• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit: já koukala na samost. nájezdy Kanada-Švýcarsko před tou 4. ráno :slight_smile: teď si jdu hrát s malým na dece :grinning:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
ze žalu, že u něj nejsem, si už začal cucat mikinu :grinning:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Slovací porazili Rusáky, to jsou věci. :slight_smile:

Ta naše je taky asi 6+ , ale to nevím, nekoukala jsem na to.

U nás obdivují ty její faldy :slight_smile: A hlavně to, že je má když jenom kojim :wink:
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Souhlasím- státní maturity jsou absolutně nezvládnuté :angry: Řekla bych, že je to ostuda jako hrom. Já s tím, aby byly maturity pro všechny stejné souhlasím, ale na druhou stanu stejně bude každý učitel hodnoti jinak, takkže někdo neřekne nic a dostane za 3 a maturitu má taky tak co.
Já jsem si kvůli tomu, že v dnešní době má maturitu skoro každý dodělala vysokou. Když jsem zjistila, že můj známý neví ani jak se píše slova asi a aby (asy a abi je fakt boží) a že 8x2 je pro něho 20 tak mě to málem položilo. A maturitu má za 1,2,2,3 - fakt to nechápu :angry: :angry:
19. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
No, nic. Jdem ven. Malá řve jak tur tak s ní před plaváním budu aspoň 2 hodiny chodit venku, aby se prospala.
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste blázni tak brzo ráno dobrovolně vstát :slight_smile: u nás noc dobrá, naty se vzbudila ve 2, ani jsem ji nevytáhla z postýlky, dala jí napít čaje a hned usla. na jídlo se vzbudila v 6:45 a znovu usla a vzbudily jsme se v 8.
Teg: mně se líbí druhá taška, je taková sportovní
Pabli: židlička je OK, vždyť v autosedačce taky na půl sedí a na půl leží :slight_smile:
Edit: židličku máte taky hezkou, ale ta druhá je fakt jak do báru a cena šílená :slight_smile:
Makka: Adámek je už fakt chlapák. Jak jsme byly my teď na očkování, tak tam byla holčička min. o 7 cm menší než Naty, Natálka byla jak obr vrdle ní, jsme si myslela, že má tak 3 měsíce max. a ona byla stejně stará jako Natálka :slight_smile: Doufám, že Adámkovi bude příkrm chutnat :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ještě mi doktorka doporučovala, že když malý nechce v noci spát, tak ho nemám dávat přes den moc často spát. Hlavně aspoň 4 - 5 h. před spaním nedávat spát, nosit ho, hrát si s ním. Můžu potvrdit, díky této metodě byla dnešní noc ta lepší.
PABLI - Víteček je čára, každé mimčo je prostě jiné, ale všechny jsou krásné
19. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
jé ahoj makka, už jsi konečně taky tady:slight_smile:

edit taky jsem jim fandila:grinning:, akorát to bude zajímavý, když nás teď porazí Rusáci:slight_smile:

právě pabli, hledám rozměry těch tašek , nikde o nich pořádně nemůžu najít nic podrobnějšího

u nás to stejný, každý se diví, jak malý dobře vypadá, když jenom kojím, pak kouknou na mě, jak blbě vypadám já a pochopí:grinning:
19. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
my dneska zase čekáme kamošku, tento týden toho máme hodně, tak vás nějak moc nestíhám, vůbec nevím, co se tady děje:slight_smile:
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojte

jé vy ste teda šílenci já mám v 5 ještě půlnoc

čau makka to musela být nuda bez netu co :grinning:
Adámek teda není žádnej prcek, pěkný váhy a míry :dizzy_face: :dizzy_face: to je jasný že vážíte tolik když je Adámek jak 7 měs. dítě, ale musí to být makačka na záda a ruce, znám to od sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

pabli když si pročteš diskusi porod. váha a současná váha půlročních dětí tak zjistíš že čemu říkáš větší děti sou prostě tabulkový :grinning:

holky jestli ste četli ten odkz ode mně tak sou tam fakt věci co sem nevěděla, třeba jako že pít se nemusí kojenému dítěti dávat do 9-10 měsíce pokud je kojené aspoň 5-6 x denně :confused: ale lepší kvůli nácviku a učení je začít s příkrmama
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
evena odkaz je parádní, já ho zatím jen prolítla a dala do záložek, ale až s tím začnem, budu za něj moc ráda:slight_smile:
19. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno holky :dizzy_face:

my dneska vstávali v 8.30 to je paráda to už se dlouho nestalo

co máte v plánu na víkend
19. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
teg taky se podle něj budu řídit ... holky je tam psáno i o poloze miminka při jídle, nesmí skoro ležet, spíš dát na klín :confused: to sem taky dělala špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
čau winii
na víken žádnou zábavu kromě návštěvy našich ... ale práci, přítel seká dřevo a já ho skládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
a sou tam asi 4 fůry takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
takže je tam, že dítě má sedět zpříma, že v leže se špatně poliká, dítě co nesedí tak je možná krmit v autosedačce nebo lehátku, my sme při krmení měli Máju skoro vleže na polštářích, ta autosedačka nás nenapadla :grinning:

winii mrkni na odkaz ode mě na min. stránce o dokrmování
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj Winii, my jdeme zítra na svatbu a v neděli budeme odpočívat :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj EVEN a TEGGA - bez počítače to bylo šílený, hlavně manžel byl a prášky a musel se semnou koukat na ordinaci a ulici :slight_smile: Jednu výhodu to mělo, manžel na nás měl víc času.
Zítra si malého vezmou na celé odpoledne naši, takže budu dohánět resty např. žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tchýně má jiné starosti. Její dcera 40 let má psychické problémy. Vlastně to s ní prožíváme všichni. Jenže nám to spíš přijde, že si vyžaduje pozornost jako malé dítě. Vymýšlela si nemoce a když má nastoupit na blázinec tak je vše v pořádku. Hlavně má 2 děti (10 a 13 let), samozřejmě to také nesou s ní a kluk šel na operaci se slepákem a holka omdlela na plaváku. Její manžel je zralý na blázinec taky. Tak nevím jak to všechno dopadne
19. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
ahoj even už jsem to trochu projela a hned jsem si to dala do záložek díky :wink: říkala jsem že o víkednu zkusím mrkvičku uvařím jí doma a pak koštnem :sweat_smile: :grinning:

kacík je na svatbu to se máte já byla naposled na svojí vlastní :slight_smile:

malá se tady válí na dece a vzteká se potvora

makka vítej zpátky a Adámek má super míry :dizzy_face: já jsem zase hotová z toho našeho prcka jako že má jenom 62cm a vy jste mladší a máte už 70 :astonished: snad to dožene

my o víkendu jedem k našim na oběd taťka se vrací po 3týdnech z cest tak se horzně teší na Gábinku a na nás
19. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Nás čeká větší akce 20. 3., babička má 80. TAkže se nás sejde hafo, jsem zvědavá, jak Adámek zvládne. Bude tam mít stejně starého kámoše, syna od bratránka.
19. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
makka jé chudák manžel :grinning: týjo takové problémy teda musí řešit, chudáci děti a manžel :confounded:
malé už se nelíbí koukání na telku a dává mi to hlasitě najevo tak si jdu hrát :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
WINNI - vůbec nesrovnávej, jak by to vypadalo, kdyby všechna mimča byla stejná. Jen jsem včera v čekárně viděla ty narozený prcíky, Adámek snad tak malý ani nebyl. Hned vypadal jak 2 měsíční. Co se týče pokroků, tak malý začal říkat mama,tata, nene, dede a řehtá se. Ještě se nepřetáčí
19. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
my tu jídellní židličku budeme mít taky dřevěnou, protože do našeho pidi bytu se už tahle vejde jen tak tak

