• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky ale to od fisher price je termoska, ještě to musím někde ohřát, že jo ale kde to na tom srazu ohřeju, to je otázka... :confused:

pabli: ty máš ohřívače a jak to vypadá, kdes to koupila, musím se s přítelem poradit, my chceme na slovensko, možná pojedeme i na noc pod stan, jsme koupili takový velký kde se vejde i cestovní postýlka, se těším :wink:
tak takový ohřívač by byl super věc, máš na to odkaz?
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
tegga: no, zatím co říkaly kamarádky, tak se jim děti po příkrmech začaly častěji budit a vyžadovat víc kojení v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na lahvičce je prý napsáno: po otevř. spotřebujte do 2. dne, nebo tak nějak
1. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
werča: máme tento, koupila jsem ho na MMB asi za necelých 600,-, nový tehdy. http://www.malewo.cz/obchod/9-271.htm
1. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
werča: tyjo, s cestovní postýlkou pod stanem, to bude vtipný, to pak určitě nafoť :grinning:
1. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
jo, teď jsem to studovala, my přišla zrovna dneska mrkev s krůtím masem od hami.....akorát je tam napsaný, že to mám ohřát v hrnci s vodou....já jsem si představovala, že šupnu trošku do misky a do mikrovlnky, když to stejně zatím všechno nesní....se musím zeptat renu, jak to dělala :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
pabli a když máš tady ten ohřívač, apk si pořídíš ještě nějakou termosku, aby to vydrželo chvilku teplý, když třeba pojedeš do města a budete mít oběd za pochodu:slight_smile:?
1. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
tegga: ta mikroška se obecně nedoporučuje pro dětskou stravu, kvůli těm mikrovlnám právě, taky je tam nerovnoměrný ohřev... ale spousta lidí v mikroškách ohřívá i UM, myslím, že renu tam UM taky ohřívá
1. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Veru - taky jsem přemýšlela jestli vezmeme malé pod stan postýlku (máme i velký stan), ale nakonec vyhrála varianta - malý stan=větší teplo pro dítě :grinning: :grinning: Uvidíme jestli to nakonec riskneme.

Tegga - taky si představuju, že když budu dávat jídlo z lahvičky, tak dám trošku do misky a ohřeju v mikračce.
pabli: nafotím určitě :wink: ,,,,, ten ohřívač nevypadá špatně, musím nějakej pořídit :slight_smile:
tegga: já myslím, že pak dám malému ve městě třeba nějakou přesnídávku, lipánek apod., až bude mít tu stravu zajetou, prostě teď budu návštěvy a výlety plánovat tak, abych to připravila v klidu doma, přes ten oběd... jinak mám takový ten termoobal na lahve, tak myslím, že i to teplé jídlo ze skleničky by v něm mohlo chvilku vydržet, v případě potřeby
1. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
tegga: koukala jsem, že prodávají i třeba po 2 ks taková pitíčka - mlíčko s kaší - jsem to studovala, že se to může přihřát, ale taky podávat hned při pokojové teplotě, tak to by bylo taky dobrý na cestování, oni toho teď mají strašnou spoustu...
1. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
mě jde hlavně o to, když ještě nesní celou tu porci s lahvičky, tak to přece nebudu celý ohřívat a pak vyhazovat....
1. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
jako to je fakt maturita ty příkrmy:grinning:
1. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
tegga: já myslím, že jde jen o ty začátky, a to s ním holt budu přes oběd doma, myslím, že brzy schlamstne celou lahvičku, ani nemrknu :grinning:
1. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Já mám spíš problém s tím, že nemáme žádný pevný režim kojení. Někdo kojí 5-6x za den a to pravidelně jako snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a pak se snadno nastavuje, že k obědu bude masozeleninový příkrm, k dopolední svačině ovoce a k večeři kaše. Já kojím jen ráno, dopoledne většinou vůbec (malá nechce), pak až oběd a odpoledne kojím klidně co 2 hodiny, to znamená, že odpolední svačinu budeme mít asi 3x :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
edit: my máme snídaně-oběd-svačina-druhá svačina-večeře (ta zahrnuje kaši i kojení)... taky dopoledne vůbec nekojím
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
edit my to taky pokaždý máme trošku jinak, nemáme třeba dopolední kojení pravidelně v deset....já to teď prostě zkusím zavést a hotovo:grinning:...aby nám oběd vycházel vždycky na 13.00....takový jsou plány, uvidíme, co na to prdís:slight_smile:
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Plánuje se nám to moc krásně. Však ony nám dětičky ukážou zač je toho loket :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Super je, že začneme s příkrmama v době kdy je jakž takž teplo, přece jen na zahrádkách se krmí líp než v restauraci :grinning: No a v zimě už dáme dítěti do ruky rohlík a bude třeba klid :wink:
1. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
edit: leda, že bych to kojení v 5 h ráno považovala už za snídani, pak teda v 8 h bude ta první svačina, v půl 12 oběd, pak teda svačiny v půl třetí, pak první večeře a druhá večeře... asi to u nás jinak nepůjde...
1. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
edit: joooooo, rozpatlanej rohlík všude, oooooooooo, bleeeeeee, to se taky netěšíííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Pavli - nestraš, že ta moje příšerka bude už napořád vstávat v 5 :grinning: :grinning: Ona mi už pak neusne!! :frowning2:
1. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Editka se probudila, jdu dělat mámu :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
edit: no, já s tím u Víti tak nějak počítám, bohužel, protože jak je čím dál dřív světlo, tak se mi někdy vzbudí třeba v půl šesté nebo v šest na to druhé kojení, a pak už nemůže zabrat... prý hodně dětí stává v 5, je to prý nějaká magická hodina nebo co :grinning: No a pak je vlna dětí, které vstávají v 7, tak uvidíme...
1. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Vítek si hraje v lehátku, ale už ho to moc neba, za chvíli ho půjdu zkusit zase uspat bez digestoře :grinning:
1. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
tak my zatím patříme do druhé vlny:grinning:doufám, že v ní vydržíme a nebo se přesuneme do třetí, tam se vstává v devět.-D
1. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Jsme doma z očkování a dnes to bylo hrozné :frowning2: Dr. zkoušela jestli se už otáčí na bříško, udělala takový nějaký hmat a naty se otočila, ale asi lekla a nelíbilo se jí to, tak začala bulet a ona jí do toho píchla injekci, no hysterický záchvat pak měla :frowning2: Jinak váží 7,02 kg (přibrala 300g) a měří 69 cm (vyrostla jen o půl cm).
Já taky ohřívám jídlo i UM v mikrovlnce, na některých skleničkách je to i napsané, že se může ohřívat v mikrovlnce. Do 2 dnů se musí spotřebovat a uchovávat neohřáte množství v lednici
1. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
našla jsem tohle, nevím, jestli to nekoupit, je to levný, ale aby to nebyl nějaký šunt
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4990487
1. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
kacik a to ohřeješ celou lahvičku a pak zbytek šipneš zpět do lednice?
1. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Natálka jí 4-5x denně (mléko), podle toho jestli se vzbudí v noci. A i když by měl polední příkrm nahradit jedno mlíko, tak nám se to nedaří, i když sní skoro celou skleničku, tak má max. do 2 hodin hlad, včera dokonce už měla hlad za hodinu
1. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.