• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
huggies :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
renu-na sporťák to předělám tak za měsíc,golfky budou hlavně na nákupy,cestování a až bude větší
2. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
jak už nedáváme fusak,tak se Ondík do hlubokýho v pohodě vejde a dokud je zima,tak ho v něm nechám
2. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
holky chtěla jse se zeptat, jaký používáte prací prášek?
2. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
na Ondíkovy věci prášek batole+aviváž batole a taky Lovelu-tu dávám na 30 a 40 a ten prášek na 60 a vyvářku
2. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
čav holky :slight_smile:
my dnes vstávačka v pul 5 a pak v 8 :sweat_smile:

ted jdeme ven na procházku, krásně tady svítí sluníčko :slight_smile:
Davídek je taky v korbě, ještě bude, fusak ještě užívame, protože ted má tu rýmu tak mám strach aby mi nenastydnul víc
:wink:

tegga: já používvám lovelu, nebo baby :wink:
2. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
já právě používám lovelu a malý jak má pořád tu špínku na hlavičce, tak teď začal mít ještě suchý obličej a loupat se.....tak už mě to štve, zkusím změnit prášek
2. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
TEGGA - zkoušela si malého promazávat domácím sádlem. Můžu ho jen doporučit. Adámek když byl maličkej, tak se také hodně loupal a měl suchou pokožku, tak nejvíce pomohlo sádlo a teď má krásnou pleť. Peru mu oblečení ve stejných prášcích jak pro nás.
2. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
tegga-a nebo spíš změnit kosmetiku??Já dávám funkci dvojité máchání,když peru a dobrý. Do vody na koupání dávám to balneum hermal a kůži pak promažu hypoalergenním olejem z dm a obličej krémém z dm-taky hypoalergenním a někdy kalciovkou
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Dala jsem Natálce jablko no a mělo sice lepší úspěch než hrušková přesnídávka, ale maso to není :slight_smile: Já používám Batole prášek i Batole aviváž.
2. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Dr. mi včera radila, že na ty suché místa je nejlepší obyč Nivea (modré kolečko) nebo modrá indulona.
2. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
malá sice hodná je, ale odpoledne je naučená že jí ten můj nosí ... když příjde z práce tak si jí vezme, pak třeba jde pryč, pak si jí zase vezme, večer uspává on, takže prostě na chvíli vypnu ... včera sem jí měla sama tak proto sem byla hotová, nějak mě to ubíjelo, je těžká, já jí neunesu dlouho abych s ní chodila pořád, když sem jí odložila po chvíli začala kňourat pak se rozeřvala, bolela mě hlava, nemohla sem jí nechat řvát ani nosit jí ... prostě sem to nezvládala, je mi z toho na nic, nejsem ideální matka a chtěla bych být, včera sem byla zralá na fakt na psychiatrii, samotnou mě to překvapilo, protože mám dost nenáročný dítě oproti ostatním
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
já používám lovelu, ale máme ten eksém tak přemýšlím taky o změně, může to být z čehokoli, na mazání mám oliv. olej z lékárny, na obličej taky cosi z lékárny co nám předepsala dr na suchou kůži pro atopiky
2. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
asi hlavně pro edit :slight_smile: hořké jak ten bez cukru to určo nebude, je s mléčným cukrem ten je i v MM tak by to mělo být ok :dizzy_face: asi objednám
http://www.zeliamrkev.cz/katalog.php?typ=2311
2. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
jo danu,to teď zkouším, koupila jsem sebamed, vazelínu, tak sjem zvědavá....dvojí máchání dávám taky....nivea nám nepomohla vůbec, tu jsme mazali doteď
2. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
holky, skoušeli ste novou verzi koníka, myslím že se tam dá založit sukromá diskuze, ted jsem to skoukla :confused:
2. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
holky dokonce je možnost zamknutí fotoalb :wink:
2. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky kde ste všechny, tady koukám, že na koníku se dějí věci a vy nikde :slight_smile: :confused:
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
prášek: někdy Persil sensitiv, i tekutý - dětský, zrovna došel, tehdy máme normální - momentálně lanzu
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak sem si trochu projela toho novýho koníka, asi je to o zvyku, ale moc se mi nelíbí, tu je to takový přehlednější myslím ...
2. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
přehlednější to je, ale tam se dá alespoon, zablokovat diskuze, koukala jsem, že už to nějaký holky skusili :wink:
2. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

byli jsme se podívat ve škole, opět byl Vítek hodný a opět se mu tam moc líbilo :sunglasses: :grinning:

tegga: jj, to je ten ohřívač, co máme

peru dětské v tekuté Lovele nebo tekutém Noritu

když se Vítek loupal, jak byl přenošený a rozčvachtaný plodovkou, tak mu doktorka napsala Lipobase krém a kůžičku měl za chvilku pěknou.

