• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu: ježiš to ti nezávidím, mě trápil naštěstí jenom ekzém ale ten dal zabrat, vůbec jsem se neovládala a pořád se drbala, no ty to máš ještě horší, chudinka :frowning2:
28. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
danuš: kamarádka má x-lander a nevešla se s ním u nás do klasic. výtahu v paneláku - má starší typ, 4kolku... Včera s námi jela v MHD ještě jedna maminka, měla ABC-Design trojkolku a skoro jsme se vedle sebe nemohly vejít se 2 kočárky...

evena: mi říkala alergoložka, že do budoucna hlavně nekupovat dětem andulky apod., že to jsou nejhorší alergeny
28. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
pabli: my máme výtah malý, kočárek se nám tam vejde na šíršku a vejdeme se tam ještě 3 :slight_smile: jsem sse ze začátku bála že ne protože bydlíme až v pátym patře a dom kočárkovny nechci dávat protože se tam někdy krade a mám strach
28. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ten krém je volně prodejný v lékárně,stojí kolem 300,-,ale je to velké balení a vydrží dlouho,stačí malé množství. já jsem měla ekzém nejvíc jako malá,to jsem byla dokonce ve 3 letech 14 dní v nemocnici na kožním.To zrovna byl hit maizena do koupele-a po ní se mi to sklidnilo. Teď v dospělosti jsem to měla docela pod kontrolou,ale před 3 lety jsem měla nervy kvůli státnicím,pak zase kvůli bydlení a najednou se mi začal dělat ekzém a nešlo to zkrotit,ani kortikoidy mi nepomáhaly.....vadila mi i voda na kůži,prostě děs. Nakonec jsem chodila k jednomu léčiteli, ten dělal tu diagnózu přes chodidla,jak ti zjistí,které orgány jsou na tom špatně, u mě to byly střeva,játra,ledivny a psychika...na jeho radu jsem začala užívat laktobacily k tomu hodně hodně tekutin, dali jsme pryč kočku,koupala jsem se v karlovarský soli, ze začátku to bylo horší,ale pak to začlo ustupovat.Super jsem se doléčila v Podhájské,byla to zároveň krásná dovča,takže i psychika se sklidnila, problémy jsem radši hodila za hlavu.V těhu jsem měla krásnou pleť i vlasy a ted vlasy padají a kůže zatím docela ok
28. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
danu: ty brdo to si to musela mít strašný s tým léčením, já teda měla jít kvůli tomu ekzému do lázní ale nakonec jsem nešla
28. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
ale přes to všechno jsem pracovala u zvířat, u koní a u krav v lucembursku, když jsem si zvykla,tak už mi to ani nevadilo,jen jsem musela mít u sebe astmasprej...ale jak jsem si odvykla,tak ve stáji je mi po chvíli zle...
28. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
danuš: kočárek je ten Chicco multiway? :slight_smile: Je pěkný. A židličky ta Chicco Polly, viď :wink: :sunglasses:
28. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
weru-to mi povídej,zvlášť pro ženskou je to horší..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
pabli 2x ano :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
werča, mažu teď používám krém co dostala Mája na suchou kůžu, používá se i na ekzémy a zdá se bát dobrej a hlavně levnej

pabli jj to vím, ptáci sou prej to nejhorší se zvířat co může být, my ptáky chováme sice i doma, ale ve zvláštní místnosti, chodím tam s ní jen občas protože se jí líbí na ně koukat
28. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
evi-ptáci a kočky :grinning:
28. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
danu ty sis teda vytrpěla s ekzemem, na tom zdaleka tak špatně teda nejsem, my měli doma vždycky psa nebo kočku a u mě to fakt nebude mít vůiv, protože se mi třeba i stalo že mi ekzem asi na dva roky úplně zmizel :slight_smile:
28. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
no mě právě taky na dlouho zmizel,měsíc po svatbě(rok 2007) mi to vylezlo a rok jsem se s tím trápila...taky mi pomohla světloléčba,změnila sem kožní doktorku a hned to bylo znát
28. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
mě zvířata na ekzém vůbec nevadili, spíš ty přechody ročních období z podzimu do zimy a ze zimy na jaro, léto a sluníčko mi prospívalo, moře taky ale ta slaná voda mi to hodně vysušila

