• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli ta puntíkatá je málo růžová :grinning: ale ta předtím dobrá, že bych změnila značku? :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Holky, do kolika kil je vajíčko autosedačka. Už se po autosedačce také musím poohlídnout.
25. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
U nás se už od 7 spinká :slight_smile:
Renu: Kubík je moc hezký :slight_smile:
Even: je růžová to MUSÍ být... :grinning: Natálk má taky spoustu věcí růžových, ale to jen díky babičce, ta je na růžovou ujetá. Ale já ji kombinuju s jinou barvou, nelíbí se mi růžová s růžovou. Ale třeba růžová s hnědou nebo s šedou je moc pěkná. Taky máme dost fialových věcí. A povlečení do postýlky máme zelenorůžové.
Pabli: kdybych měla kluka, tak taky nakupuju hodně zelenou :slight_smile:
Holky a kdy chcete dát dětičky do té větší sedačky? Natálka má zatím ve vajíčku ještě hooodně místa.
Even to ses ptala ty, kdy budeme dávat mimčo do sporťáku, že? Natálka půjde do sporťáku až bude sedět. Do hluboké se zatím vejde a za chvíli vytáhmnu fusak, tak tam bude mít ještě dost místa. Teď už má trochu nadzvedlé záda, tak pak jí to dám ještě výš, ať vidí :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Makka já myslím, že tak do 11-12 kg
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
vajíčka bývají do 13 kg většinou, počítám tak až v 10 měsíci, uvidíme jak moc z vajíčka bude čouhat jak poroste :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
V sobotu jdu se švagrovou do kina. Jmenuje se to Katka a je to od Třeštíkové. Je to dokument o narkomance. Takže konečně vypadnu z domu a pořádně si to užijeme. Jen mám obavy, jak to zvládne manžel. Nechápe, že přednější je malej před jeho večeří, takže ho nechá klidně plakat, aniž by mu dal kašičku. Nevydržela jsem to a šla mu jí dát taky. Prostě jsem mu chtěla ukázat, jak bude probíhat večer, když tu nebudu. Pochopil. Taky jsem mu vyčetla, že doma opět nic nedělá a jeho jediná práce je přijít z práce domů a jít pařit na počítači. Já lítám od rána kolem malého a byla jsem nakoupit. A to nepočítám, že jsem uklidila, vyprala, umyla nádobí. Nevím, co si jako ještě představuje a ještě takových pár dní, tak to semnou sekne. PRostě se jdu odreagovat.
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
makka: na tu Katku jde ségra taky, ale zítra :slight_smile:... já s ní četla rozhovor v Instinktu (mimochodem, moc pěkný časopis, jsem ho nedávno "objevila", tak si ho teď kupuju)... jen se pěkně odreaguj :slight_smile: taky to nemáš lehký doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, manžel dnes odložil posilku, jel na velký nákup, pak si hrál s Víťou

Dneska Vítek při kašičce začal brečet, nejdřív mezi sousty, pak úplně hysterák, že nemohl ani polknout sousto, snědl asi 3/4 porce, nevím, co to mělo znamenat, kaši neplival, nevypadalo, že by mu nechutnala, nebo že by neměl hlad, pak vycucnul ještě obě prsa... ale byl dost ospalý už, tak možná tím :confused:

My budeme mít malého v autosedačce taky dlouho - v té první, myslím - říkají, že dokud nečouhá hlava nahoře, je to OK, nohy čouhat můžou. Jak je Vítek hubeňour, tak tam má na šířku taky dost místa... Uvidíme.
25. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
PABLI taky se mi stalo, že malý při kaši začal ječet, bylo to únavou. V té chvíli se bojím, aby se kaší nezadusil, jak jí má v puse. Někdy mu jí z pusy vyndám, raději
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
makka:já tě obdivuju...já mět takového manžela tak ho asi zadupu do zemi...
25. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
makka:to jako strkáš malému ruce do pusy a vyndaváš mu kaši?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes noc opět dobrá, se to nějak ustálilo, ťuky ťuk... vstávačka ve 2 a v půl 6, teď snad zas chrní. Půjdu taky ještě :slight_smile:

makka: hm, tak to mě ani ti nenapadlo, že by se mohl dusit, musím dát přiště pozor...

