• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Jo dnes se mi poprvé podařilo odrstranit jedno mléko, Natálka měla mlíkov 8 ráno a až teď, za to teď vypila 180 ml (normal. pije max 150 ml) no a mezi tím měla jablko a oběd.
A já si tu zase povídám sama se sebou :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Kacik - gratuluju k snižování mléčka a najetí na "normální" stravu :grinning: U nás to asi bude horor, Eduš je prsomilec a tak se bojím jak bude příkrm akceptovat.

Teď jsem byla s malou chvilku venku, jen před barákem, hrabala jsem listí a ona na mě koukala z autosedačky. Teď už zase leží v postýlce, zývala jak o život. Ale zatím si tam jen cosi brmlá :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Kacik - ty nemáš ve svém okolí žádnou maminku? Tak si zajdi do nějakého mateřského centra, určitě se s nějakou seznámíš. Někdy mi sice společnost trošku leze krkem, ale většinou je super si pokecat, hlavně o něčem jiném než o dětech :wink:
2. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
kacik: super, že už takto "odstavuješ" :slight_smile:

edit: já tu třeba v bezprostřed. okolí taky nikoho na mateřské neznám, ale zas u nás v mateřs. centru mají programy až pro děti kolem 2 let, taky vídám společně na procházkách maminky spíš se staršími dítky, si říkám, že se asi seznámily v těch mateřs. centrech... teď nevím, co bych v tom centru dělala, aspoň tady... taky si říkám, že až bude Víťa větší, že se tam třeba s někým seznámím
2. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Edit nemám :unamused: To mateřské centrum mě vůbec nenapadlo, asi se porozhlídnu.
Třeba budeš ještě mile překvapená, jak Editce budou příkrmy šmakovat :slight_smile: Ještě kdyby nebyla Naty u toho tak špinavá, si vůbec neumím představit krmení na veřejnost :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
U nás jsou MC dvě a vím, že mamin tam chodí hromada. Já jsem tam teda zatím nebyla, ale chystám se jak bude mít Edis tak rok. Zatím to podle mě nemá pro ni moc cenu, ale na seznámení je to určitě dobré.

Já už jsem ji koupila takový ten bryndák/pláštěnku, abych nemusela furt prát :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
pabli to máš fajn že ti jí udělá mamka, u nás plete a háčkuje teta, určo by mi to ráda udělala, baví jí to, ale nechci jí teď zatěžovat, má potíže s rukama :unamused:
kačik vy už jdete i v ovoci :slight_smile: na to se těším až budu dojídat :slight_smile:
edit ty si nestihla shrabat listí na podzim? :confused: :grinning:
jdu přebalit a jdem ven
2. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
tegga to zhoršení může být určitě očkováním ... oslabuje to organizmus
2. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Pavli - aha, u nás v MC je program i spec. pro maminky s dětma mladšíma než 1 rok :slight_smile: A taky programy přímo jen pro maminky - malování, práce na PC, háčkování a nevím co všechno. Jo taky lekce baby masáží a znakování což oboje je pro mimča. Takže to je vhodné i prot nás s prckama. :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Evi - neprovokuj :slight_smile: Já to hrabala na předzahrádce (před barákem u chodníku) a víc než listí tam bylo bordelu :grinning:
2. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Even dnes jsem zkusila ovoce po druhé, ale nějak zvlášť jí to neoslovilo, maso jí chutná více, asi je po tatínkovi :grinning: Já mám taky jeden igelitový bryndák, ale Naty ho nesnáší, vždycky se strašně vztá, když jí ho dám. nechápu
2. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
reakce na očkování to určitě není, měl to už předtím, ale je možný, že se to vlivem očkování zhoršilo, nevím

kacik vy už máte oběd i sváču, to je super:slight_smile:

u nás je center spousta, ale taky se ta chystám, až bude lubčovi tak rok, dřív je to zábava spíš pro mamky, než že by byla určená pro děti:slight_smile:
2. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
teg já to myslela tak že se to zhoršilo očkováním, když bylo to tělo oslabený, uvidíš že za pár dní to bude lepší
:dizzy_face: :dizzy_face:

edit tak to jóöö :grinning: před barákem po tom co opadně sníh toho bince taky je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacik a to říkají že děti raději ovoce protože je sladký, no jestli bude malá po mě taková frňa tak se máme na co těšit taky :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Já doufám, že málá bude po tatínkovi a sní všechno :wink:

Já jsem taky docela frfňá a jako děcko jsem prý byla naprosto šílená :grinning:
2. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
holky sem si objednala nějaký oblečení a poštovný chtěla 30 kč, tak sem jí poslala peníze a ona se dnes ozvala že jestli bych jí nedoplatila 13 kč že balíček stojí 43 kč :confused: to snad není ani možný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
edit taky mě udivilo jaký hrabeš listí:grinning:

já jsem snědla všechno jako malá....dokonce mě jednou naši nějak neuhlídali a začala jsem jíst z misky našemu psovi:grinning:
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
edit tak já sem šílená ještě teď :grinning:

už se vás chci nejmíň měsíc zeptat ... stříhali ste nehty na nohách prckům? my ještě ne, nějak jí nerostou, ale teda na rukou rostou jak blbý ...
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
přítel teď vozí a já už konečně taky padám, chystám se skoro hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
evena já stříhala, ale asi taky jen 4krát, rostou tam nějak pomaleji:slight_smile:.....ale uuž nemusím stříhat nehty jen ve spánku, malej drží a kouká u toho na mě:slight_smile:
2. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Malá sice nedrží, ale nehty ji střihám když je vzhůru, je to boj :grinning: Na nohách střiham tak 1x za 10 dní, na rukách snad 3x týdně a stejně se občas poškrabe.
2. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Manžel je konečně doma, tak jdu dělat večeři. Dnes bude super rychlá - topinky v troubě se sýrem a šunkou :grinning: :grinning: No, co no, zbytky po víkendu :wink:
2. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
evena: na nohách jsem stříhala prvně dnes, a to jen palečky, ostatní má OK, ruce stříhám taky často :slight_smile:

máme teď fofry, koupání, koupání sebe, kaše, kojení, atd. atd., tak paaaaaaa :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
tegga stříhat Máje nehty když je vzhůru tak je bez prstů :grinning: na rukách jí rostou rychleji než mě, stříhám jednou týdně

edit díky za typ na zítřejší večeři :slight_smile: :slight_smile: v troubě sem je nikdy nedělala, dnes byla krupicová kaše, tu máme aspoň dvakrát do týdne :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Davídek vytuhnul až v 5 hod dneska, moc toho odpoledne nenaspal, pořád ječel, plakal, asi ho trápilo bříško a rýma ani neříkam, zítra s ním půjdu k DR aby ho alespon poslechla, protože jedna rýma skončí a druhá začne, mám strach abych něco nepropásla :unamused:

mě se střihání nechtíku za spaní neosvědčilo, protože akonáhle mu přiložím nůžky pod něhet, hned začne řádit, to nejde,,, ale ted si ho posadím, opře se o mě, přítel ho zabáva a malej ani neví, že mu je střihám, nechápu, vůbec se nebrání :slight_smile: mám to za 5 minut

jdu vzbudit malýho, vykoupat, nakrmit a pak opět žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
tegga-sousedka to měl u holčičky,ty strupy, seboru, chvílema až do krve se jí to rozdráždilo....zeptám se ti,co s tím dělali...
2. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky, dnešní noc naopak nic moc, vstávačka v půl 1, v půl 4 a teď v půl 7 sice ještě nemá hlad, ale je úplně vyspalý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
jé danusko, to bys byla hodná, my to nemáme do krve, ale malýho to asi svědí, tak tam má škrábance, i když mu pořád stříhám nehty.....ale s vlásků to pomalu odpadává, po té mstičce z kožního, na obličeji se to drží, to se bojím tou mastí mazat, že si to rozšudlí do očí

a my noc katastrofa, malej se vzbudil asi v deset, záchvat pláče, škrábal si očenka, hlavičku a nebyl k utišení....pak teda spal do tří a pak do šesti, ale už vím, co to je hysterickej řev, chci zpátky moje zlatý miminko:grinning:

jinak ahoj holky:slight_smile:
3. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
tegga: snad bude dnešní den lepší :slight_smile: my dnes máme v plánu jednu návštěvu :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, my snad máme ty děti nějak propojené. U nás noc také nic moc, spíš nic. Malý vytuhl na sedačce v 8 h. a spal. Pak jsem ho přenesla do postýlky a spal do 22,45 h. a hysterák. Pak se utišil. Další vstávání v 1 h., 4 h, no a teď. Vlastně mám pocit, že se budil pořád, pořád pofňukával. Taky mám pocit, že ho včera večer bolelo po dlouhé době bříško, strašně plakal, asi půl hodinky a fakt ho něco bolelo. Napadly mě zuby.Já mám rýmu, takže čekám, kdy to taky chytne.
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
já mám dnes sraz s kamoškou s malým, vlastně s lucajdakem, jednu dobu sem chodila taky...jj makka, malej taky celou noc pofňukává, nevzbudí se, ale vždycky zakňourá a spí dál......já pořád doufám, že jsou to zuby a ne trvalý stav:grinning:
3. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.