• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Even buď ráda :slight_smile: Natálka se nevzteká, když jí vemu hračku a taky si dokáže dlouho hrát sama. Pozornost vyžaduje hlavně večer, zhruba od 6 do půl 8 než se jde koupat. To se chce nosit, jinak je mrzutá.
Byla jsem u dr. a v čekárně čekala přes 2 hodiny :angry: Jak já to nesnáším. No mám zánět nosoholtanu a dostala jsem antibiotika. Doufám, že rychle zaberou.
24. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
velice zajímavé počtení :confused: doporučuji dočíst až do konce, rozhodně se podle toho budu řídit :dizzy_face:

http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/28/preco-dojcene-babatko-nepotrebuje-caj/

kacik to teda nezávidím :unamused: :unamused: a to čekání děs, mě vytáčí když du do poradny s malou a čekám hodinu, ona už je pak nervozní a hladová a než dojedeme domů tak někdy už hodně vyvádí
24. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Čekání je hnus, hlavně když tam vleze nějaký důchodce, tak mi je jasné, že dříve než za 40 min. nevyleze :angry: U dětské dr. jsem naštěstí nečekala nikdy dýl než 20 min. Mají to dobře zorganizované.
Even a to buď ráda, že kojíš, protože prso můžeš vytáhnout kdekoliv, ale dělat UM u dr. to už je horší
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já k vám tuten týden nestíhám , protože mám ty skoušky v pátek :frowning2: učím se, bifluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Davídek se má moc dobře, ted papá jak blázen, jsem moc ráda :dizzy_face: akorát se začal budit kolem 3 a pak konečná vstávačka každý den kolem 6-7 hod
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak druhé mimi nebude, nepředběhnu editku, dostala jsem to :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: výýýdech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jak schválně jsem chytla nějakou rýmu, pořád mi leze z nosu, jak naschvál, doufám, že do tretice to Dáda nechytne :unamused:

nakuknu k vám možná o víkendu,,, Tak se zatím mějte hezky
24. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Haló, kde zase všechny jste? Nějak nám to tu vázne :confounded:
24. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahoj, dnes je krásně tak jsme byly skoro celý den venku :slight_smile:

Čekání u doktora nesnáším, je to děs. U děckého taky naštěstí skoro nikdy nečekáme.

Editka si někdy hraje sama, ale nikdy ne moc dlouho. Je radši když se ji věnuje mamka nebo tatka. Hračku jsem ji ještě nikdy nesebrala takže nevím jestli by se vztekala. Ale včera na masážích jsem kamarádčině Lucince půjčila její cucáček (jen jsem ho položila vedle ní, aby se uklidnila ona totiž po věcech ještě nechytá) a Eduš se otočila a vzala si ho zpátky :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky tak malá mi před chvíli odjela, nejdřív jsem pouklízela ten čurbes a teď už je mi tady z toho ticha po ní nějak smutno:grinning:je to nezvyk, ale každopádně jsem ráda, že chvilku vydechnu:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

my dnes byli taky skoro celý den venku, dorazili jsme před chvílí :slight_smile:. Malému jsem koupila v CaA oranžové třičko za 50,- a taky jarní bundičku, která má uvnitř odepínací mikinku - bunda hnědá a mikinka bledě modrá... akorát stála bez 10 Kč 600,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no, ale jak tu byli naši a děda, tak jsme dostali nějaké penízky, tak to má malej jako od nich :slight_smile:. Vzala jsem ještě 68, ta 74 mi přišla hodně velká, měl by ji pod kolena a rukávy by musely být hodně ohrnuté, tak doufám, že bu za těch 6 stovek chvilku vydrží :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
tegga: užívej ticho :slight_smile:

evena: užívej si, že si teď Mája hraje sama :wink:

Vítek se zatím nevzteká, když mu vezmu hračku, jen po ní kouká
24. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Pabli někdy si člověk musí udělat radost a placnout se přes kapsu. Vítkovi bude bunda určitě slušet :slight_smile: taky se musím Natálce podívat po nějaké jarní bundě ve vel. 74, má zatím jen 1 mikinu a 2 svetry.
Teg: to je najednou klídek, co :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
pabli prosím tě, nevíš jestli v DM mají ty tašky někdy i v černé?
24. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Tegga - u nás v DM byla v černé a červené. zítra se ti mrknu. Mám ti ji vzít pokud ji budou mít? pošlu ti ji poštou, to není problém.

O víkendu musím probrat věci po neteři, vůbec netuším co tam je za poklady. Možná nebudu muset na jaro a léto kupovat skoro nic. Naví jsem 2 jarní kabátky dostala včera od kamárádky po jejich klucích, jsou oba bílé a jako nové.
24. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
tegga: jo viděla jsem ji taky černou a červenou
24. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky

Edit my tady máme ještě dvě DM, tak tam dneska mrknu a snad tam ty tašky objevím, ještě nejsem rozhodnutá, jestli ji koupím, ale docela se mi včera líbila a je o dost levnější, než ty, co jsem vybrala na netu, tak do toho asi půjdu, ale jsi moc hodná:slight_smile:

Jako já úplně žasnu, tak je tady mrtvo....nepřesunuli jste se náhodou bezemě někam jinam:grinning:?
25. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ráno holky.
Taky čučím jaké tady je mrtvo, doufám, že je to tím super krásným počasím.

My dnes jdeme na to slavné vítání občánků. Manžel si vzal dovolenou i na zítra takže budeme chodít na výlety. Už se docela těším.