Jinak ale Vítek po kašičce pěkně přibírá, už má 5 500 g, když se pořádně napere :slight_smile:. Za 14 dnů jdeme na další očk., tak jsem zvědavá na kontrol. vážení, už mu i ty nožky sílí :slight_smile: :sunglasses:
26. únor 2010 v 06:43  • Odpověz
ahojky holky,tam my dneska vstáváme v půl 7 :confused:
Zapoměla jsem vám říct že jsem byla za pediatrem ať mi naočkuje malého proti tomu pneumokokovi a řekla mi že to neočkuje že se nedohodla s pojišťovnou.. :angry: :angry: Už mě to nebaví,,jestli mi ho v pondělí nenaočkuje tak asi přejdeme jinam...Holky vy včechny máte naočkovaný nebo máte taky takové potíže?
26. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
renu: malého doktorka normálně očkuje, už 2x... máme VZP
26. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
to je zajímavé....no ona že neočkuje nikoho....
26. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
renu: aha, to je divný.... :unamused:
26. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
ahoj holky,

u nás noc po dlouhéééé době parádní:slight_smile:

s očkováním problém nemáme a to s tou kaší, že jednou brečel se mi taky stalo, jsem mu začala dávat rychleji dso pusy a to ho uklidnilo, tak nevím, jestli brečel, že se bál, že už nedostane, ae unavenej byl taky

holky, co jste byli na vítání, jak jste oblíkli sebe a prcky?
26. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
tegga: parádní znamená co? :grinning: ... malej měl manžestrové lacláčky a k tomu proužkované tričko - souprava, taky měl tenisky (botky doporučuju, některé děti je neměly a u těch kloučků to vypadá divně, když jsou oblečení jako dospěláci a jsou bez bot, ale je to věc názoru)... Já měla černé kalhoty, béžové tričko s lesklým lemováním u krku a na rukávech a černý svetřík, fotky jsou na FB
26. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
ahojte
pabli, malej byl tedy šmrncovní :slight_smile: , my máme vítání 20.3., co budeme mít na sobě za garderobu se ještě bude muset vyřešit :wink:
26. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady dočítám včerejší diskuzi a do toho mi volal manžel, tak mu říkám: " Zrovna tu čtu, že od Makky manžel přijde domů z práce a sedá k počítači a celou dobu hraje. Koho mi to asi připomíní, co? " A on mi na to řekne, lásko ty jsi tak šikovná, když ty to uděláš všechno přes týdne dopoledne, tak já o víkendu už nemám co dělat :grinning: Ale o malou se stará vzorně, nedává přednost svoji večeři :slight_smile:
Makka: tak si pořádně odpočiň.
Renčo: u nás se taky očuje normálně a jsme u VZP, ještě nám chybí poslední Hexa (jdeme teď v pondělí) a 2 Prevenary.
Teg: já měla na vítání černé kalhoty a modrou košili, malá šatičky a bodyčko a balerínky :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Jinak u nás noc super bez jediného buzení, ani dudel jsem nešla nahazovat, jídlo v 6:30 a pak to ještě na chvíli zalomila :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky holky,teďka mě chtěl malý zbaštit ruku a jak skousnul tak mě tam něco zabolelo a ono se nám klube zoubek.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
RENU - normálně mu do pusy strčím prst a vyndám jí, přeci ho nenechám zadusit. Když vidím, že by to asi v puse nespolkl, třeba jo, ale pro sichr.
Ohledně toho očkování. Naše doktorka říkala, že vakcíny nakoupila, ale vůbec není dořešený, kdo jim je uhradí.
26. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
makka:no ona řekla že je taky má ale přesně jak píšeš nejni dořešený kdo je uhradí...takže je zatím píchat nebude... :frowning2:
26. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
jooo jinak jsme byli na posledních vaničkách...už se umíme potápět i bez kelímky...i pozadu přitahovat k vařečce...držet rovnováhu...takže už jen čekám na synot až budeme moci chodit di bazénu... :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
renu: gratulujuuuuu! :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Renu to blbé s tím očkováním :unamused: Jinak gratuluju k zoubku :slight_smile: Včera nějak nešel kůň, když jsem se tě ptala jak dlouho po příkrmu vydrží Kubík sytý?
26. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
kacik: super noc, teda!
26. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Pabli ještě kdyby spala tak o hodinu dýl, bylo by to idální :grinning: Ale ne jsem spokojená, přece jenom spala bez 15 min. 12 hodin v kuse. Nedělám si naděje, že dnes bude to samé :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
kacik tak hodku a půl max 2 hodinky...dýl ani ránu...
26. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Renu, gratulace k zoubkovi :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.