• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena klídek, vždyť už na to musíš být zvyklá :wink: ...rozdělte zahradu, skleník, sklep a vůbec všechno na půl a máte klid :wink:

tak na krasobruslení asi vstávat nebudu, jsem byla ráda, že sem se vyhrabala dneska an ten hokej:slight_smile:
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

já se teďka vrátila z hematologie a nedopadla jsem nejlíp :confounded: mám nízkou hodnotu tak mě zase strašili injekcema, že si budu muset píchat, no nakonec teda, že mi zvýšili dávku prášku a za týden na kontrolu když to nebude dobrý tak mě zase čeká píchání a když to bude okej tak ne :angry: se na to vykašlu

malá teďka spí tak mám klid jo jinak včera šla usnula už v půl osmý a vzdudila se v 6hod ráno :astonished: nechala maminku vyspat po hospůdce :grinning:
18. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
jo zvykla sem si na spoustu věcí, stejně tak jako sem si zvykla po nich uklízet věci co nahážou ven, ale toto od ní mě připadá jako vrchol demence od ní :rolling_eyes: na zahradě na které dřu aby vypadala pěkně bordel nestrpím a nechápu že má někdo tak dlouhý vedení a nepochopí to :angry: hlavně že se pak chlubí kamarádkám jak to tam máme pěkný :grinning:
18. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
jéžiš winii :frowning2: to je hrůza, si vytrpíš teda :frowning2:
18. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
pabli zkoukla sem videa a pěkný, Mája to s těma nohama do vrchu na zádech teda nedělá :confused: leda když kope do hraček ale vesměs to dělá jen na boku, asi jak je to taková kulička tak se přes to břicho špatnějš zohýbá :grinning:
18. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
my zas nen a ne strčit ten palec do pusy, malej má tak tlustý stehýnka, že tam prostě tu nohu ani nezohne....ale manžel říkal, že je po něm, že taky nebyl gymnasta, ale atlet:grinning:

evena to po nich právě asi ulízet nesmíš, rozdělte pozemek a je:slight_smile:
18. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
tegga jo to tchán taky ve slabé chvilce že pozemek rozdělíme, jenže pak si asi uvědomil že by jim nikdo neposekal trávu :grinning: né tohle by mi vadilo se koukat na bordel byť by byl na jejich půlce, to to radši uklidím a budu doufat že se to jednou naučí i oni, ale dělají pokroky, už mi třeba neháží bordel na moje věci, kdy sem se třeba přes jejich vyhozenej koberec starej nedostala ani na barely se žrádlem nebo k mé sekačce :grinning: byste nevěřili co se na baráku najde krámů, ale inteligentní ldi je aspoň vyhazují k popelnici, u nás je to co kdyby se to náhodou jednou hodilo :grinning: někdy zoufalej stav, ale tohle už je asi u nich nemoc :grinning:
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
even tak to mi šíleně připomíná tchánove taky mají barák a co je tam krámu by se jedne divil fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: všechno se jim jednou bude hodit, teda tchýně je taková, že by vyhazovala, ale tchán ne teď ještě vozí víc a víc samej odpad :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tchýňka něco vyhodí do popelnice a druhej den to má doma, by mě piclo, ještě,že tak chodíme jen občas na návštěvu
18. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
ony to tak asi mají, ty starší generace:slight_smile:.....ale já mám občas taky problém, některý věci vyhodit:grinning:ani ne proto, že bych si myslela, že by se mohly hodit, ale je mi to prostě líto, tak je schvovám, až se jednou za čas naštvu, že máme spoustu zbytečností a pak to letí všechno:slight_smile:

tady je dneska tak hnusně, prší tam nebo co a tady to tak vázne:slight_smile:...pablinka je zas beztak u itala na pizze a kde jste zbytek:slight_smile:?
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
tegga ale určitě si neschováváš třeba staré prošoupané lino, kvanta umytých klímků od jogurtů s tím že oni se jednou možná budou hodit, starý prošoupaný boty, nevyhodíš před dům kýbl s plesnivou zeleninou, nebudeš nechávat v truhlíkách petunie přes zimu - toto nesnáším maximálně protože na jaře sleze sníh, po zahradě ti začínají kvíst kytky a plná zídka je truhlíků s povadlíma kytkama, tak jdeš a uklidíš jí to ... bože takto bych mohla pokračovat, ať si ty krámy schovají a chodijou se na ně třeba dívat, ale nemusí to být po dvoře a všem na očích :rolling_eyes: :sweat_smile:

u nás není ani moc zima a prokukuje sluníčko, musím jít něco dělat sem celej den zapíchlá u PC protože malá spinká, teda aspoň sem slepila be be řezy krémem co mě zbyl z toho dortu, škoda že to bude vlhnout dlouho, nejradši už bych to načala
18. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já jsem tady, ale jsem dnes nějak bez nálady :frowning2: Štve mě Natálka, zase nechce jíst :frowning2:
18. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
kacik nevěš hlavu, ono se to zase spraví, to má určitě jednou za čas každý prcek, že zrovna nemá chuť na jídlo, Lubča třeba, když delší dobu nekaká, tak pak míň jí...ale uvidíš zítra, Natálka si to určitě vynahradí :wink:
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
kacik vy máte takové problémy s jídlem nebo to je jen ojedinělé? mám se to teda stalo jen jednou že nechtěla prso asi dva dny ani vidět ... ty kojíš nebo ste na MM, nějak se mi to plete
18. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Na UM, už bylo pár takových dnů, kdy málo jedla, ona vypadá spokojeně jen já jsem z toho nervní. Vždycky to rozhodí celý den. Teď nevím, jestli mám jít s ní ven, aby neměla hlad v kočáru :unamused:
18. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Kacik - Editka dnes jedla naposledy v 6 rána, v 9 si jen troku cucla a od té doby nic :slight_smile: Takže klid, prostě asi nemaj hlad nebo co
18. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

