• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena- Davídkovi skončila a ted má zas, už je to fakt hrozný :frowning2: 2 měsíce rýma? chudinka Mája, neptala jsi se nato doktorky :confused:
26. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
konají, ale my tam nechodíme:grinning:.....on tam nechodí moc nikdo, protože stejně, když se něco rozhodne, tak se nikoho neptají, jestli se to líbí, a prostě to tak udělají

evena já chci prodávat, ale asi až před příští zimou, mám většinou teplý ěvci, nevím, jestli by to teď někdo kupoval
26. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
evena: a to má malá fakt rýmu - rýmu, že teče z nosu pořád? Co na to doktorka??

tegga: no vidíš, my jednou nešli a jaký byl humbuk kolem toho :grinning: (oni právě nemohli nic rozhodnout, protože nás nepřišlo tolik, aby byli usnášeníschopní :slight_smile: )
26. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Werco tak mooooc gratuluju :slight_smile: Já mám teď chvíli klídek, Natálku vzala ven babička. Mám vození beztak vybrané do konce roku :grinning:
26. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Hm tak babička bude za chvíli doma, venku prší a ona si nevzla slídu na kočár :unamused:
26. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Adámek má taky pořád ucpaný nos, ale nic mu z¨nosu neteče. Spíš má v nose šušně.
WERCA gratuluji, jsi šikulka. Můj brácha dělal zkoušky 7x. U nás v Jihlavě bylo s autoškolama problém. VYhazovali po každé kravině např. nemáš čisté přední sklo atd. Pak šel brácha do jiného města a udělal zkoušky napoprvé. Nejvější problém byl v komisařích a ti škodili nejen zájemncům o řidičák ale i autoškolám.
Tak jsem s manželem probírala včerejšek a vypadlo z něho, že já vlastně taky nic nedělám. On chodí do práce a musí nakupovat. Takže mu předvedu, jak nic nedělám. To aby k nám raději nikdo nechodil,budeme mít doma hrozný bordel.
26. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Makka to nevydržíš:slight_smile:....taky už jsem se stokrát zařekla, že nebudu po manžovi sbírat jeho špinavý ponožky, který rozhazuje po celým bytě, ale to fakt nedávám:grinning:
26. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
makka: právě že je to tima komisařama, některý tě vyhodí za koždou blbost, ten byl takovej celkem v pohodě akorát mě vytknul, že jsem se nepodívala do pravýho zrcátka, ale tak jinak dobrý :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
to já uklízet musím taky, nemůžu bát v klidu, když mám bordel, jsem hrozná :grinning: ale někdy se mi fakt nechce, to přítel sem tam uklizí, vytře ale ted zase zdrhnul do garáže, ale dnes mi je to nějak jedno :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
pabli nechápu ten systém ... jak často ty inzeráty obnovuješ?

werča ona má takovou slabší rýmu, nijak jí to v sání neomezuje, ale když jí odsávám každé tak 3 dny tak tam něco má, a když frkne tak je to jak sprcha :unamused: dr to říkám na každé návštěvě a ona na to nějak nereaguje, tak musím už nějak rázněji se jí zeptat jestli je to normální nebo se to nějak dá řešit, a asi za to můžu já protože když měla někdy ve 3 měs. rýmu tak sem jí odsávala skoro týden v kuse před každým kojením třeba :unamused: a pak sem se dozvěděla že se to nesmí ...

