• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky akorát jsem přemýšlela, že hannah už tu dlouho nebyla :confused: snad se něco nestalo :confused:
15. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
tegg taky velká gratulace k netěhu :grinning: :grinning:

já objednávám v 74, pač teďka nosíme 62 tak snad nám to bude :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Malá nosí nějáké věci vel. 74 už teď :grinning: Minule už jsem nakoupila všechno v 68 nebo 74, u bodyček je to skoro jedno a rifle ji zatim dole ohnu. Takže na léto nekupuju ještě nic. Ale taky si myslím, že 74 bude většině z nás stačit.

Veru - máš pravdu, Hannah se tu snad od doby kdy se domluvil srazík neukázala
15. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Kompletky za 50 Kč, je fakt dobrý kup. Já právě vloni sehnala v CA kompletky tričko+krtasy za 30 Kč :grinning: No nekupte to :slight_smile: Ještě k tomu jak prodáváte ty oblečky... Já bych taky prodávala, jenže tak 80% mi koupila mamka, protože pracuje v Tescu a je přímo u zdroje slev, tak musím nechat všechno oblečení pro bráchu. Já beru HA, takže těhotenství nehrozí a vím, kdy přesně dorazí MS a to je fajn.
15. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
tak jsem to vypátrala hanah tady byla naposeldy 2.února snad jsou i s Matýskem v pořádku :wink:
15. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
kacik tak to si měla dobrý, když máš mamku u zdroje :dizzy_face:

dneska jsem koupila kašičku tak jí zkusím dát malý večer na spinkání, jsem zvědavá na účinky jaká bude noc :grinning:
15. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
já ji na nějaké diskuzi brněnské potkala, takže myslí,k, že jsou v poho

winii u nás má kaše strašný účinek, malej je vzhůru dvakrát tolik, než býval bez ní, tak to ještě promysli:grinning:

a jinak holky, dík za gratulace:grinning:
15. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
edit no já jen žes psala že tvé ségře je 20 a pak že ste o dva roky :confused: takže ste tři ségry ... no mě stačila ségra jedna, mladší, a málem sme se pozabíjeli :grinning:
15. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
even jak se líbil tchýni dortík :confused: :grinning:

my jsme taky 3 ségry a já jsem nejstarší

tegg no já zkusím dát jen jednu lžičku do mlíka aby to bylo trošku sytější a uvidím :confused:

malá mi spí přemýšlím jestli jí nemám vzbudit aby spala v noci za hodku půjdem koupat
15. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
pabli já na léto asi 80 ... 74 je na 6-9 takže to je do konce června, nějaké bodýčka mám z výprodeje v Tescu a něco bych chtěla dokoupit spíš v sekáčích, u nás v centru je značkovej a mají tam fakt moc pěkný věci, z bazaru už si moc netroufám kupovat, jaks psala, hodně věcí už je zničeních od jídel a navíc děti to nosí i dýl naž ty menší velikosti
teď nosíme vel. 68 a už nám začíná být pár kousků menších tak myslím už začnu kupovat vel. 74 ...

tegga to sis oddychla co :grinning:
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
winii nebyla z něho teda u vytržení :grinning: ale líbil, akorát se neměla k tomu aby ho nakrojila, to sme jí museli donutit, byla sem totiž zvědavá jak vypadá uvnitř, dělali sme tam takový barevný proužky ... no a chutnal samozřejmě tak dobře jak vypadal (musím se pochválit :grinning: ) ... když sme se loučili tak nám tchýně říká: tak přiďte i zítra na kávu a na dort když už ste si ho upekli :sweat_smile: ona ví že sme na sladký tak si asi myslela že sme ho pekli sobě, nevím nepochopila sem to :grinning: dala bych sem jeho fotku, ale admini by to asi smázli ..
15. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Evi - dej fotku, oni na to admini přijdou až za časek :grinning:

Terez - a proč tedá dáváš kaši když Lubošek spal bez ní líp? :wink:

Holky, malá je normálně už tuhá. To má z toho, že vstává o půl 6. Teď se jen modlím, aby spala aspoň 2 hodky.
15. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
edit zkusím to, ale jednou jak ses ptala na tu vánočku a špejle tak sem vložila do alba jak vypadá se špejlama vánočka u nás a než sem stihla odkaz poslat na MK byla fotka pryč, trvalo jim to asi 5 sekund než to smázli, asi u toho zrovna někdo seděl :grinning: pokud to nevyjde tak zkusím vykoumat vkládání fotek na FB a dám to tam
15. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
edit však dneska už ji nedám:grinning:....já ji dávám pro svůj pocit, že je sytej, ale už na to kašlu:slight_smile:

evena dort jsem nenašla, už jsi ho dávala?
15. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Tegga - já to věděla, zas to trauma z málo mlíka :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
edit já nevím, jestli jsem cáklá nebo co, proč si to pořád myslím:grinning:....ale te´d už ne, jak prcek častěji jí, tak si myslím, že je to zas lepší, takže dobrý a kašlu na kaši, ta nám akorát nabourala veškerej režim....a že jsme ho měli krásnej:slight_smile:

a nebo je to taky zubama, malej už má nejen sliny u pusy, ale normální pěnu:grinning:
15. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
15. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
evena tak já nevím, co chválit dřív:grinning:....dort úúúúúúúžasnej, jsi šikula....no a malá, to je zlatíčko, je to taky taková kukačka:slight_smile: a ta fotka, jak leží v postýlce s nožkama na šprušlích, ta nemá chybu:slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
even dort nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych si zakrojila mňamky a Májinka co dodat prostě zlatíčko nádherná a v tý postýlce jak píše tegg ta nemá chybu :grinning:

tegg zase mlíko jo :grinning: :grinning: Gabča mlíčko s kaší vycucla hned tak jsem zvědavá jaká bude noc, už chrní

edit tak ať malá prdolka drží co nejdýl

holky tak jsem se dala na dietku dneska k večeři jsem měla jen jogurt :grinning:

hmm tak nevím manža si teďka dělá nějaký hody k večeři tak nevím jestli odolám :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
jé holky díky za pochvalu dítěte i dortu, vyřídím i příteli, přecejen se na obou věcech z půlky podílel tak ho to taky potěší :grinning:

winii za posl. pár dní sem se v jídle dost krotila a dodržovala jídlo po 3 h a spíš lehčího a dnes sem se rozšoupla, zrovna večeřím rozpečenej hermelín s kořením a rohlíkem ... manža tě teda umí podpořit že si dělá mňamku :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
evena naštěstí si manža připravil jídlo, které nejím takže jediný štěstí :grinning: jj určo přítele pochval to je jasné :grinning: :dizzy_face:

tak já si jdu dát sprchu, pak přečtu pár stránek v knížce a půjdu chrupčit tak doboru noc všem :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska noc dobrá, vstávačka v 1:30 a v 5:30, teď zase chrní, doufám, taky si ještě půjdu chvilku lehnout, ale až se nasnídám :slight_smile:

evena: nádhernej den, a s využitím české klasičky, no musím jedině chválit!!! :wink: :slight_smile: ... super fotky s Májinkou, taky se mi líbí ta v té postýlce, i v tom žluťoučkém svetříku, taková optimistická :slight_smile:

tegga: haha, mlíko, jsem se zas poránu nasmála :grinning:

tak jsme objednali včera s manželem (jsem ho donutila, ať sedí u mě a společně rozhodneme, co prckovi koupíme, aby se taky zapojil) spoustu věciček na jaro/léto ve vel 74 a 80 :slight_smile:... Je toho za 500,- bez poštovného fakt hromada!!! :slight_smile: 22 ks :grinning: to vychází jeden ks na zhruba 22,- :slight_smile:... ale je to z druhé ruky, ale myslím, že to bude pěkné, pak nafotím, až to přijde :slight_smile: jinak do sekáčů u nás taky zajdu, jen to tam vychází většinou poměrně draze ve srovnání s MMB, lacláčky třeba kolem 100-150,-, i když teda krásné... Jo, objednali jsme hodně lacláčů, jsem poučená, že jak je Víťa hubenej, tak ty kalhoty mu většinou v pase nejsou, navíc u lacláčů jde popošít knoflík nebo je mít později jako 3/4 nebo kraťasy :slight_smile:

