• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
27. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnešní noc dobrá, vstávačka v půl 12, pak až v 5, tak jsem spala 5 h vkuse, super :grinning:

no, lepší by bylo nosítko 2.go, který je pak pro děti od 3 měsíců a je nějak líp tvarované na kyčle, ale já myslím, že tohle taky využijeme, však nebudume chodit na celodenní tůry :slight_smile:

danuš: tím kojením Ondíka nejvíc chráníš, snad to bude ok s ekzémem :wink:

werča: tyjo, to by bylo Vítkovi děsné vedro, kdyby měl teplou bundu a ještě fusak... ale Víťa je otužilec :grinning: Vídám dost mamin s fusaky, ale osobně to nechápu, protože z Vítka by ve fusaku teď teklo :grinning: ... ale jiná miminka jsou zvyklá na něco jiného... Pokud nebyl zpocený, tak určo OK. Včera jsem manžela poučovala, že má být mimčo oblíklé jako jeho rodič (myšleno počtem vrstev) a manžel povídá: "Tak to mu musíme koupit koženou bundu." (kterou nosí teď on :grinning: ). A super fotky! A Davídek má stejné botičky :slight_smile:
28. únor 2010 v 05:58  • Odpověz
ahojte

no já mám ekzem strašnej teď, ruce sem měla dřív přes zimu jak stařenka ale už mi to zůstalo, samá vráska :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já ho mám od 3 měsíců

werčo, danu buďte rádi že ho prcci nemají, mája ho má už od 4. měsíce, dělají se jí po těle nachlup stejný fleky jak mě, nemá to nijak strašný ale bohužel se to rozlízá, hlavně ruce a teď i obličej :unamused: :unamused: třeba to zmizne, doufám ... já na tom jako malá byla strašně, máma mě mazala každý večer i s vlasama a pořádně mě z toho dostala až ve 3 letech a možná díky ní to mám jen teď na rukách, znám lidi co to mají prostě všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli ta vaše "dobrá" noc by mě zabila :grinning: Vstávačka v 7 a teď si hraje sama pod hrazdičkou :slight_smile:

dnes chci zkusit vyrobit závitky z masa a naplnit vejcem, párkem a okurkama, nikdy sem to nedělala tak snad to nezkazím :slight_smile:
sem dnes nebyla schopná vstát z postele kvůli zádům :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danu knížka pro mě, ale tchýni určitě pučím :grinning: matky prý vychovávají děti stejně jako jejich matky, nechci dělat stejné chyby :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, u nás vstávání na jídlo o půl 4 :angry: Zase se začala budit a to už přes týden pěkně spala až do rána. Mě by zabilo taky, kdybych musela vstávat více než jednou za noc, už i zo jednou za noc mě ničí :slight_smile:
Pabli nosítko je za super cenu, určitě ho využijete :slight_smile:
Natálka má taky ještě fusák, ještě chvíli počkám. Ona je tam zatím spokojená a spocená není.
28. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, my máme taky ještě fusak, ale má v něm jen bodyčko, mikču, punčochy, kalhoty a tankou bundičku...myslím, že je v poho....až se ještě víc oteplí, tak ho vydělám. My noc horší, vstávali sjme dvakrát, ale v poho, žiju:grinning:....mě ten odkaz z nosítkem nejde otevřít
28. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
tegga: http://cybex-online.com/site/cz/produkty/detska-nositka/igo.html

tak já to beru taky tak, že vstávám 1x za noc (kolem té půlnoci at třetí...)... další vstávání kolem 5. h už beru jako ráno :grinning: (aspoň to pak moje psychika pobírá líp :grinning: :grinning: ) no a pak si ještě "přispím" do 8 h :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
čav holky :slight_smile:
tak my dneska vstávačka ve 4 a pak v 8, opět paráda :dizzy_face: odsávám rýmu raz za den, furt po ránu mu odsaju to co se mu tam nasbírá a má toho hodně, :unamused: mě rýma už pomálu skončila a Davídek si to zase odnesl, chúda :frowning2:

