• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojkyholky,jdu na kukačku než mi dojde návštěva..
25. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Pabli tak to jsi byla spíše sváteční kuřák :slight_smile: Já kouřili denně tak 12 cigare, někdy i celou krabičku, nejvíce v práci s šéfem :slight_smile: Já už bych asi dávno kouřila znovu, ale manžel taky přestal v loni v červenci ze dne na den a to kouřil tak 30 denně, tak je mi to blbé začít, když on nekouří :slight_smile: Chudák přibral 20 kg a já nic :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj Renčo, jak se vede? Co Kubík, papká pěkně? Kdy začneš dávat masíčko?
25. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
čau renu, tebe jsem tady nepotkala ani nepamatuju:slight_smile:

pabli já šestinedělí dodržovala tak, že jsem do obchodů a tak nechodila s malým, jinak jo.......ale od těhotenství mi strašně vadí smrad z cigaret a drží mě to pořád:slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
KAČÍK:ahojky ..no už jsem mu dala včera maso se zeleninou... :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
papá už suprově...
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
kacik:už jsi zařadila i ovocné příkrmy???
25. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
já se tak těším, až budu dávat příkrmy jako vy holky:grinning:....jsem se o tom včera bavila s doktorkou a ta pořád ať jen kojím, kojím, kojím, ať to vydržím:slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
V pondělí jsem jí zkusila dát hruškovou přesnídávku, ale to jí nejelo, možná to pro ní bylo kyselé, podle toho jak se tvářila :slight_smile: No a pak už jsem tento týden nedávala nic, protože mi nebylo dobře, tak jsem byla ráda, že jsme zvládly oběd. Od příštího týdne chci začít poctivě s ovocem
25. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jo a renu jak dlouho je Kubík po tom sytý? Naty většinou sní tak 3/4 malé skleničky a vydrží zhruba 2 hodiny bez jídla. A jaké maso dáváš? Natálka měla zatím kuřecí se zeleninou, za týden asi krůtí se zeleninou a dnes chci zkusit králika se zeleninou, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj renu: jak se máš? :slight_smile: jak pokračují přípravy na svatbu?... já přemýšlím teď nad šaty, manžel říkal, že bychom si mohli vzít to, co loni, ale už se mi nechce brát ty bílé šatky... přemýšlela jsem, že bych si ty stejné objednala v zelené, tím bych využila jak bílý svetřík, kabelku a boty k tomu, tak i zelené doplňky :slight_smile:...
25. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
kacik: můj manžel nikdy nekouřil, jeho kamarádi taky nekouří, tak v tomhle mám dobrou podporu :slight_smile:, jinak já, co jsem přestala kouřit, tak jsem pak naopak zhubla, ale celkově jsem změnila život. styl :slight_smile:

tegga: jo, taky se těším na ty příkrmy, baví mě každý večer, když Vítka krmím tou kašičkou :slight_smile:... akorát teď, jak ví, co je kaše, tak když si dám já do misky ovesnou kaši, tak má šíleně prosebný pohled a začne trochu knikat, si chudák myslí, že je to pro něj :slight_smile:

kacik: tak hruškovou přesnídávku bych si taky dala...

teď jsem si volala s mým taťkou přes skype a ládoval se tam před kamerou hranolkama, tak si je asi taky uděláme k večeři :grinning:
25. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Renu pokud Ti můžu poradit zorganizujte si dobře odvozy ze svatby, může to totiž zkasit pak celý dojem, vlastní zkušenost ze soboty :slight_smile:
Pabli: vy to budete mít až tak moc svatební? Já myslela, že se jedná spíše o takovou rodinnou oslavu. Ptám se, protože uvažuješe ohledně šatů
25. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Nešel mi kůň :angry: Švagrová nakonec vozí, tak jsem stihla umýt koupelnu a teď mám chvilku klídek :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
pabli tak to malej má rposebný pohled, ať jím cokoliv:_Dpořád na mě kouká a mě je úplně líto, že mu nemůžu nic dát, si musí myslet, že jsem krkavec:slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
kacik: nene, to jen manžel má takovou představu, ale taky si myslím, že v tom parnu pro něj bude lepší jít jinak než v saku :slight_smile:... budou tam rodiče, sourozenci a asi 20 kamarádů :slight_smile:

tegga: :grinning: úděl matek no, děti si o nás stejně budou vždycky myslet, že jim toho nedáváme tolik, kolik by chtěly :grinning:
25. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
renu ahoj :slight_smile: jak jdou přípravy na svatbu?

malá taky koukala když sem před ní jedla a cítila sem se blbě jako že jí nechci dát ... tak už jím tajně nebo když se nedívá ať jí nedělám chutě :slight_smile: :slight_smile:

dnes sme měli zkoušku čepiček na jaro a fakt těžce to nesla :grinning: myslela sem že tu poslední už ani nezkusím ale za řevu sem jí ještě narazila, myslím že je stejně z té hlavy bude strhávat až se to naučí :grinning:
25. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
evena: my taky už zkoušeli čepičky, ale u nás u toho byly salvy smíchu :grinning:
25. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Chtěla sem objednávat nějaké laclové kraťásky a všechny mají v té vel 74 tak těch 40-41 cm ... já mám doma něco ve vel 68 a rozměry tak 41-42, sice jí to malé není, ale teď teda nevím jestli nemám objednat raději vel 80?
25. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
pabli ty se máš teda, malá jen vidí čepku a už natahuje :grinning: sem si myslela že nemám žádné slabší čepky doma a chtěla objednat a normálně sem našla 5 ks, asi sem to od někoho dostala nebo co :confused: :grinning:
25. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
ale chtěla bych ještě nějakou tu háčkovanou ty se mi stračně na holčičkách líbí
25. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
My jsme měli zkoušku čepiček předevčírem. 2 jsem vyřadila-byly malé, teď nosí jednu hrůzu co mám asi po někom, ani nevím, ale je tenčí než zimní a hl. je přes uši. Musím se podívat po nějaké hezčí co bude přes uši a zatím na šňůrky. Pak tu mám ještě jednu, co jí strašně sluší, ale to až bude tepleji. A háčkovanou chci taky, moc se mi líbi. A na léto pak koupím šátek.
25. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
even: taky se mi ty háčkované líbí... ale bohužel jsem nenašla žádnou pěknou klučičí, asi je to fakt jen pro holky :slight_smile:
já, co objednala ve vel. 74, tak je to znatelně větší než ta 68...
jo a holky, kdo chodíte do DM, sbíráte body a dáváte doma rýžovou kaši Nutrilon - v nové šekové knížce za 150 b. je na tu kaši 50% sleva, takže vyjde na 39,90, hned jsem dnes jednu koupila, pak pošlu manžela koupit plíny, a hnedle bude na další šekovou knížku :grinning:
25. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Pabli mi se na klukách zase strašně líbi pirátky :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
kacik: jako takové ty šátky na piráta uvázané, myslíš?... se v té klučičí módě moc nevyznám, budu muset prozkoumat :grinning:
25. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
jé, werča dělá zítra vlastně řidičák... no, ale vyšlo jí na to počasí krásné aspoň :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
jj Pabli přesně ty myslím :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
holky byla jsem tu za váma a normálně mi nešel hodit příspěvek :angry: :angry:

přípravy jdou dobře..v sobotu jedem na svatební veletrh na prstýnky tak se už těším..potahy na židle už jsem sehnala-to mi ale dalo zabrat...a jinak čekám na krabičky na mandličky...
25. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.