• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Jo, manža to sehnal někde na netu, kde netuším, ale je to z nějakýho auta, použitý, ale není to poznat....asi někdo nevěděl, jak ho sehnat, tak to vyřešil takto

Já jsem na plavčo chtěla, ale asi na to nakonec kašlem, budeme se takhle cákat ve vaně a pak vyrazíme v létě na koupák....nebo u nás dostavují krytý bazén, tak možná potom tam, ale ne na nějaký lekce, jen třeba já s manžou a mrňouskem, i když tam zas nevím, jak s tou vodou no
15. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
ahojte

vstávala před 8 a teď je nějaká nevrlá :confounded: Máme jít na to očkování ale pokašlává a stále má trošku rýmu se mi zdá tak asi zavolám dr a odložím to na příští týden at jí do poradny zbytečně netahám, příští týden má stejně 5 měs tak si aspoň udělá prohlídku

pabli pěkný fotky, ještě mrknu na FB :slight_smile:

hanu tak to máte taky asi domě pěknej zvěřinec :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ty jo winii, ale to je haluz, že jste ho našli....té ženské bych střelila jednu, potkat ji s ním:slight_smile:
15. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
winii tak to je gakt haluz :confused: nám zase ukradly dvě kola a jedno sme našli asi o pět hodin později jak ho ti zloději vezou, tak sme jim ho sebrali, ani se nebránili, sme měli strach že nám ještě daj po tlamě ale byli to nějací puberťáci, druhý sme nenašli ...
15. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
winii, ještě že se kočárek "našel", lidi jsou někteří fakt hrozní, neví na čem by "vydělali" :angry:, jak manžel říká ruce by se jim měli zase sekat :unamused:jako ve středověku
eveno, u nás momentálně ve zvěřinci vedou cichlidy, dravé ryby z Ameriky a Afriky, už jsem to tu myslím psala, jak to máme u nás doma se zvířaty
15. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
to jo nějaký zmetci si chtěli přivydělat na vánoce asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám taky hrozně ráda zvířátka hlavně psi mám dva, doma yorka fenku a u našich zlatýho retrívra a kdyby mě manžel nedržel zkrátka tak v tom našem pidi bytě budeme mít zvěřinec, já bych chtěla ještě výmaráka, ale to až budem mít svojí zahradu asi :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
winii a jak to pokračovalo, to ste zavolal policajty a kočárek ste jí normálně mohli sebrat na ulici?
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj, u nás dobrá jen se mi nelibilo, že se probudila už o půl 6 a neusnula :slight_smile: Ale teď už zase spí.
No prostě vstávám jako do práce. Včera jsem šla spát docela pozdě, protože jsem čučela na Vraždy v Londýně a pak jsem si malovala návrh koupelny.

WInii - mi ukrást kočárek tak mě asi normálně jebne :angry: Hlavně, že se našel. Ale ty nervy

My teda zvěřinec nemáme, protože se zvířat dodcela bojim (křečci, kralici, kočky...) nebo se musí venčit a to mě nabaví, takže by ten pes byl u nás asi chudák. Takže radši nic.
15. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
winii to sou nádherní psi taky se mi líbí :slight_smile: my si chcem kpoupit barnského salašnického ale až bude Mája větší, mám strach psa k malým dětem
15. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
budet dělat novou koupelku edit?
15. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Novou koupelku, nový střešní okna a opravovat dětský pokoj. Když si teď sčitam kolik nás to bude stát tak se mi protáčí panenky. Začneme snad začátkem března a mělo by se to stihnout za měsíc, aspoň tak to řikal ten chlap co nám to bude dělat :grinning:
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
no já jsem to taky obrečela ten kočárek, když přijely policajti tak si ho odvezli na stanici a měsíc holky měsíc jsme na něj čekli z důvodu, že ta ženská co ho měla tak musela podestat papír, že se vzdává svého majetku jako to fakt nechápu :angry: a teďka ještě čekám až mi přijde objednané zboží co tam chybělo co rozkradli abysme mohli zase vyrazit, teďka mám půjčenej od ségry

já se těším až půjdeme nědky do svého jestli se toho vůbec dočkám a budu si taky realizovat jak to chci :grinning: teda jsetli budou many, žejo :confounded:

even ten se mi taky moc líbí, ale už je na mě moc velikej :sweat_smile: já radši tak trošku menší, nebo spíš jak se to řekne né tak mohutný :grinning:
15. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
edit ale vy jste něco rekontruovali už když jsi byla těhule ne? nás toho taky ještě plno čeká, jádro, kuchyň, okna, dvěře, ale pořád to odkládáme, sice na to peníze máme, ale nechce se nám vydat do koruny a pak být závislí jen na manžově výplatě, protože o tom rodičáku nemá ani cenu mluvit, to dáme celý do hypotéky:slight_smile:
15. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
ale jinak se taky těším, až si jednou postavíme baráček, ale to bude tak na důchod:grinning:
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
tak už mám vysáto, ještě to vytírání to nesnáším