even my krmíme v tom lehátku a nebo někdy je podepřená polšátřem ale tam mi hodně sjíždí nebo padá do stran tak to lehátko je lepší
taky sem na svatbe už dlouho nebyla a dala bych si říct, těcxh dobrot
winii my asi začnem kašičkama, malá přibírá fakt pěkně tak kdyby to tak zůstalo tak by to bylo fajn a ze zeleninkou bysme začali jen tak zvolna :slight_smile: pádím :slight_smile:
edit: nechápu, jak v dnešní počítačové době je možné, že budou otázky rozvážet auty!!! :angry: ... no, není to připravené ani pro učitele, ta školení jsou na děsné úrovni a většinou moc pozdě... jinak s tím hodnocením, včera mi právě říkala kolegyně francouzštinářka, že jim na školení říkali, že certifikát, aby mohla zkoušet ústní FRJ, dostane, pokud ohodnotí určitého studenta stejně jako Cermat (co připravuje tu maturitu)... hm, jsme si říkaly, že to přece není možné, nikdy to člověk neohodnotí stejně jako druhý člověk... každý projev se pak má navíc vejít do kolonek - učitel dostane arch, kde bude bodovat jednotl. části projevu a ještě vedle vysvětlovat, proč dal za co tolik a tolik bodů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale máš pravdu i v tom, že dneska má maturitu skoro každý... posunulo se to asi tak, jako dřív měl skoro každý ZŠ, tak teď má skoro každý maturitu... pak určitá část měla SŠ, dnes má určitá část VŠ...

evena: však joo, ono ty tabulky jsou na druhou stranu strašně benevolentní :sunglasses: ... akorát prostě pro mě je z mýho pohledu dítě o 2 kg těžší než Vítek prostě "větší dítě" :grinning: ... stejně jako pro majitelky větších dětí je Víťa hroznej hubeňour :grinning: úhel pohledu :wink: ... to s tím pitím jsem taky četla v tom článku od tebe... no a s tou polohou - nechat dítě na svém klíně, když ho krmím večer kašičkou - to bych měla kaši snad i na palcích u nohy :grinning:

makka: Vítek by 4-5 h večer těžko vydržel - i když třeba včera jo - byli jsme s ním nakupovat, tak koukal v autosedačce v košíku kolem sebe, jediné co vyžadoval, tak abychom s ním hodně jezdili (aspoň jsme nekoupili zbytečnosti, nebyl čas se zastavovat), takže spal naposledy do 15. h, pak až od 20:30 h :slight_smile: No ale stejně se vzbudil už o půlnoci, u něho je to jak kdy a moc to s únavou nesouvisí... jindy si schrupne třeba do 19. ho, ve 20:30 jde spát a vzbudí se třeba ve 2 ráno...
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
makka tý vado :astonished: adámek už takhle mluví jo to je šilkulka
19. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
EVENA - švagrová dostala i léky, ale ze začátku prý mají opačné působení. Takže ještě větší depky. Jenže ona si čte příbalové letáky a vždy si to co je tam napsané vsugeruje např. sebevražedný sklony, vypadávání vlasů atd. Dokonce jí musí její otec hlídat přes den, aby nebyla sama. Teď jsem se dozvěděla, že nastupuje v úterý na léčení, takže si spoutu lidí oddychne. Rádi bysme jí nějak pomohli, jenže už nevíme jak. To by se zbláznili za chvíli všichni. Do telefonu ti říká pořád to stejné a když jí na to něco řekneš a chceš jí třeba zvednout náladu, tak ti odpoví HMMM.
19. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
pabli krásná židlička taky bych takovou brala, ale kvůli prostoru musíme tu dřevěnou tak je od dost menší než tyhle

edit ta tvoje se mi taky líbí :dizzy_face:

jo já jdu dneska zase do hospůdky spíš vinárny :sweat_smile: švagrová má nějaký problémy velký s chlapem tak to chce probrat a já si dám zase vínečko juchůůůů :grinning:
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
winii: my jsme právě kvůli tomu pidibytu našemu dřevěnou nebrali, ta by se nám fakt nevešla, tahle plastová jde složit tak, že se nám vejde klidně i do skříně :slight_smile:... jinak o víkendu přijedou naši, což mi připomíná, že musím vyndat maso (upeču dnes kuřecí prsa a dám jim k tomu kuskus, abych se zítra dopol. nemusela stresovat s obědem) a zajít do cukrárny pro zákusky :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.