pabli- to Víteček je fakt otužilec, ale asi fakt to každé mimčo jinak snáší, mě dr. taky říkala, že ho mám oblíkat podle sebe, no když se nespotil tak asi v poho :wink:...tu hnedou bundičku má stejnou jako táta
botičky jsem mu koupila v tescu na focení, ale když se poblinkal tak ho máme nahatýho
:grinning:

evena- já měla strach že Davča bude mít taky ekzém ale tak zatím ok,,,, já měla děsnej ekzém v dětství, na tváři na uších,prostě ve v šech záhybech těla ve 3 letech jsem s tím byla v nemocnici, ve škole jsem to kvuli tomu měla težký protože všichni mysleli, že to odemě chytnou :frowning2: na střední už ani stopa, protože jsem změnila dr. která mě z toho dostala,,, mě máma taky mazala ale v noci jsem se za spaní dokázala doškrabat až do krve tak, že jsem měla povlečení špinavý :frowning2:

kacik- a to v ty 4 bylo konečné vstávání? to já jsem štastná když malej vstáva ve 4 a pak v 8, on si to pořád měníeště před 3 dnami se mi budil na jídlo ve 2-3 a pak už v 6 :unamused: ...a ještě užívate taky korbičku? :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
jo, tak to vypadá dobře, jsem taky přemýšlela, že budeme muset nějaký koupit, chceme jet v létě někam na dovču, tak tam asi malýho v kočáru tahat nebudeme

pabli v pět už beru taky jako vstávání ráno:slight_smile:

my byli včera na parádním výletě a dneska je tady taky sluníčko, tak odpo vyrazíme někam i s návštěvou, kéž by to počasí už vydrželo
28. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
tegga- :slight_smile: vy se máte já už mám konečně volno a u nás je to zatažený a prší :angry: , jsem chtěla konečně s maým na klidnou prochajdu a nic z toho :frowning2:
28. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
pabli- ten pytel co máš od emitexu, je možný ho použít i do sportáčku příští zimu, nebo ne? protože ten co mám já tak do toho se mi už Davídek nevejde potom a oni su pak pytle i s nánožníkem
28. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
werča: jj, my máme ten fusak s tím nánožníkem, tak bude i za rok :wink:

tegga: přišlo by mi lepší tohle: http://cybex-online.com/site/cz/produkty/detska-nositka/2go.html ale z MMA máme to od narození do 2 let (sice asi nebude mít tolik pozitivní vliv na kyčle jako to 2.go, ale zase ta cena :wink: )... právě to chceme taky hlavně kvůli létu, když někam vyrazíme na dovče a tak :slight_smile:

teda ten ekzém, to si ani nedovedu představit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no, jsem ráda... ťuky ťuk... mi stačí plně to astma a senná rýma
28. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
werča: to je super, že mají stejné bundičky s taťkou :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
pabli- tak to je fajn s tým fusakem akorát jsem příteli minule říkala, že budeme muset pořídit další zimu novej, předse jenom ty dětičky když v zimě sedí v kočárku potřebují teplíčko, určo pořídime ten co máte vy :dizzy_face:
s tyma chorobama je to hrozný

