• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
werča: budu držet palce na ty jízdy!!! :wink:
18. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Pabli židlička je super, akorát mně se líbi více ta zelená (seventy). Já si koupím asi tu obyč dřevěnou, zatím to zvládám v poho, když je malá podložená polštáři a jak už bude sedět, tak je to jedno, kde sedí :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
kacik: kdybychom měli větší byt, tak taky bereme dřevěnou asi :wink:
18. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
pabli: no vzhledem k bytu se vám super trefila ta židle že jo :slight_smile:
taška je moc pěkná, já jsem zatim nevybírala, ale když bude jaro tak to bude chtít nějakou pořídit, předse jenom budeme jezdit na výlety, malýmu nosit papkání a spousta věcí, taká taška je super, ale ta vypadá pěkně i na rameno :slight_smile:

pabli: díík no já někdy prostě za jízdy dělám blbosti, tak si ti ten pátek neumim představit, ještě když budu vědět, že na mě zezadu někdo čumí a hlídá každej můj pohyb :frowning2:
18. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
holky, pro dnešek se loučím, musíme jít uložit malého, do toho tu mám hromadu žehlení na večer, tak papa zítra ráno :wink:
18. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Pabli, židlička je moc hezká :slight_smile: taky bych ji brala :dizzy_face:
jen nakukuji, A´dule konečně usnula, asi tu dlouho nebudu, tak všechny zdravím :sweat_smile:
18. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
pabli židličku chválím, ALE ... moc si mě sklamala s tou barvou :grinning: čekala sem tu zelenou :grinning:

kacik já jen že mi silně připomíná mého spolužáka kterýho sem neviděla asi 12 let a protože je svět malej sem si říkala co kdyby :slight_smile: :slight_smile:

werčo to uděláš !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jé teď koukám že i kačik píše o zelené (a aniž by věděla jak si na tu barvu ujetá) :grinning:

já bych takovou moooc chtěla, ale už máme dřevěnou starou asi 30 let, takže se znovu přelákne a bude jak nová, výhoda plastpových je ta omyvatelnost :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
příkrmy se blíží, tak jestli vás to zajímá, našla sem tam fakt hodně dobré rady :slight_smile:
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
18. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
AHoj holky, jsem konečně tady. Už nám funguje počítač, byla jsem jak bez rukou, nepokecat si s vámi. Dnes jsme byli na kontrole a malý má 7800 g a70 cm, dostali jsme 2 druhou HEXU a Preventan. Co je nového?
18. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Takže na krasobruslení jsem vstala :grinning: Verner opět bohužel nic moc, má chlapec prostě blbou sezonu. Je mi ho líto, držela jsem mu palce. Teď čekám na Březinu a hlavně na ty nejlepší.

Makka - Adámek teda roste krásně! Je to chlap jak hora. My už máme za sebou i třetí Hexu a druhý Synflorix.

Pavli - taška pěkná, ale ta cena je fakt šílená. To i ta Teutoňácká byla lacinější :slight_smile: Ale zas jsi originální.

Já mám už zaplacenou tuhle židličku:http://www.slune-cz.cz/jidelni-zildicka-abc-design-high-tower-2010/ v barvě toffee. Ale kdybych si mohla vybrat a nehledět u toho vůbec na korunky tak bych šla do téhle :http://www.kupujonline.cz/jidelni-zidlicky/idle-fresco-loft-cerny-ram
19. únor 2010 ve 04:47  • Odpověz
ahoj holky, dnes vstávačka o půlnoci a ve čtyři (jsem říkala, že budu koukat na to krasobruslení, ne? :grinning: ) teď zas Vítek chrní a já jdu u krasobr. žehlit a čekat, až pojede Březina :slight_smile:

evena: super odkaz, ty stránky znám, ale že tam mají i o příkrmech, jsem nevěděla, je to tam moc pěkně napsané, budu se tím řídit :slight_smile:

evena: hele, na zelenou jsme tam koukali, ale pak jsme si říkali, že vezmeme nějakou decentnější, aby se hodila do obýváko-kuchyně (obývák máme s prvky šedé a kuchyň s prvky žluto/oranž. barvy :wink: )...

makka: ahojky, holkám jsem tu nedávno vyřídila tvou SMS, a pak ti úplně zapomněla odepsat, tak promiň, moc se omlouvám :slight_smile:... ty brďo, vy zas máte míry :grinning: super :slight_smile:... no nového - včera jsme si koupili jídelní židličku (odkaz na předešlé stránce)... jinak tu víceméně zkouší většina z nás kašičky, někdy s dobrým, jindy horším účinkem co se týče nočního buzení... Jak malej snášel očkování?
19. únor 2010 ve 04:58  • Odpověz
edit: ahooooooj :grinning: :grinning: taky koukám :grinning:
19. únor 2010 ve 04:59  • Odpověz
Ahoj Pavli!!!!

