• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
hanul já tě tam neumím najít :unamused: když tak najdi ty mě : Kateřna Rohovská
26. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
kaciku, já to zkusila, měla bys mít žádost na FC :slight_smile:
Jinak Hana Friedlová - je asi na to vyhledávání lepší
26. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
mýho chlapa taky vychvaluju až do nebe :grinning: nemusím mu říkat nikdy nic, dělá vše automaticky, v přebalování se tak nějak střídáme, kouku já, ale on zase nachystá na koupání, já jí jen namažu a jdu si umýt ruce a on už jí dooblíkne sám ... dřív to měl náročnější a vstával k ní ráno než šel do práce tak jí přebalil a donesl na kojení, ale to už mu odpadlo ... v mých očích ideální chlap k miminku :dizzy_face: :grinning: a taky jí čte pohádky každej den :grinning:
26. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Pavli - ze začátku budu zkoušet vlastní výrobu :slight_smile: Povařit mrkev snad nebude žádný kumšt :wink: Ale uvidím jak ji to poleze, lahvičky mám taky v zásobě.

Takže my za chvilku vyrážíme na procházku a na oběd. Počasí sice nic moc, ale to je jedno, já už trochu toho pohybu potřebuju jako sůl.

Evi - my taky čteme pohádky :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
edit nevím jestlis to už nepsala, jaké bylo to vítání? zvládla to bez breku, a jak to probíhalo? my ještě nebyli tak sonduju :grinning:
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Vítání - vydržela asi 20minut a pak se začala nudit a byla ospalaá tak poplakávala, manžel s ní chodil a byl klid :grinning: No odnesla jsem si od tama kytku a 2tis. které jsem hned uvalila :wink: Fotky máme pěkné. Večer sem aspoň dvě hodím.
26. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Edit, hlavně že se zklidnila.
My si můžeme koupit dárek za 500,-, oni nám ho zabalí a proplatí. 2 tisíce, to jsou u vás štědřejší :wink: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
hanula: buď ráda, u nás na vítání jen kytka a "diplom" (uvítací list, jako by snad mimčo umělo číst :grinning: )
26. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
někde jsou sto let za opicema, asi neví, že už byly vynalezeny peníze :wink: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
hanula: :grinning: :grinning: ... dřív prý dávali aspoň nějaké dárečky pro mimčo, dneska jen to, co jsem psala, nato, že jsme tak velké město, si nových obyvatel teda moc neváží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
pabli já myslala že se dávají peníze všude :confused: no snad něco dostanu když už budu vážit tu cestu (mám to asi 200 m) :grinning:
26. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
ale zas to vítání byl pěkný obřad, to jo, moc se mi to líbilo :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
evena: neeeee, nedávajíííííííí :grinning: ... já zas dřív nevěděla, že se někde dávají :grinning: ... tyjo, já nejdřív četla 200 km, jsem si říkala, že jedeš nějak daleko :grinning:
26. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
jé, oni tam dávají peníze jo, tak to jsem zvědavá, jestli i u nás:grinning:...my jdeme 12.

dneska asi ani ven nepůjdeme, leda až později odpo, jsem z celýho týdne nějaká mrtvá, jdu teprve vařit oběd:slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
taky jsem myslela km, už jsem vás, :grinning: even, viděla někde v lese mimo civilizaci, pak mim došly ty metry
26. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
My jsme dostali na Vítání 500 Kč, diplom a kytku. Hned jsem Natálce koupila v lékárně Bebu a bylo po penězích :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jé edit, co jsi měla na sobě? a manžel měl normálně rifle?
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
švagrová dostala někdy před 6ti lety tisícovku tak snad to platí :grinning: ale já bych musela jít ikdyby nedali nic, u nás na vesnici se nevybočuje z řady :grinning:
naši mě vykládali jak oni se mnou nepřišli na vítání, můj otec byl proti těm komunistickým zvyklostem, a oni k nám přišli domů jim vyhrožovat :grinning:
26. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
tegga: no a co si vezmeš na sebe ty? máš představu? :slight_smile:

evena: to muselo být vtipný s tím vyhrožováním :grinning: Na nás zas tuhle zvonila předsedkyně družstva z baráku, že skoro nikdo nepřišel na schůzi, já to měla dobrý, manžel nebyl doma (akorát už jsem jí neřekla, že šel místo schůze do hospody :slight_smile: )... jinak teda obcházela byty a rozčilovala se, že tam skoro nikdo nepřišel :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:
Dneska jsem úspěšně udělala skoušky :dizzy_face: už se konečně můžu plně věnovat malýmu, posledný týden byl fakt šílenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted je venku teploučko tak je to skvělý

ted jsem vůbec na konik neměla čas, fakt fofr, ale tak snad už to bude volnější, dnes k nám příjdou naši tak budeme slavit :slight_smile:

Davídek opět chytnul rýmu ode mě, už potřetí :frowning2: snad nemá tu chronickou :frowning2:

holky musím vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
evena tak to by mě mohlo, abych tam chodila jen proto, že se to tak dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli já nevím, kde ti dřív odpovídat:grinning:...já právě vůbec nevím, jsem myslela, že tady od vás něco vysonduju:grinning:, hlaně manžu nevím, do čeho navlíknout:slight_smile:

my když jsme převedli byt do OV, tak byl manža nejšťastnější za to, že konečně nemusí chodit na schůze:grinning:
26. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
jé werca gratulujuuuuuuuuuu :slight_smile: ....jo a nedočítej, to nemá cenu, já to taky nedělám:grinning:.....a snad se špuntík brzy té rýmy zbaví
26. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
tegga- ted bude teplo tak snad ty rýmy a virozy co jsou ve vzduchu brzy přejdou, je to už šílený, sotva jsme se jí zbavili a ted zas :frowning2:
26. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
werčo: moooooc gratulujuuuuuuuuuuuuu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jé, snad ta rýma brzy přejde!

tegga: mě nestíháš nebo co? :grinning: (mimochodem, tohle občas dělám ségře - píšu jí třeba na FB, na ICQ i na Skypu zároveň :grinning: :grinning: ).

tegga: však my máme byt v osob. vlastnictví - jenže je tu udělané společenství vlastníků bytů a pořád se ty schůze konají... u vás ne?
26. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
werčo gratuluju !!! :slight_smile:

neprodáváte některá věci na MMB?
26. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
holky děkujííí, ta včerejší jízda před skouškama byla snad nejhorší ze všech, no dneska to bylo fakt dobrý, dokonce i couvání, opravní by stáli 1000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ušetřila jsem

Davídek je hodnej, no včera co dělal po kopání, 5 minut jsem mu dávala plenu, pořád se přetáčí, prostě nepoleží :slight_smile: zjistila jsem, že se mi krásně vejde ještě do korbičky tak sportáček ještě počká
26. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
holky malá má rýmu cca 2 neli víc měsíců v kuse ... obávám se té chronické rýmy, to už asi není normální že? a asi za to můžu já :frowning2:
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
my už sme oddělali fusak :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
já už musim taky něco prodat, ještě jsem to nedala na bazar, a ted se mi toho hodně nahromadilo, tak už nemam místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Davídkovi jsem objednala z MMB super věcičky asi 3 kalhoty, jedny zn. next pouze za 80kč, košilky všechno za 300kč už se těšim až to příjde :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
evena: jj, prodávám, proč?
26. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.