• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
... no tak to je vlastně skoro totéž :grinning:
15. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Evena no jo, je to už 10 let zpátky, bydlela jsem v Praze a měla jsem novou Felicii. Největší sranda byla, že jsem asi 10x obešla parkoviště než jsem zavolala policajty, furt jsem si říkala, že si prostě jen nepamatuju kde jsem zaparkovala :grinning:
15. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
TO je fakt, to je to stejný. Nezaplatit rovná se ukrást :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
edit: to my jsme se jednou lekli v obchoďáku, je tu několikapatrové parkoviště, vystoupili jsme z výtahu a auto nikde, tak v nás hrklo, naštěstí jsme zkusili jiné podlaží a auto tam bylo :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Pavli - to se mi stává skoro pokaždé kdy jsem v nějakem OC :grinning: Nepamatuju si patra a nebo ty barvy. Chodím tam jak pako. :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
edit: my máme akorát dobrý, že máme jasně zelené berlingo - to je vidět široko daleko :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
tak to že hledám auto se mi teda nestává :grinning: já vždycky parkuju v řadě kde stojím jako jediná, co nejvíc vzadu abych měla hooodně místa na zaparkování a netrapasila někde v první řadě s couváním a ještě někomu něco nevodřela :slight_smile: :slight_smile:

tak sem volala dr že má malá slabou rýmu a pokašlává a že se očkování asi konat nebude a ona a´t příjdem že jí naočkuje že bysme to nestihli ze zákona, že to odkládat nechce, že když není vyloženě nějak moc nemocná že to nevadí :confused: mám strach že dopadneme jak winii s Gábinkou :pensive: přesvědčovala mě že to naočkování fakt nevadí, no tak snad má pravdu ...
15. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
pabli no jo, vy a zelená barva :grinning: ale zelená je stejně nejhezčí, u nás se za asi 8 let vystřídalo asi 5 aut a kromě jednoho (černý) samý červený
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
evena: doktorka snad ví, co dělá, však na malou koukne, poslechne si ji, kdyby to měla na plicích třeba, tak by určo neočkovala...

holky, dneska jsem se ráno naštvala, četla jsem si maily a tam byl od jedné paní z mimiaukce, že jsme spolu včera soutěžily o mluvící křesílko fisher price a že sice vyhrála ona, ale zjistila, že mluví německy, tak ho nechce a přenechává mi ho. Přitom já to zjistila chvilku před koncem aukce, tak už jsem pak nepřihazovala, německy mluvící mi je k ničemu, navíc po mně přihazovala ještě jedna paní, tak jsem jí napsala, ať se obrátí na ní. Napsala jsem to i majitelce křesílka, tak doufám, že mě nebudou nějak popohánět, že jsem křeslo chtěla a teď nechci platit, když jsem aukci ani nevyhrála. :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
evena: no když je zelená nejhezčí, tak proč máte samé červené? :grinning: (né, chápu - někdy výhodná koupě, jindy se líbí příteli, že?)... no nám se teď líbí berlingo v barvě kapučíno, nebo takové latté, fakt nádherná barvička, člověk hned na to kafe dostane chuť, i když ho jinak nepije :grinning:
15. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Winii to je super, že jste kočárek dostali zpět, to jste měli velké štěstí. My auto v OC nehledáme, já si kupodivi zapamatuju to číslo nebo písmeno, ale kdyby tam byl manžel sám, tak stopro hledá:slight_smile: My jdeme v 1 na Prevenar, ale Natálka taky pokašláva a má rýmu (jenže ona má rýmu tak od 2. měsíce pořád :frowning2: ). Dr. se na ní koukne a uvidíme, jestli bude očkovat. Minule se mě ptala jen jestli nemá tepoty nebo průjem, to by prý očkovat nemohla.
Já jsem na PC většinou, když je Naty vzhůru. Mám ji vedle sebe na hrací dece nebo na gauči, někdy na klíně. Když spí, tak většinou uklízím nebo vařím. Ale teď zrovna spí :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Pabli, myslím že po Tobě nemůže nikdo chtít, abys to křesílko platila, vždyť jsi nevyhrála. No a německy mluvící křesílko je fakt na prd :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
kacik: nojo, kdyby to bylo aspoň anglicky nebo francouzsky mluvící, bych začala malýho učit :grinning: :grinning: ale německy neumím ani půl slova :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Pavli - já jsem podobně jednou špatně přečetla info o produktu na Aukru. Naštěstí byl ten prodejce moc hodnej a pochopil mě. Od té doby si vždycky všechno přečtu minimálně 3x :slight_smile:

Já jsem si včera objednala jídelní stoličku v barvě kapučino. Jsem zvědává jaká bude.
15. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Evena - snad doktorka ví co dělá. Já taky četla, že rýmečka očkování nevadí, nesmí prý být teploty.
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Pavli ty umíš francouzsky? To já tak leda libat :grinning: :grinning:
Je to děsně těžkej jazyk na výslovnost, já nejsem schopná říct dobře ani Merci :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
edit: já vystudovala na pedáku češtinu a francouzštinu a obojí taky učím :wink: ... o jídelní stoličce pořád přemýšlíme, jakou vybereme...
15. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky holky,tak zase nestíhám.. :frowning2: včera jsem dala na mimibazar ten náš koš a hnedka včera si pro něj dojeli..takže už je fuč...Jinak jedem plavat tak jdu pochystat dítě a povalíme se čvachtat tak se mějte hezky a já večer šupnu zase nějakou koláž...páááá...
15. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
renu: tak super prodej, že? :slight_smile: já už toho taky dost prodala, různé hadříky, i tu dražší zavinovačku, tak jsem taky celkem spokojená :slight_smile: pěkně se vyplavčete :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Já neprodávám nic, všechno nechávám pro další mimi :grinning: :grinning:

Já si nevim proč myslela, že máš češtinu-angličtinu.

Renu přeju pěkné plavání!!
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
tak to já zatím neprodala vůbec nic, manžel mě pořád přemlouvá, ať t nechám pro druhý, tak nevím....to bude holka a budu to stejnak všechno prodávat:slight_smile:

mě se francouština taky líbí, dokonce jsems e ji začala učit, zvládla jsem dvě lekce a tím to haslo:grinning:

pabli tys už potom nepřisazovala, takže bych to vůbec neřešila :wink:
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
pabli já taky myslela, že učíš angličtinu...učíš ne?
15. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
edit jakou jsi nakonec objednala tu stoličku?....a od kolika do ní budete prcky dávat?
15. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj renčo, užijte si plavčo, těším se na fotky. Já měla francouzštinu 4 roky na gymplu a 3 roky na VOŠ, dokonce mám z ní i absolutorium, a asi 5 let jsem francouzsky neřekla ani bú a to vedlo k tomu, že už si vůbec nic nepamatuju. Max. bych zvládla jmenuju se tak a tak a bydlím tam a tam :slight_smile: Anglicky jsem se učila ještě dýl (základka, gympl, VOŠ) to je trochu lepší, ale strášně moc jsem taky zapomněla :unamused:
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
edit: angličtinu jsem měla na ZŠ a SŠ, tak ji taky trochu umím, ale vystudovanou ji nemám, ještě mám základy španělštiny... no, ale to je všechno už :slight_smile:

tegga: já si jednak říkám, že co kdyby druhé byla holčička, navíc to bude, doufejme, opravdu až za 5-6 let, do té doby to někde skladovat, když už tak tu není skoro k hnutí... pak bude třeba jiná móda, navíc budu chtít koupit druhému miminku jiné věci, nové (resp. třeba z MMB), aby nemuselo nosit všechno po prvorozeném :slight_smile:

dnes mi přišel zrovna balíček z MMB - krásné lacláčky s autíčkem, ty bude Víťa nosit už teď, pak ho v nich nafotím, pak košilka kostkovaná Next na léto, ta je fakt prďácká :slight_smile: a ještě jedny lacláčky :slight_smile:

tegga: salut, tu parles francais? C´est parfait! :grinning:

edit: no však vaše další mimi je "za humny", tak je jasný, že nic neprodáváš... jen přesuneš malýho do větší postýlky a šoupneš tam následovníka :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
tegga: nene, učím FRJ, ČJL a obchodní korespondenci a psaní na klávesnici :wink: ... angličtinu jsem chvilku učila doma jen manžela - začátečníka, ale na to nemám nervy, tak chodí na kurz v práci :grinning:
15. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
pabli protože kupujeme ojeté auta a tam rozhodují jiné věci jak barva :grinning:
taky sem myslela že učíč češtinu, nevím proč :confused:

oblečky zatím neprodávám, asi to nechám a až bude jasné že druhé nebude nebo to bude kluk tak to pak střelím
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
kacik: u mě english taky nic moc.. jak nemám možnost s nikým mluvit, je to blbý, texty si přečtu, to jo, ale vymáčknout ze sebe něco, to je horší
15. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
evena: však češtinu učím :wink:
ČJL je co, český jazyk literatura? :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.