• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
my do plavča nakonec taky půjdeme, ale až od šesti měsíců....a co s malým nebudu chtít dělat, tak prostě dělat nebudu:slight_smile:

edit jaká taška z dm, nemáš odkaz?
18. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Terezko - mají tam přebalovací tašky na kočár, různé barvy (u nás teď zrovna černou a červnou). Většinou jsou vedle plen. Odkaz nemám. Ale o té tašce jsem slyšela, že je super, protože ji má hodně holek tady na MK :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
já tam moc nechodím, tak to vůbec nevím ty jo:slight_smile:....se tam musím mrknout, na netu jsem taky žádný odkaz nenašla...ale díky edit:slight_smile:
18. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Já jsem v DM skoro každý den takže vím, že je tam teď maj, ale nekoukala jsem na ně nikdy. Ty máš tu origoš tašku ke kočárku malou? Musím říct, že ta Teutonácká je fakt velká a má hodně kapes na zips, jenom byla docela dost drahá. Ta z DM stojí myslím kolem 500kč, ale to fakt jen myslím :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Právě čtu, že skupinka čechů se namazala při letu do Kanady na olympiadu :slight_smile: Chápu je, já letě s KLM 2x a jednou jsem se taky trochu přiopila. Dávalo se tam zadarmo vína kolik člověk jen chtěl :grinning: :grinning: No a při několika hodinovém letu jsem pár těch skleniček zvládla :wink: Jenom jsem teda neobtěžovala ostatní cestujíci, nebo o tam aspoň nevim :grinning:
18. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
no v dm jsem aspoň 1x týdně :grinning: zrovna předevčírem jsem tam byla a udělala velký nákup,kupuju tam i jejich čaje, ted máme borůvkovo-bezový a je mňam. Koupila jsem i celozrné biošpagety,udělám je o víkendu s boloňskou omáčkou.Taky se nám moc osvědčily jednorázové bryndáčky :grinning:
18. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
už mám u jedné paní zamluvené golfky chicco multiway, chce za ně 2000,- ,jsou koupené v květnu 2009 a málo používané, stejně má sousedka a moc je chválí a hlavně mají poměrně velká kolečka,což je u golfáčů málo....
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Chicco multiway má hodně mých kámošek a skoro věšechny jsou s nima spokojené takže neprohloupíš. Já mám vybrané zatím golfky od silver cross, ale ještě je chvilku čas tak uvidím pro co se nakonec rozhodnu.

Jednorázové bryndáky? To jsem neviděla, musím se po nich mrknout.
18. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
jsou mezi těma lžičkama a dudlíkama.....mají lepíky a to korýtko dole na zachycení jídla :grinning: jsou myslím za 49/12 ks
18. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Pablinko to se fakt máš, že máš tolik kánošek na mateřské, to je hned veselejší :slight_smile: Třebe nějaká moje známa během těch 3 let co budu doma, taky otěhotní :slight_smile: Já do DM chodím taky často, teď jsem tam dle rady Pablinky koupila jejich pleny a jsou v poho. O jednorázových bryndáčcích jsem se dozvěděla teď, když jsem si prohlížela leták z Kauflandu a tam jsou ted v akci za 23 Kč.
Teg já myslela, že budeš kupovat tu tašku co má Pablinka
18. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
sem jakási totálně vyčerpaná a to sem dnes pomalu nic neudělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to kafčo zpraví
18. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
evi-já měla krizovku včera,prcek měl kňourací den,pořád se chtěl nosit,nestihla jsem se ani pořádně najíst...
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
danuš ten článek o vývoji bych potřebovala :grinning: tchýně už se mě ptala jestli prej už malá sedí :sweat_smile:

já tu potvoru nejsem schopná přebalit, dřív se jen prohýbala a to už byl problém a te´d se i napíná a náramně se tím baví, dnes sem jí zase musela nechat hambatou protože to prostě nejde jí přeprat, když jí nohy pokrčím tak se prohne, když jí přimáčknu k podložce tak se zase natáhne, šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je teprve malá co bude pozdějc :confused:
18. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Danuš tak to jsme měly stejné, Naty byla taky včera mrzká, jsem si dala večer dvojku bílého na uklidnění :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
danu Mája je dnes docela v pohodě, kvůli ní unavená být nemůžu :confounded:
18. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
kacik tak víno bych si taky dala, sem neměla nic celé těhu a kojení, teda jen sem si cucla na Silvestra :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Even zrovna včera mi volala kámoška co má 11 měsíční holčičku, že přebalit ji je psycho. Když vidí plenu, tak utíká a ona za ní :grinning:
18. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Even to si pak dáš dvojku a budeš jak po 2 litrech, když tak dlouho abstinuješ :grinning:
18. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
kacik kdykoli ti vlezu do albíčka tak furt přemýšlím nad tím tvým, se tě musím zeptat, není z Olmika? :grinning:
18. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
nj to pak bude prdel až budpu lozit a budou utíkat :grinning: myslím že jak se teď těšíme až budou lozit, chodit atd tak pak budeme ještě rádi vzpomínat na to ležení :grinning:
18. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Není je z Opavy :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Evi - já se už teď bojím toho až bude chodit :grinning: Mám koupenou ohrádku i když to někdo považuje málem za omezování osobní svobody, ale přece si taky někdy budu muset třeba zajít na záchod nabo tak něco :wink:

Já si teda decku vína občas dám. Podle doktorů to v tomhle množství nejde, navíc si dám jen po večerním kojení. Takže pak většinou kojím za cca 4 hodiny.
18. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
ahojky, tak jsme koupili židličku Chicco Polly, ten odstín Miro: http://www.chiccocz.cz/index.php?level=juvenile&subkat=304&kod=64837&od=0 ... v obchodě nám ji doporučili, že i když je 6+, tak že v tom může i Vítek krátkodobě být, dá se pěkně polohovat, přitom se polohují jen zádíčka, myslím, že tam je teda víc vleže než v autosedačce i než ve zdviženém kojopolštáři :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Čav holčinky :slight_smile:
Nestíhám k vám v poslední době zaběhnout,, musím se biflovat na skoušky :wink:
Dnes jsem měla jízdu, moc si teda neveřím, že jí příští pátek udělám :frowning2:
Dnes dostal Davídek dva píchance,, nevážila ho až prý příští měsíc,,,, včera jsme byli u kámošky, tá má 7-měsíční hočičku,bylo super, ta malá byla z Davídka celá unešená, pořád na něj koukala, no Davídka spíš zajímala jeho pískací knížka než Andrejka, no uvidíme za 15 let :grinning:

Ahoj Danušik, tak alespon že už vám ten PC dovezli, já taky nakupuji v DM, skoro všechno :wink:

edit: kamarátka má ohrádku taky, já už taky nevim co s Dádou odtedka, protože ikdyž ho necham na dece tak nestihnu ani na záchod a minule jsem ho našla skoro na podlaze, mám strach aby si neuhodil hlavičku, tak jedine to řeším postýlkou

holky dneska jsem nějak utahaná, asi si dám 2 decku červenýho, možná příjde MS :grinning: snad :grinning: ráno jsme měli návštevu, pak poradna, jízda, pak zase návštěva, přišli naši a ted mám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
edit, tegga: taška z DM se mi taky líbila, prodávají ji teď s různými přípravky ještě, asi za 500-600, nevím teď přesně... akorát že je látková, chtěla jsem nějakou omyvatelnou, která může i zmoknout nebo být zasněžená...

teg: tu, co mám já, si nekoupíš teda? :slight_smile: já vím, je drahá, ale fáááákt super :slight_smile:

danuš: taky budu chtít nejspíš ty golfky chicco multiway, zelené :slight_smile: zrovna jsme na ně dnes koukali v krámě, i manželovi se líbí

evena: s Víťou je přebalování v pohodě, horší to má manžel, Vítek si myslí, že si s ním hraje, a vůbec ho pak nebere vážně, takže při přebalování blbně jako Mája :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
pabli: o židličce už taky přemýšlím, no ještě jsem nevybírala, ale tuty vypadají dobře :slight_smile:

taky bych potřebovala nějakou novou tašku na kočárek, my koupili kočárek a taška k němu nebyla a tuta Huggies co mám není dobrá :unamused:
jo a v DM jsem taky několikrát týdně, tento týden už 2x :wink:
jj tu tašku v DM jsem viděla taky :slight_smile: líbila se mi a Pabli jakou máš ty??
18. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
wwercaa: ona sice stojí u nás 2900,-, ale měli jsme od svatby v tom obchodě od kamarádů ještě poukázku na 1500,-, tak jsme ji koupili, hlavně nás přesvědčil prodavač tím, že jde fakt dobře polohovat, že tam to mimčo fakt skoro leží a navíc jde suprově rychle složit a je úplně malinká... prodavač říkal: Tahle se vám vejde i do šatníku... manžel na to: Hahaha... a on: No fakt, ukážu... Tak ji bleskově složil, fakt super, šoupneme do chodby a nezabere ani moc místa, to v našem 2+0 oceníme :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
werča: já mám tuhle: http://www.stylove-miminko.cz/katalog/taska-na-kocarek-mode-green-mod/... nejdražší taška, co jsem si kdy koupila, ale vejdou se mi tam plíny,náhradní oblečka, moje věci, deštník, ubrousky... prostě všechno, co potřebuju třeba na návštěvu, k doktorce a tak...
18. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.