• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pavli:taky máš zlatého manžu...
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
holky já už se těším na ten sraz.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
renu-jo jo,už třetí lekci jsme šli pod vodu,takže asi 8 ponorů máme za sebou :grinning:
renu-četla si,co se stalo manžovi? :angry:
renu: taky se těším :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Koukám, že jste tu probírali koupání, u nás koupu výhradně já , ale manžel malou aspoň občas "pohlídá" než všechno na koupání nachystám a "uklidňuje" než dojde k akci :slight_smile:
Jinak tedy umí perfektně uspávat (na vlastním těle), taky si s ní dost popovídá, ukáže jí naše rybičky, hračky, má holt přeci jen už praxi (3.dítě). Jen poslední dobou, jak je Adélka ukňučenější, nějak v aktivitách kolem ní polevil :angry: :unamused:, njn, chlap. Je taky teď nějak moc unavenej z práce, přeci jen už mu není třicet :wink: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
danu:ne nečetla...coo??? :confused:
26. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
danu:tak to je paráda... :slight_smile: Ondrášek je šikulka...my jsme asi taky ve 3 lekci šli pod vodu...máme asi 30 ponorů...ale my tam chodíme už dlouho...teďka začneme do bazénu tak jsem zvědavá...
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
U nás ponory nehrozí :slight_smile: Ale hlavně, že se Edince líbí ve vaně. Včera jsem ji musela připouštět teplou, rachtala se tam asi 20 minut.
My se v koupání střídáme nebo koupeme společně, to je největší sranda a taky pohoda. My koupeme skoro každý den - jednou máme vody míň a jednou víc na "plavání".

Včera jsem mrkla do kalendáře a zjistila jsem, že Editka bude mít příští týden 24týdnu - to je půl roku takže ji zkusíme dát mrkvičku :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
holky máte některá cestovní postýnku??jakou máme koupit??je tam i matrace??nebo jak to funguje??
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Renu tak ten ranní servis od manžela máš super, můj pokud je doma, taky většinou vstane k malé dříve než já.
Pabli jak to tak člověk čte, tak manžel je pomalu dokonalý, co :slight_smile: Nebýt těch častých výletů, tak dokonalý je :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
renu: my máme tuhle cestovní, je s mezipatrem, ale na něj jsme koupili ještě molitan. matraci http://www.anabelka.cz/zbozi/55-cestovni-postylka-boo-boo, používáme ji i doma v obýváku na denní ležení, hraní, spaní
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Renu my máme cest. postýlku, ale takovou obyč. matrace tam je, ale tenoučká, dávám tam ještě deku. Nám ale nejde polohovat ""rošt" všimla jsem si u Pablinky v albu, že maji matraci nahoře, to nám nejde :frowning2: Já jí mám spíše místo ohrádky
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
ale stála nás jen kol. 1000,- v akci

kacik: no právě - ty výlety a kamarádi, si někdy připadám jak svobodná matka :grinning:
26. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
no my právě řešíme ten sraz....víš..musíme koupit něco kde bude spinkat...
26. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Edit jsem zvědavá jak bude Editce mrkvička chutnat :slight_smile: danuš, kde jsou ty fotky? Na FB? Já vás chci mít holky taky v přátelích :slight_smile: Napište mi některá jak se jmenujete přijmením a já si vás pak najdu :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ufff, malej 2 hod. vejskal, už mě z něho bolela hlava. Usnul, je načasovaný jak hodinky. Adámek se taky rád koupe, ale zatím žádné akce, leží na lehátku jak buchta, sem tam plácne do vody, je to takový pohodář. Vanu si užívá jako maminka. Teď mě napadlo. Hlavně, že mi kámoška říkala, že v těhu se nemá moc koupat a já se koupala pořád. Prý bych mohla předčasně porodit. Na mě to mělo opačné účinky, vytvořila jsem si tam snad špunt :wink:
26. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
honza renata mikulcovi
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
KACI - Markéta Sedmerová
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
My máme cestovní postýlku od Jané, ale ještě nebyla nikdy vybalená. Premiera bude na srazíku, ale obávám se, že Editka bude stejně spát s nama :grinning:
26. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Díky, ten kdo vás žádá o přátelství jsem já :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
edit: to jsem zvědavá, jak bude Editce šmakovat :slight_smile: dáš první ze skleničky nebo se pokusíš o vlastní tvorbu? :grinning:

renu: a nešla by vám někde půjčit? Já jen jestli ji pak nevyužijete jinak... Každopádně bych po ní koukla v krámě a osahala si ji - některé bývají dost vratké, že bych se do nich dítě skoro bála dát...
26. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Pavlína Šustrová :grinning:
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
my používáme cestovní postýlku dost, jak jezdíme k našim 200 km :slight_smile:... no a plus doma, je v ní de facto stejně času jako v té klasic. na spaní, až jsem si říkala, že jsme tehdy mohli pořídit nějakou kvalitnější matraci do ní taky...
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Pabli, tak je holt muž společenskej no. Hlavně že ti doma pomáhá, nikdo není dokonalý :wink: .
Měla jsem zalehnout hned jak malule usnula, teď už asi nezalehnu, "běhám" tu na netu semo tamo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
KACI - 11HANULA (FB)
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
hanula: to já nedokážu usnout přes den, když jde malej spát (no, dneska bych to ani nestihla :grinning: , spal asi 15 min. :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
holky já vás nějak nestíhám, jste spisovatelky......danu fotka parádní:slight_smile:
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
já bych nakonec, pabli, asi taky neusnula
na včerejšek jsem se probudila v noci, no byla jsem probuzená - máme přece další zlatou ne? - a už jsem nemohla další tři hodiny spát, pak se zase vzbudila Adélka, no paráda s těma chlapama :angry: :grinning:
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.