• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jj edit, taky se tomu snažím věřit:grinning:........třeba si editka najíždí na nový režim a budete takový noci mít už pořád :wink:
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Zlátý voči :grinning: :grinning:

u nás zase padá to bílý hnusný, už mi to fakt začina dost vadit. Dnes máme jit na 5měsični kontrolu a dalši dávku synflorixu. A mě se tam vůbec nechce. :frowning2:
16. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
jé nestraš edit, se chystám ven a manžel nechal pláštěnku v autě a to je v servisu, tak doufám, že to sem nepřijde
16. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
U nás taky sněží, ale zároveň se klube i sluníčko, tak doufám, že vyhraje sluníčko :slight_smile: Já čekám až malá usne a půjdu vařit. Edit musíš být optimistka, od teď už bude každá noc taková, věř mi :grinning:
16. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Kaci- tak jo, já ti věřim, ale běda ti jak mi lžeš :grinning: :grinning:

To nechápu - v Ostravě se klube sluníčko, v Brně aspoň nesněží a v Prostějově sněží a je pod mrakem, navic to na zlepšení nevypada ani náhodou. To je nějaká spravedlnost? :wink:
16. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
even, ten dort je ukázkovej :wink: a malá se vám taky povedla :slight_smile:
já mám na léto snad věcí dost, když mi loni řekli výsledky plodové vody - že je malulka v pořádku, tak mě chytla nakupovací mánie a já nakupovala a nakupovala (na MMA a MMB), takže máme tak do roku vystaráno :dizzy_face: :grinning:
no moje prsa už asi nikdy moc ukázková nebudou, edit, po druhým prckovi se mi už "do normálu" tedy moc nedaly, hezky se spravily vloni, v těhu, ale to asi není cesta k lepšímu poprsí - být neustále v jiném stavu :dizzy_face: :grinning:
16. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
a u nás - v Moravské Třebové - 0 stupňů, momentálně nesněží ani neprší :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Hanula - neber nám naději :grinning: A aby si někdo nemyslel, tak druhé dítko neplánuju kvůli prsům :grinning: :grinning: :grinning:

Moje mamka má 3 děti, všechny nás kojila a prsa má normální, tak budu doufat, že jse po ni. :wink:
16. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky :slight_smile: Tak já se včera od 8 večera do půlnoci učila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Davídek včera exnul 150 kaše najednou, to jsem čuměla :confused: Vstávačka ve 3 a konečná v 7, tedka chrní :slight_smile:

evena: malá je krásná, má krásný svetřík :slight_smile: , mě tchýně přinesla od jedný paní, která pletla pro svýho vnoučka krásné svetříky asi 5ks, jsem z nich nadšená, tak až mu obleču hodím koláž :slight_smile: jinak dortík je boží, no dietka mi nedovolí, občas si dám, no s mírou, čokoladku jsem už hodně dlouho neměla, ale jsem příteli říkala že pře skouškama autoškoly zladuju celou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

edit:držím palce ke kontrole, my jdeme na synflorix a hexu 18. to zas bude malej k neutišení :frowning2:
tak to by si měla štěstí, kdyby si prsa zdědila po mámě :slight_smile: moje máma nás má 4 a prsa má taky normální, zato já :unamused:

tegga: tak moje prrsa byly před těhu pevná, měla jsem tak 2-3, no ted jsou až někam po pupík, vytahaný a to jsem kojila ani pořádně 2 týdny,,, musela by jsem mít hodě penízek na boku aby byly jako dřív ale tak plánujem svatbu, tak to nejde :frowning2: ... v podprsenke vypadají celkem dobře, příteli se moje prsa ted líbí, prý si je může tvarovat jak chce :grinning: :grinning:

tak já budu muset taky nakoupit, mám pro dádu než nějaký trika, tak se nato vrhnu až bude teplo, protože ja nevím jak ten prcek zase vyroste, nestíhám mu měnit věci
16. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
hanula: s tyma prsama máš pravdu, v těhu se nalejou, že vypadáme jak Pamely a pak splasknou jak když vyfoukneš balonky :unamused: :grinning:
16. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
furt nechápu co mělo znamenat to moje jednodenné krvácení, se picnu, když jsem v tom a to jsem menstruaci ještě dostat neměla, žeby mě to meškalo, nechápu to :confused:
16. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Werčo, aby to nebylo zahnizďování vajíčka :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojte :slight_smile: ještě jednou dík za pochvalu, to potěší :dizzy_face: :dizzy_face:

pabli to sem se musela smát že to manža poznal ze kterýho máš kojit :sweat_smile: já v tom mám někdy guláš a taky přemýšlím ze kterýho kojit a přítel mě před pár dny taky uzemnil odpovědí: to pravý máš moc nízko tak z toho levýho :sweat_smile: no je to krutá pravda, prsa mám prostě dlouhý a vytahaný děsím se co bude až přestanu kojit :rolling_eyes: :rolling_eyes:

edit taky bych řekla že se to editce začíná prodlužovat a mohla by ti víc spát přes noc :dizzy_face:

werča tak ten tvůj si je tvaruje jo? :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
werčo že by? :grinning:
werča: test jsi zkoušela? :confused:

jinak počasí - tady taky nesněží,neprší, a je -1
evena: ty nápisy na dortu máš taky krémem??
16. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
kacik: spíš než porodím chytím infarkt, když to bude :grinning:

evena: jj, já ho nechápu jak se mu můžou líbit, vždyt já když vstanu tak honem šahám po podprsence abych je neviděla :grinning:
16. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
holky jak sem tu psala že sem malé do zásoby koupila ty Sunarky (ovocný pyré) tak už jí to jím, je to naprosto úžasný, lepší než přesnídávka a slaďoučký, tak to vyzkoušejte pak pro prcky, myslím že jim to bude šmakovat, navíc je to 99,9% ovoce, ne jak ošizené přesnídávky
16. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
pabli: radši to neskouším asi bych na záchodu odpadla :slight_smile: já to ještě dostat neměla, já nechápu :confused: :confused:
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
pabli jj taky krémem, ale ten autor se mi nepovedl tak jak sem chtěla
werča: já podprs. vůbec nesundávám, ani na noc, protože mi v noci teče mlíko :sunglasses: ale až já ji jednou sundám!!! :grinning: :grinning:
evena: kde si je koupila, v drogérce :confused:
16. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
evena: ty brďo, takové miniďubky, fakt obdivuju!
werčo já spím v podprdě a prsa vidím jen ve sprše, není to pěknek pohled, snažím se na ně moc nekoukat :grinning:
werča: třeba je to stresem... třeba z autoškoly :wink:
pabli na to sou zdobítka, nejde na tom nic moc zkazit :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
pabli: já když kojila, tak jsem taky měla pořád a vložky jsem měla po ránu furt plný :slight_smile: .. no uvidíš sama jak dopadnou :grinning:
werčo v DM
pabli: mě se to stalo při sexu, pak jsem uviděla krev a říkám si uff asi jsme to vyvolali, jenže na druhej den nic :fearful:
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
evena: no, aby ses nedivila... mně hořela i sklokeramická deska na sporáku :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.