holky včera mi tchýně chvíli vozila kočár - asi 5 minut na dvoře pak jí to asi přestalo bavit tak šla dom :grinning:
26. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Možná to vydržím, ale musela bych se hambou propadnout, kdyby k nám někdo přišel. Máme často psa doma, takže jsou všude chlupy. Já bych to třeba přežila, ale když vidím, že ty chlupy má Adámek fakt všude, i na hrací dece, tak mi to nedá a musím vysát. Hádáme se i kvůli tomu, zda má být pes venku. Jelikož máme obrovskou zahradu, tak nevím proč by nemohl být venku. Manžel tvrdí, že pes není zvyklý a chce být s námi. PAk nemá cenu uklízet, protože uklidím a přilítne pes a můžu uklízet znovu. Máme labradora, tak si to umíte představit.
26. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
makka to ti schvaluju ten bordel taky bych to tak řešila :grinning:
26. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
tagga taky budu zimní prodávat až tak na podzim :grinning:
26. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
EVENA - proč se nesmí vysávat nosík? VYsouší to nos?
To je první vlaštovka, příště to bude třeba 10 min. :wink: Tatík mi malého vozí i 2 h., ale bolí ho dost záda. Manžel vozil tak 2x, asi hodinku. Prý mu byla zima. Uvidíme až se oteplí
26. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
makka třeba jo :grinning:
z častýho odsávání je právě ta chronická rýma
26. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
makka na tvýho manžu bych neměla nervy....a na psa v ybtě taky ne, zvlášť pokud je tam malý dítě a máte zahradu...musíš přitvrdit:slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
evena: právě že mě to taky dr neřekla, že se to nesmí často, dozvěděla jsem se to až tady od holek, že to odsávání vysuušuje nosní sliznici, já malýnu taky odsávala před pitím furt a ted se toho taky nemůžeme zbavit, když řeknu dr. že mu furt chrochtá nosánek, tak prý je to normální :confused: nevim uvidíme možná na jaře se to uklidní, což se docela těším :dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Ondík má zase amoky,nechala jsem ho v ložnici v postýlce,dala jsem si sluchátka,poslouchám hudbu a brouzdám na netu,jinak už by mi hráblo
26. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
makka-když chce mít manžel psa mermo mocí doma,tak ať se víc zapojí do úklidu-jestli si dobře pamatuju,tak ti pomáhá málo....
26. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
já sem ráda,že jsme kočku před 2 lety odstěhovali na zahradu ona je tam spokojená a já ještě víc,že už nemám všude chlupy a záchvaty alergie...
26. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
danu tak to jsi dobrá, na to bych neměla:slight_smile:Lubča to míval hnedka první měsíc, pořád mi všichni říkali, že je to asi hladem, nechtěla jsem to slyšet, ale asi to tak fakt bylo, začalal jsem kojit z obou prsů zaráz a je po amocích
26. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
tega-už to trvá 4 dny, chce nosit a to je pak klid,ale já to fyzicky už nedávám a manža mi teď nemůže pomáhat..kojim ho často,hladem by to být nemělo,když ho to chytne,tak ho prso vůbec nezajímá.....
26. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
ale uvažuju,že bych mu dala kaši zítra i jako oběd.....1/2 dávky
26. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
asi je to všechno se vším,já nejsem psychicky v pohodě,prcek to cítí......
26. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
kde jste kdo... :unamused:
26. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
a danu nerostou mu třeba taky ty zoubky...jsou to lumpíni......jak se cítí manžel danu?
26. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
dásně nemá oteklé,tak ti nevim :frowning2: ale může se to teprve chystat a už ho to třeba bolí. Manžu už konečně nebolí hlava,ale žebra dost a spíš víc než předtím,no jo,naražený, to bolí dlouho :frowning2: psychicky je ale v pohodě,narozdíl ode mě
26. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
evena: já je nijak neobnovuju... to nějak jde? :confused:

makka: souhlas s teg., přitvrdit :wink:

danuš: dobře malého vychováváš :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
pabli no to já právě nevím, myslela sem že jo :grinning: o víkendu to nějak s přítelem vymyslíme, sama na to nemám :grinning:

danu to ti schvaluju :grinning: taky to dělám ale fakt jen občas :slight_smile: ... malá je přes den anděl a jak příjde ten můj tak jí furt muchluje a nosí a ona je na to zvyklá, jenže jak není přítel doma tak to chce taky takže řev že ... fajn že je manželovi líp :dizzy_face:

makka souhlas s holkama, takovýho velikýho psa bych v baráku nepřežila, mě stačila kočka a chlupy všude ale to sem zkousávala, byl to můj miláček :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
pabli a prodalas už něco? viděla sem že si měla i inzeráty na MK
26. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.