• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Danuš, to je dobře, že už je manžel doma a nic vážnějšího mu neudělali. No jo, oni jsou vždycky strašně diskriminovaní. Kocáb si žije v Praze, kde cikána pomalu nepotká, by se opravdu měl na nějakou dobu přestěhovat třeba k nám do Ostravy nebo do toho Ústí a myslím, že by se nestačil divit :angry: Taky jsme koupili včera sleep and play vel. 4.
Pabli to je Tvoje ségra co :slight_smile: Já jsem taky dnes relaxovala s Natálkou, stejně jako praděda s Vítkem :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
čaute

dnes sem celej den totálně vyfluslá, nějaká únava nebo co :unamused: :unamused: aspoň že Mája je hodná

danu tak ještě to dopadlo takto ... to je ta diskriminace no, rasismus naruby :sweat_smile: já mám bohužel taky jen samé negativní zkušenosti, lidem se nediv, bojí se jich ...
sem bydlela v části města kde bydleli za komoušů po panelácích rusáci, udělali nám, děckám, krásný hřiště, pak museli odejít, nastěhovali tam cigány, hřiště nám rozbili, už se nedalo jít ani na pískoviště, všude bordel ... na kolotočích se do mě taky naváželi malý cigánky, shodili mě na zem a sice do mě jen šťouchali ale když sem lidem okolo říkala aby mě pomohli tak jim nikdo nic neřekl a kolik jich tam bylo, lidi se prostě bojej :unamused: :unamused:
a jak sem tu psala o tom autu co sme "prodali" a kupující ho nezaplatil tak to byli taky cigáni :sweat_smile: byli sme blbci důveřivý no, ale stalo se pro příště sme poučení :grinning:
21. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
danuš: teda, to je story! to aby se člověk bál i o manžela, když je venku... :unamused: :angry: na ty plínky jsem koukala, už jsem je měla v ruce, pak jsem si všimla, že jsou s heřmánkem, tak jsem je zas vrátila... měl už teda ty s aloe, ty dostal od tchýně, nic mu nedělaly, ale nechci to pokoušet...

kacik: jj, ségra :slight_smile:... taky jsem chtěla s Víťou ráno relaxovat - dopadlo to tak, že za 15 min řičel jak pavián, měl hlad a hlavně chtěl "vstávat" :grinning:

mě cikáňata okradla v MHD, když jsem byla první rok na koleji (a vím to jistě, předtím jsem peněženku měla, pak jsem vlezla do plného busu, kolem mě jen cikáňata... a už to bylo...
21. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
třeba vás to bude zajímat ... :slight_smile:
http://www.quenkids.cz/index.php?
21. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
evena: dám do záložek a zítra mrknu :slight_smile: teď už si půjdu lehnout, víkend byl náročný...

tady video, jak Vítek povykuje u kaše, náš hladovec: http://www.youtube.com/watch?v=sY7hXGpAcoU
21. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
pabli do něho to teda padá ... :slight_smile: kolik dáváš té kaše? Už dáváš každý den?
21. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
evena: jj, každý den a dneska plnou tu misku, tj. ze 140 ml vody (tu celou dávku), pak ještě vypil obě prsa :grinning:
21. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
DANU - raději se cígánům vyhýbat. Hrozně rádi vyhledávají spory. Ještě, že se manželovi nic vážnějšího nestalo.
PABLI - to je žroutík, počkej, ten za chvilku bude jak náš Adámek.
Holky, byli jsme ve čtvrtek na očkování a malý je od té doby hrozně ospalý a mrzutý. Dost pláče. Je to normální po takové době od očkování? Minule takový nebyl? :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes se malej vzbudil až ve 2 h ráno, pak v 5 h a v 8 h, takže fajn :slight_smile:

makka: no Vítek byl na očk. v PÁ, pak byl hrozně mrzutý celý víkend, a přišlo nám, že i celý minulý týden, do dalšího pátku... ale teď jde o to, jestli to bylo od očk. nebo jen tak
22. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
ahojte

makka neporadím, Mája byla mrzutá jen v den očkování

noc jako vždy takže ten včerejšek kdy se vzbudila o půlnoci byl vyjímka, sem si oddychla :slight_smile: vstávačka v 7 a teď kouká na medvídka Pu, uplně to žere, když zpívají tak rozhazuje rukama nohama :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
čauky :slight_smile:
Pabli vy se nezapřete, že jste ségry :slight_smile: Do Vítka ta kaše teda padá, ten má apetit :slight_smile:
Makka Natálka začala být mrzutá až asi 3. den po očkování, tak si myslím, že to může být očkováním.
Noc u nás v celku dobrá, o půl 2 jsem dala Naty napít čaje a pak se na jídlo vzbudila o půl 7 a spaly jsme dál do 8:45. :slight_smile: Mezitím mě ale vzbudil manžel o půl 6, protože nemohl najít peněženku :angry:
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
evena: neprovokuj s tou nocí! :grinning:

kacik: jj, prý si jsme podobné, i když nám to nepřijde :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Pabli, Vítek je alergický na heřmánek? Že jsi nekupovala ty pleny
22. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
kacik: není, nebo teda nevím, nic s heřmánkem doma nemáme, ale je to jeden z nejčastějších alergenů, navíc u nás je dost velká genetic. zátěž v tomhle, já alergik, manžel taky, tak to v něm nechci podporovat odmala... celkově se parfémové věci moc nedoporučují, ani třeba parfémové vložky u žen, voňavý toalet. papír apod. (mně třeba ten voňavý toaleťák nedělá dobře, hned mám po něm mykózu, a to by člověk nevěřil, v kolika domácnostech na ten voňavý najeli, takže si většinou vozím ještě svůj neparfémovaný :slight_smile: )
22. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Aha to jsem nevěděla, že je to nejčstější z alergenů. Já naštěstí alergik nejsem, ale manžel jo, ale není to žádná hrůza. Tak snad natálka bude po mně :slight_smile: Toale. papír nepoužíváme parfemovaný (přijde mi zbytečně drahý)
22. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
kacik: nj, paradoxně se dává heřmánek (a měsíček) do spousty dětské kosmetiky... Naši měli na Vánoce toalet. papír s vločkami, který voněl po perníčkách, to byl zážitek :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Pabli po perníčkách jo, to se člověk musel na záchod těšit :grinning: A jakou používáš teda dětskou kosmetiku?
22. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
kacik: pleťový krém Hipp, do koupele občas kápnu Johnson´s Koupel pro tělo i vlásky (i když na Johnsony jsou taky alergie, ale zatím OK), na opruzeniny Sudocreme, do chladného počasí krém Babylove z DM
22. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
jéé, né pleťový, ale tělový mlíko Hipp :grinning:
22. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
pabli s tím spaním ... kamarádka z jiné diskuse měla to samý do 6ti měsíců kdy jí holky krásně spala, v 6ti měs. jako když utne a teď se vyspí najednou max. 2 hodiny a malé už je 11 měs :grinning: tak abych nedopadla stejně, vy už ste přecejen zvyklé :grinning: :grinning:
my máme taky většinou parfemované toaleťáky, já prostě přídu do krámu a z těch lepších vyberu ty nejlevnější, oni už se ty vůně dávají snad na všechny, teď máme s jahůdkama a voní po jahodách :slight_smile: :slight_smile:
na malou používám jen neparfémovanou kosmetiku, ale to je spíš náhoda, ne záměr
22. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
moje podezření na růst zoubků sílí ... na místě jak sou dvojky má bílé tečky, a taky když mě žužlá prst tak tam jde něco cítit, tak nevím jestli se mi to zdá nebo ne ...
22. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
evena: no právě mám v krámech problém z těch lepších vybrat ten, který není drahý a zároveň není ani parfémovaný :wink: ... jsem zjistila, že mi nedělají dobře ani ty barevné, prostě to musí být jemný bílý bez parfému... hotová věda :grinning:
22. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
holky a kaše se asi můžou střídat, ne? To není jako s UM, ne?... Já že bych zkusila koupit nějakou nepřislazenou rýžovou kaši, než tu od Nutrilonu...
22. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
evena: no tak jestli tam jsou tečky, tak to jsou zubyyyyyyyyyyyyy! gratulujuuuuuuuuuuuuuu (a upřímnou soustrast, až budu okusovat bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
22. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
no holky, kde jste kdo dneska? Je tam teda krásně, všechny venku? Já nakojím, pak vyrazíme taky :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Teď jsem nasr.ná, napsala jsem dlouhý příspěvek ještě s Natálkou na klíně a nešlo to odeslat a smazalo se to :angry: Natálka usla, tak jsem šla rychle udělat oběd. Já používám krém na obličej a na zadek od Hippu a olej a mýdlo mám od Johnoson. Mi příjde hodně parfémovaný právě Hipp, ale krásně to voní, mám ho nejraději.
Even to budou stopro zoubky, doufám, že se prořežou co nejméně bolestivě. Jinak gratuluju Máje k 5. měsícům, Natálka taky dnes slaví :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
kacik, evena: gratuluju vašim miminkům k dalším narozkám, pěkně to oslavte! :sunglasses: :grinning:
22. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky, mám tady na prázdninách ještě malou ségru, takže nestáhačka:slight_smile:....ale tady koukám to taky moc nefrčí, tak aspoň nebudu muset moc dočítat...užívejte s prckama první sluníčko:grinning:
22. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
jé taky to dnes žije :slight_smile: :slight_smile:
kacik no jo taky slavíte 5 měsíců :slight_smile: bože to letí :slight_smile: mě to připadá skoro jak včera kdy sem si v 5 měsíci oddychla že to nejhorší mám zasebou :grinning:
s těma zubama nevím teda :confused: nemá to ani nateklý ... taky je divný že má ty bílé tečky na místě kde sou dvojky a nahoře, v drtivé většině vyrostou 1. zuby jedničky dole ... sem to chtěla pořádně prozkoumat ale přes ty sliny už se to moc nedá, má to v puse uplně zpěněný, je jak kdyby si lokla mýdla :grinning:
dnes si chci objednat barvičky na marcipán na dortík a nějaké věci ve vel 74 něco už jí je kratší tak ať má v čem chodit
22. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.