• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
a mám objednalé sedátko do vany, používaný ale moc hezký :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
My jsme se teď vrátily z venku. teploměr tady ukazuje 8 stupňů, ale pořád fouká strašně studený vítr. Mi byla celkem zima, ale Natálka byla krásně teploučká. Ke všemu mě dnes bolí v krku :unamused:
Even, jo,jo strašně to letí. Před 5 měsíci to o tom čase ještě na porod vůbec nevypadalo :slight_smile: Jak jsem Natálka svlíkala, říkala jsem jí, že ty kalhoty co měla na sobě, mělqa dnes naposled, už jsou to vodoměrky a je to vel. 68. No měla bych vyprat věcičky vel. 74
22. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
kacik: taky zuřivě nakupuju věcičky 74 a 80 :slight_smile:... Vítkovi zatím je 68 pěkně, až na jedny lacláčky, ale u těch mám spíš podezření, že to mají být správně krátké nohavice, tak mu je schovám ještě na léto, bude mít kraťasy :slight_smile:. Tady je taky dost na teploměru, ale je i teploučko :slight_smile:... malýho teď nedávám ani do fusaku, jen do teplé prošívané kombinézy, pod to svetřík, lacláče, punčochy, ponožky a body :slight_smile: a slabou jarní čepičku :slight_smile:... ale přikryju ho dekou ještě v kočárku :slight_smile:

evena: ty brďo, to fakt budou zuby, i podle té pěny... Vítek nějak pěnit zase přestal :grinning: ani si teď nestrká až tolik prsty do pusy, hlavně všechny hračky (teď si teda dost hlasitě cucá paleček) a hlavně se po všem natahuje oběma rukama, to je hrozně srandovní :slight_smile:, každému taky zkoumá obličeje, a to i našim, prostě všem lidem na potkání :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
kacik: já měla včera a předevčírem pocit, že mě trochu bolí v krku, ale u mě to bylo změnami teplot, jak je najednou teplo, tak se cítím hrozně KO...
22. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
tegga: hlídáš malou ségru? jak to jde se 2 dětmi? :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
pabli je to náročný, druhý dítě nebude hodně dlouho:grinning:.....a to je ještě malá hodná a poměrně soběstačná:slight_smile:
22. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Natálka se dnes v jednom kuse otáčí na bok a bříško jí už chybí fakt kousek, asi si řekla, že když má těch 5 měsíců, tak by mohla ukázat zase nějaký pokrok. :grinning: Dokonce si hodila hračku úplně za chlavu a otočila se tak, že si jí podala. natálka taky zkoumá obličeje a někdy dá pěknou facku :slight_smile:
Já jsem se asi nachladila na svatbě, dost se tam větralo a jak je člověk rozehřátý, tak si to ani neuvědomí :unamused:
22. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
tegga: právě jsem si říkala, že to bude pro tebe dobrá antikoncepce :grinning:

kacik: to teda Natálka dělá pokroky! :wink:
22. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
pabli-super video, ale Víteček je hodňoučkej,v porovnání s Ondíkem,ten strašně haleká při jídle, musím mu to dávat do pusinky děsně rychle,ale stejně povykuje a haleká :grinning: a někdy se i vzteká :sunglasses:
22. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
tegga-to máš dobrý,že si to můžeš takhle nanečisto vyzkoušet :grinning: taky bych si to nedokázala představit,mít ty děti od sebe třeba jen 1,5 - 2 roky, i 3 roky mi ještě přijde málo
22. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
kači-Ondrášek tahá tátu za jazyk,když ho na něj vyplázne :grinning: a ty facky někdy i bolí co :grinning:
22. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
danuš: Vítek nejradši chytne za spodní ret, jakoby zahákne prstík a cukne... auuuuuu... nebo zmáčkne oko a trhne :grinning:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj, já jsem dnes měla fofry a na net jsem se vůbec nedostala. Jen jsem tak rychle pročetla dnešní diskuzi :slight_smile:

Danuš - tak hlavně, že je manžel relativně OK!!

Co se týče dětské kosmetiky tak já na Editku nepouživam nic :slight_smile: Teda jen po koupání olivový olej a na prdelku Sudokrém a Weledu (střidam je). Jinak žádné mýdla ani šampony a ni nic. Nevidím k tomu zatim důvod.

Já teď často hlidam sedmiletou neteř a to je teda záhul :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Dneaka to tu nějak vázné :confused: Natálka už je uložená, ale ještě se ozývá v chůvičce. Mě bolí v krku čím dál tím více a bolí mě celé tělo, snad se to do zítřka zlepší. ještě kouknu na Vyprávěj a jdu spát. Všem dobrou noc
22. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jako já musím říct, že malá je fakt zlatá, ještě mi s prckem pomáhá....ale prostě i tak, je to hooodně náročný, snažit se věnovat oběma.......ideální jsou podle mě děti po minimálně šesti letech, kdy už ten starší chápe, že zrovna v tu chvíli s ním nemůžeš hrát hru, protože kojíš....ale zase mají ty děti daleko od sebe a to je blbý pro ně........jdu dát vanu a spát, jsem ko....jo a pokud máte pocit, že na sebe nemáte čas s jedním dítětem, tak druhý fakt nepořizujte, nestihla jsem skoro ani záchod:grinning:...paaaaaaaaaaaaa
22. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
teg ty si teda užíváš :grinning: a jak je stará že seš v jednom kole?

