• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
19. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
danuš: máš recht!... hm, tak se vyfoť s prckem v náročí - tím splníš i to mimi tam :wink:
19. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
fakt trapný,místo aby hlídali,jaký sem chodí magoři viz lucitta a podobně,tak mažou fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
hm, koukám, že mi smazali to miminko-opičku - bylo to 3denní opičí mimi - jestli se chceš podívat, je to na FB :wink:
19. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
prcek má teď specialitu,jak leží na lehátku a má pod sebou plínu,tak si jí přetáhne přes obličej a pak funí a ječí :grinning:
19. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
jednou jsem tady našla album,kde bylo pár fotek podivnýho týpka,určitě neměl ani děti,vypadal jako 100% buzna
19. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
nojo, danuš, lidi jsou tu různý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
jdu vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tj. pro prcka největší zábava, pozoruje mě vždycky z lehátka a má z toho srandu :grinning:
19. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
já se pak nechám vyfotit s Ondíkem, ale nevim kdy, když je manža pořád pryč a večer už na nějaký focení nemá náladu...
19. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
jdu taky uklízet,pa
19. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
tady malej s novými lacláči z MMB (asi za 60,-) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3822859&vReferer=
19. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
ty jsou boží,vypadá jak velkej kluk :slight_smile: taky sháním to pěnové puzzle jako podložku na hraní...
19. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
no a to kdybys viděla, jaké má další :slight_smile: dneska přišel zrovna balíček z MMB, postupně budu fotit, až mu ta oblečka budou :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
no tak dneska je Davídek vzhůru od půl 12, nevim nechce vůbec spát, možná je ještě podrážděný po injekcích :frowning2: vkuse řve a chce se nosit, tak vidim, že asi tady dneska nejsem sama a to byl chvíli tak hodnej a najednou tohle :confused: jsem na přítele nasraná že bych vraždila, malej uřvanej jak tur a on si klidně odjeldo garáže spravovat hudbu do auta a mě nechá samotnou :angry: ach jo, ty mužský :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasral mi :angry:

pabli- Vítkovi to moc sluší, koukám, že se taky fotí moc rád :wink: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
danu někteří admini sou fakt trapní ... má tak být to co je součást dítěte, a to snad ty jako maminka seš né? vlasy to taky vypadali kvůli kojení, a kvůli kojení ses musela nechat vostříhat, ale co úo nich chceš, nechali dokonce vymazet jedné holce z alba parte jejího manžela, ubohý ...

sem zbodla půl litra krupicové kaše a dala bych si nášup :grinning:
19. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
werča: tyjo, to si taky "užíváš" jak my s danuš... malej teď teda usnul u digestoře, do té doby tu taky povykoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já jsem manželovi dnes řekla, ať do posilky nechodí, když je malej takovej, navíc potřebuju dost uklízet, vařit apod., když zítra přijedou naši a děda... jo a s tou fotkou - vzácně se mi podařilo zachytit úsměv, výjimečně se dnes chvilku smál

evena: krupic. kaši bych si taky dala, já teď jím jogurt Cremi od Yoplait, je banánový s čokoládou, v Tescu ve slevě :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
My jsme měli takový umrčený a uřvaný den předevčírem, to je děs :unamused: Byli jsme s manželem ve městě a Natálka celou dobu spala a dospávala i doma. Pabli kalhoty pěkné a Víteček sse hezky směje :slight_smile: Danuš já fotku nestihla, tak musím počkat, až se vyfotíš s malým.
Werco: no jo chlapi :unamused: jinak my máme pěnové puzzle z Globusu za 99 Kč
19. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
holky asi je něco ve vzduchu :grinning: mája zase chce být celej den u prsa a samo že to mlíko se mi tak rychle nedotváří tak mě je škube takže ne jen ruce mám vytahaný dnes jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dnes už sem kojila tak 20x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky nesnáším když prítel příjde z práce a zas jde hned někam, je sní sice každej večer vždycky, ale i tak mám pocit že sem s maloiu prostě furt, leze mi to trochu na mozek ..
19. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
jo pabli pěknej :dizzy_face:
19. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
evena: jj, taky malého ráda navečer "odkládám" :grinning:

kacik: tyjo, my z Globusu za 199,-! (ale nebylo v akci a my ho zrovna moc chtěli :slight_smile: )
19. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
a my máme z Globusu puzzle za 300 :confused: :confused: je tam 26 kousků
19. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
evena: my máme jen ta čísla 1-10... vy máte tu abecedu, ne?... čísla stála 199,- a abeceda 299,-
19. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
teď v akci to bylo daleko levnější (mimochodem akce začala asi 2 dny potom, co jsme je koupili :grinning:
19. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahoj, Danuš tvůj nový účes jsem stihla - fakt ti to sekne!!

Naše plavání moc nedopadlo, Editka byla v pohodě dokud ji paní instruktorka nepolila hlavičku a obličej, to pak začal ten správný řev. Takže z 30minut byla ve vodě asi jen 20 a já se rozhodla, že tam s ní chodit nebudu. Nelíbilo se mi tam a ji asi taky moc ne :slight_smile: Takže jsem ušetřila 2500kč :wink:
19. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
edit: gratuluju k ušetření 2500,- :grinning: ... tvá zkušenost mě ujistila v tom, že se do plavání taky hned tak nepoženu :sunglasses:
19. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Nejvíc mě dostala majitelka toho klubu, prý hodně dětí brečí, ale po dvou třech lekcích přestanou. Jenomže já nechci, aby řvala, stačí to co si odeřve doma. Mám strach, že bych ji tu vodu znechutila, ve vaně "plave" ráda tak u toho zatím zůstaneme. No a kolem 10 měsiců s ní začneme chodit na bezén s manžou oba. :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
evena-tak jsem na tom stejně,malej se chtěl taky pořád kojit,tahal mě a ječel a pouštěl se a dělal divadýlko....co pak jsem česká straka nebo dokonce holštýn :grinning: si myslí,že za hodinu budou prsa plný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já teď zamluvila pěnové puzzle na mmb, nevím,jestli ho už prodali nebo ne.Je to 10 dílků za 99 a mají i číslice 32 dílků za 99,-,vypadá nezničeně,tak bych brala obojí a čekám na odpověď.
Večer jedem do Tesca,mají akci na pampers sleep and play 2 balení za 299,- a na tekuté prášky perwol 3x 3 litrové balení za 479,-
19. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Danuš - dobrý, tak to já jsem asi černostrakatá :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
edit-stihla jsi to jo :grinning: smázli mi to 2x po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: díky za pochvalu :wink: Takže plavčo vzdáváte?My jsme 3 lekce absolvovali s dudánkem a teď 2 poslední bez něj,už začíná machrovat,drží si hračku a povídá si ve vodě
19. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
ale kdyby se mu to nelíbilo,tak by řval i s dudlíkem,měl ho jen jako pojistku :wink:
19. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.