• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
WINII - nejen výškou a váhou je napřed.
Jen chce hodně nosit a musíme se mu dost věnovat, nebaví ho si hrát sám. Jo a objevil našeho psa-labradora, jednou ho chytil na pysk a pes držel a pak raději zdrhnul. Teď budu muset dávat větší pozor i na psa
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
winii: rozložená je sice větší než dřevěná, ale ono když se ta plastová židlička složí, tak je úzká cca 15-20 cm, tak ji klidně šoupneme mezi nábytek u zdi :wink: dřevěnou postavenou bychom tu neměli kam dát
19. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
makka: přijde mi, že byl Adámek v bříšku tak o 2 měsíce déle, rovnou se narodil jako 2měsíční, a tím pádem je ve všem napřed - výška, váha, dovednosti :grinning: ale aspoň se ti v životě neztratí, jestli mu to zůstane :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
pabli asi budu vypadat jak trubka ona jde složit :astonished: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
takže změna plánu jdeme do plastový :grinning: taky potřebujeme každej koutek volnej takže tak a dřevěná právě složit nejde
19. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
winii: nojooo, momentík, najdu obrázek
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
dole, na doplňkových fotografiích najdeš, jak vypadá složená: http://www.chiccocz.cz/index.php?level=juvenile&subkat=304&kod=64837&od=0
19. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
a složím ji i já tak za 5 vteřin... akorát nevím, jak jdou hodně složit jiné, třeba levnější, židličky... nám tuhle ukazoval prodavač a dával to jako jednu z jejích předností, že jde tak dobře složit a je fakt skladná...
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
no jo jsem já trubka fakt :grinning: složit jde krásně paráda

musím k malí ječí tu jak siréna :confounded: :grinning:
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
PABLi - tak židlička se dá hrozně rychle složit a hlavně je praktická na udržování. Jen jí otřeš a uklidíš a přijde mi, že je bezpečná.
19. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
makka: jj, taky si myslím :slight_smile:... jo, i nám u ní ukazoval, že jak se dají ty opěrky na ručičky zvednout, tak že i tam mají ty pojistky, že je prostě nedá dítě dolů a neskřípne si do ní prsty, což u jiných židlí hrozí... a pak jak je tam ten malý tácek pro mě, který se dá do takové pozice, že na něj malej nemůže dosáhnout (a tím mi nevylije třeba misku s kaší), to je taky super :slight_smile:... no, ale jinak bych ji koupila použitou, je to pro nás dost peněz, ale jak jsme měli tu poukázku od kamarádů ze svatby, tak to šlo, když nás vyšla na 1500,- :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
PABLi my jsme jí koupili od známé, rok používanou, za 1200 Kč. Jinak bysme si to taky ještě rozmysleli. Jenže stejně spoustu věcí využiji na další děti, takže to nejsou vyhozené finance.
19. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
makka: no, my ji pak, doufám, výhodně prodáme :grinning: ... i když, tuhle možná budeme těch 5 let skladovat ve sklepě, uvidíme :wink:
19. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
makka: no, kdybych nevěděla, že tu máte děti s podobnými váhami, tak jsem z toho článku dost v šoku :grinning: :sunglasses:
19. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Švagrová říkala, že jí dcera v roce vážila 8 kg. Je taková drobínka. Holky bacha, řádí střevní chřipka. Tady v Jihlavě je dost nemocných dětí. Nerada bych, kdyby něco takového malý chytil
19. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Holky moje známa má holčičku a ta 5 měsících vážila 11 kg a to jí jenom kojí, dr. se už ta váha nelíbila, že to má strašně moc. Ona je fakt obří :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
makka: jé, to je krásný klouček :slight_smile:... no, tak jestli bude Vítek po mně, tak bude chodit až v 15 měsících :sunglasses: :grinning:
kacik: ty jo, 11, to je fakt něco! :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
jinak kamarádky klučík má taky v 1 roce 8 kilo, v 10 měsících měl 7 kg... :slight_smile: tak jsem v klidu :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Já myslím, že je důležité, aby děti přibíraly. Ti větší budou přibírat třeba ze začátku kilo co měsíc, ty drobnější třeba jen půl kila. Každé přibírá jinak, ale důležité je že přibírá. Já taky začala chodit až kolem 13 měsíců, ale manža zase už chodil v 8 měsících.
19. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
kacik: prý jsou holčičky pomalejší v tomhle, tak uvidíme :wink:
19. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Naty se ještě ani neotočila, tak pochybuju, že by v 8 měsících chodila :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
makka teda ten tvůj malej už tak kecá :confused: mája teda hubu nezavře ale to je samý džžž a taková ptákoviny, dva dny jí drželo a říkala DE-DE ale už je zas u svýho džžž :grinning:
19. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
kacik: jojo, Víťa je v tomhle taky dost pohodář :grinning:

evena: tak malý spíš říká: Hu-huuuu, a hhhhhh... nebo píská... včera mi přišlo, že řekla před večeří "hami", ale to jsou jen mé domněnky, tak jsem to říkala manželovi a on na to: "No Víťo, to nemůžeš, první slovo přeci bude TÁTA" :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Dobré ránko, dneska mě Ondíik přiváděl k šílenství od 5:30, pořád kňoural a přitom byl zaopatřenej...a já chtěla tak staršně spát,no krize, pak chvíli vytuhl a za hodinku znova...celkem 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
kači-Ondrášek se točí jen na bok,na břicho to zatím nedotáhl,ale z bříška na záda se otočil 2x
pabli- kolik vážíte?? My měli v úterý 5550 g
19. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
z té váhy kluka od Aichmajerové bych ani tak paf nebyla, ale on měl při narození přece strašně maličko gramů že, myslím že neměla asi 3 kg,může být ráda že roste ... bože je to napsalý jak kdyby byl její syn prostě divnej že to ty lidi fakt baví :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
pabli jj malá taky houká jak sova :grinning: :grinning: z toho máme vždycky prdel :grinning:
19. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
tak zase amok,to bude den......
19. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.