jé teďka tady na mě kouká nějakej bubák :grinning: (malá spí v obýváku v kolíbce a přes sebe samozřejmně plenu) a hodím po ní očkem od PC a ona mě normálně šmíruje pod tou plenkou jedním okem :grinning:

holky taky se ty vaši prckové rozčilují když ste u PC, Gábi to nesnáší jak mě vidí, že sedím u noťase tak se rozčiluje a nádává, jakmile jdu pryč tak je klid a můžu si třeba uklízet a nemusím si jí všímat a je klid, ale když si sednu k noťasu tak je řev, Gábi ho asi nemá ráda :grinning:
15. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
mě malej nevidí, když sedím u komplu, já tady sedím většinou jen když spí.......ale naučil se zase třeba zvedat mantinel u postýlky, dole si ho nadzvedne a pozoruje mě co dělám:grinning:je to taky takovej malej šmírák:slight_smile:
15. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
to já tu sedím i někdy když je vzhůru a to jí pak rozčiluje, já jsem jí musela v kolíbce kousek odendat aby viděla jí to taky rozčilovalo, že to vždycky rukama a nohama úplně celý rozdělala, takže teďka vidí a je klid
15. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
na mě taky malá vidí když sem u PC a je jí to většinou jedno, kouká totiž na telku,maximálně po mě hodí očkem, teď spinká a je to sranda jí sledovat, má otenřenou pusinku a občas se ze spaní usměje ... děti sou nejhezčí když spí :grinning:
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Já jsem u PC taky jen když spí, protože když nespí tak se ji musím věnovat, jinak řve :grinning:

Tegga - máš pravdu, to se rekonstuovala spodní část bytu, teď nás čeká podkroví. Já to chtěla zmáknout ještě v těhotenství, ale manžel byl zásadně proti. My na to máme našetřeno, protože se to plánuje už dlouho.
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
a nemluvte o bydlení je ti z toho ouvej :grinning:
15. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
edit to máte dobrý že za měsíc máte hotivo, my rekonstruovali (bohužel :sweat_smile: ) 4 roky, dělal si to přítel sám tak to tak dlouho trvalo a byl to blázinec, všude prach, bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
kacik: to je mi líto s tím autorádiem!...
winii: tyjo, to s tím kočárkem taky!!! to bych byla zlostí bez sebe!!! ale ještě že jste ho našli... no, ale je mi líto i té ženské, pokud teda nevěděla, že je kočárek kradenej... když pomyslím, že bych třeba koupila kočár přes MMB a pak mě někdo na ulici oslovil, že je kočár jeho, tyjo, šílená představa! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, malej se taky někdy rozčiluje, když jsem u PC, ale zas se mu líbí, když ho dám do lehátka a může na monitor aspoň koukat, taky má rád, když voláme přes skype, už myslím, že se zaposlouchá a dovede třeba poznat, když na něj mluví naše mamka, to je vidět...

tegga: tyjo, takovýho šmíráka máte, jo? :grinning:
15. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
já sem u PC taky když spí, a pak ještě když ráno kouká na pohádky, sem asi děsná matka co :grinning: sem si říkala že takto se dítete zbavovat nebudu :grinning:
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
evena: my zas necháme Víťu občas kouknout večer, když má svůj blbý den a už nevíme co s ním, tak kouká na Ulici na kousek (a já taky :grinning: )
15. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
holky máte to u prcků taky ... naše se bojí někdy lidí :confused: když se na ní někdo podívá tak natáhne obličej a spustí řev a normálně se mě křečovitě přidrží, dělá to jenom někdy, většinou jednomu dědovi a teď to udělala kamarádce :confused:
15. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
já zapnu jetix ať mám aspoň dobrej pocit že nekouká na nic krvelačnýho :grinning:
15. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Kacik - to jsem úplně přehlídla, že vám někdo čorgl autorádio. Mě ho někdo ukradl taky, ale vzal si k tomu celé auto :frowning2: Zůstal mi je panel od autorádia a já ho střelila za 1000-kč :slight_smile:

Evena - já právě doufám, že to všechno proběhne rychle. Snad to klapne jak má (okna, kachličky... na všechno se čeká).
ááá už se probouzí :slight_smile:
evena: jooo, Víťa má taky hysteráky - hlavně když k nám někdo přijde, nebo když přijdeme někam, kde je míň nových lidí... paradoxně mu vůbec nevadí, když jsme třeba v kavárně a on může ty lidi pozorovat, to i když na něj pak někdo mluví, tak je to naprosto v pohodě :slight_smile:... taky to teda dělá u některých lidí, na některé (u kterých bych to ani nečekala) se zas třeba směje od první chvíle...
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
edit celý auto ... no mám naštěstí nikdo nic neukradl ... akorát nám někdo auto nezaplatil když sme ho prodávali :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.