• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky DÍÍÍÍK.... :slight_smile: MÁM HROZNOU RADOST...
26. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
holky sem budeme chodit s Kubíkem na plavčo..

http://www.synothotels.com/wellness-aquacentrum-bazen/
26. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
A dáváš mu to v době, kdyby měl dostat normálně mlíko? Já to dávám Natálce o hodinu dříve, protože, když už je moc hladová, tak to nechce a vzteká se. Jinak Natálka vydrží taky max. 2 hodiny. Chci jí zítra zkusit dát už celé menu-kuře s rýží a s dýni, tak třeba potom vydrží dýl
26. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Vypadá to, že mám manžela hrozného chlapa, ale za nikoho jiného bych ho nevyměnila. Tyhle problémy se dají řešit. Začnu už dnes. Půjdeme se švagrovou dnes ne zítra, podle původního plánu do kina, na 17,30h a vypadnu z domu už ve 16 h. Takže budu z baráku minimálně 4 h. Jsem zvědavá, jak to zvládne, prostě se na něho nebudu ohlížet. Jen mi bude trhat srdce, když budu odcházet od malého. Vždycky to ale bylo v pohodě, ale manžel byl z hlídání pěkně vyfluslej. A s tou večeří, asi si trošku neuvědomuje, že když malej tak ječí, že má opravdu hlad. Manžel pořádně ještě nerozpozná pláč, co je vydíračný, hladový atd. Já už celkem jo.
RENU může to být zoubek. Když mi Adámek scvakne prst, docela to bolí. Ale zobek nevidím
26. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
KKdyž můj manžel hlídá Natálku, tak ona jak naschvál většinou hodně spí :slight_smile:
Makka mnažel to určo zvládne :slight_smile: To bude i koupat?
26. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojte

renu a jak to místo vypadá, koukalas? Mám taky podezření na zub a nejsem si jistá, máme tam bíé tečky, ale nic oteklýho ani červenýho tak nevím ... I to příšerný pěnění slin v puse jí přestalo a sliní teď tak normálně ...
26. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
renu, my očkování proti pneumokokovi máme
volala jsem své dr. jestli by nás naočkovala dohromady s hexou, máme naočkováno (řekla mi že je o to velkej zájem, až dojdeme do poradny že snad bude, jinak ještě objedná, žádný problém s tím neměla :dizzy_face: , za týden jdeme na přeočkování
26. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
renu a s očkováním sme taky měli problémy, všichni okolo už naočkovaní byli a mi až asi před 14ti dny, prý je v tom ještě furt nějakek bordel ... ale s přechodem k jiné dr spěchej, dítě musí dostat všechny 3 dávky do ukončeného 8 měsíce a jestli sem to dobře pochopila pokud se to z nějakého důvodu nestihne vše zbytek se asi musí hradit
26. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
holky, kdo u vás koupe? U nás teď většinou manžel víc než já... Já mezitím připravuju kašičku apod. Manžel malého vykoupe, osuší, namaže, já ho pak obléknu /poněvadž manžel dával zatím plínky docela dost na volno a pak protékaly, ale teď naposledy už ji dal dobře, jen na noc si chci být jistá, že ta plína bude fakt sedět/...

