• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: malej ti taky dává zabrat teda! Vítek byl včera zlatíčko, dneska tak nějak průměr :slight_smile:

tegga: my máme samé míň teplé čepičky, mám jen jednu teplou zimní, jinak používám do kapuc jen ty slabší, nebo kombinaci slabounká + slabší pletená... taky už jsem koupila slabší čepku na jaro ve větší velikosti... ale ty čepice, to je věda největší!

teď nám přišla 3 bodyčka z MMB - jedno khaki Prince Oliver, jedno maskáčové s nápisem Mummy´s little action man a jedno s nápisem Man around the town (a s autíčkama kolem)... všechno vel 74-80, tak bude mít prcek, až bude tepleji, mám z nich radost... jen nemáme moc kalhoty, s těmi je problém, jak je malej hubeňour, tak mu všechno padá, ale lacláče to jistí :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
jo, čepičku ven teď dávám jenom slabou bavlněnou
23. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
tegga: děsně tě obdivuju, dvojnásobná mamino! dej pak fotky na FB, ať se pokocháme vaším dvojitým štěstím :grinning:
23. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
pabli já nestíhám ani fotit:grinning:jsem ymslela, kolik nadělám fotek, hlavně aby mamka viděla, co se tzady dělo a prdlajs:grinning:

malej spí, ale Bája se nějak rozebrala, tak jdeme hrát na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Já se snad dneska manžela nedočkám :unamused: U nás je dnes tak krásně, dokonce ani vítr nefouká, ale ven nejdu. Jsem tak slabá, že bych ani ten kočár nesnesla ze schodů :confounded:
Teg to je fajn si to tak vyzkoušet co, jen kde brát pořád tu energii.
Pabli: jestli Ti nevadí použité věci tak zkus toto http://puclik.cz/index.php?a=kategorie&p=1&k=42. Mám s tím dobrou zkušenost, věcičky co mi přišly byly hezké
23. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
tegga: zapřáhni manžu, jen co přijde z práce :wink:

kacik: děkuju, dám do záložek :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jo jinak mi dnes přišel balíček od Sunaru, jsou tam 2 müsli tyčinky, tak nevím, jestli to mám dát malé vyzkoušet :grinning: a dále je tam brožůra jak začít s příkrmy
23. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
kacik: jj, to mi taky přišlo, minulý týden, tyčinky snědl manžel, ale taky mě pobavily :grinning:
23. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky,jen nakukuju,musím uklízet,prcek se válí s taťkou v pelíšku,tak abych využila čas. Přijede mi ségra,dneska navečer, má zkouškový období,takže má víc volno. Zítra bude vozit a hlídat a já si v klídku něco udělám :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Taky nám došly musli tyčinky, minulý týden, chutnaly mi, tak snad i malé. :wink:
Venku hezky svítí sluníčko, ale já tam dnes nebyla. Jsem z té naší ukńourané holky úplně grogy. Byla s ní máma se synovcem, má prázdniny, tak došli (i včera). Má 12, tak jsem dělala v poledne zase oběd všem, aspoň že Adélku vzali na chvíli ven, vyslala jsem je do Lídlu, ale moc dlouiho tam nevydrželi - babička se s tím klukem pořád dohaduje (je sama jako malý děcko, já bych si ho srovnala hned :angry: :grinning: ) a ten zase natruc věčně odmlouvá (babičce, njn, je to dvojka jedna radost).
Ten zelenej krém Adélce zabral z krémíků na opruzeniny nejlíp, vyhrála jsem ho v aukci na MMA, byl úplně novej a konečně se jí po něm kůžička otužila.
23. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
U nás DM není, je to řada Babylove, dost velká kulatá krabička. Píšou že obsahuje hodně zinkové masti. :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Já jsem četla na krémy z DM na opruzeniny jen samou chválu. Natálka naštěstí ještě opruzený zadek neměla, tak mažu spíš preventivně.
Hanul, tak sis aspoň na chvíli odpočinula :slight_smile:
Já jsem při přebalování změřila jen tak Natál teploty a má 37,2, tak doufám, že jí je jen teplo a nechytí ode mne. Mi dr. říkala, že se řeší teplota u dětí až nad 38
23. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Kacik - měřila jsi ji teplotu v zadečku nebo někde jinde? Pokud v zadečku tak se odčitá 0,5 stupně. :slight_smile:

My dnes máme super den. Ráno jsem byla s malou na další lekci masáží, pak u tchánovců na obědě, švagrová si ji vzala na procházku a já šla s bezdětnou kámošku na kafe. Bylo to suprové. Taky se mi podařilo koupit pěkné bodyčko na vítání občánků tak jsem spokojená.

Málá měla opruzeninky jen 2x (po jiných plenkách než normálně použivame) a jednou nám zabrala Ondřejova mast a podruhé Sudocrem - od té doby ho použivam, ale jen na noc.
23. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Také jsem využila slunečného odpoledne a vyrazila ven. Malý se teĎ hodně často vzteká, furt si něco cpe do pusy a vyžaduje pozornost řevem. Slzy nevidím. U nás to vypadá taky na zoubky, tak uvidíme. Kámošky říkaly, ať ho také někdy nechám ječet, neuškodí mu to. Je pravda, že teď chvilku ječel a teď si hraje sám. Přece u něho nemůžu být pořád. Třeba dnes jsem díky němu pokazila omáčku. Ještě že to manžel zpravil.
KACI - opravdu tahle teplota je normální, ještě odečítej půl stupně.
Holky, kdo tady psal, že prckovi vylézají zoubky? Jak to vypadá?
23. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
makka o zubech sem tu psala já, dnes sem jí to nezkoumala, tak nevím, třeba to zuby ani nejsou, nejsem si jistá ikdyž to tak vypadá

