• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak už jsem to vymyslela, dám si zapečenej rohlík s kečupem, salámem a sýrem jdu na to :grinning:
17. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
kacik: jojo, klidně i 3x týdně můžu tu čtvrtku :grinning: plus občas doma udělám mraženou a občas objednáme donášku :slight_smile: :grinning:

já si dnes udělám k obědu bramborové šišky s mákem (edit: kaši z pytlíku jsem dnes měla taky - oves. čokoládovou, k obědu to budou mražené šišky z krabičky :grinning: :grinning: )
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
winii: jo, to je taky dobrá mňamka :wink:
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Pabli - já jsem v poslední době taky živa z mražených nebo chlazených potravin. Nechce se mi vařit jen jednu porci čehokoliv a tak vařím ne cca 3x týdne večeri.
Dnes budu mít mražený kuskus a k tomu mraženou zeleninu :grinning:
17. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Edit ty jíš tak zdravě, na snídani kaši, na oběd kuskus :slight_smile: Já teda taydle zdravé potraviny moc nemusím. Já měla na snídani borůvkový jogurt. Já vařím skoro pořád, většinou tak na 2 dny, ale někdy to taky odbydu pizzou z mrazáku :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Já teplý jídlo každý den nepotřebuju a manžel chodí na obědy takže to s vařením moc nepřeháním. Ale vynahrazujeme si to o víkendech :slight_smile:
Kuskus miluju. Je to ta nejrychleji hotová potravina a je straně variabilní. Je moc dobrej naslano a taky na sladko. Já jím sice relativně zdravě, ale pak to kompenzuju čokoládou :grinning:
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
edit: mražený kuskus? ten taky je?... já viděla jen v pytlíčkách, krabičkách, ale je fakt, že jsem ho ještě nezkusila, taky zkusím, dneska ho koupím :slight_smile: dávala jsem si ho ve Francii, s tou jejich zeleninou ratatouille mi hrozně chutnal... hmmmm, tam byly vůbec dobrůtky, třeba artyčokové řezy plněné vanilkovým krémem, čokoládová pěna - mousse au chocolat, ty jejich palačinky - crepes, tenounké, taky jsem tam tenkrát prvně jedla citronový jogurt, teď už jsou tyhle příchutě i tady :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
taky doma moc nevařím, pro mě samotnou mě to nebaví, navíc vařit pro manžela mi přijde zbytečné, když má teplé jídlo v práci (i když samo, on by teplou večeři navíc jen uvítal :grinning: ), no a vařit na 2 dny, to se u nás moc neosvědčilo, protože manžel byl pak schopný to sníst za jeden den všechno a druhý den stejně nebylo nic :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Pavli - tak je to i u nás. Když něčeho navařím moc tak to manžel během večera stejně dojí a na druhý den zas nic není :slight_smile:

Na Francii taky vzpominam s laskou, hlavně na jídlo :wink: Palačinky jsem tam jedla snad pořád a taky sýry.

Mražený kuskus je už jako hotové jídlo (dost drahé, ale nosí mi to tata) a není tak dobrý jako když si to samé udělám sama, ale zas je to rychlovka :slight_smile:
Já si dělám celozrnný kuskus třeba jen s hráškem a kukuřicí s konzervy a sýrem. To je taky hotovo za cca 10 minu. a je to mňamka
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
tak to já taky kuskus ještě neměla, ale asi ho zkusím jak tady o něm básníte :wink: já vařím jak kdy nejlíp se mi vaří když mě chytne nálada a vím co vařit, ale když nevím co a nemám náladu tak bych i vraždila kdyby po mě někdo chtěl něco uvařit :grinning: dneska asi budem mít hrneček od medu :grinning: pač nějak nemám náladu, ingredience a chuť vynahradím si to večer tou pizzou

ale o víknedech vařím to jo :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
winii: já o víkendech jen někdy - někdy já, někdy manžel, někdy si objednáme jídlo nebo pro něj zajedeme třeba do Globusu do restaurace, nebo manžel zajede pro čínu, je to různé... no a nebo jedeme třeba k tchánovcům, i když to teď s Víťou moc nejde, protože to tam pak většinou všechno blbě vychází, malej je mrzutej, že má už třeba hlad, pak ho musí jeden hlídat a ostatní jí... s Víťou jsou teď lepší návštěvy takové, že někam jedeme, projdeme se tam s kočárkem, nebo někam jdeme pěšky s kočárkem, pak ho na návštěvě nakojím, tak hodinku vydrží být nemrzutý a příjemný, a jedeme zase domů, během cesty si pak zdřímne, tak mi odpadá pak to domácí uspávání :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
čau holkýýýýýý :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
dnes ráno dovezla PPL nový pc a já si ho zprovoznila sama,dokonce i net šlape :grinning: takže už jen stáhnout ze starého disku fota a hudbičku.....
17. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
už se mi po vás moc moc stýskalo
17. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jinak Ondík přibral 370 g za 14 dní,takže večerní kaše se osvědčila a já už nejsem tak k.o.
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
u nás je zase nevařící období ...
když už vařím, tak většinou ve velkým s tím že zůstane i na druhý den a přesně jak píšete, prostě nezůstane protože se to všechno sežere, čím víc toho udělám tím víc jíme :grinning:

ten kuskus je asi ta placka která se smotá a něčím se plní co? jak se to vyrábí že bych to zkusila se zeleninou když to tak chválíte :slight_smile:

ráno po kojení sme si chvíli hráli, pak čučela na telku a když sem k ní šla že jí přebalím a nakojím byla tuhá a spí doteď :confused: :slight_smile:

holky kojili ste už na veřejnosti?? já kojila jen v autě na parkovišti před panelákama a okolo chodili lidi a byla sem teda dost nesvá že se někdo může dívat ... přitom sem za posl. týden narazila dvakrát na kojící maminu (v obchodě a v poradně) a příjde mi to přirozené, ale sama se stydím :grinning:
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Danuško. taky se mi tobě stýskalo!!
Jsi teda fakt dobrá, že jsi PC dala sama do chodu. To by u nás dopadlo kdybych se do toho pustila já. :grinning:
jééé čau danu :grinning:
Evi - ne kuskusku je něco jako rýže.

Na veřejnosti moc nekojím protože skoro nikam nechodím, ale parkrát jsem už musela nakojit v kavárně nebo tak. Vždycky si sednu zády k ostatním lidem a přes prso hodím plinku. U doktora kojím normálně bez pleny, ať se ostatní mamky podívaj :grinning:
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
jak bylo bez PC :grinning: tak ještě makka chudinka :grinning:
Ahoj Danuško vítej zpátky huráááááá :grinning:

even u nás taky jak se toho navaří víc tak víc žereme to je hrozný kort když je to nějaká mňamka, no stím kojením neporadím, ale já jsem taky takovej stydlín, takže u mě by kojení na vařejnosti nešlo :sweat_smile:
edit tak to si dobrá :slight_smile: a styděla ses někdy?
17. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
edit-1x jsem musela zavolat do práce o radu,ale pak už to šlo samo :grinning:
kus kus je jakoby hrubá krupice, mám ho ráda i na sladko :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
tak jsem myslela, že něco stihnu když malá usnula a prd už je vzhůru ty její 20minutovky mě jednou zabijou :grinning:

dneska jsme bez kočárku chjo tak to nebude žádná procházka :frowning2:
17. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
si říkám že mě to stejně nemine jednou kojit takto když chci kojit dlouho, přece nemůžu Mája pak říct že teď to nejde, asi by se jí to nelíbilo :grinning:
já kojila už asi 3x v kavárně nebo restauraci, v autě snad 5x :grinning: Když se Ondík pekelně vztekal,tak ani nebyl čas na stud :slight_smile:
danuš: ahojkyyyyy, no super, jak Ondrášek přibral :slight_smile:... teda jsi šikula s tím PC! :wink:

evena: nene, kuskus je těstovina :wink: http://recepty.centrum.cz/recepty/bezmasa-jidla/moucna-jidla/2009/11/14/clanky/kuskus-zadne-vareni/, ty myslíš asi tortilu :wink: ... na veřejnosti kojím normálně :slight_smile:... v nekuřácké kavárně, tam chodím s prckem často, sejdeme se tam s dalšími maminkami, tak všechny kojíme, přebalujeme, mají tam prostorné gauče... pak jsem kojila i v restauračce před obědem, 2x... nejdřív mi to přišlo taky divné, ale zvykla jsem si :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Kojit se nestydím. přece tu naši malou krasavice nennechám umřít hladem :grinning:
Když jdu do práce tak tam kojím taky normálně, ale kolegové z toho byli nejdřív trošku mimi. Ale nevadi jim to.
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
jo a vlastně na plavání taky kojím, tam kojíme většinou všechny 3 z kurzu naráz :slight_smile: to je srandovní
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Já si myslím, že není proč se stydět kojit na veřejnosti. Hlavně když si dám tu plinku přes rameno, takže není vidět ani prso ani malá jak saje :grinning:
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.