tutu bundičku mu koupila moje mamča, ale je škoda protože začne být teplíčko, to bude tak na mikinku, už jí nestihne unosit protože je hodně teplá, no přinesla ji pozdě :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
weru-krásné fotečky, Davídek je frája :dizzy_face:
evi-no vy taky máte doma ty ptáky a to není na ekzém dobrý...já kvůli astmatu sekla s ježděním na koni :frowning2:
28. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
dala jsem do alba náš golfáč z mmb a vložku do kočárku,kterou si necháme ušít :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
werča no tos to teda měla hrozný ... mě s toho právě dostala máma takže do školy sem šla jen s těma osypanýma rukama, ale měli sme ve třídě spolužačku která to měla fakt totálně všude a nikdo s ní nechtěl kamarádit, ty zákeřný děti no :unamused:
28. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
danu vím že to není dobrý, mě to zhoršuje jen počasí a umývání rukou, ale není to dobrý kvůli malé, mám strach abysme je nemuseli dávat jendou pryč, ale zase aspoň od května do podzimu sou venku
28. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
danu pěkný golfky :slight_smile: vy nebude používat sporťák?
28. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Werco ne to nebylo konečné vstávání, to by mě asi kleplo :slight_smile: Konečné vstávání v 7:15. Jinak Natálka bude v korbičce ještě min. 2 měsíce.
My máme stejný fusak jako Pablinka, takže nový kupovat nebudeme muset.
28. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Golfky danuš pěkné, taky uvažuju na nima. Hlavně do obchodu.
28. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
evi-sporťák začnu používat tak za měsíc a golfky budem mít až tak za 3 měsíce a hlavně na cestování :wink: Dala jsem za ně 2000,-,jsou jako nové
28. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
kači díky, právě,hlavně na cestování a nakupování budou super :wink:

jinak naše noc opět hrůza, kojla sem 3x za noc,ale moc dobře nepije,po kojení zase špatně zabírá a budí se a kňourá,tak si začínám fakt myslet,že už se chystají zoubky....
28. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
evi-malá může mít jen kojenecký ekzém,který jí může zmizet a nemusí ho mít v dospělosti vůbec...
28. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
danu: pěkný golfky a židlička taky, my taky chceme nějakou asi z bazárku :slight_smile:

kacik: tak to nemáš až tak zlý, my to máme taky tak nějak, jsem zvědavá jestli se po příkrmech něco změní nebo ne :confused: ,,, my budeme ještě korbičku užívat zatím taky :wink:

evena: tým suchým rukám se bohužel nevyhnem, když musím umývat nádobí, nebo prát prádilko některý v ruce, zjistila jsem že dětský prášek mi nevadí, spíš ten normální,,, právě že se mnou na základce nikdo sedět nechtěl protože nato nebyl hezký pohled, ještě že na střední potom nebyla ani stopa...a mažeš si to něčím??
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
s tím x-landerem se super jezdí,je lehký a pěkný,ale kola mají šílený rozchod,ty větší jsou dost od sebe,takže skládat ho do krátké felicie je utrpení :confounded: jo jo,měli jsme to prvně vyzkoušet
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
danu: já slyšela že někdo ho dostane i pozdějš , třeba ho může dostat i ve 30, moje teta ho dostala taky někdy v dospělosti, já jsem si ho bohužel musela vytrpět celé dětství
28. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
weru,evi- mě moc pomáhá krém exomega od značky A-derma,vyzkoušela jsem toho už plno,ale tohle je zatím nej nej. Dá se použít i na obličej,mívám někdy suchou zarudlou pleť na obličeji a super to sklidní. I na Ondráška ho občas používám,když má sušší kůži,ale spíš když byl úplně malinký,teď už mu stačí olejíček nebo dětský krém po koupeli
28. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
my máme kočár toledo, byl sice levnej, ale nemůžu na něj říst krivé slovo, jezdí se s ním výborně a skládání do auta úplná bomba :dizzy_face: do korby se taky malej vejde tak 2 měsíce ještě

danu: já mám felicicii dlouhou, už se na ní těším, v pondělí si jdu žádat o řidičák, máš pravdu Davidův táta má krátkou a taky jsme měli co dělat aby jsme tam kočárek narvali
28. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
weru-já jsem typický případ: od mimina ekzém,kolem 6 let smíšená alergie a snížená imunita, od 16 astma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
danu: já bych si měla zajít na kožní už konečně a ten krémik se dá určitě sehnat v lékarně že jo
28. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.