělám čaj :grinning:
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
tegga- ten sebou taky švihá, ja ho tam dám a zrazu mu nohy vystrkuju ven :grinning: hmmmm svařáček ten mám v lednici otevřenej, no nemam s kym si ho dát, přítel šel na noční už v 6- dělá 12hodinovky :frowning2:
14. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
werca a kde pracuje, co dělá? to znám, já taky dělala dvanáctky a víkendy vždycky v čoudu, to bylo strašný, zlatá mateřská :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
werča to je teda prdís pěknej neposeda, oni asi jak objeví něco nového tak to chtějí dělat pořád ... naše se konečně začala přetáčet na bok, na zádech už být moc nechce, tak snad jí to přetáčení taky brzo půjde ... ale zas je dobrý že jí nemusím ještě někde lovit po obýváku :slight_smile: to bude sranda až budou lozit, to asi na PC moc času nebudeme mít žádná :grinning:

hanu jo, chovám, je to můj koníček, já to nemám jen na okrasu ... velcí papoušci se mi líbí, ale není to můj šálek kávy :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
teg taky sem dělala 12-ky a převážně noční, ale mě to vyhovovalo, je to lepší než být od PO do PÁ V PRÁCI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
dělá mistra v jednom závodu, dělají tam ty rámy na panasonic, já tam taky dělala, dělá 2 dny ranní od 6-18 a pak dva dny noční a pak 4 dny volna, což nám vyhovuje, tam sme se seznámili, já dělala tam dělala na lince :wink:
14. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
evena: Davídek taky takhle začínal, nejdřív se mi při přebalování hodně tahal za hračkama, přetáčel se na bok, a pak to časem dospělo až k tomu že skončil na bříško, ještě mu dělá problem vyndat si ručičku spod tělíčka, se mu tam zasekává, ale po dřině jí pak vytáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
SLÁVA Davídek usnul, můžu žehlit, zítra ráno jízda, se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Evena: jaké ptáky chováš? Já tomu moc nerozumím, ale manža se docela vyzná, taky choval. my letos nepojedeme na dovolenou nejspíš nikam. Loni jsme dělali kompletní rekonstrukci, která stála více než jsme čekali a vydali jsme se totál z peněz a já šla za chvíli na mateřskou, takže se z toho pořád nemůžeme nějak vyhrabat. natálce už taky chybí kousek a bude na bříšku. Teg svařáček bych si taky dala :slight_smile: Holky slavíte Valentýna?
14. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Kacik- my Valentína moc neslavíme, dostala jsem nádhernou voňavou růžičku a jsem ráda, my s přítelem máme rádi spíš den, kdy jsme se poznali, podle mě by správnej mužskej měl nosit kytky i někdy v běžný den ne jenom o svátcich, vždyt předse se milujeme pořád ne, ale toho mýho to moc nenapadne, ale miluji tě mi říka pořád a to mi stačí :slight_smile: .....kacik: s tyma penízkama to je něco, my taky musíme hodně doplatit, a pak se může něco podnikat, prvně ¨by jsme chtěli svatbičku, pak nějakou dovolenou u moře, ted pojedeme na Slovensko protože Davídka ještě nikdo neviděl, jemom po internetu,,, ale holky řeknu vám, že dovolená u nás na Slovensku nás vyjde stejně jako u moře, je to tam hrozný ted s tyma eurama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
hanula: heleď, to je jen úhlem pohledu :slight_smile:... my už byli s malým 2x na pár dnů u našich - Litomyšl, tak jsme na dálky zvyklí :slight_smile: Ale je fakt, že jsme tu dovču takhle vybrali i proto, že je to blízko ČB, tím pádem, kdyby byl nedejbože potřeba doktor apod., tak jsme "skoro doma" :slight_smile:

kacik: my ho oslavili tak, že jsme si udělali ten rodinný výlet :slight_smile:...

holky, jdu se na chvilku rozplácnout k telce a pak chrnět, mějte se pěkně :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
mně teď dorazil synátor, tak jsem mu ohřála segediňák a přinesla chlapům k telce brambůrky a Vetlínské bílé - a budeme "slavit " Valentýna
:slight_smile:
konečně dnes spravili to synátorovo auto, tak se možná spíš slaví oslava opravy auta
:wink: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
werča malá se přetáčí tak že vyhodí nohy do vrchu a přetočí se tak že je jak "L", momentálně si teda nedokážu představit že se překulí na bříško, protože ty nohy jí zavazí :grinning: zítra budu kupovat ty pěnový puzzle ty sou tvrdší tak snad jí to půjde líp, ona bývá jen na gauči, u nás na posteli nebo na peřince na zemi, všude je zabořená tak se musí víc snažit ...