holky kdy budete vytahovat sporťáky? Já už chtěla dnes ale nakonec sem to ještě odložila, malá už mě v hlubokým nechce být tak sem myslela že kdyby třeba z toho sporťáku líp viděla že by tam vydržela
23. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
ahojky holky,nějak vás nestíhám...nedočítám...dělo se něco ???Jinak my už krásně papáme zahradní zeleninku snědl jako první sklenici na 1krát..tedka má špenátek ale ten mu moc nejel... :wink: U nás bylo dneska nádherně,trajdala jsem s malým po venku...to slunce mě úplně nabylo energií...kéž už by to zůstalo to zimní počasí už mě nebaví...
23. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
evena:my ytahneme sporťák až si malý sám sedne...takže ještě chvilku budeme v hluboké korbě...
23. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Renu, dlouho jsem tě "neviděla" :slight_smile: Kubiček teda moc pěkně papá, doufám, že Editka taky tak bude.

Evi - já sporťák taky zatím nechystám. Do korbičky se mi ještě Editky v poho vleze a a když bude ve sporťáku ležet tak taky stejně nic neuvidí :slight_smile: Ale kámoška se stejně starou holčičkou už sporták vytáhla, protože její dcera se už do korby nevejde :grinning:
23. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
ahoj renu, sem už skoro ani nechodíš ... není čas?

malou rozčiluje spíš to že nevidí, takže jezdíme se sklopenou stříškou a ona se trochu uklidní jak kouká :grinning: Sem si říkala že by z toho sporťáku líp viděla kdybych jí dala do polosedu, zítra to zkusím, ale nevím jestli jí to nebude tuplem rozřilovat protože se bude zase pořád snažit sedat a bude připásaná ...
23. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky, jen na skok, měli jsme návštěvu, Vítek uložený, půjdeme spát :slight_smile:

sporťák taky až bude Víťa sedět... akorát teda můžu předtím udělat to, že vyndám tu vložnou tašku a bude tedy jakoby v tom sporťáku s tím, že mu zdvihnu trochu ta zádíčka... ale myslím, že je ještě čas. Byl teď dost nespokojený ve fusaku, rval pořád ruce do pusy a tak. Taky mu vadilo, že nevidí ven, když nespal zrovna. Tak jsem na něj na chvilku vyzrála, dávám ho místo do fusaku do prošívané kombinézy, je v ní pěkně napevno, nemůže se v ní moc mlet, takže rychleji usíná a spí pak v kočárku delší dobu... Jinak ale platí, že pokud se vzbudí, tak musíme co nejdřív domů, protože se pak začne rozčilovat a v kočárku být nechce... ale to měly děti hodně kamarádek, co vím.

RENU: CHOĎ SEM ČASTĚJI!!! ŽÁDNÉ FLÁKÁNÍ!!! :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
pavli:budu se snažit....
23. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky já nemyslela jí dát do toho sporťáku jako do sedu ... dítě si samostatně sedne až třeba v 8. měsíci, někdo ještě pozdějc, do té doby se do korbičky teda nevleze :grinning:
23. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz
Teda ten hokej byl fakt infarktovej :slight_smile:

Dnešní noc byla úžasná, usnula už v 19hod. takže jsem se v klidu koukala na Vraždy v Midsomeru a kojila jsem až v 1 ráno. Pak klasická vstávačka v 5 a teď to vypadá, že zase usne.
24. únor 2010 v 06:41  • Odpověz
ahoj holky...edit podle manžela to byla blamáž:grinning:....se tady rozčiloval, jsem myslela, že ani neodejde do práce:grinning:
24. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Můj dnes taky přišel do práce pozdě, hokej má prostě přednost :grinning:
24. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky, ta teplota Natálky včera byla už po odečtu, dnes měla po odečtu 37, takže v klidu. Za to já včera měla horečku 39, koupal a ukládal manžel, já nebyla schopná si pomalu zajít ani na záchod :confounded: Dnes už teplotu nemám, ale v krku mě bolí hustě. Počkám až přijde švagrová a půjdu k dr.
24. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

edit: u nás to samé, vstávačka v 1 a v 5... bychom si mohly v noci u kojení volat přes Skype :grinning: :grinning:

evena: my máme kočárek velkej, takže myslím, že se tam v pohodě vejde ještě hodně dlouho do té vložné tašky, zvlášť, když bude jaro a nebude tak nabalenej, zatím to měnit nebudeme, časem jo, ale kdy, to ti teď nedokážu říct...

jak dopadl ten hokej? se mi to nechce hledat :slight_smile: viděla jsem jen 2. třetinu :slight_smile:

kacik: jeeee, tak se hlavně vykurýruj!!!
24. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
ahojte ... holky kdepak dnes jste?? :confused:

je to divný, ale připadá mě že z malé se stává samotář :confused: kromě kojení a přebalení mě prostě někdy vůbec nepotřebuje, hraje si s nožičkama nebo hračkama a když se zapojím tak mě téměř nevnímá ...
24. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
ty jo, tady je fakt mrtvo:grinning:....evena buď ráda:grinning:...ne dělám si srandu, třeba má jen nějaký takový období, počkej, až tě bude zase co chvíli volat:slight_smile:

já dneska koukala konečně v DM na ty tašky na kočár, jsou pěkný, akorát, že tam měli jen hnědou a béžovou, líbily se mi, ale nehodí se nám to ke kočáru
24. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
tag na jednu stranu sem fakt ráda :grinning: ale snad je to přechodný :grinning:

vztekaj se vám prcci když jim seberete hračku? Mája začala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.