• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
werča: jojoooo, tak to bude jen tím sexem asi :sunglasses: to se mi taky stávalo... :wink:
16. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
evena: já když si oblíkám tak na ně radši taky nekoukám, protože bych se lekla :grinning:
pabli ty seš teda šokovná :grinning:
Mája neměla po tom očkování vůbec žádnou reakci a chovala se taky normálně, chvíli byla jen nevrlá ale to nemuselo být z toho, ona někdy taková je, tak sem si fakt oddychla
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
evena: já tam chodím nakupovat všechno, sice mlíko beru v lékárně, ale co se týče drogerie, dudlíku, ted tam měli super akci na HUggies, prodavačka mě zná, tak mě dala DM kartičku at se zaregisruji, vidíš jsem zapoměla, pak bych měla dostat nějakou slevu až nasbírím body
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Ve Schleckru teď mají v akci (www.schlecker.com) Hamánka - ovocné kojenecké výživy á 9,90 a
Hami masozeleninový příkrm á 28,90 - do čtvrtka tedy jenom :wink: . Když je řeč o těch zásobách, koupila bych pár přesnídávek, ale mám obavy, že by Adélce stejně brzy nic nezbylo, no uvidíme :wink: :grinning:
16. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
pabli: právě že mě se to nikdy při sexu nestalo, jenže po porodu s hodně věcí mění, já si musim jít dát napsat nějakou antikoncepci, protože takhle ve stresu to nejde, druhé mimi chi, ale ještě je čas :wink:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
werci, při kojení píšou gyndr. Cerazette, stojí přes 500,- :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
můj byl minule v Makru a říkal, že tam mají balík přesních dávek-HAMI, jedna po 8Kč, takže je výhoda, ale zase ty krámy jsou jen někde v ČR
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
hanula: já právě nekojim, DR. mi napsala ještě když jsem kojila, jenže já přicházela o mlíko, tak jsem si ji nevyzvedla a nechala to plavat s tým, že když přestanu kojit, příjdu si napsat klasickou, no ještě jsem si tam nezašla, už fakt musim :wink:
16. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
psala jsem to jinam, ale ať jste taky v obraze:

no u nás se v noci usíná u cecíka, když holt nemáme dudlík, tak nemáme :angry: :wink: ,
dnes mi malulka opět takto spala v posteli po jídle tak dvě hoďky, protože jsem tak dlouho zkoušela vydržet vzhůru, že ji dám do "jejího" až jsem odpadla taky, jak bylo poté odložení do "studené" postýlky, nespokojenost na nejvyšší úrovni.
Tak jsem jí dala opět popít a jak "odpadla" šla (tentokrát odpadla dřív) do svých peřinek :dizzy_face:
Jsem ráno vždycky jakoby mě bili, všechno bolí, jak se u ní krčím, ale aspoň že se zase nebudí tak často.
16. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
hanula: chudinka, nezávidím, mě kojení zabíjelo, bradavky popraskaný, nedali se pořádně vyhojit, pak zánět v obou prsov, hodně mllíka a pak najendou mlíko pryč, prostě to nevyšlo :wink:
mě Davídek nechce v postýlke cez den spát vůbec, já nevim jestli ho rozčiluje to světlo :confused: večer usne sám bez problému :wink:
16. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Aďule to má přes den jak kdy, teď zrovna spinká, ale jindy skoro celý den nespí, jen na dvacet minut, půl hodiny. Mimo kočárku, to většinou spinká, ale už taky dost pokukuje a někdy jí to trvá dost dlouho než v něm vůbec usne. :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Davídek ten pospí drobec dopoledne, odpoledne vydrží v kočárku i 2-3 hodinky a pak je vzhůru až do koupání :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
jdu dělat mámu, malej se probudil :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
já taky jdu něco dělat, chlapi mi už vyhrožovali, že mi odpojí PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
werca já to tak měla předtím, než jsem další měsíc dostala normální MS

jsme doma z prochajdy a jsem zas zmrzlá jak h...:grinning:zase tam nějak přituhuje

hanula já jsem za poslední noci taky nějaká zlámaná...jsem si u odvykla od vstávání a teď na to znovu nemůžu zvyknout:grinning:
16. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky se tu bavím, když čtu popisy vašeho poprsí :grinning: Já se vám za to omlouvám, ale mě to pobavilo, Pablinko - "až já ji jeednou sundám" :grinning: Natálka přes den v postýlce v ložnici taky nechce spát, spí jen v obýváku v cestovní postýlce nebo na gauči. Ale ona spí vždy jen chvíli :unamused:
16. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
U nás je asi 6 stupňů a vyhrálo sluníčko, ale ven půjdu asi až kolem půl 2, abychom se vrátili zároveň s taťkou. taky se vždycky těšíte na to svého chlapa až přijde z práce jako já? :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
jo kacik těším moc....a pak mi taky někdy během hodiny leze na nervy, protože si se mnou nevykládá, jak je vymluvenej z práce:grinning:...ale už se těším na léto, až budeme moct být venku do šesti a budeme chodit domů rovnou s ním:slight_smile:
16. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Hm Teg tak to máme podobné, můj manža je unavený a vykecaný z práce, že sedne k PC, zapne svoji hru a sedí tou tak do 10 :unamused:
16. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
kacik: :grinning: .... ad chlap z práce: no těším se, akorát že dneska přijde, otočí se tu, jede do posilky, pak zas přijde, otočí se tu a jde ke kamarádovi koukat na fotbal... no a z těch 2 otoček celkem moc toho teda mít nebudeme :grinning:

tegga: já se těším taky na léto/jaro, až přijde manžel ve 4 z práce, já mu předám malého, ať jdou na procházku a přijdou v 6 :grinning:
16. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Pabli tak to by mě naštvalo, že má všechno v jeden den. To celý den nebude doma. Můj manžel beze mne nikam nechce chodit. Z 99% chodíme všude spolu. Pabli s tím jarem a létem, to mám taky tak napánované, ale jak se znám, půjdu na tu procházku taky :slight_smile: Já budu v létě s malou na zahradě, napustím ji bazének a budeme vegetit, já už se táák těším :grinning:
16. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
tak občas nějakou aktivitu musejí mít, by jsme měli doma ponorku:slight_smile:...já až přestanu kojit, tak taky začnu chodit do nějakýho cvičení, domluvím si s kamoškama nějaký posezení a tak:slight_smile:...už jsem to chtěla prubnout teď, ale jak se malej začal tak nevyzpytatelně budit, tak to asi ještě odložím....ale jinak, manža když přijde, tak se malýmu věnuje mě většinou taky:slight_smile:jinak ho taky manžovi určo občas šupnu, ale spíš se těším, že budeme celý dny pryč, co taky v létě v bytě, vyrůstala jsem v domku, zvyklá vylézt na zahradu a tak, sice jsem byt chtěla, ale v létě tady fakt trpím:slight_smile:
16. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
kacik: to manžel zas chodí celkem často beze mě někam a ještě má pocit, že ho moc často nepouštím :grinning: ... tento týden teda akorát dnes posilka + ten kamarád, pak ve ČT posilka, v PÁ v noci vstane a zajde s klukama do hospody koukat na ten olympijský hokej (tj. v SO ve 2 h ráno), pak v SO má zapíjení klučíka, co se narodil kamarádovi, jo a v SO předtím ještě hraje fotbal :grinning:... jo a ještě jede v SO dopol pomoct tchánovi instalovat bojler :grinning: ... já mám zatím tento týden domluvené 3 návštěvy a 1 zubařku :slight_smile:

tegga: taky bych třeba někam večer šla, ale někdy je schopnej se Vítek vzbudil už ve 22 h, navíc bych se bála pak zpět sama přes město, tak leda, až opráším řízení, že zajedu třeba za kámoškami autem... Mně zahrada nechybí, asi tím, že jsem v ní nevyrůstala, navíc ty moje alergie... to mi připomíná, že musím někdy k alergoložce, abych věděla, co můžu za prášky při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
teda pabli tvůj manža se s tí opravdu nepáře:slight_smile:...manžel sice k hokeji bude taky vstávat, ale ve dvě v noci by se mu asi kvůli tomu do hospy nechtělo:grinning:

jj, přesně, včera malej jedl ještě v půl jedenácté, až bude na flašce, tak to hned bude o něčem jiným:slight_smile:, přes město se nebojím, si dám trošku vínka a hned budu odvážnější:grinning:....akorát včera mi vykládala kamoška, jak dopadla, když šla poprvé od kojení a mohla pít, že si pořád myslela, jak je v poho, že to na ni nějak nepůsobí, pak došla domů a šlo to všechno ven:grinning:, tak tak bych určitě dopadnout nechtěla, hlavně ten druhý den se starat o malýho:grinning:
16. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jsme zpět od doktora - dostala 3 dávku Hexy a 2 dávku Synflorixu. Řvala, ale jen maličko takže to šlo :slight_smile:
Váží 6,55kg takže za necelý měsíc má 750g navrh, což je prý slušný.

Já jsem byla venku večer bez malé jen 3x a ona to potvůrka asi vždycky poznala, protože manžel z ní lezl po zdi :grinning: Můj nechodí nikam, sedí s nama doma a já jsem ráda.

Jinak prsa mám furt stejný i když kojim. Dokonce když jdu ven tak si beru svoji "normální" podprdu, takže prsa mi nenarostly, tak si řikam, že to pak třeba nebude tak strašný. A když jo tak si koupim wonderbru a bude to :wink:
16. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jo ty "přesnidavky" od Sunaru (taky má podobné Hami) se 100% ovoce jsem nakoupila taky a postupně je likviduju, jsou výborný. Dávám si je samotný nebo s jogurtem a je to fakt mňamozni. Evi díky za radu.
16. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
jé, edit, to je krásný....jsem zvědavá na nás, kolik prdís přibral:slight_smile:

když kamkoliv jdu, tak si taky beru normální podprdy svoje, co jsem mívala před těhu, jsou mi teda těsný, ale taky se utěšuje, že když moc nenarostli, tak nemůžou ani moc splasknout....ale ono to tak asi nebude:grinning:
16. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Tegga-musíme věřit a doufat :grinning:

Dnes tam přišla do poradny maminka s 11 denní holčičkou, tak byla tak maličkatá. Já už si skoro nepamatuju, že naše Edis byla taky tak drobná. Strašně rychle teď rostou.
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.