• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: ale určitě nebudu kojit na veřejnosti, až bude malému třeba 9 měsíců, to už mi přijde takové přerostlé mimino, to mu vezmu sebou přesnídávku, když někde budeme... u takhle malého mim, jako teď, mi to přijde OK... akorát si vybírám předem, co si vezmu na sebe, ne nějaké upnuté triko, aby to prso šlo pěkně schovat... plínku přes sebe nepřehazuju, ani se od lidí neodtáčím... je zajímavé, že se míň stydím třeba v kavárně než u známých doma na návštěvě, tam mi přijde, že mě všichni pozorují :grinning:
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
pabli jj spletla sem si to s tortilou :grinning:
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ze začátku jsem měla trochu zábrany,ale řvoucí dítě všechno odbourá :grinning: spíš to uvádí do rozpaků některý lidi-třeba jedna servírka byla tak rozhozená,že mi dala latté na stůl a ten talířek,co měl být pod sklenkou si odnesla na tácu pryč,místo aby mi ho tam nechala :grinning:
17. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
pabli-jo jo,třeba tchýně na mě zírá,to mě točí a cizí lidí mi nevadí :wink:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
evena: ale tortila je taky super! plněná kuřecími kousky, mňám :slight_smile:

danuš: to je vtipný s tou servírkou :slight_smile:... my teď byli v restauračce v ZOO, tam, když mě servírka viděla s malým, tak ji to nejen nerozhodilo, ale ještě za mnou přišla, že až ho budu chtít přebalit, že si mám k ní přijít pro klíček, že tam mají kojící místnost :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
danuš: jo, tak tchýně koukala taky, a pak ty komentáře, "hm, teď nepije", "spí u toho", apod., ale už nás nechává v samotné místnosti, protože když je Víťa v uzavř. místnosti s více lidmi, tak se po nich otáčí a dělá blbiny - kupodivu to neplatí v těch kavárnách, tam je OK a vklidu pije...
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
tak já nevím co dneska teda budem dělat :confounded:

pabli to je dobrý když tahle v těch restauračkách myslejí na malý děti a mají tam třeba hrací, přebalovací koutky to je fakt pro ty maminy ulehčující :wink:
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
byla jsem v po u kadeřnice,tchýně vozila poprvé sama po městě.....když jsem vyšla z kadeřnictví,tak mi neřekla ani slovo na vlasy a přitom teda změna jako bázen-mám krátký mikádo s delšími špičkami ve předu a na krku krátké vysttříhané....cca 20 cm vlasů pryč :grinning: cizí lidi mi to pochválili a ona neřekla ani píp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
já teda když kojím u našich tak jdu do ložnice ... mě spíš příjde divnej ten začátek, nejsem zvyklá kojit v sedě a tak sem u toho dost neohrabaná a než se nějak našteluju a dám jí prso tak je mi divný že by mě někdo to prso viděl :grinning: a před mým takou bych teda nekojila ani náhodou nebo před tchánovcema aby na mě čučeli :grinning:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
danuš teda ta tvoje tchýně je ale potvora, že ti nepochválila účes určo to musí bejt změna hodíš pak fotečku :wink: aby jsme se taky mohli pokochat a pochválit :dizzy_face:

even já když kojila tak mi to před mým taťkou neva, ale před tchánovcem jo to jsem se radši otočila zády
17. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
pak jsme byly v kavárně, zírala,jak kojim , pak jsem malýmu dala i fenyklový čaj,protože měl prdy a ona hned,že měl chudák žízeň a prohlásila: " oni tě šidí viď broučku" :angry:
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
pabli dobrý komentáře :sweat_smile:

danuš to dělá tchýně taky, mám obarvenoiu hlavu a ona nic, dělá že si toho nevšimla, po porodu sem si vlasy nechala o dost zkrátit pomalu až na ramena, měla sem je do půl zad a ona ani ň :grinning: přitom já vždy chválím, protože fakt vypadá dobře ... no možná se jí ten tvůj sestřih nelíbil :grinning: a ty jí necháš hlídat dítě?? :grinning:
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak před našima i před tchánovcema kojím úplně normálně, to ani nepočitam za kojení na veřejnosti :wink:

Danuš - tak to je teda fakt rapidní změna! Třeba se to tchýni nelíbilo a nechtěla tě urazit :grinning: Tak to dělá moje tchýně, než říct něco špatnýho o mém oblečení nebo vlasech tak to nekomentuje. Má štěstí, protože já si ani do jednoho mluvit nenechám :grinning:
17. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
danuš: haha, "dobrá" tchyně :grinning: :angry: :angry: ... Jo, ale ty komentáře: "chudinko, máš jen mlíko, maminka/tatínek v tvým věku už jedli pomalu svíčkovou.", to taky slýchávám často :grinning: ..... jo a fotkuuuuuuuu!
17. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Evi vidím, že máme stejný nápady :grinning:

Mojo tchýně malou taky normálně hlídá, teda vozí.
17. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
danu tak tohle říká furt tchán když sme na návštěvě u nich a oni dají něco na stůl ať jí dám taky že jí TRÁPÍM jen na mlíku, no chudinaka po něm asi nepřibírá že? :angry:
17. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Pavli - tyhle dobře míněné rady od tchýně už ignoruju. Nejlepší bylo když Editce říala, že jjak se těší až ji bude dávat uzený s chlebem. A já na to, že to má ještě minimálně 6 let čas :grinning: :grinning: Hleděla na mě jak z jara. Ale podle mého je uzený vrchol nezdravé uzeniny.
17. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
no a pak si nechala ujet vlak a já s ní musela ještě hodinu trajdat,byla jsem pěkně unavená bez odpolední siesty,ještě jsem měla jen kecky a byla mi zima na nohy,protože jsem nepočítala,že budem ještě trajdat po městě...prostě si chtěla maximálně užít vození a já sem vedlejší....mělo to ale jedno plus, stihla jsem si zajít do dětského sekáče,kde mají značkové věcičky a nakoupila prckovi super hadříky za 30-45 Kč/ kus. Ale musím se z toho ještě dlouho vzpamatovávat, třeba že si v kavárně neumyla ruce a šahá na malýho, že má kuřáckej kašel, to je taky děs běs.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
edit ale ty máš docela normální tchýni ale mi s danuš né :grinning:
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
holky u nás je sranda že Mája dostává čokolády :grinning: :grinning: Dostala na milkuáše čokolády a nějaké brumíky a kalendářík s čokoládkama :grinning: pak když teď měla narozky a svátek tak dostala za přání taky čokoládu :grinning: počítám že na velikonoce taky dostane ... nechápu to :grinning: když sem jí řekla že na to má času ještě dost tak řekla že to přece sním já a ona to má v mlíku :grinning:
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Moje tchýně je docela normální, ale co se týče názorů na stravu tak je fakt děsná. Ale to asi většina její generace, nebo těch matek co rodily v době kdy se kojení považovalo za špatné.
Vždycky ji řikam, co by moje kámošky co nemůžou kojit daly ta to kdyby mohly.
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
no holky,je možný,že se jí to nelíbí,ale spíš je to ten její neosobní styl chování, ona prostě nechválí, vůbec nic....ani svýmu synovi ani mě.....no přece ani malýho nám v porodnici nepochálila.....to jí jednou ale vpálim!!!!
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
evi-ta tvoje je vyloženě zlá a moje je divná :grinning:
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
tak, Vítek se vzbudil, dneska spal 1 a půl hodiny :slight_smile:... jde se obědvat :sunglasses:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Jo, Editka taky dostává od tchánovců čokoládu. Nevadí, snim ji já. Spiš mě štve, že nám furt někdo nosí velké plyšáky. Je to jen na prach. Dávám je do pytlů a schovávám na později. Hlavně , že na všech je napsáno, že nejsou vhodné pro děti do 3 let. To neumí číst? Pár už jsem jich rozdala :wink:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
jo jako bonus mi pak prcek nespal v noci,protože díky ní spal 3,5 hod. v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: což je na něj moc
17. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
edit-nám se podařilo v makru toho mega psa reklamovat,že z něj padaly chlupy...vrátili nám peníze,takže koupíme hudební hvězdičku od FP :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Ondík dostal od tchýně k Mikuláši čoko-kolekci :grinning: od našich vlhké ubrusky a ponožtičky :wink:
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
moje je zlá i divná :grinning: ona má třeba chřipku a normálně se sápe ke kočáru a funí na ní, to je hnus a když jí řeknu vy jste nemocná tak k ní nechoďte tak se pomalu urazí, konečně už to pochopila (po 4. měsících!!) že tohle se mi prostě nelíbí a teď je nemocná zase a malou už neviděla 14 dní a ani se o to nepokouší se k ní přiblížit ... prostě u ní je přednější vidět vnoučata ale že je může nakazit to je jí jedno, hlavně že je vidí, tohle dělá i svých dvoum vnukům co bydlí vedle
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
a to si ještě při kašli nebo zívání nezakrývá pusu, děs, a co se doma naučíš ... milan to taky nedělal ale už se to naučil, prostě žádný vychování :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.