na dovču nikam, chtěli bysme aspoň objet zoologický po moravě ať nesedíme jen doma tak uvidíme jak to bude s penízkama, chtěla bych šetřit na Chorvatsko za 2 roky až bude malá větší, ale nevim jestli to vyjde ... momentálně šetřím na další vánoce po dvacetikorunách :grinning: ale stejně vím že to skončí zase jako výdaje na auto, to je bezedná kasička, máme ho několik měsíců rozbitý, cosi s kolama a sjíždí se nám proto gumy tak jezdíme celou zimu na letních sjetých :rolling_eyes: přítel nechtěl přezout na zimní protože by se hned sjeli taky :grinning: bezpečnost jak prase :grinning:

kacik andule, korely, zpěváky, růžohrdlé, kakariky, chůvky, zebřičky, aymary, většina je klasika, ale u něčeho se zaměřuji na určité "spešl" mutace :slight_smile: proč už manža nechová? Většinou ten koníček vydrží celý život, málokdo se toho umí vzdát :slight_smile: Dokonce to chytlo i mýho přítele :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
ahoj holky, dnešní noc děs - buzení po 4, 2 a půl a 2 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď taky nemůže zabrat... :angry:

evena: přesně ze stejného důvodu jsme puzzle taky kupovali - ale zatím žádné výrazné pokroky v dětské akrobacii se nekonají :grinning: malej se přetáčí na bok stejně jako vaše akrobatka :slight_smile:... tyjo, s tím autem to máte taky hustý! :confused: :grinning:
15. únor 2010 v 06:31  • Odpověz
15. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
ahojky pavli,my už jsme taky vzhůru.... :frowning2:
15. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky, my valentýne neslavili, ale slavili jsme výročí....ale dárky si nedáváme, večeře, výlet a pohodička:slight_smile:

na dovču chceme taky někam u nás, ale zatím nic nalánovanýho nemáme, tak kdoví, jak to dopadne

a spaní u nás taky katastrofa, od toho, co dávám kaši, tak se malej budí dvakrát na jídlo a tak třikrát na dudel, nechápu :astonished:

pabli fotky pěkný, ještě omrknu FB:slight_smile:
15. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc klasika budíček zase ve 3:30, mi přijde, že se snad budí ze zvyku. Budí se téměř na minutu přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hned zase usla. Za to manža mě po ránu nepotěšil, volal, že nám někdo v noci šlohnul rádio z auta. Ty lidi jsou fakt ho..da :angry:
Evena, manžel má ještě spoustu jiných koníčku, jeho největší vášeň, co se týká živočišné říše, je akvaristika. Máme doma pořád nějaká akvárka. O ptácích mi dlouze vykládá, ale zatím si je znovu nepořídil.
15. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

u nás taky valentýna neslavíme teda jak kdy :grinning: včera jsem dostala od manži růži a dortík ve tvaru srdíčka to jsem teda nečekala, tak jsem mu hned řekla, že odemě má k valentýnovi řízek a salát :grinning:

kacík mě se tak naše potvůrka taky tedka budí kolem třetí na čaj, ale pije tak že u toho spí tak je to dobrý :grinning:

já chci taky koupit ty puzzle gabča je bud na gauči nabo na dece na zemi, ale ještě se mi nepřetočila, ale snahu má tak snad to bude každým dnem

já mám zase dneska úklízecí jako každý pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, už jsem hodila pračku tak ještě vytřít, vysát, udělat koupelnu, záchod a je hotovo :dizzy_face:

even jé ptáky já se jich hrozně bojím, když sme ještě se ségrama byli malí tak sme moc chtěli andulku, tak nám ji mamka pořídila byl to Ferda a pak přišlo na krmení a to se samozřejmně musela strčit ruka dovnitř, žejjo :sweat_smile: no a toho sme se báli jako čert kříže takže druhej den chudák Ferda putoval ke kámošce
15. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
kacik to naštve....nám jednou někdo odmontoval a šlohnul víčko od nádrže...blbouni
15. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
ahoj tegga jak vlastně dopadlo to vaše plavání ve vaně s Luboškem :confused:

kacik jo ty lidi už nevědí co by kradili nám před vánocema ukradli kočárek hajzlíci :angry:
15. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
jo dobře, usmíval se u toho, myslím, že se mu to líbilo.....jsem sice nevěděla moc jak na to, ale napustila jsem mu plnou vanu a jezdila tam s ním:slight_smile:.....winii vám ukradli kočárek :astonished: jsou to omezenci
15. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Winii kočárek, jo, tak to by mě asi ranilo. Fakt hajzlíci :angry: Teg a dá se vůbec takové víčko od nádrže koupit? A půjdeš s Luboškem na nějaké to plavání? Mi se to plete, někdo tady říkal, že někdo zase že ne, teď nevím :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
jj holky ukradli a představ te si, že sme si ho našli, naštěstí sme měli poznavácí znamení, že když jsme měnily duši tak tak byl takovej jinej ventílek než u ostatních, no a ségra co bydlí na náměstí tak mi volá, že vidí asi náš kočárek(ten co jsme měli mi tu nidko nemá a i tak zářivou barvu taky ne) takže jsem rychle volala manžu ať se tam jede podívat na náměstí ona se mezitím ztratila, ale našel jí čekal až někde zastaví aby si mohl prohlédnout kolečko a samozřejmně to byl náš kočárk :astonished: takže jsem volala policajti a martin jí zatím oslovil, že je náš a kradenej ona se bránila, že koupila atd., no představte si, že ho ukradli nějací kluci a odvezliho 40km odsuď no a týhle ženský ho prodali za 2000,- :astonished: :angry: prej na diskotéce což se mi moc nechce věřit, no ale hlavně, že ho máme zpátky dost mě to sralo pač na něj sme doma měli sportovní nástavbu a co sní žejo pak kdyby se nenašel
15. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.