Já jsem ve 4 odešla z ložnice a Editka se hned probudila :slight_smile: Tak si s ni manžel hraje.
19. únor 2010 v 05:00  • Odpověz
edit: vybraná židlička je moc pěkná :slight_smile:... hmmm... a ta druhá, úplně do báru :grinning:
19. únor 2010 v 05:00  • Odpověz
edit: no Vítek tam taky občas knikne, nemůže zabrat, ale manžel si s ním nehraje, ten spí... :grinning: ... jdu žehlit a koukat na TV, papa zatím, za chvilku zas písnu :slight_smile:
19. únor 2010 v 05:01  • Odpověz
Je taková barová. Ale prostě suprová :slight_smile:
19. únor 2010 v 05:01  • Odpověz
Právě jede Březina!!!!!!
19. únor 2010 v 05:02  • Odpověz
Škoda toho pádu, ale jinak jel pěkně. Držela jsem mu palce.
19. únor 2010 v 05:10  • Odpověz
edit: taky jsem držela... fakt škoda, že spadnu... ale 10. místo je taky dobrý... :slight_smile: a ten Lysáček! super :grinning:
19. únor 2010 v 06:13  • Odpověz
Lysaček je super, hlavně je to hezkej chlap :wink: a puvodem taky čech :grinning:
19. únor 2010 v 06:14  • Odpověz
edit: však právě :grinning: :wink:
19. únor 2010 v 06:18  • Odpověz
ahoj holky, vy jste blázni, bych nevstala ani za nic:grinning:

edit ta černá židlička nemá chybu, skvělá:grinning:

mě se líbí tyhle tašky, nevypadají moc ani jako ke kočárům, ale nikde nemůžu najít podrobnější info
http://www.eshopbaby.cz/katalog/fashion-prebalovaci-taska-hauck-p1956/
http://www.eshopbaby.cz/katalog/d-pac-prebalovaci-taska-i-coo-p4060/
http://www.babymax.cz/seed-prebalovaci-taska-vcetne-podlozky-detske-zbozi-5094.html
19. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
tegga: no, chci se dneska vidět, malej chtěl zase v 7 h jíst, takže jsem spala asi čtvrt hodinky po krasobrusl. :grinning: ... mně se líbí ta prostřední taška... taky jsem na ni měla políčíno... u těch dalších bych nevěděla, jestli nejsou náhodou malinké jako ty klasic. kočárkové
19. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
PABLI - tak mi máme úplně stejnou židličku jako vy, jen safari. Máme jí od známé a můžu vřele doporučit. Už si jí Adámek zkoušel.
Co se týká těch rozměrů Adámka, trošku jsme vystrašili jednu maminku v čekárně, protože má stejně starého chlapečka a když se dozvěděla, že je Adámek stejně starý, tak se hrozně divila jak je velký a myslela si, že je mu víc jak půl roku. Doktorka říkala, že máme začít dávat brambory, zeleninku, banán a jablíčko. Kašičku ne, ta je prý spíš pro hubenější a menší prcky. My jsme stejně s kaší vůbec nespali a malý se dost budil. Teď mu jí nedáváme a spí dobře. Museli jsme začít opět zavinovat ručičky, protože byl v noci divoký.
19. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
makka: třeba teď bude Adámek přibírat trošku míň a zařadí se mezi "řadové" děti zase :grinning: (tím nemyslím nic špatného, Víťa taky vybočuje - ale zas na druhou stranu :grinning:)... říkají, že když se najede na příkrmy (typu ovoce-zelenina), tak děti začnou míň přibírat, je to znát i v těch růstových tabulkách... jojo, kašička je ideál třeba pro našeho Vítka :grinning:... on byl Adámek asi tou kaší víc zabetonovaný, jak máte problémy s tím kakáním a tak... pozoruju na Vítkovi, že najednou má stoličku hustější, už to není to šíleně řídké, co vždycky proteče... kouknu na ten odstín safari :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
jedna ze včerejška: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3820944&vReferer=

holky, taky myslíte, že je ta poloha v jídel. židličce OK? Já myslím, že jo, že tam opravdu nesedí :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
makka: židlička safari je taky moc pěkná :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Pavli - nejsem doktor, ale podle mě je ta poloha akorát a super. Já doufám, že naše židlička už dnes nebo zítra dorazí a Editka se v ní zítra prvně posadí :slight_smile: Já jsem zalehla s malou až před půl 7 a spaly jsme až do teď. Myslela jsem, že usne dřív, ale ona prostě chtěla vědět kdo vyhraje olympiadu. :grinning: :grinning:

Tegga - tašky jsou pěkný všechny.

Makka - Adámek je velikej, ale to je dobře ne? Jak furt říkam, každé miminko je jiné. Víteček taky není žádný drobeček, co nemá na váze má v centymetrech tak co :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Teď koukám na hokej - samostatné nájezdy. Fandím Slovákům!!!!!
19. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
edit: však jo, jen je to teď enormní rozdíl, ty 2 kg, ale až budou v pubertě, tak ty 2 kg nebudou hrát žádnou roli :grinning: ... taky si myslím, že by tahle poloha mohla být OK, já jen, že na té židli píšou 6+... ale když to doporučil i ten prodavač, měli tam i chicco 0+, ale o té se nám vůbec nezmínil... hm, tak jsme si tak říkali, že v tom obchodě vždycky koupíme to, co nám prodavač doporučí... ale oni tam jsou schopni říct - tohle je dobrý, tohle horší, tohle je sice dobrý a drahý, ale vy to nevyužijete, takže super, není to tak, že by jeli v systému je to drahý = nejlepší

makka: my zase šokujeme lidi, když malého přebalujeme na veřejnosti, když vidí jeho atletickou postavu v obepnutých punčocháčcích :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.