• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: jj, čjl = český jaz. a lit :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
aha, blbě čtu :grinning:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
když jsem hledala před 4 lety místo, tak si mě pozvali z jedné ZŚ na pohovor - pak z toho vyšlo, že bych tam kromě češtiny (jak zněl inzerát - sháníme češtinářku) učila ještě angličtinu a vedla školní pěvecký sbor (chodila jsem do hudebky) :grinning: :grinning: tak to jsem teda radši hned utekla :grinning:
15. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
du se chystat k dr, se mi tam vůbec nechce ... pak jedem na sociálku vyřídit rodičák, mám vyplněný zatím jen dva papíry tak snad to nebude na dlouho a pak k našim na kávičku tak přijedem asi až večer
á, Vítek se vzbudil, jdeme papat :slight_smile:
Vítkovi přeju dobrou chuť :dizzy_face: :grinning:
15. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
mně malulka zase konečně usla, v náručí, měla nějakou plakavou náladu :slight_smile:
na MMA něco občas dávám, ale zatím co šlo na odbyt, tak hlavně kosmetika, resp. parfémy, které se prodaly stejně pod cenou, ale jsem ráda, že se aspoň něco z toho, co nám tu "zavazí" občas prodá
15. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
tak konečně uklizeno, Gabča napapaná a už spinká tak chvilka klidu na kávičku

even u nás Gabča řve jak tur když si vezme chlap a koho dlouho neviděla, ty hluboký hlasy jí asi vaděj :grinning:

já taky prodávám na MMB přímo holčičí věci, takový ty neutrální si nechávám a taky se mi docela dost věcí prodává tak jsem ráda

pabli já taky teďka objednávala na léto Gabče šatičky, tuničky, šortky a tak pač nic nemáme, tak se těším až to přijde
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Já už s chlapečkem skoro ani nepočitam :slight_smile:
Navic mám 20letou ségru, která třeba taky jednou věci po malé užije :wink:
15. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
evena: Vítek děkuje, pošmáknul si :grinning:

hanula: jj, tyhle servery jsou fajn :slight_smile:

winii: a teď máte 2 kočárky nebo jak to máte? Když vám ten první ukradli, tak jste kupovali nový?... jj, taky se chystám kupovat letní ošacení teď ve velkém, jenže mi přijde, že v těch větších velikostech už ty použité věcičky moc nemají, ne moc hezké, asi jak už děti papají příkrmy a hodně toho zničí (mrkvičky apod.), tak pak toho na prodej asi moc není...
15. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
edit: já to, co jsem koupila sama, obratem prodávám, to, co jsem dostala od našich, nechávám ségře do budoucna, a co jsem dostala od tchánovců, zase manželově bratrovi do budoucna :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
pabli novej jsem naštěstí nekupovali mám půjčenej od ségry má roční holku tak už jezdí ve sporťáku

jůůů teď tady byl pošťák a donesl balíček od hami dostali jsme příkrm zeleninovej, přesnídavku a mlíčko od 6.měsíce :confused:

jj moc věcí tam není teda v těch velikostech co potřebujem, holky já jsem prase teďka si dávám kávičku a k tomu ten zákusek, no a jak má pak člověk hubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
my máme malinkej byteček takže co půjde prodat prodám, stejnak další taky plánujem až tak 4-5 let a to zase třeba budou jiný

včera u nás bylo docela teplo, všechno to tálo a padal sních ze střech a dneska je tam kosa jak v márnici, až se Gabi vzbudí tak musím do města na poštu zaplatil složenky jej to zas bude peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
winii: myslíš, že to hami přinesl v souvislosti s tím kufříkem z porodnice nebo ses zaregistrovala na hami?.... jinak s tím bytem a plány to máme jako vy...

my jdeme teď ven, zajdu si k Italovi pro čtvrtku pizzy, malému koupím v drogérce menší lžičku na kašičku a pak koupím sobě a manželovi zákusek... takže winii, žádné výčitky, zákusky jsou OK!! :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
pabli právěže neumím ani žblechtnout:grinning:

tak asi to začnu taky prodávat, fakt to skladovat nemá cenu

winii já teď taky zrovna dodělala zákusek, tak se těším na odpo, až si ho dám s kávičkou:slight_smile:já teď jím sladky snad ještě víc, jak v těhu. hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
pabli ty tam toho itala myslím živíš ne:grinning:
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
tegga: k některým kouskům mám fakt citový vztah, ale pak mám radost, že si je někdo vybere a koupí :slight_smile:... horší, když jsou pořád k prodeji a nikdo je nechce, to je mi pak líto :slight_smile:

tegga: sladký jím určo víc jak v těhu :grinning:

papa
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
právě, mě bude taky asi některých věcí líto, prodávat je:slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
pabli tak jo já si to dám s chutí :grinning: já taky žeru sladký víc než v těhu, protože v těhu jsem ho nemohla ani vidět, škoda, že mi to nezůstalo chjo :frowning2:

já mám taky pár srdečních záležitostí z věcí a ty si teda schovávám, co kdyby to byla zase holčička :grinning:

pabli tak si nech chutnat, Ital z tebe musí mít radost když tě vidí :grinning:

tegg já právě miluju když si můžu dát v klidu kávu a k ní něco zakousnout dobrýho to je normálně šílená závislost :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Tak Ahoj holky :slight_smile:
tedka jsem přišla z autoškoly, pak jsem hned vzala Davídka ven a ted jsme přišli, ještě chrní u balkonu. Tak div se světu, večer vypil 150 kaše, pak byl ještě nějakej nespokojenej tak vypil 60 mlíčka a byl tuhej,, já si po žehlení a sprše lehla do postele v půl 12 a v půl 1 řval prcek hlady :confused: :confused: noc neklidná, snad každou hodinu vyplivoval dudlánka, tak jsem to měla jak na běžícím pásu a konečné vstávání v 6

včera večer jsem vyžehlila asi 10 kousku Davídkovo prádla a najednou žehlička zhasla a konec, nekomunikuje, nejde vůbec,, máme Tefalku ani né rok starou, takže jsem to musela vzít s tou ETOU starou, no děs, hrozně dlouho¨se z ní žehlilo, tak snad nám jí brzy vymění :frowning2:

já věcičky určo prodám, protože druhý plánujeme tak za 5 let a to už se mi bude líbit zase něco jinýho :slight_smile: no tu krásnou zavinovačku, nebesa, dečky to si nechám :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
pabli: Víteček je suprovej,,, mě se líbí ta jeho bundička s tou kožišinkou, je suprová, je v ní tak pěknej :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
jo k tomu hami tam jsem se právě zaregistrovala, takže mi to asi přišlo od nich jinak mi přišlo z toho kufříku vzorek pampers 3 plínky a pak první rýže od nutrilonu, mi dáváme nutrilon jako mlíčko tak o víkednu jí vyzkouším udělat první kaši tak jsem na to zvědavá jak bude bojovat se lžičkou

holky já teďka vlezala na mimiaukci chjo tak je tak nádherných věci, že já tam lezla, to zas bude peněz jestli něco vyhraju, ale zase mi maj proplatit 39 dní dovolené tak to zaplatím z toho, porodný se už někam vyčoudilo :confused: a z toho chci pak koupit i tu větší autosedačku
15. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
to je zajímavý, že se říká, že se sladký jí u holek...tys ho nemohla winii a já ho jedla na kila...je to přesně naopak :slight_smile:

werca my to taky tak nějak máme ty noci, nechápu to, nějaký období blbý....třeba zuby:slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj werca teda takže včera noc na prd co :frowning2: a co jak se jezdilo dneska, já v tom tak nerada jezdím v tomhle počasí hrůza kort když se to ty učíš

s tou žehličkou snad vám jí brzy vymění, já mám taky od tefalu a jé boží krásně žehlí a nemusí se na ní ani tlačit paráda, s těma starýma je to na prd, kouknu jestli jí najdu na netu

jinak Davídek toho vybaštil krásně ty kašičky :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
werca mám tuhle a jsem s ní moc spokojená

http://www.tefal.cz/All+Products/P%C3%A9%C4%8De+o+od%C4%9Bv/Steam+irons/Products/Aquaspeed+Ultracord+230/Aquaspeed+Ultracord+230.htm

já se tuhle lekla u Gabči, že nám snad lezou zuby, pač si tak strašně žrala ruku a slintala u toho, tak sem jí hned prohlídla pusinku a nic nenašla, myslím, že u nás zuby budou boj
15. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
tega: prostě tomu taky nechápu on sice, tedka posledný dny spal do půl 5 ale v poslední době si zvyk hodně na boku ležet, v noci ho tam pořád přetáčím, prostě nějak už na zádech nechce najednou, pak se sám přetočí na záda a budí se :confused:

winii: no celkem to jde, ale víš v létě to bude lepší, už mám před sebou jenom 4 jízdy, tak odjezdit, udělat skoušky a svatý pokoj, už at to má za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....žehlička mě nasrala, prostě žehlim najednou zhasla a konec

jj Davídkovi kaš moc chutná, je banánová, ze začátku jsem se bála abyy pak chtěl mlíčko ale je to dobrý, někdy dá 150, někdy se mu moc nechce
:slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
winii: to je přesně ona :slight_smile: , takovou samou mám, má ten otvor na vodu vzádu na boku, myslím, že na ní byla reklama s tou vázou :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
werca jj jak na ní byla reklama s tou vázou to je ona, já už jí mám 3 rok a nic, ségra jí má taky a tý zase z toho kape vodní kámen a přitom tam leje destilku a to se nemusí a stejnak se jí tam kámen dělá divný

asi to bude tím, že já jí tam často nepoužívám :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
winii: tak kámen mám na ní taky , destilka do ní nemusí, nevim ono tam možná bude nějakej skrat :confused: tak snad jí vymění, já si jí taky chválím, žehlí se s ní super a rychle :wink:
15. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
tak jsem konečně dostala ms po 42 dnech už jsem fakt měla nahnáno, tak jsem poslala manžela včera do lékarný ať mi koupí těhu test, tak jsem si ho včera šla dělat dosednu na záchod jakože načůrám do kelímku a hle ms se dostavila :astonished: jak kdyby to tušli potvora jedna, no já mám samozřejně schovaný těhu test z loňska ten pozitivní a jdu se sní ukázat manžovi a říkám tak je to tu další mimi na cestě, no holky měli steho vidět, celej zezelenal a nebyl schopen slova, chvilku sem ho v tom nechala, byl to super pohled a ještě lepší byl když jsem mu řekla, že je to loňskej :grinning:
15. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.