• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo ale tady taky teda nebylo + osm, ale -2, když jsme došli s prochajdy a to bylo za poledne
16. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
ale nedovedu si představit, že yb měl fusak místo bundy:slight_smile:
16. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Taky mám fusák od Emitexu. Holky jak kontrolujete, jestli je mimču teplo nebo zima? Já podle nosu, někde jsem to četla. Mi osobně, když je zima, tak mám taky studený nos. Natálka potničky ještě neměla, je po mamince :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
holky průůůůůůůůůůůserrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
já brokolici vlastně nemůžu kvůli tomu warfarinu achjoooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a takovou jsem na ní měla chuť

ležíme s gabčou na zemi já si sváma píšu a ona mi tady prdí do ucha to jsou ale bomby :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
tegga: Víťa je vždycky teplý, i tvářičky má teplé, nos, zátylek, všechno... včera tu bylo taky -2 a byl oblečený stejně jako dnes, jen byl hezky příjemně teploučký, neměl zpocená zádíčka jako dnes... :slight_smile:

kacik: já mu sahám na obličej celkově na vychajdě, ale jinak pak doma na zátylek, podle toho se to má kontrolovat, plus na nožičky, punčošky měl třeba dnes navlhlé, jak mu bylo horko... jinak já, když mám studený nos, tak mi zrovna nemusí být zima...
16. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
jinak když jsem Víťu zkusila obléknout trochu víc, podle některých z vás tady, když mi to začalo hlodat v hlavě, že většina oblékáte o dost víc, tak mu hned naskočila vyrážka na obličejíku... Právě nás všichni chválí a obdivují, jak má Víťa čisťounkou pleť :slight_smile:

winii: no teda! co s ní budeš teď dělat?
16. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Pabli Vítečekk bude asi otužilý :slight_smile: Ale určitě je spokojeny, když je tak teploučký :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Winii to mě mrzí s tou brokolicí :unamused: A takovou chuť jsi měla, co :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
kacik jo chuť byla veliká, ale já bych jí normálně snědla, uplně jsem zapoměla, že mám tu dietu, to manža mě upozornil

my jdeme za chvilku koupat Gábi už je nervózní :confounded:
16. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
winii: Víťa už je taky nervózní, ale dnes nekoupeme a jíst bude až ve 20 h :unamused: tak jsem mu teď dala do ruky 1,5l pet flašku a je spokojený :slight_smile: :sunglasses:
16. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
edit to je kouzelnej čas, asi si říkají že ženská je doma furt a tatíncoi tam nemusí ...

winii to sem teda taky zvědavá :grinning: a brokolice mňamka já jí jím jen uvařenou, ani jí nesolím ... to já si dnes dala k večeři jakýsi ovesný placky abych měla lepší pocit že jím něco zdravího ale stejně je to narvaný cukrem a projistotu sem toho zbodla celej sáček 200 g :slight_smile:

kacik jj na kyčle, nosili sme takovou příšernost 3 měsíce, malá se nemohla ani hejbat :unamused: :unamused:

edit naběhni do intersparu mají tam od f-my HERO 200 g přesnídávky SUNÁREK a mají 100% ovoce, mají dva druhy jen za 13,20, zbytek asi za 20,- ... nakoupila sem je Máje tak nevím jak dlouho vydrží než je sním
16. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
pabli to říká můj táta že děckám se nemusí kupovat hračky, že si nejíc vyhrajou z takovýma věcma jako flašky, víčky, hrnce a nádobí atd :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: no je to fakt, nejvíc je zajímají předměty, co hračkami nejsou :slight_smile:

jinak dnes dobrá noc, malý se vzbudil až ve 2:30, takže vydržel od krmení 6 a půl hodiny, to je super!, pak vstával v 5 h, pak teď před 8. :slight_smile:
17. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno, tak dnešní noc byla fakt děsná :frowning2: Editka měla zvýšenou teplotu a furt se budila s brekem a nebo se ani nebudila a jen brečela ze spaní. Ale přežila jsem a ona taky :slight_smile:

Tak to pošlu manžela večer do Intersparu pro Sunarky, dky za tip.

