• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
:angry: :grinning: :grinning: ten pc si snad ze mě dělá srandu nebo co
3. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Winii - pišeš nam nějak zkratkovitě :grinning: :grinning:

No jo, Hannah se tady od té doby fakt neukazala. No nic, jdu ji napsat do IP.

Tegga - tmavě modrá, tmavě hnědá a všechno to vypadá jak černá :grinning: Hlavně, že jsi sehnala
3. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
tegga: já má právě tašku co jsem dostala k Huggies plenám zdarma, k mýmu kočárku taška nebyla, ta co mám se mi začína postupně rozpadávat, je na suchý zip, který se mi už trhá, prostě taška zadarmo :unamused: tak já jsem si říkala už mám toho dost, musím si pořídit novou, předse jenom když někam budeme chodit na jaře tak bude potřebná, jen to nesmím říct tchýni protože tá furt říká, k čemu ti nová taška ta ti stačí, za nás to taky nebylo, my jsme to nosili v sítkach- tehdy bych vraždila :angry: nemůže to pochopit, že ted je jiná doba a mě to štve :angry:

čaves winni jak je :dizzy_face:
3. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
winnïi:blbne ti PC co, mě blbnul včera net asi to bylo tým větrem co fučel :unamused:
3. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
tak uff jsem ho musela restartovat zmetka poslední dobou fakt blbne pořád a nevím jestli je to netem nebo pc :confounded:
3. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
holky dočítat asi nebudu :astonished: :sweat_smile: jste zase kecali ostošet co

dneska se mi Gabča u našich potentila a já si zapoměla vercajk na ní jako plínu i ubrousky :sweat_smile: tak jsme z mamkou improvizovali a zabalili jí do látkovej plen, ještě, že je tam měla fakt nevím jak sem to mohla zapomenout
3. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
malej už vytuhnul jak po boji :slight_smile: , spí jak zabitej, chudáček od 3 vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
winii: tak to jsi měla štěstí s těma plenkama já dávam Davídkovi na doma látkovky, jen už mu musím pořídit nějaké super plenkové kalhotky látkové, protože te jak se začal víc hýbat tak mu gumáče padají, chce to nějaké vlněné... když někam jedeme tak nosí Huggies
3. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
winni: takovýho jorkšíra máme doma jako máš v albíčku :wink: , ted je chlupatej pořádne ale jak bude víc teplo tak pude zase ostřihat, to bude zase vyholenej :grinning:
3. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
chystám se do DM tak tu tašky taky budu muset omrknout :slight_smile:

winii nazdáár co ty tu? :grinning: co malá?

werča to sem nevěděla že jedete v látkovkách :confused:
3. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
evena: jj používame, celkem to jde,nejdřív jsem měla strach, že budou opruzeniny, ale nakonec ťuk-ťuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na noc ale dávam Huggiesku :wink:
3. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
tegga: já to mám s postýlkou tak, že je na druhé straně místnůstky, ale Víťa spí naštěstí tak, že fakt spí, když se vzbudí, tak má hlad, to ho beru, odcházím do obýváku k telce, nakojím, dám zpět :slight_smile:...

winii: to mě pobavilo s těmi plínkami... no stane se :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak za 2 dny jsem na bazárku možná vydělala kolem 500Kč, to jde ne alespon mám na novou tašku :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
manžel mi sebral pc tak jsme už nemohla psát

werca taky máte yorka je to náš velkej mazel(fenečka Dafinka) já už jsem se nemohla koukat na to jak je zarostlá tak jsem jí včera ostříhala

even no jsem se sem nějak prokousala :grinning: malá je zlatá už jsme dávali mrkvičku hodím sem odkaz ale nesmíte poslouchat ty kecy tam ju :grinning:

holky poraďte co tchánovi k narozkám je to velkej pivař, příštý víkend má mamka půlkulaté a tchán taky, mamce vím ale tchánovi :confounded: myslela jsem třeba nějaký pivní lázně jestli to existuje :confused:
3. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
3. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
WINNI - dokonce jsem viděla i pivní kosmetiku. Zkus mrknout na netu. Taky je rozhodující do jaké ceny chceš ten dárek.
Taky jsem si dnes do cukrárny vzala jen jednu plínu a bohužel se vykadil i do té čisté, tak mi pomohla kámoška, ufff. Hodně mi chybí v cukrárnách, restauracích atd. že nikde nejsou připravený na prcky, takže přebalování je docela improvizace. Adámek taky vyplivuje nebo si vyndavá sám dudlík a díkybohu mám postýlku blízko u postele, takže natáhnu jen ruku.
3. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
WINNI - ze začátku nebyla moc nadšená, ale to půjde, myslím, že tomu přišla na chuť. Gábinka je krásná holčička, takový papuláček
3. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
winii: my máme psa Vendu, to dala jméno tchýně, to je její pejsek, taky mazel :wink: oni jsou všichni ty jorkšírci mazlíčci, byla doba, kdy prokous kabel od biolampy, tkaničky ale ted si moc netroufa protože ho hned vymáknem když nevylejzá z domečku tak víme že něco proved :grinning:

Gábinka je zlatulinká, jak se krásně směje a byští ti dobře? nás to ještě čeká :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to my tchánovi kupujeme ty velké balení piva, co jsou v dárkových krabicích a je spokojenej :wink:
zeptej se pablinky, její manžílek vyvařuje pivo :slight_smile: alespon minule vyvařoval, že pabli :grinning:
3. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
holky díky za tipy musím se pablinky zeptat na to vyvařování to by mohlo bejt zajímavé :slight_smile:

makka no první lžička byla nic moc, ale teďka už baštíme dobře už spapá celou dávku a rozčiluje se když jí nic nedám je to prdelka

werca jsou to mazlíci Dafi spinká snáma v posteli :sweat_smile: je to takový druhý miminko
3. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
winii: přez noc spinká Venda u ttchýně v posteli u nohou, prostě je zvyklej, ale dneska se tam počural :grinning: to se stalo snad poprvé, nevim proč ještě nikdy to neudělal asi mu ušlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
winii video bomba :sweat_smile: jak se ksichtí to je prča, je zajímavý že na těch děckách prostě nejde vidět že by polikali, když sem dávala Máje kaši tak sem myslela že nepoliká a v puse se jí to hromadí a ono to v ní mizelo :confused: :grinning: ale ke konci už byla Gabča nějaká vychlámaná

nápad na dárek vím, ale musím to najít :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
3. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
mrkněte i na další dorty, před tou babou normálně smekám :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
evi: to je suprový dort, hned jsem si vzala inspiraci pro dárek třeba pro dědu :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
even moc díky to je super nápad se aspoň před ním vytáhnu to udělám vypadá to jednoduše

no manžel na ní pak dělal už ksichtíky ke konci tak se tlemila, ona se směje skoro pořád
3. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
teda ta ženská je fakt borka, klobouk dolů :astonished:
3. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
sem ráda že se vám líbí ... taky ten nápad chci využít, vypadá to fakt jednoduše :slight_smile:
3. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
týýý jo evena, ty dorty jsou perfektní:slight_smile:

holky já nechápu, malej dneska v noci jedl třikrát, to nedělala, ani po narození, od šesti zase začal brečet, tak jsem ho chvilku nechala a byl klid, ale te´d už zas začíná kvíkat, tak půjdem baštit........si konečně myslím, že mám dost mlíka a on snad má hlad nebo co:grinning:.....ale spíš mi to přijde jako vymrčování, no hotovo, vyspaná teda nejsem ani trochu
4. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: dneska celkem klasika, v půl 2 a v půl 6, teď chrní :slight_smile:

evena: super dort, dávám do oblíbených a pokusím se udělat, až bude mít manžel narozky nebo svátek :slight_smile:

winii: k tomu dárku - my dávali manželovi k třicetinám toto: http://darky-jsou-zazitky.cz/vlastnorucni-vareni-piva-1 (ale dělá to víc zážitkových firem za různé ceny, příp. je možno kontaktovat přímo ten pivovar Rambousek - najdeš na internetu), pak je to o dost levnější :slight_smile:. Pak mají i třeba:
http://darky-jsou-zazitky.cz/za-tajemstvim-pivovaru-1
http://www.pivnilazne.eu/balicky-pivni-lazne/balicek-relax-senior/
http://www.zlatarybka.cz/Relaxace/Pivni_lazne/84.html

makka: já mám standardně v přebalovací tašce 5 plen, ale já mám obr přebalovací tašku :grinning:

winii: Gábi hodila super ksichtík při té první lžičce :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Dodbré ráno.
U nás byla noc stejná jako vždy - kojení v 1,30 a 4,30 a pak v 6. Vstavala v 7. Ale docela se cítím vyspaná, já totiž u toho kojení vždycky vytuhnu dřív jako ona :slight_smile:

Hannah na sraz nepojede!! Nemůže.

Ty dorty jsou suprové. Taky si stránku uložím a asi se o něco pokusím :slight_smile:

Já mám taky mega přebalovací tašku a nosim v ní komplet věci na převlečení pro malou + 3 přebalovací podložky + 6 plin + tričeno pro mě :grinning:
4. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.