• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj Danuško, my se ještě neznáme, tak čauky :slight_smile: Moje tchýně viděla Natálku 5x a z toho jse´me tam byki 3x na návštěvě my a to mi slibovala, jak bude za mnou jezdit a vozit malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do jídlo mi nikdo nemluví, ale moje máti, zase často říká, ty chudáčku, Tobě je určitě zima nebo zase máš ty škaredé tepláky a pod. Bych vraždila :angry:
17. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
kacik: proč "škaredé tepláky"? má mamka radši ty klasic. miminkovské hadříky? :slight_smile:... naše mamka totiž jo, ale pak sama řekla, že sice se jí to nelíbí, ty mikinky, tepláčky, riflíky apod., když se z miminka dělá malý dospělák, ale na druhou stranu že na Víťovi se jí líbí úplně všechno, když je náš :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj kači :slight_smile: já mám super extchánovce :grinning: doteď se s nima stýkám a i manžu vzali super :slight_smile: prostě se vyjádřili,že mě chtějí dál vídat a tak mám s nima raritní vsuper vztah :grinning:
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Pabli přesně tak, má ráda ty klas. miminkovské věcičky, hl. dupačky a ty já skoro nedávám (mám jen jedny), ale fakt mě nejvíce štve, jak říká, že je jí zima :angry: A taky nesnáším jak Natálku pořád nosí, ona je pak roznošená a nechce vůbec ležet nebo si sama hrát. Řve jak tur
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Já si taky spíš potrpím na rifličky a takové to skoro dospělácké oblečení než na dupačky. Tchán i tchýně jsou z jejího oblečení vždycky unešení, ale když ji něco koupí oni tak je to klasika :slight_smile: Nevadí, aspoň má malá něco na spaní.
Tchýně taky furt říká, že je Eduš určitě zima. Ale já už jsem v pohodě, protože vím, že ji zima není. O vikendu už dokonce měla jen jednovrstvej fusak (jarní), protože mi přišlo, že je teplo.
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
já jsem se zasekla na FC :sweat_smile:

já taky radši oblíkám Gábi dospělácký věci vypadají tak úžasně v tom, dupačky jsem používali tak první měsíc než do něco dorostala teď už je mám uklizený a používáme rifličky, mikinky, bundičky, kabátky, soupravy prostě super věci

já musím jít něco dělat od rána jenom krafu a krafu až mě z toho bolej prsty :grinning:
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
našla sem nějaký granulovaný čaj který je bez přidaného cukru, tak posílám pro inspiraci ... dělá se i na noc kde je bylinek víc
http://www.samoleceni.cz/4062300075542/hipp-caj-inst.-napoj-pro-detske-brisko-23-g-364

v Globusu je akce na plínky sleep and play, jedna ve čtverkách příjde asi na 2,9, ale musí se vzít 3 balíky, v jednom je asi 50 plín
17. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Even v tescu i hyperalbertu je taky akce na sleep and play. Já půjdu asi do tesca, tam mají 1+1 zdarma, takže jumbo pack vyjde na 150 Kč. jen nevím jakou velikost mám vzít, no ale už asi vemu vel. 4. Trojek mám doma asi ještě 150 ks. Jakou používáte velikost?
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
V tom Globu to vychází maličko levněji ... Já mám č 3 asi 500 ks kupujeme hodně do zásoby takže teď už musím kupovat č 4. Vždycky koupím v nějaké akci, ty sleep pampers č 4 sem teď kupovala 6 balíků, tj 300 ks a celekm už mám asi 600 ks ve čtyřkách :grinning:
17. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
za chvíli je tu přítel a nejsem ještě ani nachystaná, jedeme na úřad kvůli rodičáku a pak k našim na kafčo
17. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Tak jsme dnes úspěšně absolvovaly další očkování,Barča byla úžasná,vůbec nebrečela,jen si zakřičela při každým vyndání jehly,doktorka nás moooc chválila,už vážíme 6530g a měříme 66cm :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
evena - ty máš teda zásoby :grinning:
My jsme zkusili koupit ty plíny z Lídlu jak byly v akci 2+1 a zatím dobrý - Pamperska to sice není,ale svoji funkci plní
17. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Evi - ty jsi teda plinkový sysel :grinning: Já mám doma vždycky max 1 balík rozdělaný a druhý v zásobě.
Ten čaj mám, je děsně hořkej. Editka ho nechce ani náhodou :slight_smile: Ani mě nechutná, takže je tady už nějakou dobu rozdělanej. A je strašně drahý :angry: Já ji dávám čas jen občas na lžičku a to kupuju normální sáčkový, vyjde levněji.
17. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Maja - krásná váha i míra. Barunka krásně roste.
17. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpět z vycházky... ještě mě čeká v 17:30 h zubařka, a to bude pro dnešek vše :slight_smile:

maja: gratulace ke kontrole, super váha :slight_smile:

edit: taky mám vždycky doma 1 balík rozdělaný a 1 v zásobě, kupuju totiž vždycky tu krabici plínek v DM, jsou tam 2 balení po 50 ks

evena: tyjo, tolik balíků :grinning: o těch plínkách Sleep and play jsem ale slyšela, že nejsou moc kvalitní, že je to jen ekonomická varianta Pampers, aby měli i něco levnějšího, jsi s nimi spokojená?
17. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Vítek nosí doma nejčastěji bavlněné overálky, občas s teplákama nebo i mikinkou, když je na zemi na puzzle... jinak čas od času mu navleču dupačky, ale jen doma... ven taky riflíky, lacláčky (ty nejčastěji, jak je hubenej a spousta kalhot mu není, i jsem těch lacláčů dost objednala na jaro a léto, no už se na to zboží hrozně těším!) :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
já jsem Víťovi ještě nikdy čaj nedala...
17. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
my dneska ven nemohli pač nemáme ten kočár, ale Gábi spinká už od jedný a pořád spí :astonished:

já teda vařím pozdní oběd

maja tak krásně rostete my máme jen 62cm a Barča je šikovná, že neplakala

my máme ještě zásobu plenek z vánoc Huggiesky 3 každej nám dával plenky a já byla samo ráda

čajík dávám od hippu ten fenyklový a teďka jsem koupila už jinej od ukončeného 4m. je taky od Hippu Dětský sen a ten je teda šíleně sladkej takže se vrátíme k tomu fenyklovýmu až tenhle vypije
17. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Pavli - já dávám čaj jen na lžicce tak 1x za týden :slight_smile: Teď se ji pokoušim už druhý den učit z pitka a nebo flašky (vodu), zatím to vůbec nepochopila :grinning:

Problém těch granulovaných čajů je ten cukr, který obsahují. Proto ji ho dávat nechci. Učim ji na vodu. Ale zatím teda spíš nic.
17. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
edit: a proč jí tu vodu dáváš? (já jen, jestli bych taky neměla, zatím má teda jen MM a kaši)
17. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
winii: copak vaříš dobrého?

edit: já koupila ten kuskus, koukala jsem, že měli i tu mraženou směs s kuskusem v Bille, ale ve složení bylo, že to obsahuje i čočku a nějaké další luštěniny, tak jsem to radši nebrala, aby mě to nenadmulo, jinak to mají v akci za 49,-/ 2 porce od fy Findus)... tak přemýšlím, s čím ten kuskus udělám, napadl mě i takový salát - jogurt/tvaroh, banán, čokoláda, kompotované mandarinky... nebo naslano se šunkou a sýrovou omáčkou :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Pavli - já ji tu vodu dávám, ale ona ji nepije :grinning: Byla bych ráda kdyby se naučila pít už teď, protože za pár týdnů ji začnu dávat přikrmy. Chci mít trochu náskok v tom "učení" :grinning:
Jinak ta sládká kombinace zní úžasně, hned bych si dala. Díky za další super tip, pošlu manžela nejen do Sparu, ale i do Billa :grinning:
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Takže vodu do ni leju od rána a za celý den nevypila ani 10ml :grinning: Takže asi tak. Jinak to pitko od Tomee Tippee je fakt super v tom, že nikde nic nekape! Nevím teda kolik stálo, protože ho Editka dostala, ale asi u téhle značky zůstaneme i nadále.
17. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
edit: Víťa pije pořád přes kloboučky, tak snad s flaškou pak problém nebudeme mít, ale zas jde o to, jak mu budou chutnat jiné příchutě než MM a kaše...
17. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
pabli vařím co dům dal, takže brambory zapečené s masem a šlehačkou

u nás už problém s pitím z flasky není :dizzy_face: :grinning:
17. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 v 16:20 • aknel2002
byli jsme venku s kámoškou a její 7 m. holčičkou,pěkně jsme vymrzli,přitom je tam jen -1,nechápu...asi to je tím větrem co pofukuje.
17. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
tak malá se po 4 a půl hodinách vzbudila tak jí jdu dát najíst bude pěkně vyhládlá :slight_smile:

danus jj dneska je tam studenej vítr byla jsem jen venku se psem a stačilo to
17. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
prcek venku moc nespal,ale doma tím teplem vytuhl a spí už hodinu :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Winii, tak to Ti mega závidím, že Ti tak dlouho spala, to Natálka tak dlouho nespala ani v 6nedělí :unamused: Naty dnes nespala skoro vůbec, dopoledne asi 30 min., potom kolem 1 usla asi na 20 min. a to už byla pěkně mrká a teď usla v 16:15 a zatím spí, jenže byla tak unavená, že nic nevypila. Stává se vám to taky někdy, že když jsou dětičky moc unavené nechtějí jíst? My jsme dnes venku nebyly, je tu hnusně šedo a špatný vzduch (hm Ostrava) :unamused: Jen já jsem si skákla na kosmetiku upravit obočí.
17. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.