• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu a vy tam jedete v tu neděli?.......nevím, jestli o víkendu budeme doma, kdyby jsme to změnili, dám ti vědět a třeba se tam potkáme ju:slight_smile:
3. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
terčo my jedem v sobotu...
3. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
aha, tak to asi doma nebudeme.....tak až na srazu :wink: :grinning:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
škoda...
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Tak máme za sebou zase jablko, už to jedla lépe než včera, asi si musí zvyknout na novou chuť. Ven chci jít ven až kolem 1 a doufám, že do té doby nebude pršet, mraky se tu nějak moc stahujou :unamused:
3. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky

my dnes vstávačka ve 3 a v 7, pak jsme šli k DR, malej má rýmičku už dvakrát za sebou, tak jsem radši šla, ted mu mám nechat klid od procházek alespon 3 dny, aby nebyl na studeným vzduchu, protože u nás sice svítí sluníčko ale fouká ledový vítr jak blázen, snad to bude do 18 dobrý, protože máme poslední dávku synflorixe :unamused:

kacik- ono to papkání bude čím dál lepší, to jsem zvědavá na malýho jak to rozběhneme, nás dokrmování teprv čeká :wink: a jak kukám tak máš pravdu, malá ti spí stejně když papká víc jako Davídek když pije jenom mlíčko, asi se ten režim spánku nezmění ani u nás si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
wwercaa:máš krásný fotečky v albu..prosím tě jak jsi udělala tu fotky jak tam má Davča jen nožičky??to jsi nějak stmavila??skoušela jsem to ale stmavli i ty nožičky... :frowning2: poradíš mi??
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak holky mi teda jedeme dneska ještě do vaniček...v neděli nám začíná plavání v bazénu tak si naposled ještě zablbne ve vaničkách...
3. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Já jsem dnes stihla být i 2 hodinky v práci. Editka krásně spinkala a já jsem zmákla část výplat. :slight_smile:

Renu - tak s užijte posledn vaničku a hlavně dej vědět jak vám šel první bazén.
3. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
renu: možná to bude znít vtipně, ale já jsem doted taky nevěděla jak docílit černého pozadí, tak jsem to prostě fotila na čistě černým triku, vzala jsem ho příteli ze skříne :grinning: on ho stějně nenosí, tak jsem to vyskoušela a nafotila Davídka a vypadá to dobře :wink: :slight_smile:
to máte fajn s tým plaváním, já chci taky někam ale prý je tady nato pořádný nával tak nevim jestli se tam dostaneme, byla by toho škoda protože malýho voda baví :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
edit: ty jo já tě normálně obdivuji, jak to skvěle stíháš při malej pracovat, to já měla autoškolu a jsem ráda, že už mám výdech :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Veru - pohoda, zvládám to když malá spinká. Ona naštěstí vydrží spát v kočárku aniž by se sním muselo hýbyt :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
edit: malej taky toho jsem přd chvíli ukolíbala a během 5 min. usnul a vydrží spát v kočáru ale v posýlce ani nápad, ta nehrozí,, tak to máš dobrý s tou práci, kámoška dělá taky při malej doma účetnictví a ty co děláš?
3. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Já dělám mzdovou účetní a všechno co je potřeba když se zrovna ukážu v práci. Máme rodinou firmu a tak v tom naštěstí není problém. Když se něco potřebuje nahonem tak pracuju i soboty a neděle, ale opravdu jen když malá spinká a nebo když s ní někdo jezdí venku. Malá mi krásně spinká i v postýlce, takže mám fakt štěstí :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
edit: tak to máš fakt pohodový, ještě že Editka je hodná a dobře spí, to to máš potom dobrý, že můžeš stíhat práci při ní :wink:
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Je to super, každá kačka dobrá. Sice to není žádné terno, ale lepší než nic. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
no to máš pravdu, každá koruna je potřebná, hlavně když máš mimčo, to tě vyjde dráhš, než bys měla dvě věčší, předse jenom na ty malý mají jak obuv tak všechno ostatní drahší :wink: jenom jedny botičky jsem koukala 800
3. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Na miminko je všechno děsně drahý, já mám štěstí, že ségra měla dítě jako první a tak naše malá toho hromadu podědila, ale stejně často neodolám a něco ještě koupím :slight_smile: No a na konci měsíce se jen smutně koukám na zůstatek na účtu :wink:
3. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
to je fajn mít to po někom, mě toho hodně nanosila jedna známa mojí tchýně, taky po klukovi, tak to bylo fajn a všechno skoro jako nový asi do vel. 74, prostě hromada, ale to víš, že mě taky pořád popadla nějaká mánie a taky jsme toho hodně nakupovali :slight_smile: to bez toho nejde :grinning:
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
mě spíš vyčerpávají pálky za mlíko, proto se chystám projít na Hami, to je o něco levnější jedna 600g Hami krabička=190Kč jedna Nutrilon 800g=340Kč, takže ten rozdíl tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
dětské věci sou příšerně předražený :stuck_out_tongue_closed_eyes: to proto že to prostě koupit musíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sou to šmejdi, u nás UM, skleničky, všeljaké přesnídávky dvakrát dražší než jinde, hadry to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
prostě to vyštaví, moje materská během chvilky jen tak fikne, stačí udělat nákup na měsíc, já si to kupuji předem, minule jsem nechala v dm 2000Kč včetně toho, že jsem koupila malýmu mlíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
holky no napadlo by vás dát použité dudlíky do bazaru, mě teda ne :confused: http://beta.modrykonik.cz/bazar/potreby-pro-kojici-matky/8p2t/dudliky/
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z venku. Byla jsem s kámoškama a jejíma dětma v cukrárně. Adámek to celkem dobře zvládnul. Až na to, že se pokadil a jelikož včera nekadil, tak toho bylo víc. Jenže v cukrárně přebalovák nemají, tak to byla bojovka. Dala jsem mu čistou plínku a on se mi do ní vykadil znovu. Ještě, že kámoška měla náhradní. Co mě dorazilo, bylo, seděl tam nějaký dědek a jelikož jsme už odcházeli, tak malý začal plakat, protože jsem ho oblíkala a on byl už dost unavený. Adámek pláče dost hlasitě a ten dědek říkal, ten kluk je nemocný, když tak řve. Tak jsem mu vysvětlovala, že je už unavený. Prostě si to nenechal vymluvit. To mě zkazilo celý den. Prý už vychoval tolik dětí, ale nikdy mu takhle neřvali :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
makka: z toho dědka si nic nedělej prosím tě, bůh ví co nekecá, jak on může vedět co prožívá tvoje dítě, vždyt ty si s ním pořád a jeho pláč znáš líp něž někdo kdo ho slyší poprvé :wink:
3. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
makka z toho si nic nedělej :slight_smile: sem si taky takových keců vyslechla, ono je to asi tím že jak lidi stárnou tak na takové maličkosti zapomínají ... mě když jedou plakala dost z hladu Mája tak mě jeden chlápek v poradně přesvědčoval že jeho dítě takto nikdy neplakalo :grinning: na to se nedá nic říct jen je při tom nechat ... tchýně je taky přesvědčená že moje dítě pláče protože je mu zima a nenechá si říct že je hladná když 2 h nejí :grinning:
3. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
a s těma dudlíkama, takovej inzerát už sem viděla několikrát, je to k smíchu, Mája dudlíky nechce a mám doma jeden kterej měla opravdu jen jednou v puse na 5 min, sem si říkala že bych ho dala ségře, nemá moc peněz a má se jí narodit dítě, pak sem si říkala že nebudu prase a radši jí novej koupím :grinning:
3. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
někteří lidi sou na korunky no ... včera večer sem musela doplatit 13 kč na účet jedné paní :grinning: přitom si to zvorala sama, řekla si jen o 30 kč poštovnýho, tak jí pošlu peníze a pak mě posílá mail jestli bych mohla doplatit, co na to říct no :grinning:
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
even: no to je síla s těma 13Kč, mě by to asi nenapadlo říct někomu tolik a pak si říct o pár korun víc, není jedno jestli máš 30 nebo 40 :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ach ti důchodci, neví co by a nejraději prudí. Ještě, že tam neseděl od začátku. Holčičky tam pěkně lítaly a výskali. To by se posr... a učitě by říkal, že jsou nevychovaný.
3. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.