• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ty jo edit, tak to by se mi asi do té tašky nevlezlo:slight_smile:....ale plíny tady taky nosím aspoň 4

teď jsem tady četla zajímavou diskuzi, o tom, jak tchýně hlídají děti.....moje bydlí o poschodí nad náma a nedovedu si představit, že by malýho hlídala, natož, že by ji to samotnou napadlo:grinning:
4. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
edit už jste zkoušeli tu mrkev? já asi dneska zas zkusím dát kaši, obdivuju tě, že takhle kojíš už půl roku, mě to zabíjí poslední dva dny:grinning:, doufám, že se někdy vrátíme k jedmomu jídlu za noc:slight_smile:
4. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
tak místo hanah by mohl jet někdo jiný kdyby chtěl ne a nebo se tam jeden pokoj bude muset zrušit
4. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
jsem se vykecala, tak jdu něco dělat:grinning:
4. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
tegga: pěkný monolog poránu :grinning: už jsi jak já :grinning: ..

já mám v přebalovací tašce ty plíny, 2 přebalovací podložky, deštník, osob. věci, kupony do DM, náhradní kalhoty, overal a ponožky pro malého, igelit. sáčky na pleny, vlhčené ubrousky, mastičku na zadek a většinou něco typu sušené ovoce pro mě na procházku :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
jo a když jedeme někam na déle než 2 h, tak mám v tašce ještě vložky do podprsenky, kojící kloboučky, sběrač na mléko a látkovou plínku :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Pavli - látkové plíny nosím furt 2, deštník v košíku u kočárku, bez kuponu do DM nevycházím z domu, vlhečené ubrousky a prdelkový krém je v tašce taky :slight_smile: A nějaká musli tyčinka pro mě se taky vždycky najde :grinning: :grinning:
V košiku pod kočárem ještě vozím 2 dospělácké čepice, 2 šály (z toho jedna velká na případné přikrytí Editka) a 2 rukavice. Jo a ještě papírové kapesníky a jelení lůj, no a na madle mám neustále pověšenu pláštěnku a kočár. :slight_smile:

Podle kámošky jsem byla magor, ale jen do té doby než jsem vyrazyly ven a začalo foukat. Jak se ji moje čepice, šála a rukovaci najednou hodily :wink:

Naštěstí nemusím mít vložky do podprdy a kojici klouboučky. Na to už nemám v tašce kapsišku :grinning: Na peníze, doklady,mobil a klíče mám takovou malou kabelku přes rameno z Guess. Vypadá docela dobře a je malá tak akorát na tyhle věci.

Když to tak čtu, tak jsem fakt asi pako, ale snažím se být připravená na vše :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Pavli - nejdřív jsem četla, že si nosíš Zběračku na mléko (to je naběračka) a už mi v hlavě šrotovalo kolik litrů asi vykojíš když na to potřebuje naběračku :grinning: :grinning:
Asi jsem na té "dovolené" už dlouho. :wink:
4. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
já tam nosím taky skoro všechno, co jste napsali, krom deštníku, čepice, šály, rukávek....jo a ještě musli tam emám, to budu muset doladit:grinning:

evena taky už mi někdy přijde, že oprvadu hodně blbnu, za chvíli nebudu schopná se souvisle vyjadřovat ve větách:slight_smile: musím s tím něco udělat:slight_smile:
4. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
vidíš, už ti říkám evena:grinning:

ty to máš dobrý, máš aspoň možnost jít občas do práce
4. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
počkám, až to tady zamknem a začnu vám říkat normálně jménama, bude klid, se mi to plete
4. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
tak jsem se zas vykecala, tak zas půjdu...vy se mnou nemluvíte:grinning:?
4. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Tak u nás noc docela úspěšná. Jelikož dávám malého do pytle na spaní, tak mu už nedávám žádný spodní díl, protože byl vždycky spocený. Měl víc vrstev na vrchu. Dnes už spocený nebyl a spal pěkně. Usnul v 19,30 h. za hodinku se vzbudil a dostal kašičku. No a šlo se spát v 21,30h. Mlíčko bylo ve 2 h. a pak se jednou vzbudil kvůli dudlíku, ale to mu většinou dám dudlík a dám ho na bok a spinká hned. Vstávali jsme v 7,15 h.
4. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
evena prosím tě, nevíš, kde bych sehnala tady tu modelovací hmotu?
White icing

našla jsemt o na těch stránkách, co jsi dávala, chtěla bych udělat manžovi dort k narozkám