tak my byli na krátke procházce, maličko vykuklo sluníčko tak jsem mazala ven, koupila jsem mlíčko na skoušku HAMI 1 zatím, 2 je až od půl roku, tak se modlím aby ho chtěl, kašičku od Hami snáší super, kaká po ní, tak snad mlíko bude ok, předse jenom Nutrilon leze měsíčně do peněz tak se modlím, uvidím až se vzbudí :pensive:
28. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
My jsme byli na dlouhe prochazce, natálka se aspoň krasně prospala. A když jsme přišli domů, udělal manžel palačinky, tak jsme si dali s marmeládou, ovocem a šlehačkou :slight_smile: To je dieta :slight_smile:
Werco: ty dáváš Nutrilon a teď chceš změnit na Hami? Víš, že se mlíko nemá měnit. Nedělá to mimískům v bříšku dobrotu. Nechci Ti kazit iluze, ale Natálce se spaní po příkrmech vůbec nezlepšilo, ba naopak :unamused: Před tím spala celou noc, až do tak půl 8 ráno.
Na Adermu jsem slyšela samou chválu, ale je to dražší záležitost :unamused:
28. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
kacik: no to teda máš dietu :grinning: :grinning:
to s mlíkem jsem nevěděla, stějně nechápu, vždyt mlíčko dávam Nutrilon a kašičku Hami a to nevadí? já nevim, ale krmit ho do dvou let Nutrilonem, já se poradím s dr. uvidím co mi řekne :confused: kamarátka právě říkala, že taky chvíli dávala Nutrilon a pak přešla na Hami, že je to skoro stejný a malá to normálně přijala, tak že nějaký rozdíl nepostřehla :wink:
tak ty dokrmuješ a malá má pořád hlada, no to je něco, já taky myslím, že to Davídkovo vstávání je ze zvyku než z hladu
28. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Holky já když dokrmuju ptáky a přecházím z jedné kaše na druhou tak to za začátku míchám a čím dál tím víc dávám té kaše nové až na ní přejdu úplně, nemůže se to tak i u dětí? :wink:
28. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
danuško: já taky změnila doktorku a litovala jsem, že jsem to neudělala dřív, ta stará dr na mě skoušela krémiky a mastičky jako kdybych byla pokusnej králik, nic nepomohlo, přešla jsem k jiný, kterou mi doporučila teta, tá dr mi dala jednu mast a hned se to vyhojilo ne úplně ale bylo to znát :wink:

evena: to nevim :slight_smile: , já ještě počkam a pak uvidím, vždyt kdyby baštil kašičku, mlíčko a přesní dávky od hami tak bych neměla nic skazit, ale když budu vidět, že je nespokojenej tak určo bude pořád Nutrilon :wink:
28. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
ahojky holky,zase nestíhačka... :frowning2: :frowning2:
Včera jsme byli na svatebním veletrhu a asi máme jasno v prstýnkách... :slight_smile: jupííí...
28. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
holky už je ten zoubek vidět...ale jen trocha...
28. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
werča já jen že ty kaše sou na stejným principu jako UM, taky prášek co se smíchá s vodou :grinning:

se nám rozbila řetězovka tak jen můj koupit novou :unamused: to fakt nesnáším když se tak neplánovaně něco pokazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
jůůů první zoubek :slight_smile: my furt nic, tak nevím jestli se mi to nezdá že tam něco je ...
pak hoď fotku prstýnků :dizzy_face:
28. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
wwercaa:malý je překrásný.... :slight_smile: máš hodně podobný vkus--taky tak malého oblíkáme... :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Werco ja s tema kašema nevím, já dávám Bebu (výrobce je Nestlé) a kase dávám taky od Nestlé. Ale s mlíčkáma to vím na 100%, že se nemají měnit, když dobře sedí a nejsou problémy. Ale radši se zeptej dr. :slight_smile:
28. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
EVENA:PRSTÝNKY..jen je blbé že se zirkonem stojí těch 13 ale já chtěla brilianty a to by vyšlo na 21 000,- :frowning2:což už je dost..

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3852922&vReferer=
28. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
28. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
renu- prstýnečky krásnýý :dizzy_face: svatební přípravy už jedou co :slight_smile:
kacik- uvidíme, možná nezjistí změnu a bude to dobrý, ale fakt je že po Nutrilonu je max. spokojenej :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
renu: to vaše plávání je suprový, Kubíka to baví je to vidět, a taky koukám, že nemá moc vlásků Davídek taky nic moc :slight_smile: ,,, takže máš podezření na první zoubeček, to já malýmu pořád koukám do pusinky taky
28. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
wwercaa:jojo on už leze... :slight_smile: jedeš na sraz???
28. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
renu: jo určitě pojedu, zatím ten sraz platí ne? :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.