• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já na to nemám nervy. Možná kdyby ji nechala ta instruktora být tak by byl klid. Navíc ten kurz je od 13hod. a to mi Eduš vždycky spí, takže by to bylo ještě horší.
Na jednu stranu mě to mrzí, ale zas si řikam, že s ni mužem chodit do baznénu s manžou a bude to třeba i lepší. Nechci ji do ničeho nutit.
19. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
my to máme od 10 hod.,v 8:15 se mi budí,takže to je ideální....celkově jsem spokojená s tou naší instruktorkou,dětičky si to užívají,kor na těch o něco starších je to vidět
19. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
My máme puzzle se zvířátky 10 ks, ale kupovali jsme už ho začátkem září. Já jsem si zrovna dnes vzala letáčky a ceníky na plavání, no ještě to zvážím. každopádně, jestli začneme chodit, tak až bude teplo, viděla bych to na duben, jestli budou mít volno
19. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
danuš :grinning: :grinning: si vymrčuje, furt je u prsa a až se mi příští den začne tvořit mlíka víc tak bude ohrnovat noc a bude chvít jednou za tři hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli jj máme abecedu, ale abych pravdu řekla moc s ní nadšená nejsem holt jde poznat že je to levné, některé dílky nepasují úplně přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

edit taks to nakonec vzdala, no aspoň si ušetřila :slight_smile:
19. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
sem tu potvoru uspávala u prsa něco přes hodinu, krásně spinkala a jen co vstanu z postele už je vzhůru, počítám že za chvíli začne kňučet až se pořádně rozkouká
19. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
evena: my dali malého do lehátka, pořád povykuje, vyžaduje pozornost, je s námi u kuchyňs. linky, manžel mi zrovna krájí maso, tak na něj kouká
19. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
tak dneska snědl Vítek skoro celou porci kaše... a ještě se dožahnul oběma prsy :grinning:

mějte se pěkně, o víkendu občas juknu, ale jak tu budou ti rodičové, tak, znáte to... :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky,jsem vyřízená,manžu v Ústí přepadli cigáni,teď je v nemocnici na rentgenu :cry: na policii už byl
19. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
dANU - ježíš to je hrůza, držím palce ať je vše v pořádku. Dej určitě vědět jak dopadl.
19. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
nechali si ho v nemocnici na pozorování,má otřes mozku a naražený žebra :cry:
19. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
danusko co to tu čtu je mi to moc líto, ještě, že mu neudělala nic horšího jsou to :sunglasses: svi..fakt některý střílet, doufám, že je chytí a potrestají pořádně, myslíme na vás :dizzy_face: at je manža co nejdřív oki
20. únor 2010 v 01:25  • Odpověz
danuš: to je hrůza!!!!!!!! Jak je na tom manžel? a jakto, že ho přepadli? krádež?

ahoj holky :slight_smile:

dnešní noc super, Vítek spal až do 3 h, pak do půl sedmé, teď zase chrní, asi se zvýšená dávka kaše vyplatila :slight_smile:
20. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
Danuš to je mi moc líto, doufám, že Tvůj manžel bude co nejdříve doma a v pořádku. Svi.ě to jsou :angry: U nás noc taky dobrá, vstávačka na jídlo v 7 ráno :grinning: No já jdu žehlit a pak se chystat na svatbu. Pěkný den vám přeju
20. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
kacik: neprovokuj s tím vstáváním!! :grinning: a užij si svatbu :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky,tak moje noc byla děsná,spala jsem sotva 3 hod. a budila se hrůzou. Přepadli ho,když šel na nádraží,byla už tma samozřejmě.Prvně byl jeden a pak nakonec celá tlupa :angry: manža se asi pral jak blázen,vůbec nic mu neukradli,"jen" ho zmlátili. V nemocnici si ho radši nechali, takže jsem ho viděla naposled ve čtvrtek večer :cry: Jsem vyřízená a mám o něj děsnej strach
20. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
už to bude určitě OK, když je v nemocnici na pozorování, snad ti ho dnes pustí domů! :wink:

my teď jdeme s malým ven, musím koupit rohlíky a chleba ještě, než nám přijede návštěvu :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
přijedou naši,v 10 by měli být v Děčíně
20. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Danuško myslím na tebe, ať to zvládneš a ať ti manžela brzy pustí domů, určitě bude všechno v pořádku
20. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Danuš, to je děsný :frowning2: Myslím na tebe a doufám, že máš manžela už doma a že je v pořádku.
20. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
danu ježiš co to čtu, to sou fakt hajzlové :angry: jak to s ním vypadá? v pohodě? mě se to stalo ze bílýho dne po cestě do obchodu někdy ve 12 letech, přepadl mě jeden cigán naštěstí mě jen dál pár facek a peníze sem nakonec ubránila protože sem hrozně křičela tak se asi lekl, no ale příšernej zážitek na celej život :unamused: myslím že si můžete oddychnout že to nedopadlo hůřl, oni je lepší se asi nebránit než přijít kvůli pár stovkám třeba o život :unamused:

u nás noc opět super, vstávala v 8, pak kojení, u něj usla a pak spala ještě do 11 :grinning: pak sme byli koupit novýho ptáka, pak návštěva naši a den skoro v háji :slight_smile:

tegga zase sem dnes dělal ten zákusek s pudingem a nechala to zatuhnout tak jak má být, ale můžu ti říct že minule byl lepší, to byl ten pudink ještě dost teplej a vyjídali sme to lžičkou :slight_smile: + sem ještě dělala zákusek ze zakys. smetan a taky je ho už 3/4 pryč, pak má člověk vypadat tak jak vypadá :grinning:
20. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky, jsem so svatbě hotová, vrátili jsme se až ve 2 ráno, ale to jen z toho důvodu, že jsme dlouho čekali na odvoz, to mi pokazilo včerejší zážitek, absolutně žádná organizace. Jinak bylo fajn. Akorát Natálka se vzbudila v 5 a jako že je vyspaná a usla znova asi kolem 6. Ať už je večer a jdu zase spát :grinning:
21. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky,manžu dneska pustili z nemocnice,vypadá docela dobře,obličej má téměř netknutý,jen pár boulí na hlavě.....žebra má naražený,to je peklo,to bolí hodně dlouho....ale jinak je v pohodě,dokonce jsme si dopřáli i intimní chvilku,když Ondík vytuhl a naši odjeli :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
evi-mě zase v 15 napadly 2 mladý cikánky,začly mě kopat do zadku a nohou,že prej sem nějakýho malýho kluka někde shodila ze schodů v autobuse...samozřejmě jsem to neudělala,to nemusím dodávat... :angry: jsou to svině
21. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak naši už taky odjeli, byli jsme v Tescu (s malým teď ne, je tam spousta lidí), koupila jsem si 2 trička (dohr. za 160,-), manželovi tričko a malému džínovou kšiltovku s dinosaurem na léto :slight_smile:

danuš: tak to je dobře, že je manžel jakž takž ok? jakto, že ho teda přepadli??
21. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
přidala jsem 2 fotky - jak spal Vítek s pradědou a se mnou s ségrou :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3828905&vReferer=
21. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
danuš: intimní chvilka - nevím, co to je?!? :grinning:
21. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Manža šel večer na nádraží a viděl z dálky hlouček cigánů,tak sešel z chodníku na silnici,aby se jim radši vyhnul,ale jeden z nich se schválně nastavil,když je míjel,takže do něj manža nechtě vrazil, tak ten cigán mu začal nadávat,manža mu to oplatil a už se do něj pustili...prvně ten provokatér a pak další, asi dvěma z nich dal manža pěkných pár přes držky,ale bylo jich zhruba 10,takže se v jednu chvíli dostal i na zem a to do něj začli kopat,svině černý, a od toho má zhmožděný žebra :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nedal se,obličej má v pohodě,takže se slušně bránil, ale vrchol je,že tam byla i stará cigánka a ta začla mlátit manžu kýblem! po hlavě,když držel pod krkem jednoho z těch utočníků :angry: fakt neskutečný,pak ho prej nějakej starej cigán chytil za bundu a řekl,tak a teď táhni pryč, manža se sebral a šel,volal na policajty-ten kretén policajt se ho ještě ptal,jestli se na něj teprve chystaj zaútočit nebo ho už napadli, pak teda přijeli a manža jim všechno vypověděl,ukázal jim kde se to stalo atd... Vrchol je,že 100 metrů od místa činu je zastávka autobusu,kde prej bylo asi 5 lidí a nikdo nezavolal policajty!!! Kdyby je někdo z nich zavolal,tak by ty cigány chytli při činu,takhle už je těžko najdou že jo...No a pak manžu vezl švára domů a cestou ho začla bolet hlava,takže ho hned vzali do nemocnice na rtg a tam si ho radši nechali...Nic mu neukradli, takže rasovej útok jak vyšitej, ale na ty chudinky diskriminovaný nikdo nemůže,oni za to prostě nemůžou,že jsou takový.Nemakaj,celej den chrápu,večer vylejzaj z děr a neví,co by prováděli...zasraný svině!!!!!!!!!!pardon
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ať si to kretén Kocáb a jemu podobný zkusí,jít večer na nádraží kolem jejich čtrvti.....snad všichni lidi,co znám mají nějakou negativní zkušenost, že je cigáni napadli,okradli nebo šikanovali, je to do nebe volající, my slušný lidi jsme ta ohrožená menšina,která je věčně v nevýhodě!!!!!je mi z toho na blití
21. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
pabli-relax s pradědou nemá chybu :grinning: u nás se praděda s prababičkou k nám ještě nedostali, jsou z Jihlavy.... :unamused:
21. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
koupili jsme v tescu plenky sleep and play 2 balíky za 299,- vzala jsem už ty 7-18 kg,protože 4-9 kg máme teď akorát a ještě jich máme dost
21. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.