• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jenže v puse nehmatám teda vůbec nic
3. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
ahojte

Mája usla včera někdy v 9 a teď je ještě v postýlce, je vzhůru a kouká kolem sebe už tak půl hodiny tak už si pro ní asi půjdu ... Dnes ti vypadá že bude venku krásně, máme sluníčko :slight_smile:

tegga chudák malej, to ho určitě svědí ...
3. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
makka, tegga: je možný, že se zuby chystají...

teg: Lucku pozdravuj :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
evena ty jsi prostě maju od začátku dobře vychovávala, je samostatná:grinning:

jo a to všude tvrdí, že seborea nemá svědit, tak nevím...no taky je mi ho líto, ještěže svítí aspoň to slunko:slight_smile:

pabli budu:slight_smile:
3. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
evena: tvůj popis noci a rána mi zní jako sci-fi :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahoj, tak u nás byla noc docela pohoda. Eduš si hrála ráno skoro hodinu v postýlce, ale pa se ji povedlo přetočit tak šikovně, že ji noha a ruka trčela ven z postýlky a ona je nemohla vytáhnout, takže řev jak tur :slight_smile: Teď se maluju a chystám nám věci na procházku a ona si hraje sama ve velké posteli. Ale musim říct, že tahle samostatnost se nám povede jen někdy :grinning:
3. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno, u nás jídlo ve 3 a vstávání v 7, ale do těch 3 jsem ještě 2x nahazovala dudel, od těch 3 už naštěstí spala tvrdě a klidně.
Teg: třeba se ty zuby fakt chystají, u nás po zubech ani zmínka
3. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Edit ty už tak brzo vyrážíš na procházku, to já ještě ani nesnídala a jedno oko mám ještě zalepené :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
kaci -my teď chodíme každý den tak kolem 9. Ona se totiž ta potvurka malá budí už kolem 6 takže mi nic jinéhe nezbývá, pak by mi usnula doma a z procházky by nebylo nic :slight_smile:
Zatim svití sluníčko, ale vzadu jdou hnusný mraky, jsem zvědavá jestli tepličko aspoň dnes vydrží.
3. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
edit jsi fakt dobrá, já taky teprve vylezla ze sprchy a než se začnu malovat a někam vyrazím, to ještě potrvá:grinning:

kacik, já doufám, že se chystají:slight_smile:, protože poku to není zubama, tak si neumím představit ten řev, až to zuby budou:grinning:
3. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
ahojky holky...jdu za váma kuknout...malý spinká...
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
tegga třeba to zoubky jsou a zatím se jen přezává nahoru...my už teda máme pěknej kus venku...
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
holky včera jsem malému dávala na noc kaši a to byla taková sranda..on polkne a hnedka otevře pusu a čeká až mu tam dám zase lžičku s kaší...hodím na youtube video tak pak pošlu odkaz...jsme se u toho nařechtaly... :grinning:
3. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
holky my jsme asi první se zubem že???nebo má někdo už???
3. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
no kde jste???člověk jde pokecat a tu nikdo.. :frowning2:

holky mě s té svatby hrabe...dneska se mi zdálo že jsem si nestihla udělat gelové nehty a že to na fotkách vypadalo děsně...jsem se probudila a koukala jestli je to pravda nebo jestli se mi too jen zdálo...a to nebyl první sen...už mi s toho haraší..
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
jé renu, vy uiž máte zoubek:slight_smile:....a stává se vám, že malej chrní a zničeho nic začne strašně křičet, si právě myslím, že je to tím
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
a to příští sobotu jedem na svatební veletrh do brna tak snad stoho pak nezblbnu uplně...
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
renu taky jsem před svatbou měla takový sny, ale teda až ten poslední týden:grinning:...to k tomu asi patří ty noční můry:grinning:
tegga jojo to se nám stává...
on je příští sobotu? jsem myslela, že je příští víkend veletrh potřeb pro dítě :astonished: , se tam chci jít podívat
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
terčo ale to je děs.... :confounded: aby už to bylo za mnou nebo s toho scvoknu..
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
tegga ono je to asi zároveň..
3. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
jo, tak malej to má právě taky, jenže nevím, jestli je to tím exemem, že ho svědí nebo se fakt možná klubou zoubky.....

jo ty veletrhy se tak nějak překrývají
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
renu třeba se tam potkáme:grinning:.....ale já tam chci jít v pátek dopo a to ten svatební ještě není
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Renčo u nás po zubu ani vidu ani slechu a takové sny jsem měla před svatbou taky :grinning: Toho já se asi nikdy nedočkám, že Natálka bude tak pěkně otvírat pusu :angry:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
neboj, nakonec to bude kráááásnáááá svatba, mají to tak nakonec všichni:slight_smile:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
terčo to doufám...dneska mě má přijít vzoroví potah na židlu tak jsem zvědavá...snad bude sedět-..
3. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
jéé škoda že jdeš v pátek..by jsem mohla kuknout na prcka... :frowning2:
3. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
jj renu, už jsem to taky hledala, ony 13. ty potřeby pro dítě končí myslím, tak se to tak nějak překrýv

my tam jdeme ještě i tento týden, je tam veletrh vína, nevím teda, co já tam budu dělat, když si nemůžu ani cucnout, ale aspoň má pak kdo odvézt manžu domů:grinning:

já se svatbou všechno moc řešila, aby to bylo dokonalý.....a ono to nemá moc cenu, sice všichni říkali, jak to bylo krásně všechno nachystaný, ale takových těch drobných blbostí, který řešíš nejvíc si stejně nikdo nevšimne....podstatný bylo, že se všichni krásně bavili a to na tom bylo tonejdůležitější a to z čeho jsem nakonec měla největší radost :wink:
3. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.