to je super ty pokroky co :grinning: Mája se naučila strhávat si ponožky a rvát si je do pusy :slight_smile:

sem trochu nakupovala pro Máju :slight_smile: za penízky z Vánoc sem jí koupila to chodítko FP jak u toho buď to dítě sedí nebo ho tlačí před sebou a ono hraje, trošku předčasně na půlroční narozeniny toho hudebního psa ... pak nějaké lžičky, hrníček a 2,5 tis v čudu :confused: :grinning: a to sem se ještě nedostala k tomu oblečení ve vel 74, ale teď musím trochu šetřit ať nedostanu vynadáno :grinning:
22. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: vždyť říkám, antikoncepce :wink: :grinning:

evena: Vítek si ty ponožky nestrhává, ale cucá si tu nohu v nich :grinning: jsem přemýšlela, že by nebyly od věci první dětské gumáčky :grinning: :grinning:

kacik: dala sis něco na ten krk?
23. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
ahoj holky, evena malá má 4, vyžaduje pozornost skoro celej den, má milion her, který musíš hrát, milion dotazů, na který musíš odpovídat...ale je to taky milášek:slight_smile:
23. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
ahojte

sem se dnes vzbudila a podemnou nasněžíno ... spím na tom kojícím polčtáři a on v noci praskl a ty bílý kuličky byly snad všude :sweat_smile:

teg jj tak to znám se starat o aktivní 4 leté dítě :grinning: to už je rozhodně lepší ten věk 5 měsíců :dizzy_face: aspoň víš jaký je to mít dvě děti :grinning:
23. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
evena: no to musel být šok :grinning:
23. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní noc hnus :unamused: Teda ne díky Natálce, ta spala jako anděl do 6:30, dokonce se nevzbudila ani na čaj, jen jednou jsem jí dávala dudel. Jen já jsem měla v noci tepotu, třásla se mnou zimnice a cítila jsem každé ototčení, protože mě bolelo celé tělo :frowning2: No o půl 2 jsem si šla vzít další Paralen a pak mi bylo trochu lépe. Ráno jsem měla ještě malinko zvýšenou teplotu, tak jsem si vzala další Paralen a na krk mám Strpsils. Je mi naštestí lépe než včera večer
23. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jenom nakukuji
Malulka teď pořád má nějakou plačtivou, už jsem myslela že jí snad rostou zuby, ačkoli včera měla "teprve" čtyři měsíce . :frowning2:
Včera bylo ještě hůř než o víkendu, dokonce jsem dala dvě kousátka chladit do ledničky. Stejně je tedy moc "nekousala", ale aspoň už ví jak vypadají . :wink: N :slight_smile: no a večer se nám zdála krapet lepší, i v noci se už nebudila co hodinu dvě a spala líp. Po ránu sice úsměv, ale pak taky pobrekávala. Tak nevím, konečně trochu zaspala, uvidíme.
Dočíst vás asi moc nestihnu, vy jste tedy psavkyně :dizzy_face: .
Došel nám sob Eda, ale nějak Aďulu zatím nebere, třeba až jí bude líp.
23. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Já mám taky tu koupel od Johnsons - už ani slzu a ještě nějakou na "uspávání" od Bibchenu (s levandulí a mandarinkou myslím). Jsem taky alergik, ale děcka zatím po mně nebyly ani jedno, mohlo by to tak být i s Adélkou :slight_smile:.
A Sudokrém máme, od Hippu krém na zadeček a z DM velkou zelenou krabičku (to je asi na prcku nejlepší,ale už nám dochází, tak ten si šetříme).
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
kacik: tak ať to brzy přejde!

hanula: Sudokrem už nám dochází, musím doběhnout do lékárny :slight_smile:

teda, tak jsem probrala oblečení a máme toho celkem dost ve vel. 74 :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
no holkyyyy, kde lítáte??? :slight_smile: tegga lítá kolem 2 dětí, to je mi jasný, a ostatní? :sunglasses:
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
/PABLi - mě stačí, že lítám kolem jednoho dítěte :wink: Malý dá zabrat, absolutně ho nic nebaví a nejraději by se choval. PRostě nějaké hračky jsou nuda a chce to nějaký vzrůšooooo!!! Spaní také nic moc. Vzbudil se 3x z toho jednou hrozně moc plakal, asi se mu něco zdálo.
HANU - ten ten krém v zelené krabičce také máme, ale dostala jsem ho od kámošky a ta mi neřekla, že je to na prdelku. Malého jsem tím natřela celého a nešlo to z něho sundat, takže znovu do vany. Asi to bude kvalitní.
23. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
tak já obě dětičky nakrmila a vypadá to, že budou i oba chrnět.....ale neraduju se dopředu:grinning:

makka to je dobrý:grinning:to já když nevím na co to je, tak raděj nepatlu....jinak malej má pořád na hlavičce tu dětskou špínku a mám pocit, že čím víc to vyčesávám, tím je to horší, zítra to jedu ukázat doktorce
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
my ve velikosti 74 máme zatím 2 věci:grinning:.....ale hlavně, nemáme žádnou míň teplou čepku, musím vyrazit na nákupy, v těch teplých už je prdísovi vedro
23. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
vy teda dnes kecáte :grinning:

kacik brzo se z toho vylízej :dizzy_face:

Mája je dnes opět zlatá, buď spinká, kojíme, nebo si hraje :slight_smile:

u nás je krásně jako na jaře tak odpoledne vyrazíme na zahradu, doufám že si zdřímne v kočárku jak včera, moc už v něm nechce být, no a já budu zase skládat dřevo, za chvíli budu mít ruce jak Arnold :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
tegga to spaní ...nezakřikni to :grinning:

já mám v 74 jen bodýčka co sem nakoupila ještě v těhotenství a kabátek, ten je jí větší ale už ho nosí, je v něm fakt k sežrání :slight_smile: a čepku taky žádnu v těch teplých už jim musí být vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.