• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
my ted přišli z venku, u nás je úplně nádherně, svítí sluníčko, je jasno, prostě jako jaro :sweat_smile: hned je to jiný :slight_smile:

edit- gratuluji k váze, jsem zvědavá na mýho prdíska, ale my máme poradnu až v půl roce, ten měsíc jdeme na vakcíny :wink:
16. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak doufám, že to sluníčko k nám dorazí, aspoň zítra:slight_smile:

werca a vás nezváží, když djete an píchanec?
16. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
tegga: to právě nevim, protože doted jsme měli vakcíny suočasně s poradnou, tak uvidíme jestli ho bude vážit :confused:
16. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
tegga: nojo, je blázen - se jich ptali už dřív v hospodě, jestli mají zájem kluci přijít, že kvůli nim nechají déle otevřeno, tak už tam mají teď komplet zamluvené všechny stoly :grinning: ... jo, jedna známá dopadla jak ta tvoje kámoška, když přestala kojit... :grinning:

edit: tý brďo, taky dobrá váha teda :slight_smile:... já mám prsa o maličko větší, ale ne o moc, rozhodně jsou menší než v těhotenství...

já nosím pořád kojící podprs. nebo sportovní, jsou mi nejpohodlnější, nějak se mi teď příčí dát si kostice...

edit: jj, dětičky rostou hrozně rychle...

werča: tady je taky skoro jak jaro, akorát malýmu bylo už ve fusaku tentokrát horko, měl bodyčko, punčochy, lacláčky a sametovou mikinku a teda dost se tam ošíval, byl pak úplně rozpálený, když jsem ho vyndávala...
16. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Taky jsme před chvíli přišly z procházky, je tu krásně a Naty ještě dospává v kočárku. Edit krásná váha a Editka očkování krásně zvládla, tak snad nebude ani žádná reakce :slight_smile: Já taky vždycky koukám na ty čerstvé miminku u Dr. a nevěřím, že Naty byla někdy tak malá :slight_smile:
16. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme doma z venku a u nás je nádherně svítí sluníčko paráda :dizzy_face: dali jsme si masopustní koblížky :grinning: to je zase teda dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s kámoškama sem pokecala paráda, už jsem to potřebovala jako sůl, zítra tady mám ségru a v pátek zase kámošku takže tejden uteče ani nemrknu, ale asi teďka nebudu moc mít čas tady na vás, začínám si rozjíždět takovej projekt a ten schrmstne veškerej můj volnej čas, ale teším se na to :dizzy_face:

edit tak to máte moc krásnou váhu, já už si taky nemůžu vybavit jak Gabča byla malinká na fotkách jí ani nepoznávám

even tak to je super že to Májinka takhle krásně vzládla bez reakce, snad už my to poslední očkování taky nějak vybojujem bez reakce
16. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
edit pěkná váha :dizzy_face: a malá je teda statečná při těch píchancích :wink: hlavně ať to máte bez teplot :slight_smile:

holky včera v poradně tam byla maminka která oblíkala svýmu děcku ten postoj co sme měli my, fuj uplně mi zatrnulo když sem jí viděla mu ho oblíkat a on začal brečel :frowning2:
16. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
winii začínáš podnikat? :confused:

u nás je docela krásně už aby slezl ten sníh, na zahradě toho máme kvanta to bude odtávat zase až pomalu do dubna určitě
16. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
even podnikat zatím úplně ne, ale něco v takovým smyslu, už se nad tím zamýslím dlouho, ale dneska jsem konečně udělala ten první krok :wink:
16. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Winii - tak až už jsi se pustila do čehokoliv držím palce ať to dobře šlape!!!

Právě jsem dostala pozvánku na vítání občánku, konečně. Jdeme příští čtvrtek na 9,20. FAkt by mě zajimalo, který debil vymyslel ten čas. :angry:
16. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
edit díky no já doufám, že to vyjde je to moc slušný, až to bude oki tak třeba písnu koho to bude zajímat, ale teďka to nechci zakřiknout

no my pozvánku na vítání občánku nedostanem pač když se malá narodila tak jsem měla ještě trvalák v naší obci,edit teda ten čas je fakt divnej :confounded: :confused:

malá teď tady dělá na mě tarzana :grinning: a to jsem jí jako dala, že bude spát
16. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Nase Editka začala před pár dnama jaksi divně pištět, nevím kde se to naučila :grinning: Můj řiká, že je to jak Vetřelec :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
edit: no to je blbý čas!!!.... Vítek taky píská, manžel tomu říká "delfín" :slight_smile:

winii: taaaak, teď mě strašně zajímá, o jaký projekt jde, když jsi to tu tak pěkně naťukla :grinning: ale samo, nemusíš to tu říkat :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
pabli ty zvědavko :grinning: no určitě pak písnu víc, ale sama teďka jsem v začátcích tak bych nerada něco zvorala :sweat_smile: , ale tajný to určo není :wink:

Gabča toho tarzana dělá klidně ve 4hod ráno jako kdyby se nechumelilo :grinning:

tak dneska jsem si potvrdila s kamoškou zítřejší relax večer v pizzerce a dáme si lambrusco už se na něj těším :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Even jaký postroj? na kyčle? Winii, tak ať je Tvůj projekt úspěšný :slight_smile: Natálka taky píská, hlavně ráno :slight_smile: Edit ten čas je úchvatný :slight_smile: My byli na Vítání v prosinci a byla to u nás docela fraška :unamused: Náš starosta už opravdu přesluhuje a jeho proslov neměl hlavu ani patu
16. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
holky tak dneska si dělám k večeři brokolici v páře už s tím hubnutím musím něco udělat včera jogurt dneska brokolice snad mi to vydrží co nejdýl :sweat_smile:
16. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Winii, tak brokolice jo, to já nerada :slight_smile: Ale už jsi se aspoň odhodlala :slight_smile: Já si každý večer, když jím čokoládu nebo chipsy, říkám, že od zítřka už fakt držím dietu. A co myslíte? Nic. Už si to tak říkám asi od listopadu :slight_smile: Ale až já jednou začnu... :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
winii: já miluju brokolici v sýrové omáčce s kroketami, to mají tady v hospůdce kousek od nás, hm, akorát to není dieta, no :sweat_smile:
16. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
kacik no právě já si to taky pořád říkal od zítřka a už jsem se fakt nasrala takže jdu do toho tvrdě akorát teďka nemůžu chodit na trampolínky kvůli té trombóze, takže plavčit a nějak aspoň spevňovat břicho

pabli jóoo tak to já taky můžu :grinning: ,ale dneska bude fakt jen v páře a samotná :confounded: :grinning:
16. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
jééé už tady začíná smrdět-vonět :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
winii: si ji aspoň pěkně osol... hm, přemýšlím, čím by se dala samotná vylepšit... nic mě nenapadá...
16. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
pabli tak to nevím :grinning: ale já si budu představovat aspoň, že jím tu v sýrové omáčce a bude :grinning:
16. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
winii: možná posypat nastrouhaným 30% eidamem? :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
pabli ty mě zkoušíš :grinning: samozřejmně v lednice sýr je ale já odolávám :grinning: , ale asi neodolám :grinning:
16. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Já mám ráda brokolici posypanou parmezánem, stačí ho jen troška a hned je to jiný jídlo :grinning:

Já si dnes dala k véči párky s chlebem a zajedla to tyčinkou Bounty, manžel mi ji přinesl na zlepšení nálady. No není zlatej? :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
:slight_smile: ahojik,, ted jsme přijeli z procházky, můj se už vyspal po druhý noční, tak jsme šli, ještě svítilo sluníčko, my dnes měli na sluníčku 4 stupny

pabli: Davídek měl bodýnko, tenkou mikinku, kabátek, punčošky a rifličky, pak v pytly a ještě přehozenou dečku, když jsem ho vyndala tak vůbec nebyl spocenej, takže měl akorát :wink: sluníčko svítilo, že jsem neviděla před sebe :grinning:

já brokolici miluji, já jí dělám zapečenou s bramborem, zalitou smetanou a posypanou eidamem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Jak vás tak čtu co nosí vaše děti tak mám pocit, že Eduš nabaluju. Bez bundy nevyjde ven :slight_smile: Já ji opravdu oblíkam tolik vrste co sobě + fusak. :grinning:
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Edit buď v klidu, Natálku taky více obékám. Běžně má teď body s dlouhým rukávem, punčošky, hrubé ponožky, kalhoty, mikinu (někdy ještě pod mikinou a na bodyčku tenké triko s dlouhým rukávem), vždycky má kombinézu (mám teplejší a tenčí podle počasí) a fusak. Deku dávám, když je pod nulou. Ale dnes když už jsme se vracely domů, měla studený nosík, tak jsem jí přikryla i dekou. myslím, že kdybych jí oblékla jako Pablinka tak umrzne :slight_smile: Každé mimi je zvyklé na něco jiného. Já sebe taky více oblékám, je mi pořád zima
16. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
winii: tak jaká (a s čím) byla brokolice? :slight_smile:

edit: mně včera přinesl manžel Kinder mléčný řez :slight_smile:

werča: no my jak máme ten fusak Emitex, tak ten je opravdu hodně teplý, tady bylo na sluníčku plus 8 stupňů... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... to už je na tenhle fusak dost, dávala jsem ho jen do plus pěti...

edit: nojo, já oblíkám taky tolik vrstev, co sobě, akorát ten fusak beru tak, že je to jako moje bunda... proto má pod fusakem jen to, co mám já pod bundou :slight_smile:

kacik: tyjo, to by se Víťa upekl a hned měl potníčky... ale jak říkáš, každé mimi vyžaduje něco jiného... ono je to asi i jako s dospělými, se taky oblékáme různě...
16. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
já taky nechápu, jak je můžete tak málo oblíkat :confused: ...já dávám taky kombinézu a ještě šahám na nos, jestli není studenej:grinning:....ale je to asi fakt o tom, že i já chodím nabalená, protože jsem zmrzlouš....chudák lubča, otužilec z něho asi nebude:slight_smile:
16. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.