• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé winii, to je dobrej nápad, jenže já ho vyhodila:slight_smile:....ale jinak, pro test si jdu dneska:slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
jako nedovedu si představit, mít teď druhý dítě, by mě kleplo:slight_smile:....to už jsou fakt myslím lepší dvojčata:slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
já ho mám právě schovanej a už delší dobu se chystám si ho nalepit do alba, ale ještě jsem se k tomu nedostala pořád to odkládám :sweat_smile:

tegg ty jsi deš pro test?? ještěš si to taky neodstala :confused: jj dvojčátka jsou rozhodně pak lepší než takhle po roce
15. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
ne, ale není to ještě tolik dní, jako jsi to měla ty winii....ale u mě je to asi trošku něco jinýho, jak kojím, i když už jsem ji dvakrát normálně měla, tak si jdu právě raděj pro ten test :slight_smile:

já si to chtěla taky schovat, ale pak jsem si řekla, že je to nehygienický a vyhodila to:slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
jj u toho kojení to je ještě horší tam fakt nevíš jestlli to dostaneš nebo, ne já už bych měla mít nějakej režim, ale moc se tomu nechce, až mi skončí tak musím na KO na gyndu a taky jí říct, že jsem prodělala trombózu a už nemůžu žádnou antikoncepci :confounded:

Gabča ještě pořád spí teda to je zaltíčko dneska :astonished: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
tak sme zpátky od dr, po první injekci se rozbrečela a po druhé začala plně hystericky, bylo mě jí strašně líto
:frowning2: :frowning2:
pak sme ještě půl hodiny čekali a uklidnila se a po cestě do auta usla, teď už je vzhůru a naprosto v pohodě ... nevím jestli nemám ten úřad a návštěvu u našich odložit raději na pozdějc ... byli ste po očkování s prdísema někde a bylo to v pododě??

a vážíme 7.400 tak sme přibrali 300 za 14 dní :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
winii s tím testem dobrý, chudík manža :sweat_smile: ten můj by asi taky neměl slov :grinning:
15. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
werča: díky :slight_smile: taky se nám v té kožešin. kapuce líbí :slight_smile:

winii, tegga: tyjo, snad začnu taky přemýšlet, jestli nehrozí těhu... já navíc, jak beru tu HA Cerazette, tak jsem to pořádně ještě nedostala vůbec, jen 14 dnů krvácení na začátku braní :grinning: ... nooo, ale používáme i kondom, navíc ta frekvence je "skoro nic", tak snad nic... bych se nad těhotenstvím vůbec nezamýšlela, kdybyste to tu nerozebíraly...

winii: ty jsi teda drastická - s tím pozit. testem :grinning:, to bych se bála, že mi manžel omdlí :grinning:

evena: ty brďo, to je zase váha :grinning: :grinning: no, já po očkování vždycky radši hnala domů, už kvůli tomu, co se stalo třeba winii... teď jsme byli na očko v PÁ a já radši jela na poštu a nakoupit předem... asi bych ten úřad nechala na středu třeba... a návštěvu taky
15. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Evi - Majinka má teda fakt krásnou váhu. Gratuluju!!

Winii - ty jsi teda krutá, chudák manžel :grinning:

Ja furt řikam, že nebudu první těhotná :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
malá je naprosto ok ale radši to teda odložíme kdyby náhodou ...
dr mě strašně tu váhu chválila prej je to super když jenom kojím tak sem v té ordinaci byla na sebe pyšná teda :grinning:
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
edit budeš já si na tebe sázím :grinning:
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
a od kdy se tak začnete snažit?
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Evi - od září. Byla bych moc ráda kdyby se nám do Editčiných dvou let podařilo mít druhé mimčo. Já mám dvou letý rozdíl se ségrou a bylo to suprové. Ale uvidíme jak to půjde, nechci to zakřiknout :slight_smile:

Já jsem zvědavá koli bude mít zítra Editka, vážila jsem ji doma, ale to je děsně nepřesné. Jednou mi to ukázalo 6,6kg a jednou jen 6,2kg. :confused:
15. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
tak jsme zpátky doma a donesla jsem si z pošty balíčky pro Gabču, samý krásný věci :dizzy_face:

edit já teda doufám, že první nebudu :sweat_smile: :grinning:

even já jsem radši vždycky s malou šla hned domů teda a váhu máte moc krásnou :dizzy_face: a kolik měříte?
15. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Tak jsme zpět od Dr. Naty Prevenar zvládla bez křiku, tak jsem ráda a teď ještě dospává v kočáru. Ptala jsem se ještě jednou, jestli opravdu jednou z reakcí na hexu může být kašel a rýma, tak prý jo a vypadá to, že Naty právě takovou reakci má. Dnes jsme navážili ani neměřili, až za 14 dní, to jdeme na poslední hexu. Even krásná váha :slight_smile: Holky vy už tu řešíte druhé mimi, to já až za 5 let, jestli vůbec. Co se stalo Gábince od Winii po očkování, jestli se můžu zeptat?
15. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak holky dejte pokoj s menstruací, já jsem včera myslela, že jsem to dostala, mla jsem tam krev a dneska už nic :confused: normálně mám hrůzu co to bylo, předtím než jsem zjistila, že jsem těhu, tak mi to také přišlo jeden den a pak nic, tak aby jsem na srazík nepřišla s bříškem, pomooooc, nevim snad ne :unamused: :slight_smile:

evena: Májka je má pěknou váhu, je vidět, že se má dobře
15. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
kacik tak to je Adélka teda statečná :slight_smile: ta naše při prevenaru hysterčila, no je po mě :slight_smile: :slight_smile:

winii dr nás neměřila ale může mít tak 66 cm, schválně jí dnes změřím

edit a ty máš jen jednu ségru nebo víc, myslela sem že si starší jak já, takže ti je jen 22?

werča že bys s těhotenstvím ještě předběhla edit? :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
já MS ještě po porodu neměla, ani špinění, prostě nic, a vůbec mi teda nechybí, doufám že nepřijde ještě dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
kacik gabča měla blbou reakci na očkování, asiv sobě měla už při očkování nějaký bacil tak měla dlouho vysoké teploty a skončili v nemocnici
15. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
nevíte jak to vypadá s danuš a makkou, chudinky bez PC, nezávidím teda :sunglasses:
15. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
kacík tak to je Natálka šikovná, že to vzládla bez řevu Gabča tý jen stačilo když na ní promluvila sestra a byl řev jak tur celou dobu,než jsem jí oblíkla a dala do kočárku, jinak k tomu co se stalo, tak když sme byli po prvním očkování hexou a prevenarem tak jí to rozbouřilo nějakej vir v sobě až jsme skončili v nemocnici, takže právě teďka jsem měla z toho očkování strach aby jí to zase něco neroozbouřilo, naštěstí jsme měli jen jeden den 38 horečku

werca že by si byla první adept :grinning: nejdřív sme se šíleně tešily až tam najdem // na testu a teďka máme z těhu noční můry :grinning:
15. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
jééé even mě předběhla :grinning:, no naše malá má právě 62 cm tak jeslti to není málo, ale snad ne bude to takovej náš drobítek :dizzy_face:
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
evena: makka mi psala, myslím, předevčírem akorát, že jim odešla ta grafika...

kacik: tak hlavně aby Natálka byla bez dalších reakcí :slight_smile:

werča: :grinning: asi pofrčíš pro testík, co? :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Evena - né, je mi 29 letos mi bude 30 :slight_smile: Já mám dvě ségry, obě mladší.
Jednu o 2 roky a druhou o 10 :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
holky, v jaké velikosti budete kupovat oblečka na léto? 74?
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Pabli já mám garderóbu na léto už z loňského výprodeje v Tescu a CA (z Tesca vel. 9-12 měsíců a z CA vel 80). Teď Naty nosí vel. 68, ale některé věci jsou už tak, tak. Winii to mě mrzí, že jste si očkování tak škaredě odskákaly, snad už se to nebude opakovat. Natálka je zatím v poho, hraje si s tetou :slight_smile: Even, já myslím, že kdyby nám dr. očkovala nejednou Prevenar s Hexou, tak by byl taky řev
15. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
my jsme teda po očkování šli taky raděj hned domů....ale ymslím, že kdybych s malým chvilku pojezdila a vyspal se v kočárku, tak se taky nic nestalo

my před chvílí přišli s yvchjdy, jsem nějaká vymrzlá...jo a test je díky bohu negativní :grinning: ...to je strašný, jak před rokem by mě tady ta zpráva zdrtila, te´d jsem za ni šťastná :slight_smile:

evena taky jsi šikula, to každopádně, maja je krásná holka :wink:

oblečky na léto zatím nekupuju, protože nevím právě velikost, te´d začnu kupovat 74, ale úplně na léto, to teda fakt zatím nevím, jak porosteme
15. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
no já už musím dojít na gyndu, protože to tak dál nejde mít pořád hrůzu z otěhotnění, normálně obdivuji maminky, co mají dvojčátka, jak to zvládají, kamarátka má trojčata a ještě k tomu kluky, ale hlídat bych je nechtěla, jsou hyperaktivní a něco udělá jeden, opakují to všichni, prostě trojčata a to měla mít 4 a o jedno přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
tak přidala jsem Davídka na černým pozadí :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
15. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
kacik: díky :slight_smile:... já o tom tak přemýšlím, vezmu něco v 74, dosud Víťa nosí opravdu to, co je na ty měsíce určené, tak to tak snad bude i dál, přecejen v tom květnu, červnu už bývají taky kolikrát vedra, no a pak vezmu něco v 80, zas na to opravdové léto - červenec, srpen... budu kupovat použité, mám na MMB vyhlídlé kompletky třeba za 50,- kraťásky s tričkem, tak to není tak hrozná investice... :slight_smile:

tegga: gratuluju k / :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.