byla jsem s Vítkem na návštěvě u kamarádky:slight_smile: tegga: dnes žádný Ital, ani pizza :grinning:

evena: jj, Víťa je akrobat, musím říct odpol. manželovi, že asi bude v tom sportu po něm, že vaše děti to ještě neumí :grinning:

tak teda Víťa jí vždycky, kdykoli mu dám, teda přes den to vyžaduje po 3-4 h :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
tegga: tady je pěkně, 2 stupně nad nulou, od kamarádky jsme šli dost dlouhý kus pěšky, paráda :slight_smile:... jo a dnes jím zdravě, dojedla jsem ten kuskus...

edit: tak mě napadá, je ten kuskus dietní? Si tak říkám, že o spoustě potravin toho moc nevíme - kuskus, olivy apod., jestli je to dobré pro zdraví a tak...
18. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
jo a manželovi kuskus moc chutnal, prý ho můžu dělat častěji :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
evena: je to blbý, no, to bydlení s tchánovci... :unamused: :angry:
18. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Pabli já jsem si myslela, že jste na jedné z těch 3 návštěv co máš tento týden :slight_smile: Ty máš tolik kamarádek doma? Ja tady v Ově ani jednu, všechny pracují nebo chodí na VŠ, jen jednu v Opavě a to je pro mne neřidičku z ruky (jinak je to asi půl hoďky autem). natálka se v 1 trochu, ale opravdu trochu najedla a šly jsme ven. teploměr ukazoval 7 stupňů, ale fouká tam strašně studený vítr, tak jsme za 45 min. byly doma.
Abych nezapomněla, Winii to mě mrzí, že Ti kontrola u dr. nedopadla nejlépe. Snad se to srovná a nebudeš muset mít injekce
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
kacik: jj, mám 2 kamarádky na mateřské a 3 bývalé kolegyně na mateřské a jednu kolegyni dlouhodobě na neschopence (po úraze), jinak se scházíme třeba i s bývalými kolegyněmi z práce na kávičku v centru, jezdím tam s malým MHD :slight_smile:

winii: snad budeš brzy OK!
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
tu kamarádku, co rodila minulý čtvrtek, ještě nepustili, snad prý zítra... holky, já jsem tak ráda, že už nejsem v porodnici :slight_smile: ... pro mě to bylo jedno z nejblbějších období... bolest, pocit, že je mi tak 10 let, nic neumím a jsem úplný idiot... :unamused: ... příště asi zvolím ambulantní porod :grinning: (né, dělám si srandu :slight_smile: )
18. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
WInii - taky je mí líto, že kontrola nedopadla zrovna nejlíp :frowning2:

Pavli - já bych ambulantní porod náhodou brala, ale kdo ví jak na tom bude naše druhé mimi. Na 95% bude mít zase tu žloutenku takže si nedělám naděje, že bych šla po 3-4 dnech domů.

Já mám taky hodně kámošek doma, ale nejvíc chodím ven se dvouma - jedna je moje nejlepší kámoška už od 1 třídy a má holčičku přesně o 6 dní starší než Eduš a druhá je kolegyně z práce, ta má holčičku o 17 dní starší :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Jo, Editka si taky teda nožičky tak pěkně jako Víteček nechytne, ale on má velkou výhodu - nemá ten pupík co ona :grinning: :grinning:
Každý dítko má jiné dovednosti a jinou rychlost vývoje. Už nesrovnávám, musela bych se z toho zbláznit :wink:
18. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Kuskus vyloženě dietní není, já si kupuju bio a celozrnný a ten je trochu zdravější než bílý kuskus a chuťově je taky trošku jiný. Je to rozdíl asi jako obyč a celozrnné těstoviny. Olivy jsou zdravé moc a jsou i docela dietní (teda pokud nejsou zrovna s mandlí), dietnější jsou černé olivy.

A kde jste všechny? To si tu mám psát sama se sebou? :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
ahojky holky, dneska jsme byli plavčit, už jsem si prcka 2x potápěla sama,ještě pomocí polévání hrnečkem.Je to s tím hrnečkem pěkně krkolomný,ale zvládli jsme to :slight_smile: 1x se zakuckal,ale nebrečel
18. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
edit-přsně,zrovna dneska jsem četla článek a v něm bylo: Každé dítě je originál a má své tempo......bylo to určený i pro rejpavý prarodiče.....
18. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
holky já pořád hledám tu tašku na kočár, aby byla nějaká větší...a nemůžu si nic vybrat:slight_smile:
18. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Nás čeká první bazén zítra. Nejsem z toho zrovna uvalená, protože mi ta instruktorka volala až teď, chtěla jsem si ještě koupit nové celkové plavky. To už asi nestihnu, budu se muset narvat do svých starých :grinning:
Já jsem teda fakt zvědavá co na to bude Editka říkat, jsem rozhodnutá, že pokud bude plavat tak na celé plavání kašlu. Mám strach, abych ji vodu neznechutila.
18. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Já mám mega vekou tašku na kočáru, možná až moc velkou :grinning: Docela velká mi přijde i ta z DM drogerie.
18. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.