• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit: Víťa taky chrní, ale ještě v kočárku na chodbě :slight_smile:... ještě bych s ním ven potřebovala, ale uvidíme... Já chodím většinou sama a s kamarádkami se pak sejdeme v kavárně, u nich nebo u nás doma, jak jsou z jiného konce nebo z okolí ČB, tak společ. procházka v určitý čas bývá problém

edit: Lenor sensitiv je jen aviváž, ne? :confused:

nový MK se mi zdá taky dobrý, bude to chtít jen chvilku cviku, no...
2. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
tegga: mamka mi říkala, že jsme to se ségrou taky měly dost... ono to určitě brzy přejde, uvidíš... musíš se snažit být trpělivá, no... Asi bych zkusila postupně - nejdřív třeba změnit prášek, pak třeba změnit kosmetiku... třeba to na to má vliv taky...
2. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
tegga: to mě to tak radili s kojením, vydržet vydržet, vy se rozkojíte, už jsem taky strácela trpelivost a nemohla koukat jak malej pořád řve hlady a odtrhuje se od mých prsov, připadala jsem si, jako matka, která nemůže uživit svoje dítě, protože nemá z čeho, tak jsem se vyprdla na dr. rady, fakt někdy to přehánějí
2. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tegga - naše Eduš to má na hlavičce taky. Já ji to jen mažu oliváčem a občas vyčesu. Nehrotím to, stejně má venku furt čepici :slight_smile: :slight_smile:

Pavli - já to popletla je to Persil Sensitiv. Aviváž nepouživam žádno.
2. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
trpělivá nejsem, takže měním všechno naráz:slight_smile:....jenže ono už to trvá dlouho, já i manžel jsme to měli jako malý taky, ale obě mamky nám řekli, že vůbec ne v takovýmhle rozsahu, to už nejsou ty šupinky jako ze začátku, ale strupy, mě je malýho líto
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
právě teta to malýmu vyčasávala taky pořád u nás se tomu říká temenička, nevím jak se tomu říká tady :confused:
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
jenže edit on už nemá jen takový ty šupinky, co se vyčesou po olejíčku, má strupy a pod tím zarudlý, už po celé hlavě, ne jen kolečko jako na začátku a te´d už i v obličeji, takže já už to hrotím
2. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
to už se normálním olejíčkem nerozpustí a nevyčeše.....prostě to na mě dneska nějak padlo, že se už dva měsíce snažíms tím něco dělat a je to čím dál horší, se bojím, aby nakonec neměl atopickej exem nebp tak
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
tegga: chudáček maličkej a to tě nato kožní řekla, at vydržíš a jsi trpelivá jo, to at si říká miminku, které nato trpí
2. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tegga - malá to asi tak moc nemá. Chápu tě, člověk nechce čekat. Ale atopák by to být neměl, ten snad každá kožařka pozná hned.Aspoň doufám.
2. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
tegga: já vím, co je to ekzém :frowning2: tak skus zajít k jiný doktorce, mě celé dětsví posra... jedna dr. která ze mě měla pokusného králička, nedokázala mi ekzém vyléčit a zázrak že když jsem změnila dr, tak se strefila hned do krému a bylo po něm
2. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
tegga: a půjdeš zas na kožní na kontrolu??
2. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
tegga my to taky měli strašný, ze začátku toho vyčesávání se to dělalo příšernou rychlostí, sem myslela že to bude mít snad na furt ... najendou se to zlepšilo a teď se jí udělá tak za týden třeba jen mapka 2x2 cm a to se mi zdá dobrý :slight_smile: jo a taky to máme za ušima, ale to se teda nelepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: má to jak kdybych jí neumývala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
jé tega teď čtu že máte už jiné strupy ... to se na dr vykašli, myslím že doporučení nepotřebuješ na kožní né? teda apoň dospělávci nepotřebují tak děti snad taky né ... šla bych rozhodně na kožní, tam tomu rozumí určitě víc a nebude tě odbívat :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
pabli tu na stránce je reklama na ty čepičky jaks zháněla, mají tam docela pěkné i klučičí :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
už to zmizlo tak sem ti to našla http://kubajda-hackovani.shop1.cz/
2. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
jo asi není, u atopickýho exému je příznak to, že ho mají mimča na obličeji, kromě okolí očí a on to má prcek i na víčkách....na kožní mám ejít za dva týdny, počkám do zítra, jestli se to bude dál rozlízat, tak tam zajedeme

jsem si o tom kráva hledala něco na netu a našla jsem strašný fotky mrňousků, jak se jim to rozlezlo po celým těle, tak mě to dostalo
2. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
evena my na kožní už chodíme
2. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
sem myslela že na kožní nechodíte, nějak nedočítám ...
můj kamarád měl atop. eksém od mala a mu se to dělalo ve včech záhybech těla a na víčkách ...
2. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
jestli to to teda říká na kožním tak jí věř, ne každý eksém je atopický, synovci měli oba dva exém jako děti a jenom na chvíli a nikdy pak už ne a to už sou dost staří
Máje se dělají takový uhraničený červený fleky který postupně zasychyjí a světlají, jen to červený kolečko zůstane, přesně jako mě ... a taky to nemusí znamenat že je atopik
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
tak nevím no, jsem všude četla, že to je hlavní oříznak, jak rozeznat dermatitidu od atopickýho exému.....my jsme tam byli minulý týden, na hlavičce se to po té mastičce začalo trošku lepšit, tak jsem měla radost, jenže když se dneska probudil a měl zarudlý kolem očí, nosu a celý se mu to tam loupalo, tak už mě to naštvalo
2. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
ekzém může taky vyvolávat strava matky, tak nepozoruješ třeba že se mu to po něčem zhoršuje?
2. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
snažím se, ale nemám pocit, že je to po nějakým jídle....spíš si to dělá, co chce, pokaždý jinak
2. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
tegga: a nemůže to být i ve spojitosti s tím očkováním, že se mu to zhoršilo?
2. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
evena: díky :slight_smile: už jsem zadala mamce objednávku :wink:
2. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
jj pabli, taky mě to napadlo, ale asi ne....já už nevím :frowning2:
2. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
počkej pár dnů a uvidíš... nojo, zase ta trpělivost... ach jo
2. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
no nic jinýho mi asi ani nezbyde, než mazat, čekat a doufat, že to bude lepší:slight_smile:...každopádně dík, že jste to se mnou rozebrali:slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
teg: snad se to zlepší, jinak brnkni na kožní, že se to horší
2. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Vy zase kecáte :slight_smile: My jsme byly přes 2 hodiny venku, konečně jsem už mohla do lesa, už i tam roztál sníh.
Nový modrý koník se mi líbí.
Teg a ten černý čaj si zkoušela, to mi taky dr. radila. Třeba to je fakt tím očkováním, asi bych počkala tak 2 dny a pak bych viděla.
Já vám tak závidím, že máte s kým jezdit venku. Já chodím sama každý den, krom víkendu, kdy se mnou chodí manžel.
2. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.