evena: taky bych být tebou, když už budeš z malé hodně unavená a na palici, vyjela ven, ono se to fakt nezdá, ale čím dělám delší procházky, tím jsem víc fit, já si třeba neumím představit, že bych s prckem nešla na ty 2 h denně (minimálně) ven! By mě asi odvezli taky :grinning: Když jedu s kočárkem, pěkně si utřídím myšlenky, popřemýšlím o různých věcech, můžu si vyřídit vklidu SMS a telefonáty... Nejradši jezdím sama, to si tu prochajdu fakt užívám, koukám, co kde mají (výlohy krámů, vánoční výzdoba, teď pomalu už velikonoční...), když jedu kolem baráčků, tak jakou má kdo zahradu apod :slight_smile: A je to dobré na linii :slight_smile:. Nikdo není dokonalý, tak nechtěj být dokonalá matka, každá máme něco :wink:
2. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
no jo pabli, ale tohle není jen suchá kůžička, je to zarudlý, jak nějaký exém

my dneska ven nejdem, malej má pořád trochu teplotu a už mě z toho hrabe, ke všemu se mu horší ta kůže, se mi z toho chce brečet fakt
2. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Davídek byl po porodu hodně červenej, místami mu kůže až praskala do krve, věčšinou v záhybech nožiček, mě sestřička v poroddnici doporučila Devilan zásyp, že nebudu moci používat nějakou extra kosmetiku, že to nesnese, nakonec ťuk- ťuk zásyp mu krásně vyčistil pokožku, na Jonhsos baby měl alergii a ted užívame Niveu a olejíček Aviril, když vidím, že je vysušenej :wink:
2. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
tegga mco sem vás za dva dny nedočítala, nevím jestlis to nepsala ... říkalas to dr s tou kůží a flekama? Nám napsala takovou mastičku pro atopiky a je docela dobrá, ekzém jí mažu a ztrácí se to pomalu, akorát že teda pak vyleze na jiným místě no :confounded:
2. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
tegga: já jsem koukala, že je nějaký typ pak Lipobase Repair, a ten je právě i na atopic. ekzém: http://www.lekarna.cz/lipobase-repair-cream-30g/
2. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
TAky jsem mrkla na tu zkušební verzi koníka, je to stejný jako Modrá střecha. Na začátku mi to přišlo nepřehledné, ale už jsem si zvykla. Už se těším jak si v opravdové nové verzi založíme soukromou skupinu a nikdo nám nebude nic číst!

Pavli - já se sama na procházku dostanu tak max. 1x za týden, mám moc kámošek na mateřské a tak nevím s kým jít dřív. Ale taky chodim ráda sama.

Venku jsem byla celé dopoledne a teď Editka spinká v postýlce. Možná půjdem i odpoledne, ale to záleží kdy se mi probudí.

Na praní použivám Lovelu, ale to musím všechno pokakané předeprat a nebo Lenor sensitiv, ten je trošku lepší, teda líp vypere.

Tegga - a co ti na ten exem řekla doktorka?
a co děláš s tou hlavičkou? Já to vyčesávala docela často vždycky před koupáním, teď už se jí to tolik nedělá, vyčesávám to tak 1x za 10 dní ...
evena doktorce jsem to říkala už asi tři měsíce, dote´d to měl jen na hlavičce, pořád mě ujiš´tovala, že je to jen dětská špinka, mazat a vyčesávat.....horšilo se to, tak jsem se naštvala a řekla jí, ať nás pošle na kožní.....dali nám mastičku a spešl šampon na vlasy, já doteď hlavu skoro neumívala......na hlavičku to zabírá trochu, odlupují se tam ty stroupky, jde to pomalu, ale aspoń něco, ale te´d mu to začíná na tom obličeji a mě už to děsí, se bojím, kam se mu to ještě rozleze.....na kožním mi řekli, že je to součást té dětské šppinky, jinak se tomu říká seboroická dermatitida a že mám vydržet, že se to ztratí, ať mu obličej omývám černým čajem....za prvé nemám trpělivost a za druhé se bojím, aby to nebylo jen horší
2. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
vyčesávání nám nepomohlo vůbec, druhý den to tam měl znovu a spíš ještě horší, protože se to tím vyčesáváním akorát podráždilo.....když jsem to doktorce říkala, tak pořád že vydržet vydržet
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.