winii: takhle hubneš, jo, jogurt k večeři :slight_smile:... já zas přešla záměrně na tučnější mléčné výrobky, abych měla výživnější mléko :grinning:
16. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc stejná, jako s akší, takže na kaši opravdu prdím,, nemá efekt:grinning:

evena nechápu, jak jsi mohla ten dort tak nádherně ozdobit, to bych neudělala, ani kdybych se snažila envím jak, jsi fakt šikula....a přítel samo taky :wink:

pabli já dneska od čtyř do půl šesté nemohla spát, jsem přemýšlela, že musím začít objednávat něco na léto, že nemáme vůbec nic, ty jak jsi to tady včera nakousla, tak já kvůli tobě nespala:grinning:
16. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
jo holky, jsme se chtěla zepptat...trošku intimní otázka, na ty, co už nekojíte....jaký máte prsa, hodně vytahaný?......doufám, že to někoho neurazí, nemusíte odpovídat, ale v noci jsme přemýšlela i nad tím:slight_smile:
16. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
tegga: ooooo, a já myslela, že jsi nespala kvůli pocitu, že máš málo mlíka :grinning: :grinning: tak se omlouvám :grinning: :grinning: ... hm, včera jsem přemýšlela, z kterého prsa začnu kojit a manžel na mě kouknul a povídá: "Určitě to levý, to je vidět.", tak jsem ho musela ujistit, že to levý mám jaksi větší pořád a teď, jak kojím, tak ještě víc... :unamused: :angry:
16. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko, Naty se dnes vzbudila už ve 2, ale to bude tím, že večer před spaním skoro nic nevypila, jak byla unavená a vytuhla, ráno se vzbudila v 7 a do půl 8 jsme se válely. No a pak se pos...a, tak jsem musela vstát. Even krásné fotečky, Mája je kouzelná :slight_smile: pabli to je super kup, stejně už budeš dávat příkrmy a to by Ti pak bylo líto, že máš zničené nové věcičky.
16. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
pabli tak to buď v klídečku, já to tak mám taky:grinning:.....ale není to až tak viditelný
16. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno, no tak mi měli teda noc na prd Gábi se vzbudila už 23.30 :astonished: na čaj tak vylohnila čaj a pak vstáváčka na papu 03.30 a teďka v 7,30 takže na kaši prdíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tegg já mám kozy jako plácačky takový vycuclí bez ničeho a to jsem kojila jen 7 týdnů :sweat_smile: jsou takový měkký no hrůza chtělo by to nějakou výplň

v deset mám návštěvu tak tu moc nebudu a pak razíme do města dneska je tady masopust tak tam budou masky
16. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
winii jsem ti to říkala, je to kašííííí:grinning:...jenomže malej, ajk to tak udělal jednou po kaši, tak si zas navykl, že jí víckrát za noc a zůstalo mu to:slight_smile:.......tak to chci vidět, jak na tom budeme my, co kojíme, já už tam myslím nebudu mít ani ty plácačky:grinning:......taky vyrážíme za hoďku ven, ale malouš teď ještě usnul
16. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Tak u nás byla super noc!!
Včera večer se sice ještě probudila, ale to nevadilo, hrála si s nama v lůžku. Usnula ve 21,30 a spala až do 4!!!
Pak se probudila o půl 7 a teď ještě spinká :slight_smile: Škoda, že takových noci není vic

Evi - ten dort je prostě nádhernej! Proč je nepečete na kšeft?

Tegga - prsa budou po kojení určitě "úžasný", ale časem se to prý vrátí skoro do normálu
16. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.