Tegga - no kdyby jsi nesehnala tak pisni. Zajit na poštu není problém :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
ahojte holky

pabli ty teda utrácíš :dizzy_face: to by mi srdce krvácelo :grinning:

malá je už sice vzbuzená od půl 7 ale nevolá mě tak dělám jako že nic, sama si pouští tu hudební hvězdičku se krerou spí tak jí to asi moc baví :grinning:
25. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
a snad se to tu dneska rozjede :dizzy_face:
25. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

nojo, mrtvo je tu, to je fakt :slight_smile:

evena: tak to tu rozjeď... Vítek od včerejšího večera zlobí, dneska byl vzhůru už v 6 h, jakože úplně vyspalý, od té doby tu povykuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nojo, utrácím, ale zas měl za 600,- pomalu celou výbavičku na jaro/léto z MMB, tak jsem si teď vyhodila z kopýtka - navíc to byly penízky od našich a od dědy :wink:

edit: těším se na fotky z vítání! Užijte si to, i výlety :slight_smile:... můj manžel šel včera s kolegy po práci do hospody, přišel ve 21 h, to už Vítek spal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dneska jde pro změnu do posilky, nemáme to lehké :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky, určitě je tady mrtvo díky počasí, všechny jste venku, jen já smrdím doma :slight_smile: Ještě dnes bych chtěla doma zůstat, i když antibiotika už zabrala. Snad ukecám švagrovou, ať jde s malou ven. Jí to totiž nebaví chodit samotnou, ale jak se na to těšila, když jsem byla těhu :unamused: Mi vlastně nikdo nechce vozit a to každý říkal, jak se na to těší :angry:
U nís noc docela dobrá, jen Natálka se vzbudila v 6 na jídlo a už samozřejmě celá vyspaná :confounded: Před 7 to ale naštěstí ještě na chvíli zalomila.
Pabli, copak se Vítkovi od včerejška nezdá?
25. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
kacik: jj, taky ti, co říkali, jak budou vozit, tak se ani neozvali :grinning: ... chtějí vozit akorát tchánovci, tak půjdou teď v NE, akorát pro mě to není žádná pomoc, spíš to dělám kvůli nim, že chtějí vozit... protože já si nejvíc odpočinu právě při pěkné procházce s kočárkem venku (jinak by samo bylo, kdybych byla nemocná jako ty)
25. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
kacik taky smrdím doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to (nebo právě proto) že bydlím na vesnici je tu dnes příšerný smog, z okna vidím v dálce jen obrysy našeho kurníku v mlze, pak už je bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mě taky nikdo nevozí :grinning: ten můj byl včera dole u tchýně protože už malou neviděli už tak 3 týdny a ona k Máje že prý kdy se půjdou projet v kočárku? :sweat_smile: Já ven téměř nechodím, taky co tu na dědině že, sama courat s kočárem nebudu, nedá se tu nikam zajet, takže chodíme jen na zahradu nebo do města když se jede k našim nebo do obchodu ...

edit ať si vítání užijete a hlavně ať je hodná, pak hned písni jaký to bylo a jestli můžeš fotečky jaká byla malá krasavice :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
tak v pondělí porodila moje sestřenka - za 2 h, co ji odvezla sanitka :grinning: (manžel musel doma hlídat starší dítko)... krásnou holčičku 5 dnů před termínem :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
tak jsem právě dožehlila, Víťa fakt nemá svůj den :stuck_out_tongue_closed_eyes: žehlení bylo za notného řevu... no, už jsem ho uspala a chrní u digestoře zas :grinning:
25. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
holky, dodržovaly jste svým způsobem šestinedělí, nebo jsem byla úzkostlivá jen já? Já jen, že jsem nejela ani do obchoďáku, restaurace, nikam, kde bylo víc lidí - ani s mimčem, ani sama, abych něco nechytla a malej pak ode mě... já jen, že známá dnes jela na cvičení, kam jezdila před porodem (sama teda) a o víkendu pojede na oslavu narozenin, kde bude hodně lidí... má 14 dnů po porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Pabli, tak já jsem šestineděli nedodržovala nijak zvlášť, ale asi to bylo tím, že mi po porodu fakt nic nebylo a očistky jsem měla slabé jen asi 3 týdny, takže byl i sex dříve než za 6 týdnů :slight_smile: Koupala jsem se dříve, do obchoďáku jsem chodila a vlastně všude mezi lidi. Ale Natálku jsme mezi lidi nebrali, jen ven na procházku. Já jsem ale nekojila.
Já bych na oslavu šla, ale bez malé
25. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
kacik: jj, to ona jde taky... :wink: já nejdu, dorazila bych tam až kolem půl deváté (je to od půl šesté) a do zakouřeného prostředí se mi vůbec nechce... nojo, to jsou ti odnaučení kuřáci :sunglasses:
25. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
tyjo, Vítek spal asi 20 min jen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Já jsem taky odnaučený kuřák. Přestala jsem, když jsem zjistila, že jsem těhu, což už je více než rok. A kupodivu i po více než roce mám občas na cigáro chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
kacik: já přestala asi rok před otěhotněním :wink: ale kvůli tomu, že se mi v létě zhoršilo alerg. astma a nemohla jsem dýchat... ani na cígo chuť nemám, ale já nekouřila moc, když nejvíc, tak to byla krabička na týden - 14 dní
25. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
pabli já to moc nedodržovala, chodila sem s malou i mezi lidi, ale ne moc
kacik tak to sme na tom stejně, taky sem přestala kouřit když sem zjistila že sem těhu, byla sem dost silný kuřák a na cigaretu mám chuť každý den, ještěže kojím to mě to nedovolí, ale mám strach co bude pak, stojí to dost prachů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.