• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
19. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
my je měli jen 3 m.,ale po kaši je má zase....
ty používáš už na pití hrneček? to máš ten co se asi nevyleje že? jak to malýmu šlo to učení, pochopil to hnedka jak z něco pít nebo to trvá?
ondík mi mačká klávesnici :slight_smile: za chvíli něco napíše :grinning:
19. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
máme ten,co se nevyleje,se silikonovým sosátkem,od 6 m.,docela hned to pochopil
19. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
chválím :dizzy_face: :dizzy_face: připadá mi že si strašně hnubla :confused: fakt nechápu proč to mažou, třeba kdejaký obrázky vitamínů stažených z netu tu nechávají kvanta ...
19. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
zhubla sem dost a už to je vidět i v obličeji :cry:
19. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
danu a nneí lepší tu kaši teda vynechat?
19. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
evi-díky,ale tchýni se to asi nelíbí :grinning:
19. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
on má ty prdy po ní poprvé ted..
19. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
já vím, četla sem že neřekla ani ň :grinning: co máš z toho, moje taky nikdy nic nepochválí :grinning: možná závidí že ti to sekne :grinning:
19. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
nebo změnit značku kaše ... no mě by kleplo kdyby se jí ty prdy vrátily, to bylo fakt utrpení :grinning:
19. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
už mě zase volá dnes si moc nechce hrát sama a vyžaduje pozornost, zas jí budu nosit a ruky budu mít jak opice vytahaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my dneska vstávačka v půl 2 a pak v 6 a to už vzhůru definitivně,,, tak my nezbývalo nic jinýho, než koukat na hokej, ještě že dopadnul dobře :slight_smile: u nás to je jako na bojovém poli, protože kluci fandí Čechům a já Slovákum :grinning: :grinning: takže prča
včera večer jsme si s přítelem uvařili svařáček a já v posteli vytuhla jak po válce :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Davídek naštěstí neměl horečku po vakcínach, takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , ted se kutálí po dece a lumpačí, konečně začal pít po 150 a to furt vyexne najednou a to pije po 3 hodinách :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
no taky jsem měla předevčírem jitrnice,takže kdo ví,z čeho to má,ale už se mu to uvolňuje a smrdí jako tchoř :grinning: včera si prdnul v bazénu a když to vybublalo nad hladinu,tak jsem málem lehla :grinning:
19. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
danuš: mo pěkný účes :wink: moc ti to sluší :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj weru :slight_smile: to je dobře,že jste neměli teplotu, my při první hexe jo a při druhé už ne a pneumokok taky bez reakce, jen má teda po té hexe bouli pod kůží,to měl i poprvé...
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
weru-díky,ale je to mega změna,takhle krátký vlasy jsem měla naposledy ve 3. třídě :grinning:
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
danu: Davídek při první hexe neměl, podruhé dostal hexu a pneumokoka a měl zvýšenou teplotu a ted už zase ne, naštěstí, ještě jednoho synflorixa dostane příští měsíc u poradny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
danu: já jsem taky nosila takové krátké na základce,pak jsem na střední nechala dlouhý a mám doted, v těhu jsem se dala střihnout asi tak pod ramena, ale ted čumím jak mi bleskově narostli, no zas vypadávají hrozně to furt zbíram po Dádovi jak má moje vlasy po sobě :unamused:
19. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
no právě,já měla v těhu krásný vlasy,ke konci 6nedělí začly padat a přestalo to až teď, Ondrášek měl taky pořád na sobě moje vlasy, byly prostě všude a začala sem mít depku, až mu bude tak rok,dva, tak si zase nechám vlasy narůst
19. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
danu: ale já si všimla, že tobě sluší i dluhý i krátký, takže máš jedno :wink: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
weru-ale těch vlasů mám o 1/2 méně,to je dost děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ježiš zase kňourá,pořád se chce nosit,já už jsem k.o. :frowning2:
19. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
danuš: Vítkovi zase kaše svědčí v tom, že nekaká 1x za 10 dnů, ale už tak ob den, co tu kaši jí... je to hustější, a taky na něm i pozoruju, že se docela dost musí snažit, než se vykaká (dřív to lítalo bez snažení :grinning: )... ale vy máte taky Nutrilon imunofortis tu kaši rýžovou, ne? Ta by měla být na to bříško dobrá... třeba je to fakt po těch jitrnicích :grinning: ... já čajík nedávám, pije jen moje mlíko
19. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
danuš: Víťa dnes taky nemá svůj den, buď spí a nebo kňourá a brečí... vůbec si nechce sám hrát, a to ani chvilku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, už zas huláká, jdeme ven, radši :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
werča: super, že Davídek neměl reakci! :wink:
19. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
pabli-jj máme tu rýžovou od nutrilonu :slight_smile:
jdu se jdu pokusit ho uklidnit a možná taky vyrazíme ven,jestli to tam ale nebude ještě horší :confused: tak zatim pa pa
19. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak ven jsme nešli,vytuh, pak se za 20 minut vzbudil,pak ještě jednou to samé....teď si hraje s hudební hrazdou,tak jsem zvědavá,jak dlouho to vydrží :confused: manža přijede za 4,5 hod. to je děs běs
19. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
my sice byli venku, ale spinkal tak půl hoďky, teď jsem ho nakrmila, zas pobrekává, v postýlce spustil hysterák, tak jsem ho šoupla do lehátka, tak uvidíme... taky si tam teď hraje
19. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak mi to zase smazali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.