• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii prooč???až se zeptá...tedea jestli se zeptá tak jí pošlu odkaz at ví co nemáme.. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
makka: nestraš :grinning:
pipiii to je fakt, ale já miluju chodit do dětských obchůdků a koukat na ty všechny pidi midi věcičky, to je takový hezčí než na obrázkách na netu :grinning:
renu: náhodou, dobrej nápad... dneska se dávají na net takhle třeba seznamy svatebních darů, co člověk chce, nebo se dávají i seznamy právě výbavičky pro miminka... některé firmy v Pze, ty drahé obchody, takové seznamy mají, lidi to u nich přímo nakoupí, pak si to odškrtnou na netu, že už to koupili, aby to nekoupil ještě někdo další z příbuzenstva... akorát je to zas jiná cenová kategorie
27. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
holky musím se na nějakou dobu rozloučit, jdu kostit králíká a dělat oběd, pak zajdu na menší nákup a pak snad ještě dorazím, tak zatím pa
27. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
PAbli - no, no uvidíš sama. Některé maminky nemají soucit a k těm věcičkám mají nějaký vztah a nechtějí se jich vůbec zbavovat.
autor
renu, tak to je jina situace, proste tchanovci se nezeptaji vubec:(
pipiii třeba joo... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
renu-já to udělala podobně,ale rovnou jsem ty věci barevně vytiskla....ale nevim,jestli podle toho s tetou a švagrovou nakoupěj nebo vyberou bejkárny...
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
pabli že je to dobrej nápad já to udělám podobně naházím tam fotky a napíšu kde to mají...a je to... :grinning:
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
danu snad ne...snad koupí to co mají... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
holky tak dalsi mrda:grinning: volal mi manzel a? rekl mi ze u nich v rodine se zadyn takovy dary proste bohuzel nedavaji, takze se na to ani ptat nebude:/ ze pry se to u nich nedava..:grinning:
27. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
já už jsem objevila,kde je u nás ve městě ten kontejner pro charitu,tak pak vytřídím věci,co se mi nelíbí a dám to tam,vyhodit to do popelnice bych neměla to srdce, i když se mi ty věci nelíbí....
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
pipii jaký dary???u nás se dává na kočárek...Honzovi rodiče by nám měli zaplatit kočík... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
pipi-manža do svý ségry cpal prachy,když měla malý dítě,ale od ní nehrozí,že by mu to teď oplatila....spíš koupí nějakou věc,aby jako ze slušnosti něco dala a tím to hasne...
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
renu, noo financni dary, nebo na postylku, na kocarek atd....:/ u nas se to tak dela, ale u nich pry ne:grinning:
27. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
pipi-tak můžou začít ne??nová éra :wink:
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
pipii to se dává všude....neboj se že když se narodí malá tak jí nic nedají...s toho neměj strach...
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
jezis, ted rikali v radiu ze maji v praze smulu rodice se skolkou, ktere tu nemaji trvale bydliste:(:(:(:(:(
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
renu, jenze ja nechci aby to dopadlo tak ze nam neco daji pro malou a tim si nas podplati a budeme tam muset jezdit jenom kvuli tomu:(
27. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
pipiii tak to je na nic...já ji mám v ulici malej muže domů sám...
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
pipi-to bude ale pro malou,tak za to nemůžou nic očekávat...
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
pipiii: to je i u nás v ČB, musí mít oba rodiče trvalé bydliště v ČB, jinak se dostanou až někde na konec pořadníku...
pipiii ale přece to ti každej něco donese to by jsme nedělali nic niného než chodili po návštěvách...u nás se tomu říká jít do kouta...když příjdou známí a kamarádi a rodina kuknout na mimi tak nedojedou s prázdnou...
my budem hledat školku co nejblíž mé práce,abych prcka vyzvedla cestou...
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
moje maminka je uplne zlata, jela do 3 ruznych Lidlu v ruznych mestech aby mi sehnala hajanka do kocarku!!!! moooc dekuji, vazim si toho moc, dela toho pro nas hodne :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

tohle jsme si ted napsala do albumu:grinning: vim ze tam tchyne chodi:grinning: treba si neco uvedomi:grinning:
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
přesně, já třeba když jsem šla za kamarádkama do porodnice,pokaždé jsem jim donesla malý dárek....to samé,když půjdu navštívit kamarádku do nového domku,tak jí koupim třeba pokojovou kytí nebo tak něco...
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
tak to je husty holky, nam tady majitel nenecha dat trvale bydliste!:grinning: pac tu mame smlouvu na dobu urcitou vzdy na rok a potom se to prodluzuje...jezis!!!!! tak to je husty! jinak skolku mam tak 200m od baraku:( na obe strany jednu:(
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
pipi-jo,třeba jí to docvakne :wink:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
pipiii ještě jsi to měla napsat červenou...at to vidí ... :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.