• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
renu, to je super, ja taky doufam ze se takhle prdolky nekdy zbavime:grinning::grinning::grinning: ale spise by cestovala s nama:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
a navíc se mi zdá že jsem tam děsně tlustáá... :frowning2: :frowning2:
já jdu ve 14:30 na to srdíčko,počítám,že budu 2 hodiny čekat.... :unamused:
Holky, která má to pojištění u Ministerstva vnitra? Byla jsem se tam zeptat a byla jsem docela nepříjemně odpálkovaná, áť si to přečtu na internetu. Ještě, že jsem se nenechala tak odbýt. Prý se nesmí kombinovat 2 věci, např. těhu polštář a kurzy plavání.
makka-já ho mám,ale u nás na pojišťovně byla milá paní...všechno mi řekla..
27. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
pipii jako jooo do chorvatska a tak jo ale tohle by na něj bylo mooc dlouhé..od kolika se vlastně dá jet s malým k moři??
27. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Dnes jsem se nasmála, jedna moje kolegyně z jiné pobočky se ptala mé kolegyně, zda náhodou nejsem těhotná. To se ptají docela brzy :wink: Už se nedivím, že mě nechtějí v autobuse pouštět sednout, protože asi vypadám spíš tlustě.
makka-buď si to dáš na těhu cvičení nebo na pomůcky na kojení....ty pomůcky ale kombinovat můžeš...
makka-říkala ti,jak stará má být ta účtenka??? Mě taky nepouští sednout a přitom to na mě vidět je!!!!
27. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky a co metal aliance??má ji někdo jsem říkala že bych k ní šla jsem ted VZP...

malej pak bude po mě že??
Co si za to budete pořizovat?
DANUSCH - říkala, že nesmí být starší jak 2 měsíce. Takže ten příspěvek můžeš klidně využít do konce r. 2009. Četla jsem to na jejich stránkách.
27. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
tak uz mam delam hakusky,to bude vsude zase bordel:grinning:

renu, my pojedeme s prckem uz pristi rok v zari, bude maly necely rok:slight_smile: nekdo jezdi uz s pulrocnim:slight_smile: je to jedno, ja si ymslim ze to cestovani nevadi:slight_smile: pojedeme autem pres noc do chorvatska, nebo do cerny hory:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
já jsem taky říkala že příští rok vyrazíme už z malým taky asi do chorvatska...třeba se tm potkáme... :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
renu, muzeme jet ve stejny termin:D a pronajmout si apartmany u sebe:grinning:
27. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak vy už jste u dovolené? Já si už vybrala dovču na příští rok i s malou - Sardinie hotel který se skládá z bungalovů (pouze se snídaní, protože chceme jít každý večer někam jinam a taky se nechci podřizovat času večerí v hotelu). Je to taky přes německou CK a vyjde to skoro o 40% levnějí než u nás. Odlet z Vídně kam to mám blíž než do Prahy a pojedeme nejspíš celá rodina (myslím moji mamku, taťku a ségry :slight_smile: ).
Mrzí mě, že nepojedem už letos :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Chorvatsko je super, ale ta cesta autem mi nedělá dobře. Já raději létám a na Sardinii jsem už parkrát byla a vždy spokojená na 100%. Chtěla jsem tam i letos v červnu, ale pak jsem si řekla že budu raději doma abych neriskovala. :wink:
27. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
edith, na Sardinii jezdi kazdy rok moje sestrenka,ale vzdy autem a trajektem a s malyma detma:slight_smile: je to pry super, na trajekt se vzdy tesi:grinning: take bych tam chtela jet, je to tam krasne!
27. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Trajektem jsem jela jen jednou a byla to docela romantika :slight_smile: Ale s mimčem chci být za 6-8 hodin v hotelu a aby mi někdo odnesl kufry až tam :grinning: :grinning:

Je tam hlavně nádherné moře, takové se vidí malo kde (ještě bylo super na Maltě, ale ten ostrov mi děsně smrděl)
27. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
edith, ja jsme mela nejuzasnesji more v Dominikansky, myslim ze hezci uz nikdy neuvidim:grinning: skoda ze jsme tam nebyli v zime( cely rok tam je pres 30stupnu) ale v kolem unora se tam plavi strasne velryb a rozmnozuji se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Pipii - to ti věrím, nejhezčí moře jsem zažila taky daleko od evropy (Jižní Amerika - několik států, ale byla jsem tam na delší dovolené :wink: ). Ale tady v Evropě je to už horší, loni jsem byla v Itálii kousek od Bibione a tak jsem se jeden den zajela vykoupat, upřímně, ani jsem do toho nevlezla :frowning2:

Říkáš velryby v únoru? Tak to tam nesmím, aby mě náhodou ochránci přírody nechtěli pouštět zpět do volného moře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
edith, jezis!!!! ja miluju zvirata, strasne moc ale ve volne prirode, nikdy jsme nebyla na cvicenych delfinech, velrybach, opickach atd:( koukala jsme na nekolik poradu jak ty opicky maji vyrvane vsechny zuby, aby nemohli turisty pokousat, hadi nemaji jedove zlazy, je to hnus:( tak takhle pres Animal planet vyzivali lidi aby v exotickych zemich na tyhle atrakce nechodili, pac kdyz jim to vystoupeni zaplatime, tak to podporujeme a oni s tim neprestanou:(:(:( chjo...ja tak miluju zviratka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Pipii - na tyto atrakce taky nechodím. Připadá mi to trapné. Zvířata mám ráda, ale v realu se jich bojím a nechápu proč bych se měla bavit podívanou na to jak skáčou přes kruhy nebo tak něco.
Řekla bych že nejvíc těhle šaškáren a mučíren je u nás v Eroprě a v USA. V Jižní Americe jsem viděla různé hrůzy (hlavně pro můj žaludek), ale žádné cvičené delfiny :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly :slight_smile:

na další jdu zas za 14 dnů :slight_smile:

zas mi vzala nějaký stěr, poptala se co a jak, hodně prohmatala dělohu ze všech stran, zeptala se na pohyby a šla jsem domů :grinning: a na cukr mě neposlala :grinning:
27. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
pabli a co UTZ? nic???
27. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
27. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
pipiii: neeee, mně ho nedělá pokaždý... možná ho budu mít zas až ve 30.tt ten velký, nevím :grinning:
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
pipiii: nebudeš mít kyblík? :wink:
27. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
pabli, kyblik taky:grinning: ale tohle mame i jako prebalovak:slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
mně přijdou tyhle přebalováky moc malinký... mám radši víc prostoru, budu přebalovat pěkně na větším psacím stole :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.