• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
kacik Gabča když je unavená hodně tak taky nechce pít, ale moc často se mi to nestává, Gabi takhle občas spí dneska to byl asi rekord většinou spí ty 3hodky jak kdy no, taky bych potřebovala kosmetičku jako sůl, taky jsem si stihla plno věcí za tu dobu udělat a jsem ráda, zase mám chvilku vystaráno :dizzy_face:
17. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jejky já to napsala blbě po 3 a půl hodinách se mi to taky zdálo nějak moc ty 4 a půl :sweat_smile: spala od jedný nevím proč jsem měla zafixováno že od 12
17. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
danuš: u nás bylo dokonce plus 1, když jsme odjížděli k zubařce, ale taky jsme pěkně vymrzli... manžel jezdil venku s kočárkem :slight_smile:

jinak paní zubařka říkala, že doufá, že jsme dali malému do vínku zuby po taťkovi a ne po mně :grinning:, a že s ním máme přijít nejpozději v roce a půl, a taky mi dala letáček o prořezávání zoubků, říkala, že pokud hodně slintá a má pěnu u pusy (to říkala i tegga, že má Lubínek), a pořád si tam strká prsty, tak že mu můžou klidně za chvilku nějaké vyrůst :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Naty slintá, má pěnu u pusy a kdyby mohla, tak si do pusy narve ruku až po loket :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy se ten první zoubek vyklube :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, vy jste srtašnýýýýý kecky:slight_smile: nedočítám, takže je tady ěnco nového, krom danušky:grinning:..ahoj danuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:slight_smile:

my byli dneska vyřídit rodičák a pak ještě na kontrole s nožkama, vyjíždeli jsme v devět a vrátili se v pět, jsem pěkně ko....ale jedno plus to mělo, stihli jsme to i s výborným obídkem:slight_smile:
17. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
tegga: teda, to jste byli dlouho ve městě! :slight_smile: my se chystáme se zítra přecejen kouknout po nějaké té jídelní židličce, kdyby byla polohovací, tak jsem si říkala, že bychom do ní už mohli malého dávat na tu kaši, kdyby v ní úplně neseděl...

jinak jsem udělala k večeři ten kuskus - smíchala jsem ho s kelímkem sýru Pribina, s nudličkami kuřecí šunky a s kyselými okurkami a je to mňamka a během 15 min hotová :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
jé a te´d tady čtu, my teda míváme pěnu u pusy už fest:grinning:....ale zatím tam pořád nic nevidím, tak nevím, ale je fakt, že i hůř spává....jo a prokousl dudlík, tak nevím, možná už tam nějaká špička raší:grinning:

pabli mi tu židli máme polohovací, ale stejně ho tam zatím nedávám, ono to jde sklopit jen tak trochu a on si pak pořád zkouší sedat, tak ho tam ještě nechci dávat
17. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
tegga: mamka mi říkala, že ty zuby nejsou nejdřív vidět, že musím zkoušet mu jezdit po dásních prstem, jestli něco nenahmatám :wink:
17. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
já vím, to jsem zkoušela, nic sem necítila.....ale už je to tak týden, to zas záítra zkusím:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
vyřízení rodičáku bylo rychlé, na úřadě sme byli sami :slight_smile:

edit díky za radu že nemám ten čaj kupovat, budeme teda na sáčcích, ten granulovanej by byl pohodlnější, ale vzhledem k tomu že synovcům doslova uhnily přední zuby a zůstali jim jen černé pahýlky mám strach aby sme tak nedopadli taky, takže cukr teda néé :grinning: ... a ses ani nepochlubila že zkoušíte hrneček :slight_smile:

pabli my pampers sleep and play normálně používáme a sme spokojení, používáme to půl na půl s těma active baby

tegga to bych nevěřila že mají děti v těch dásních takovou sílu že i prokousnou dudlík když nemají zuby

Mája teda slintá čím dál tím víc a hlavně pořád, dnes mě chytla silou za ruku a strčila si tam můj prst tak sem jí chvilku chtěla nechat, ale nedalo se to vydržet :confused: nechápu že ona si tak žere pěstičky, vždyť jí to musí strašně bolet když se kouše těma dásněma

maja ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně ti malá roste a jak je statečná :slight_smile:
17. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
co říkáte na tohle, je to nějak podezřele levné, plína za 2 kč a jakákoli velikost :confused:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=497316&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D109
17. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
tak jsem dorazila a jsem tak vykecaná jako nidky a kdyby nás nevyhodili tak tam sedíme ještě snad ráno :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz
evena: nojo, ono jak které mimčo... u nás vyšly pampers jako zatím nejhorší plínky, těch nehod, co s nimi bylo (myslím teď active baby a new baby)... ale zas někdo je s nimi spokojený :slight_smile:... prostě u každého jinak... :wink: ... jo a podezříváme Vítka, že trochu nakousnul kousátko... :grinning:

winii: ty jsi ale pařmenka :grinning:
18. únor 2010 v 06:00  • Odpověz
evena: to nevím, zkus objednat :wink:

jinak ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

u nás dneska noc dobrá, vstávačka v 1:30 a v 5 :slight_smile:... teď snad už spinká :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:02  • Odpověz
ahoj holky....u nás už frčí hokej:grinning:...jestli mi manža zbudí malýho, tak ho zastřelím
18. únor 2010 v 06:27  • Odpověz
tegga: jo, manžel tady taky povykoval!!! :angry: :grinning: ale už šel teď do práce, koukal jen na 1. třetinu :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:45  • Odpověz
tak a tady nějaká videa:

Vítek už konečně sahá na kolotoč (dřív se po hračkách moc nenatahoval, je to lenoch po mamince :grinning: ):
http://www.youtube.com/watch?v=o41Uky3ohkI

Vítek a kašička s malou lžičkou:
http://www.youtube.com/watch?v=J6ZIFo2fSJo&feature=channel
18. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
18. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
a tady, kdo se chcete pokochat městem, odkud pocházím: http://www.virtualtravel.cz/litomysl.html
18. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
no to on si domluvil, že dojde později a už samo prcka vzbudil
18. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
tak to náš taťka naštěstí odešel včas do práce, malej ještě chrní, i když za chvilku se vzbudí na jídlo :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Čau já s Eduš taky čučím od 6 na hokej :slight_smile: A je to suprovej zápas.

Zitra to bude horší, to mám krasobruslení už od 4. Teď si řikam, že se budu divat, ale fakt nevim nevim :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
edit: jo, tak já kojím tak kolem 5. h ráno, takže krasobrusl. taky stíhám, aspoň část :wink: včera jsem viděla ráno toho Vernera, no to byla hrozná jízda, ten Březina jel moc dobře, ale taky mi přijde, že ho ti porotci znevýhodnili... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
3 třetina nic moc :frowning2:
Březina zajel krásnou jízdu, taky si myslím, že ho porota potopila. Ale takové už je krasobruslení. Jsem zvědavá jak se mu povede volná jízdá. Budu mu držet palce.
Verner je nějak mimo, už na Evropě se mu vůbec nevedlo. Ale i tak, byt 16 na světě je super :grinning:
18. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Holky vy jste ranní ptáčata :slight_smile: Naty se zase vzbudila ve 3:30, ale asi hlad neměla, nevypila celou flašku a spíš pila aby se neřeklo. No a teď ráno nesnědla skoro nic (normálně vypije 150 ml a vypila sotva 80 ml) :unamused: S jídlem už zlobí od včerejšího odpoledne. Někdy má takové období a já jsem z toho nervozní.
Pabli moc pěkné videa, Vítek si pěkně chytá nožičky a u kaše povídá jako Natálka.
Edit a jak spinkala Editka, lépe než včera? Winni to jste si pěkně pokecaly, co? Je to potřeba čas od času :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
ahojte
dnes Mája vstávala už v 7 takže sem trochu nevyspalá a unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera sme byla na návštěvě i u tchánovců a vytočená sem ještě teď, furt na ty její kydy myslím a leze mi to na mozek, totálně mi to zkazilo den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Even co se tchánovcům nelíbilo?
18. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
tchýně je bordelářka příšerná, sklep totálně zanosili krámama, bože jen třeba těch plastových pytlíků třeba poházených po zemi atd. humus že by jeden blil!! Tak sme to pouklízeli před pár měsíci a vyházeli a přítel tam zanesl z dílny barvy které dal zatím na stůl (na kterém byla předtím hora věcí že ani nešel vidět) než je uklidí do skříně (kterou si vyklidil ale musí se trochu poopravit) a včera nám tchýně říká že MÁME VE SKLEPĚ NĚJAKÝ BORDEL !
to samý je ve skleníku, všude hnus bordel, a ona mi řekne že tam mám JÁ věci - ve skleníku 5 x 30 m mám 10 kvitek na přezimování, měla sem tam i uhledně urovnanou přepravku s květináčema kterou sem si musela oddělat protože mi na to házela kraviny a prej tam mám spoustu věcí a nevleze se to tam ! a my děláme bordel :angry:
18. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
bože já sem vytočená si du udělat kafe a vyplesknu se k telce
18. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Even ty bydlíš s tchýní v jednom domě? Co na to říct, svůj bordel nejpíš vidět nechce a Tebe napomíná :unamused: hnus. Dej si něco dobrého na nervy :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.