makka krásná noc, závidím :wink:
4. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
makka- to ste to dnes měli lepší jako my :wink: Davča vstával ve půl 2 pak v 5 a konečné vstávaní v půl 8, ale to jsem mu od 5 strrkala každou půl hodinku dudlíka do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem koukala na tu VIZITU, budme rádi, že máme zdravé dětičky :slight_smile: , ten nádor v srdíčku tý malý hočičky byl fakt děs :frowning2:
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
škoda že kacik na sraz nemůže, to by nahradila hannach :unamused:
4. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, kdo to má dočítat :slight_smile:
Weerco bohužel letos opravdu nemůžu, i kdybych moc chtěla :frowning2:
U nás noc více méně klasika, jídlo ve 4, vstávání v 7:30. Natálka měla před spaním apetit, snědla celou porci kaše a ještě vypila 60 ml Beby, v noci když se vzbudí tak jí dávám 120 ml, ale s tím taky nebyla spokojkená, mrčela, ale už nic nevypila, za to ráno zase žáhla 180 ml. Možná růstový spurt.
Jak jsem psala já tašku na kočár moc nenosím, ale když jdu k dr. tak tam mám 4 plíny, přebal. podložku, látkovou plenu, 2 bryndáky, vlhčené ubrousky, krém na dupu, náhradní punčocháče a body, očkov. průkaz, klíče, peněženku, mobil, jelení lůj, termo láhev s čajem, nějakou hračku a když jdeme na návštěvu tak tam mám navíc láhev na UM a krabičku s UM
4. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
U nás je úplně modré nebe a do toho slabounce sněží, já nechápu z čeho sněží, když tu není žádný mrak :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
WWERCCA - tak k ránu dávám malému do pusy dudlíka častěji, ale už mi to nějak nepřijde, beru to jako jednu z lepších nocí.
Adámek se teď kouká na kouzelnou školku a baví ho to. Ještě si do toho dudlá palec u nohy, spíš ponožku.
4. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
kaci- tak to je škoda, no ono to někdy nevyjde, tak to vyjde někdy jindy :wink: :dizzy_face: malej ted málo pije jenom 100ml ale to je asi tou rýmou, mě taky nechutná jídlo, když mám rýmu

mě se do mojí tašky toho vejde hodně ale začala se trhat a nejde to zašít protože je to zevnitř gumový, tak prdím nato koupím si z toho dm když jí tam ještě budou mít :unamused:
4. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
werca jsem ti chtěla říct, ta z dm má nevýhodu, uchycení na kočár je na suchý zip, nevím, jak moc dlouho to vydrží

a zavírání tašky je taky jen na sucháč
4. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
makka: ale dobrý je že se to lepší nebo ne, kamarátka dáva taky sunar, ale od narození, malá jí chrní od 10 večera do 6 rána, fajt je že chodí spát pozdě, můj malej šel včera v půl 8 má to furt jinak někdy i kolem 9
to můj malej si ty ponožky pořád vytáhne a najdu ho s holýma nožkama :grinning:
4. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
tegga: no já mám právě na suchej zip tu svojí a stojí pěkně za ho... roztrhal se suchý zip a můj mě musel přidělat na ní patenty aby mi na rkjojeti vůbec držela, jenže když najedu na nějakej hrbol tak to nedrží
4. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Kdyby Natálka usínala až tak pozdě, tak padnu vyčerpáním. Od moji známe syn od narození neusne dříve než mezi 10-11 a to už jsou mu 4 roky a chodí do školky, ráno nechce samo vstávat. Mě by švíhlo
4. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
ahojte

edit ty nosíš 6 plín a 3 přebal. podložky :slight_smile: ty seš fakt připravená na všechno :grinning: já nosím jen 3 plíny a 1 podložku a od té doby co se mi totálně pokadila přes oblečení v obchodě i věco na převlečení :grinning:

kačik sněží jo? u nás sluníčko ale vypadá to že je chladno ...

trochu vás poškádlím ... noc super :slight_smile: přítel mě vzbudil v 6 ráno když šel do práce že se malá vzbidila a že asi zašne za chvíli kňourat, no a ta chvíle trvala do 7.40 :slight_smile:prostě naše klasika :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

TAGGA: vím kde, za chvíli ti to najdu :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Holky, zjistila jsem od švagrové, že když si objednáte přes e-maill fotky u drogerie Schlecker, tak 50 ks máte za 39 Kč. Což se vyplatí.
Najedete si na stránky Schlecker, objednání foto, standartní foto, rozměr 10x15cm, no a načtete tam ty fotky. Je třeba si naistalovat jen jejich program. Pak při dalším kroku je potřeba do kolonky KUPON napsat DIGIFOTO50. Konečná cena by měla být 39 Kč. Už jsem si jedny fotky objednala a jsem spokojená.
4. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
WI stojí kilo 155 kč, docela pálka, na nějakej rozumnější dort ti to stačit asi nebude ...
http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkty.html/jedle_produkty

taky to musíš obarvit ... gelové sou nejlepší, ale taky nedražší barvy ...
http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/barvy_potravinarske_jedle-barvy_gelove-sada_gelovych_barev_12_odstinu

zkus počkat, za pár dní budu dělat svůj první takovýto dort a abych nemusela kupovat drahou WI mám recept na marcipánový potažení, to vyjde lacinnějš tak to pak napíšu jak se s tím pracovalo ...
4. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
EVENA - máš prostě zlatíčko. Já si normálně věci na přebalování beru, ale při tom spěchu jsem si hodila do tašky jen plínku a ubrousky. A ejhle, nestačilo
4. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Tak já znám recept na potažení dortu maršmelounovou hmotou, to je určitě nejlevnější
4. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
makka cena za fotky je super, asi to vyzkouším. ten program je tam asi někde ke stažení, že?
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.