• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Teg, já si dám do misky nejdříve půl skleničky, ohřeju a až to sní nebo nesní, tak jdu ohřát druhou půlku, do lednice se dává neohřáte jídlo.
1. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Holky já myslím, že vám kdekoliv na požádání ohřejí v mikrovlnce a pro ty co dělají UM, tak sebou rychlovarnou konev a nebo požádat v restauraci, aby vám nalili do láhve horkou vodu. To každý udělá si myslím :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
pabli: ještě te pootravuji, mám otázečku, já tam nikde nepřečetla jak to funguje, to asi není do elektriny, že :confused: ,, my bychom potřebovali něco co by šlo píchnout do auta, ted jsem volala příteli, tak souhlasil, prý něco večer skoukneme ale tuto co máš ty ani není moc drahý jak koukám asi kolem 800Kč mám dojem

tegga: nevypadá to taky špatně :wink:

asi to tak vypadá, že budu muset posurfovat a něco najít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
werča: je to do zásuvky :wink:
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
fakt, já jenom protože jsem tan neviděla žádnej kábel, tak to je duper, to se mi líbí :wink:
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
jj, ale jinak u toho kabel je :wink:
1. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Holky, jak často vám kadí prckové. Adámek i 3 - 4x denně, řídké i tvrďáky. Hlavně, že to jde. Právě, že mě to překvapuje.
1. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
makka: Vítek dřív i za 10 dní, teď, co má kaši, tak jednou za 2-3 dny, někdy i 2 dny po sobě... vždycky ráno ještě v postýlce :grinning:
1. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
makka tak to náš prdís ješte tak před měsícem tak třikrát denně...teď jednou a někdy i jednou za dva dny
1. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Makka - Editka kaká skoro pořád :grinning: :grinning: Minimálně 3-4x za den z toho aspoň 2x je to nálož jak hrom.
Četla jsem, že tohle je strašně individuální.
1. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky, dnešní noc super - malej spal do 3 h, pak do 6:30, akorát to bohužel už vstával :grinning:
2. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj, tak naše noc nic moc, ale dalo se to :slight_smile: Vstavala jsem k ni 2x a vstávala až v 6,30 což je u nás uspěch :grinning: :grinning:

U nás to zase vypadá na pěkné počasí takže kolem 9 asi půjdeme ven. Neteř dnes hlídá babička takže mám klid, zase ji budu mít zítra. Ve čtvrtek a pátek bude s dědečkem na horách. Si řikam, že bych taky chtěla takový jarní prázdniny :wink:
2. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
čauvec holky, u nás noc hrůůůůza, byla jsem vzhůru tak desetkrát, ale maloušek je bez teploty, tak je to dobrý

jarní prázdniny bych taky brala:grinning:

u nás svítí sluníčko, ale je pod nulou, asi bude dnes trošku chladněji
2. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
U nás noc celkem přijatelná, na noc jsme ale kaši nedali a ve 2 h. si začal povídat a ještě do toho prskat, papal ve 3 h. a pak v 5:30h. v 6:30 h. si zase povídal, tak jsem ho vzala k sobě do pelíšku a ještě nám trošku spestřoval náladu kecáním. Ale jsem určitě lépe vyspalá jak včera.
2. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
ahojte
včera sem měla Máju až do večera, pro mě nezvyk, byla sem strašně vyčervaná a už sme to nějak nedávala, pak sem se dozvěděla že sem debilní, magořím... tak to mi trochu přidalo, bolela mě hlava, ještě sem to ořvala a nejlép mi není ani teď
Mája ta mě ještě nevolala ale už je dlouho vzhůra a kouká do mantinelu tak je to otázka času...
2. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
tegga: copak, zuby-zuby?

tady teda ani nesvítí, ani není pěkně, je 1 stupeň, tak jsem zas dala do kočárku fusak, my se pojedeme dneska ukázat do školy zase :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
malá taky kaká často jak Editka až tak 4x, aspoň 2x denně pěkná nálož a mění se oblečení protože se někdy prokadí
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
evena: ty máš tak hodné dítě! :wink: ... no, ale když jde manžel do posilky a já jsem s malým do těch 19 h, tak jsem z toho taky hotová, nejlíp, když přijde v 16 h a já mu malého hned předám :grinning:
2. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
jeee, to já si říkala, že je fajn, že malej zatím kaká jen občas, a většinou poránu, dřív večer, takže jsem ho ještě nikdy nemusela na veřejnosti přebalovat posrajděného (ťuky ťuk), to by asi všichni v kavárně utekli od stolu :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
teda holky, nějak nám dneska ty děti vstávají brzy, co?
2. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
pabli já nevím, pořád mu v puse nic nehmatám, spíš jsems i říkala, že to bylo tím očkováním, no uvidíme dneska:slight_smile:
2. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
jo to je fakt...
2. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
jo pabli, vstávají rzo, ale prcek už zase spí a já mám uklizenej celej byt, tak to beru, že je na tom to pozitivní:grinning:
2. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
2. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Tak já tady to brzké vstávání naruším, Natálka vstávala v 7:45 :slight_smile: No před tím ve 4 na jídlo.
Teg: to bude určitě tím očkováním, a jak jste to vůbec včera zvládli. Natálka je taky zatím bez teplot. ťuk, ťuk.
Makka: taková noc by byla pro mne noc hrůzy :slight_smile:
Even: a kdo ti řekl, že magoříš? Být sama celý den s mimísem je fakt záhul, obdivuju svobodné matky.
Pabli: kaše má u vás zázračné účinky :slight_smile:
U nás je hezky, asi 6 stupňů
2. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
kacik Lubča měl 37,7, ale bez odečtu, takže pohoda, minule měl ještě trošku vyšší, tak myslím, že to bude oki

evena kacik má pravdu...já když jsem třeba dva dny po sobě sama z prckem, že manžel přijede v sedm z práce, tak jsem taky vyfluslá....proto je pro mě dobrý chodit co nejvíc ven, na dlouhý prochajdy, jako nezdá se to, ale já si tak odpočnu:slight_smile:
2. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
čauky holky,mám fofry,takže vůbec nestíhám net. Manžovi už je líp,dneska ho vezu na kontrolu k obvoďákovi, zítra dostane Ondík 2.dávku pneumokoka a za 14 dní 3.dávku hexy. Jinak jsme v pořádku :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
za 3 měsíce máme srazík,už se moc těšíme :slight_smile: dorazila nám židlička z mmb,prcek už si jí vyzkoušel a je super. Zatím ahojky
2. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky...

danu:vy nebudete použív sporťáček z X-landeru??
2. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
danu:jaké plínečky používáte do bazénu???
2. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.