• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky, to je super, že jste takhle v novinách, nás tu nikdo nefotil :frowning2:..
27. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
werča: co to tam mají s tím "vyháněním"? :grinning:
27. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
pabli: já nevim, ona se mě ptala jestli byl tatínek u porodu a pak jsem si v denníku přečetla tohle :confused: :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
werča: asi chtěla být vtipná :grinning:
27. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
pabli- asi to tak vypadá, ale podle mě se ji to nějak nepovedlo :grinning:
27. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Nás taky nikdo nefotil :frowning2: Venku je tak krásně, půjdeme se s malou na chvíli projít, jen než usne a pak asi půjdeme trochu poklidit na zahradě.
Manžel dnes vaří a krásně to tu voní, už se mi sbíhají sliny :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
werča: nojo, moc ne :grinning:

kacik: manžel dnes taky vařil - kuřecí kousky s tuňákem a těstovinami :slight_smile: :sunglasses:
27. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
werča fotka pěkná a ty kecy si mohli odpustit, ale nemáš je tam jediná :grinning:
sem se te´d vrátila se skládání dřeva a sem nějak vyfluslá, navíc je tam nezvyklý vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája teď leží na posteli a prská si a já jdu dát upíct křidýlka, k tomu rýže mňam :slight_smile:

nevíte někdo jak se má pipii?
27. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
tchýně mi dala pro malou kalimero pokladničku, sem se úplně vrátila o 20 let zpátky :grinning: :grinning: bonbony sežeru a do kasičky jí budu šetřit :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
werčo jak ti jde hubnutí, mě moc ne :grinning: přes den to dodržuju a večer neodolávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
evena: hubnutí tak pořád se držím na 70kg, ale tuten posledný týden jsem se cpala sladkostema protože jsem měla depku s autoškoly :grinning: ale ted se musím opět sklidnit :grinning:
27. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Už jsme doma a Natálka ještě spinká v kočárku, manžel umyl nádobí a vytřel kuchyň, dneska apeluju na pracanta dne :slight_smile:
27. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Tak sme nakonec vytáhli ten sporťák, dá se dát hodně do lehu takže to bylo super, má tam víc místa a jak je teplo tak nemusela být tak navlíklá tak si hrála s hračkama co sme jí tam zavěsili a pak usla na 2,5 h :confused: u nás neobvyklé většinou nespala víc jak hodinu ... no a já toho má dnes dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: záda a ruce mě bolí, je to děs jak člověk zlenivý přes zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a příšerně se mi zhoršil ekzém tak mám úplně rudý svědivý ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
ahojky,taky jsem přidala odkaz,nám zrovna fotili jen mimča samotný :wink:
27. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
u nás bylo dneska taky krásně,10 stupňů a slunečno,byla jsem venku s kámoškou a jejíma dětma
27. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Ondík byl v hlubokým bez fusaku,jen v kombinézce přikrytý dekou a slídou a bylo mu akorát i místa měl hned víc
27. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
evena: malá už ve sportáčku jo, to my se ještě vejdeme do korbičky, sportáček se zatím ještě složit nechystáme ale až bude teplíčko pořád :dizzy_face: ,,, ekzém mám taky hroznej, ruce mám v zimě jako 80-letá babka :frowning2: ja ho mám od 3 let :unamused:

danu: ten měl vlásku :slight_smile: je pěknej, Davídkovi hodně vypadali už čekám kdy mu narostou :confused:
27. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: to si malá sporťák pěkně užila, viď :slight_smile:

danuš: taky jezdíme bez fusaku, nejdřív jsem ho dávala do prošívané kombinézky, dneska a včera už jen do podzimní zavinovačky do autosedačky od emitexu, plus měl tu novou jarní bundičku (pod ní mikču, body, kalhoty, punčochy, ponožky) :slight_smile:... jo a taky přikrytý dekou
27. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
danuš: moc hezká fotka :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky, vyhrála jsem na MMA nosítko i.go od firmy Cybex (dělá i autosedajdy a kočárky): http://www.eshopbaby.cz/katalog/i-go-nositko-cybex-p2113/.. přijde mi super, mám ho za 600,- :slight_smile: :sunglasses: akorát už nevyužijeme tu první polohu do 4 měsíců, tak snad se v něm bude Vítkovi líbit :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jinak jsem taky "zhubla" - 1 kg od šestinedělí doteď :grinning: :sunglasses: , takže už jen 1 kg a budu na původní váze, ale já nehubnu... a moc vás obdivuju, že se držíte, omezily jste sladké apod. :wink:
27. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
akorát je ten návod na použití docela složitý... no to než se naučíme :grinning: (i když mi přišlo složité i připásat autosedajdu ze začátku :grinning: ) http://cybex-online.com/site/cz/produkty/detska-nositka/igo/extras/navod-k-pouziti.html
27. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
no holkyyy, se jdu pochlubit, a vy tu žádná nejste :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
danu pěkná fotka, toto letí co :slight_smile:

pabli to je dobrá cena, já návody nečtu, protože je nechápu, je to tam většinou napsaný moc složitě, ideální sou v návodech obrázky :slight_smile:

tak sem si chtěla objednat knížku Respektovat a býr respektován jen za 150 kč a někdo byl rychlejší něž já :unamused:
27. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
jo jo ,letí to,to byl uzlíček vlasatej :grinning: a teď mu to světlá,ale nepadá,akorát vzadu se mu dělá chemlon,když se vrtí :grinning:
weru-taky mě trápí ekzém,ale zatim jen malinko na rukou, mám ho asi od 4 měsíců....v těhu jsem měla klid a předtím jsme byli v Podhájské a tam se mi to krásně srovnalo,ale 3 roky zpátky jsem měla děsnej ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to Ondík nepodědil :cry:
27. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
evi-knížka pro tchýni jo :slight_smile: :wink:
27. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
pabli-ty nosítka vypadají skvěle!!!je tam taková dokonalá maminka :slight_smile: My máme babybjorn,už jsme ho využili na doma při největších amocích :grinning: a 1x na výletě-manža ho měl pod zimní bundou
27. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
pabli, nosítko hezký, určitě užijete :slight_smile:
u nás dnes bylo pěkně :dizzy_face: pochodili jsme toho venku habaděj :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
danu: já měla ekzém v dětství děsnej až po první MS se mi to začalo uklidnovat a v zimě obvzlášt nejhůř, nebo když šlo ze zimy na jaro, měla jsem to po celým tělě, ted můžu zaklepat mám zhoršený v zimě než na rukou a v létě o něm nevím, čekala jsem že v těhu to bude zlý a nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli: nosítko je dobrá věc :dizzy_face: , my ještě nemáme :unamused:

holky ja mám strach dát Davídka bez fusaku, ted když má zase tu rýmu, co myslíte, přítel ho dneska měl venku, Dáda měl jenom riflové lacláčky, punčocháčky, bodinko s dlouhým rukávem a teplou bundu a byl ve fusaku, spocenej nebyl tak mu bylo asi akorát

holky a budete pořizovat chodítka? :confused: , ja ne, četla jsem v MÁMA A JÁ, že chodítka jsou nebezpečný a vůbec je nedoporučujou, já myslím, že to zvládneme i bez něj :wink:
27. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.