renu: moc hezké!
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
KACI - malého jsem vykoupala včera a zvládám to sama. Nekoupeme každý den, ale asi by to manžel nějak zvládl, když by bylo nejhůř, musel!!! Právě jsem uvažovala, nedej bože bych musela třeba do nemocnice, jak by to u nás vypadalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
makka: v jedné knížce jsem četla, že by se měli o všechny činnosti rodiče dělit, právě z těch důvodů, co popisuješ... u nás teda kojím já, to dá rozum, v koupání se střídáme (teda teď víc manžel) - jinak koupeme obden nebo za 2 dny, akorát uspávat chodím já (resp. malého uložit, zapnout uklidňující hvězdičku, dát dudlík a odejít - když malej nemůže zabrat, tak se střídáme v dávání dudlíka). No a teď se chystáme, že si manžel vyzkouší krmení tou lžičkou (kaši) :slight_smile:... ale je to tak, že jak si chlapa vychováš (plus vychovala tchyně), tak takového ho máš... můj strejda si třeba umí jen uvařit kafe a ohřát párky... my se s manželem střídáme u vaření, mytí nádobí i u úklidu... no, jen kdyby nechtěl tak často mizet za kamarády do hospůdky apod. ... každý má něco :grinning:
26. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Pabli my koupeme každý den a koupeme společeně, já si nachystám věci, manžel přinese vanku, já svleču malou, on koupe, já ji namažu a obléknu a on mezi tím udělá jídlo, já dávám jídlo a on uklízí po koupání :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
místo kde je ten zoubek tak je ostré...když přejedu po spodním dásnu tak je tam prostě ostré místo...
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
PABLi manžel také dává malého plínky na volno, prý aby ho neškrtily na bříšku. Takže pak když se pročural, pochopil. Adámek má hroznou spotřebu oblečení. Když už mu dávám mrkvičku nebo něco jiného, vždycky něco umaže. I když máme pláštěnku, místo brynďáčku. Pak je dost problém oblečení vyprat, ty fleky nechtějí dolů.
Máš manžela zlatíčko, budu muset manžela také víc zapojit. Manžel ještě nezvládá nošení Adámka a přitom ještě něco jiného dělat. Což mi matky máme v malíčku.
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
PABLi a musíš mu říkat co má udělat, nebo to tak máte automaticky.
26. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
RENU já bych řekla, že to zoubek bude. Měl předtím nějakou reakci?
26. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
tak to já mám "vychovaného "manžu parádně..pomáhá mi se vším...ráno každej den vstává k malému...Kubík vstává v půl 7 a já si vyspávám do 9 dneska jsem ho nechala spát a vstala jsem po dlouhé době já...nakrmí ho přebalí obleče...chodí sním na procházky...ečer koupe pokaždé abych se nemusela zohýbat a pak ho teda krmím kaší já a ukládá ho opět Honza...Kdyby se mi nedej bože něco stalo tak jsem úúplně v klidu...zvládne naprosto vše... :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
makka:slyntá..jinak nic...ani nepláče...že by jsme měli tak hodné dítě?? :confused:
26. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Renu manžel nechodí do práce?
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
on pracuje teďka jak potřebu pomáhá tatíkovi...ale za měsíc jede makat ke známému do Ostrovy...slíbil mu super prachy...takže bude doma jen o víkendu a to bude kruté...
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Můj manžel je taky zapojen:slight_smile: Ale k malé ráno vsrává jen někdy o víkendech. Chodí do práce a tak vstvá většinou ještě dřív než Eduš :slight_smile: Ale dnes vstavala v 5 a manžel s ní šel do kuchyně, abych mohla spát až do 8. Jenomže dnes má manžel dovču, takový luxus si moc často nedopřeju.

Zuby u nás zatimžádné, ale dásně má ostré pořádně.
ne vsrává, ale vstává :slight_smile: :slight_smile:
edi:my to jedno místo máme ostré trochu víc než všechny ostatní...
26. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
čauky holky,uniklo mi něco podstatného??nějak nestíhám,jak mám teď doma 2 "mimina"
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
kacik: to máte taky pěkně zařízené :slight_smile:

makka: jak které věci - třeba přijde z práce a zeptá se, jestli nechci něco k jídlu, že něco udělá, nebo co má udělat k večeři, na koupání se vždycky domluvíme, jen se zeptá, jestli ten a ten den se bude koupat nebo ne, jinak čas od času koukne na koberec a řekne, že vyluxuje, taky se ptá, jestli máme všechno, jestli není potřeba jet nakoupit, nebo jestli má vynést koš s plínama... ale třeba minulý víkend jsem ho skoro neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renu: taky to máš doma dobré :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
přidala jsem foto z plavča :dizzy_face: budem mít i video pod vodou
26. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
danu ahóóój..tebe už jsem neviděla :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
danuš: v DM mají nové šekové knížky a v nich 50 % slevu na Nutrilon-kaše :wink:
danuš: jé, vám to tam sluší :slight_smile:
danu...super...už se taky potápíte???
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.