Editka si taky nejraději hraje s tím co hračku vůbec nepřipomina. Ale já jsem byla stejná, nejraději jsem měla pokličky, vařečky a hrnce. To byl rachot :grinning:
17. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem se dneska prodila se škrábáním v krku a zase rýmou, já už se na to vykašlu, když už to vypadlo, že jsem se z toho dostaly fakt na bednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli brokolici snědl manžel a já byla ohladu a mlsně na něj koukala :frowning2:

dneska je u nás zataženo pod mrakem fuj, jo já dneska vlastně budu hřešit :grinning: jdu do té pizzerky a to když tam budu tak si něco musím dát už se na to těším :grinning: :grinning:

even to je pravda oni si pak nejradši hrajou se vším jen ne stěm hračkama :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní noc... no byly už rozhodně lepší :unamused: Naty se vzbudila na jídlo před 4, potom asi půl hodiny nemohla usnout a o půl 7 už byla vzhuůru. Vzala jsem si jí do postele a naštěstí ještě usla a vstávaly jsme před 8. Edit, to mě mrzí a uý je Editka bez teploty?
Winii pizerku Ti závidím, pizza je moje nejoblíbenější jídlo :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
My si dnes taky dáme k véči pizzu :grinning: Donáška do domu :wink:

Eduš už teplotu sice nemá, ale je děsně protivná. Doktor řikal ať ji preventivně dám Panadol baby, ale zatim se mi nechce.

Kacik - ne že bych ti to přála, ale škodolibě potěší, že i jinde se moc nespalo :grinning:
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
tak já měla pizzu pro změnu zase včera, ale jen tu čtvrtku, co si na ni chodím občas k Italovi :wink: za 25,-, no nekup to :slight_smile: včera "čtyři druhy sýrů"

edit: Víťovi dává doktorka vždycky čípek hned po očkování... ale teda tentokrát byl protivný celý víkend po tom pátku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacik: no ale na druhou stranu, spát vkuse do 4 h do rána, to se mi ještě od porodu nepoštěstilo :grinning:

winii: kup si oscillo nebo preventan akut :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Pabli prý, že si pizzu OBČAS dáváš :grinning: bych řekla, že jsi pravidelný zákazník :grinning: No jo Pabli, ale já jsem namlsaná z toho, jak Naty spala vkused třeba do 8:15 a to je rozdíl :slight_smile:
Edit, ty jsi škodolibec :slight_smile:
U nás dr. čípek nedává a já ještě Panadol naštěstí neotevřela, zatím pokaždé bez reakce, musím zaklepat
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
edti vy jste měli tepolotku :frowning2: to mě mrzí a už je Editak dobrá nebo jí má ještě zvýšenou :confused:

taky bych zajela do intersparu, ale nejbližší máme až 30km :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacík Gábi se tady vzbudila ve 4 na jídlo :grinning: ale spala jen do půl 8

pabli já to musím konzultovat s lékouřkou jeslti to můžu víš kvůli tomu warfarinu, ale to osillo bych snad mohla no uvidím co mi řekne
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Winii, Ti říkám, že jsou holky naladěny na stejnou vlnu :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
kacik jj jsou to zlatíčka asi mají nějaké telepatické schopnosti :grinning:

přemýšlím co si dám k snídani :confused: nic mě v té ledniče nezaujalo
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Já jsem panadol taky ještě neotevřela a dokud nebude mít 38 tak ani neotevřu. Preventivně ji to dávat nechci, přece jen to jsou léky a pokud jich není třeba tak radši ne. Ale to je jen můj názor.

Fíhá, tak do 4 do rána jsem taky už 5 měsíců nespala :grinning:
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
ahojte

tak Mája měla reakci na očkování ze spožděním, včera večer měla trochu zvýš. teplotu 37,9 tak sme nic na teplotu ani nedávali když to nebylo těch 38, ale spala zase až do 8 do rána :slight_smile: ... Editce už to taky určitě kleslo že?
17. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
winii já posnídala ovsnou kaši s pytlíku a přemýšlím že to ještě něčím zaklopím
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
'Edis má furt 37.8 ale to ještě není tak strašné. No a teď už zase spi :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Já jsem dnes taky snídala ovesnou kaši z pytlíku :slight_smile: A už jsem to zaklopila půlkou margotky :grinning:
17. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
edit tak já to zaklápím tou sunarkou pro Máju :grinning: je teda řidší naž ty malé 100 g kelímky ale stejně mňamka
17. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Nedělej mi chutě nebo si budu muset taky ještě něco dát :grinning:

ne, ne asi se spíš pustím do žehlení.
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.